Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

vii gp logo.jpg

Logowanie



Sonda

Jak oceniasz naszą stronę?
 

Szukaj

Licznik

Użytkownicy na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 59 gości 

Agora Profile

Not Available to Guests

Agorians Online

Naszą witrynę przegląda teraz 1 gość 
Stworzone dzięki jVitals
Wpisany przez Jacek Księżyk   
niedziela, 10 grudnia 2017 19:34

VIII PRZEŁAJOWE GRAND PRIX MYSŁOWIC

O PUCHAR TRUCHTACZA

BIEG SIÓDMY – WIELKI FINAŁ

2017-12-09

alt

KLASYFIKACJA OPEN :

MIEJSCE

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

WYNIKI : BIEG VII

UWAGI

1

Ochowicz Andrzej

KCH

00:25:01

 

2

Lacheta Kacper

Dąbrowa Górnicza

00:26:28

 

3

Smoleń Jarosław

Mysłowice

00:26:38

 

4

Lisowski Adam

Mysłowice

00:26:47

 

5

Kaczmarek Łukasz

Chorzów

00:27:07

 

6

Lacheta Tomasz

Dąbrowa Górnicza

00:27:10

 

7

Pytel Janusz

Sokół  Zakopane

00:27:23

Sł.Mund.

8

Grocholewski Włodzimierz

Truchtacz Mysłowice

00:27:50

 

9

Smaczyński Dariusz

SRS Aktywna Dąbrowa

00:27:56

 

10

Nogal Radosław

Mikołów

00:28:02

 

11

Paszek Jacek

Mysłowicki Alarm Smogowy

00:28:14

 

12

Proksa Robert

Mysłowice

00:28:20

 

13

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:28:41

 

14

Kania Damian

MKB nr 1

00:28:47

 

15

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00:29:04

 

16

Pasieka Przemysław

Po Robocie

00:29:08

CC

17

Idzikowski Adam

Świętochłowice

00:29:16

CC

18

Szelest Barbara

MKB nr 1

00:29:27

K

19

Mikołajski Damian

Team Damiko

00:29:31

 

20

Plich Andrzej

MKB nr 1

00:29:33

 

21

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

00:29:59

 

22

Czop Przemysław

Po Robocie

00:30:01

 

23

Szymkowski Krzysztof

Częstochowa

00:30:02

 

24

Zbąski Bartłomiej

KRS TKKF Jastrząb R Śl

00:30:05

 

25

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

00:30:17

 

26

Szklorz Sylwester

Katowice

00:30:20

Sł.Mund.

27

Pilis Janusz

Mikołów

00:30:28

 

28

Oleksy Krzysztof

ADS Masna Krytyczna

00:30:54

 

29

Kobak Krzysztof

Mysłowice

00:31:31

Sł.Mund.

30

Gieroszka Robert

Katowice

00:31:37

 

31

Kolonko Mirosław

Goggle Pae Team

00:31:37

CC

32

Sroga Przemysław

Mysłowice

00:31:56

Sł.Mund.

33

Nogal Leszek

Mikołów

00:31:59

 

34

Zakrzewska Natalia

UKS Chromik Mysłowice

00:32:15

K

35

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

00:32:51

 

36

Idzikowska Angelika

Świętochłowice

00:33:48

K

37

Helios Dominik

UKS Bonito Murcki

00:31:40

 

38

Zasucha Grzegorz

Stowarzyszenie Puls Śląska

00:34:07

 

39

Glanowski Zenon

TKKF Saturn Czeladź

00:33:16

 

40

Niedźwiedzki Ryszard

TKKF Saturn Czeladź

00:34:08

 

41

Baluch Adam

Katowice

00:34:24

 

42

Suślik Sobiesław

Mysłowice

00:34:25

 

43

Wartok Mariusz

Mysłowice

00:34:32

 

44

Haśnik Arkadiusz

Katowice

00:34:33

 

45

Kotara Grzegorz

Mysłowice

00:34:49

 

46

Kania Agnieszka

MKB nr 1

00:34:55

K

47

Grabowska Paulina

UKS Chromik Mysłowice

00:35:14

K

48

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

00:36:18

 

49

Suchocki Mieczysław

Sosnowiec

00:37:12

 

50

Kawa Joanna

Mysłowice

00:37:15

K

51

Pasieka Adam

Po Robocie

00:37:42

 

52

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

00:37:49

 

53

Kolonko Justyna

Goggle Pae Team

00:37:53

K

54

Żebrowska Matylda

MKB nr 1

00:38:21

K

55

Orzechowski Adam

MKB nr 1

00:39:10

 

56

Wizner Czesław

Mysłowice

00:39:30

Sł.Mund.

57

Orlicki Stanisław

Rudze

00:39:39

 

58

Piechoczek Dawid

Tuptusie

00:40:03

 

58

Brom Jacek

Mysłowice

00:40:04

 

60

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

00:41:48

 

61

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

00:42:17

 

62

Węgler Zbigniew

Sosnowiec

00:43:32

 

63

Królikowska Gabriela

K.B. Józefinka

00:45:56

K

64

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

00:46:10

NW

65

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

00:46:24

NW

66

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

00:48:05

NW

67

Wilk Tadeusz

Sosnowiec

00:49:04

NW

68

Witkowska Maria

Katowice

00:50:30

K/NW

69

Królikowski Mirosław

Katowice

00:50:30

NW

70

Koziarz Roman

Stadion Śląski

00:52:49

NW

71

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

00:52:52

K/NW

72

Thomalla Bogdan

Silesia Nordic Team

00:53:30

NW

73

Sitkowski Paweł

Mysłowice

00:53:37

NW

74

Stacha Marian

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:55:30

NW

75

Kamionka-Chłopek Małgorzata

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:56:56

K/NW

76

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

00:57:13

K/NW

77

Maciuk Helena

Stadion Śląski

00:57:59

K/NW

78

Sagan Irena

40-latek Tychy

00:58:17

K/NW

79

Lubowiecki Adam

Katowice

00:59:42

NW

80

Paszyńska Ewa

Katowice

00:59:43

K/NW

81

Borkowska Aleksandra

Tuptusie

01:01:31

K/NW

82

Wencel Klaudia

Tuptusie

01:01:31

K/NW

83

Szmurło Sylwia

Tuptusie

01:16:12

K/NW

84

Janiec Klaudia

Tuptusie

01:16:12

K/NW

85

Popiołek Weronika

Tuptusie

01:16:12

K/NW

REKREACJA (Niepełny Dystans)

86

Dąbrowski Ireneusz

Zabrze

00:28:04

2 Okr.

87

Wolany Denis

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:32:39

NW 2 Okr.

88

Sojka Magdalena

Tuptusie

00:22:27

K/NW 1 Okr.

89

Sojka Wiktoria

Tuptusie

00:24:02

K/NW 1 Okr.

90

Wiesner Stanisława

Katowice

00:24:48

K/NW 1 Okr.

91

Lubowiecka Barbara

Katowice

00:24:48

K/NW 1 Okr.

 

 

 

 

 

 

KLASYFIKACJA CANICROSS :

 

1

Pasieka Przemysław

Po Robocie

00:29:08

CC

2

Idzikowski Adam

Świętochłowice

00:29:16

CC

3

Kolonko Mirosław

Goggle Pae Team

00:31:37

CC

 

KLASYFIKACJA NORDIC WALKING :

 

1

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

00:46:10

NW

2

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

00:46:24

NW

3

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

00:48:05

NW

4

Wilk Tadeusz

Sosnowiec

00:49:04

NW

5

Witkowska Maria

Katowice

00:50:30

K/NW

6

Królikowski Mirosław

Katowice

00:50:30

NW

7

Koziarz Roman

Stadion Śląski

00:52:49

NW

8

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

00:52:52

K/NW

9

Thomalla Bogdan

Silesia Nordic Team

00:53:30

NW

10

Sitkowski Paweł

Mysłowice

00:53:37

NW

11

Stacha Marian

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:55:30

NW

12

Kamionka-Chłopek Małgorzata

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:56:56

K/NW

13

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

00:57:13

K/NW

14

Maciuk Helena

Stadion Śląski

00:57:59

K/NW

15

Sagan Irena

40-latek Tychy

00:58:17

K/NW

16

Lubowiecki Adam

Katowice

00:59:42

NW

17

Paszyńska Ewa

Katowice

00:59:43

K/NW

18

Borkowska Aleksandra

Tuptusie

01:01:31

K/NW

19

Wencel Klaudia

Tuptusie

01:01:31

K/NW

20

Szmurło Sylwia

Tuptusie

01:16:12

K/NW

21

Janiec Klaudia

Tuptusie

01:16:12

K/NW

22

Popiołek Weronika

Tuptusie

01:16:12

K/NW

23

Wolany Denis

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:32:39

NW 2 Okr.

24

Sojka Magdalena

Tuptusie

00:22:27

K/NW 1 Okr.

25

Sojka Wiktoria

Tuptusie

00:24:02

K/NW 1 Okr.

26

Wiesner Stanisława

Katowice

00:24:48

K/NW 1 Okr.

27

Lubowiecka Barbara

Katowice

00:24:48

K/NW 1 Okr.

 

 

 

 

 

KLASYFIKACJA KOBIET :

 

1

Szelest Barbara

MKB nr 1

00:29:27

K

2

Zakrzewska Natalia

UKS Chromik Mysłowice

00:32:15

K

3

Idzikowska Angelika

Świętochłowice

00:33:48

K

4

Kania Agnieszka

MKB nr 1

00:34:55

K

5

Grabowska Paulina

UKS Chromik Mysłowice

00:35:14

K

6

Kawa Joanna

Mysłowice

00:37:15

K

7

Kolonko Justyna

Goggle Pae Team

00:37:53

K

8

Żebrowska Matylda

MKB nr 1

00:38:21

K

9

Królikowska Gabriela

K.B. Józefinka

00:45:56

K

10

Witkowska Maria

Katowice

00:50:30

K/NW

11

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

00:52:52

K/NW

12

Kamionka-Chłopek Małgorzata

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:56:56

K/NW

13

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

00:57:13

K/NW

14

Maciuk Helena

Stadion Śląski

00:57:59

K/NW

15

Sagan Irena

40-latek Tychy

00:58:17

K/NW

16

Paszyńska Ewa

Katowice

00:59:43

K/NW

17

Borkowska Aleksandra

Tuptusie

01:01:31

K/NW

18

Wencel Klaudia

Tuptusie

01:01:31

K/NW

19

Szmurło Sylwia

Tuptusie

01:16:12

K/NW

20

Janiec Klaudia

Tuptusie

01:16:12

K/NW

22

Popiołek Weronika

Tuptusie

01:16:12

K/NW

23

Sojka Magdalena

Tuptusie

00:22:27

K/NW 1 Okr.

24

Sojka Wiktoria

Tuptusie

00:24:02

K/NW 1 Okr.

25

Wiesner Stanisława

Katowice

00:24:48

K/NW 1 Okr.

26

Lubowiecka Barbara

Katowice

00:24:48

K/NW 1 Okr.

 

KLASYFIKACJA MUNDUROWA :

 

1

Pytel Janusz

Sokół  Zakopane

00:27:23

Sł.Mund.

2

Szklorz Sylwester

Katowice

00:30:20

Sł.Mund.

3

Kobak Krzysztof

Mysłowice

00:31:31

Sł.Mund.

4

Sroga Przemysław

Mysłowice

00:31:56

Sł.Mund.

5

Wizner Czesław

Mysłowice

00:39:30

Sł.Mund.

 

KLASYFIKACJA TRUCHTACZY :

                                                                                                                                               

1

Grocholewski Włodzimierz

Truchtacz Mysłowice

00:27:50

 

2

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:28:41

 

3

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00:29:04

 

4

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

00:29:59

 

5

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

00:30:17

 

6

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

00:32:51

 

7

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

00:36:18

 

8

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

00:37:49

 

9

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

00:41:48

 

10

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

00:42:17

 

LEGENDA:

  • I,II…VII – Ilość ukończonych zawodów
  • NW – Nordic Walking
  • CC – Canicross
  • K – Kobieta
  • Sł.Mund. – Kategoria branżowa – Służby Mundurowe
  •  (PB) – Do ukończonych zawodów, doliczono wynik Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • +(PB) – Do ukończonych zawodów, nie doliczono wyniku Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • 1 okr. – zawody ukończone na niepełnym dystansie, odpowiednio: 1 lub 2 okrążenia.
  • Jeśli w rubryce uwagi jest tylko cyfra rzymska (ilość ukończonych zawodów), oznacza to:  zwykły biegacz, mężczyzna, bez przynależności resortowej.

J.Ksi.

Poprawiony: poniedziałek, 11 grudnia 2017 19:34
 

Komentarze   

 
0 #2 Księżyk Jacek 2017-12-11 10:55
Zapowiedź filmowej relacji z finału VIII GP Mysłowic o puchar Truchtacza:

https://youtu.be/LsQj8R775Bo


Autor: Tomek Katan
Cytować
 
 
+2 #1 Księżyk Jacek 2017-12-10 19:37
1, Galeria autorstwa Uli Cieśli:

https://photos.app.goo.gl/v6qyRrxNaJF6bVYv1

2, Galeria autorstwa Ani Staciwy:

https://photos.app.goo.gl/IzrH2y4k85fxYmI43

Miłego oglądania ;-)
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack