Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Jacek Księżyk   
poniedziałek, 27 listopada 2017 21:36

Drodzy Truchtacze i Truchtaczki

alt

   Za nami Zakończenie Sezonu 2016/2017, ale przed nami czas na jego podsumowanie. Mamy za sobą wiele startów w biegach krajowych i również zagranicznych, miały miejsce indywidualne osiągnięcia sportowe. Rozejrzyjmy się wokoło, zastanówmy kto z Truchtaczy zasłużył na nasze uznanie postawą sportową, wynikami, życiówką lub startem w ekstremalnej imprezie a także doceńmy pracę w regionie na rzecz promowania zdrowego trybu życia jak również reprezentowanie barw klubowych.

Przyznamy coroczne nagrody klubowe, które są następujące:

 • Najszybszy Truchtacz i Truchtaczka (Mistrzostwa Klubowe rozegrano 14 października, w trakcie Memoriały Jerzego Chromika),
 • Najaktywniejszy Truchtacz (decyduje ilość zarejestrowanych startów na portalu maratonypolskie.pl, osoba odpowiedzialna: Marian Jarosz),
 • Wszechstronny Truchtacz (osoba odpowiedzialna: Marian Jarosz).

Ponadto do przyznania są dwie fakultatywne nagrody:       

 • Nagroda Truchtacza im. Romana – dla osoby/organizacji/firmy która w istotny sposób przyczyniła się do rozwoju, popularyzacji Stowarzyszenia Truchtacz Mysłowice w roku bieżącym,
 • Wyczyn Roku – dla Truchtacza lub zespołu Truchtaczy (tylko i wyłącznie!), za osiągnięcie bardzo dobrego wyniku sportowego, ukończenie trudnych zawodów biegowych (lub innych), wyczyn na imprezie sportowej (za okres minionych 12 miesięcy).

 Nagroda Truchtacza oraz Wyczyn Roku mogą lecz nie muszą być przyznane.

Przypominam zasady:

 • Wybór odbywa się w drodze dwustopniowego głosowania (do głosowania uprawnieni są członkowie Stowarzyszenia Truchtacz Mysłowice którzy złożyli deklaracje członkowskie nie później niż 01.01.2017r i wcześniej). 
 • W pierwszym etapie zgłaszamy nominacje do nagród na stronie klubowej www.truchtacz.org – od dziś do 8 grudnia.
 • Nominację zgłaszamy w formie „komentarza” pod aktualnym tekstem (gdyby ktokolwiek miał problem z zamieszczeniem „komentarza”, to proszę o przesłanie mailem tekstu do mnie lub Luizy, a my zajmiemy się  umieszczeniem go na stronie)
 • Nominację może zgłosić każdy Truchtacz w dowolnej ilości, jednak wymagane jest każdorazowe uzasadnienie. 
 • W drugim etapie, odbywa się glosowanie na Nominowanych do nagród – w tym roku w dniach 09 i 10 grudnia.
 • Glosowanie przeprowadzi telefonicznie i sms-em Luiza Buryło, proszę, żebyście w dniach glosowania telefony zabierali ze sobą.
 • Każdemu Truchtaczowi przysługuje jeden głos na każdą z nagród, dozwolone jest wstrzymanie się od głosu.
 • Nagroda zostanie przyznana, jeśli Nominowany uzyska 30% ze wszystkich oddanych głosów.

Nagrody zostaną wręczone na Klubowym Spotkaniu Opłatkowym w dn. 13 grudnia.

W poprzednich latach Nagrodę Truchtacza otrzymywali m.in.: Janusz Kuczmierczyk, Stasiu Filuś, Marian Jarosz, Założyciele Truchtacza: Asia i Tomek Katan, Janusz Kuczmierczyk, Rafał Kontowicz, ponadto Dorota Wyleciał, Werner Legomiński a zeszłoroczną laureatką jest Basia Księżyk.

Za wyczyn roku nagradzaliśmy m.in.: Andrzeja Mielnika, Beatę Godek, Mariana Jarosza, Drużynę Truchtacza (3-cie miejsce w Drużynowym Maratonie Kukuczki), Wernera Legomińskiego, Drużynę Kibiców Truchtacza Mysłowice (2-gie miejsce w konkursie na najlepiej dopingujący zespół, za postawę fair play w czasie zawodów „Memoriał Jerzego Chromika” nagrodę otrzymał Marek Maciejewski, a w ubiegłym roku nagrodę otrzymał duet: Karol Bromboszcz i Jacek Księżyk, za Bieg Rzeźnika.

Pozdrawiam i do usłyszenia 09-go i 10 grudnia w czasie głosowania.

J.Ksi.

 

Komentarze   

 
+1 #4 Luiza Buryło 2017-12-10 15:23
Cześć głosowanie zakończone, wyniki zostaną ogłoszone w środę u Waltra. Miło mi poinformować że w tym roku głosy oddali wszyscy uprawnieni!
Cytować
 
 
+1 #3 Księżyk Jacek 2017-12-03 22:03
Moje nominacje:
Nagroda Truchtacza – Piotr Rogowicz - poza tym wszystkim co napisała Basia – dla mnie najważniejsze jest to, jak Piotr identyfikuje się ze Stowarzyszeniem . Jest oddany całym sercem i okazuje to na każdym kroku. Poza tym wspiera Truchtacza fizycznie i … nie tyko!

Wyczyn Roku – Krzysztof Wieczorek – czasami na wyczyn trzeba popracować 3, 5, 16 godzin … Krzysiek pracował na swój … 9 lat! Jest jedynym z Truchtaczy, a także jednym z niewielu ludzi w Polsce (na świecie!!!), którzy ukończyli WSZYSTKIE edycje Silesia Maratonu!!! Oczywiście znamy ludzi którzy ukończyli dłuższe cykle (np. Stasiu Orlicki, który biegał we wszystkich Maratonach Warszawskich), ale Krzysiek swoje śląskie maratony przebiegł jako zawodnik Truchtacza!
Zawsze jako Truchtacz, wszystkie największe cykliczne maratony na Śląsku!!!
To jest wyczyn!!!
Cytować
 
 
+3 #2 Księżyk Basia 2017-12-01 14:53
Nominuje Piotra Rogowicza do Nagrody Truchtacza ,zawsze biegającego w barwach klubowych - dumnego z przynależności do Stowarzyszenia Truchtacz Mysłowice, promujacego nasze Stowarzyszenie na biegach wśród biegaczy i nie tylko...Zawsze służący pomocą,zaintere sownego i wspierajacego działania klubu m.in.przez uczestnictwo,po moc przy organizacji naszych zawodów.
Cytować
 
 
0 #1 Luiza Buryło 2017-11-30 19:52
Cześć
Zgłaszam Bożene Kopeć jako kandydatke do Nagrody im. Romana.
Podsumowując okres 2011-2017 -Bożena jest Truchtaczka aktywna we wszystkich pracach Stowarzyszenia -w biurze zawodow na biegach organizowanych przez Stowarzyszenie, wyjazdach biegowych i imprezach okolicznosciowy ch, ponadto prowadzi rozliczenia finansowe. Dzięki inicjatywie Bożeny Truchtacze biorą udział w roznych imprezach np.grupa kibicujaca na maratonie lub Dzień Sprzątania Świata w Mysłowicach.
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack