Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

vii gp logo.jpg

Logowanie



Szukaj

Agora Profile

Not Available to Guests

Agorians Online

Now 1 guest online
Stworzone dzięki jVitals
PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Jacek Księżyk   
niedziela, 10 grudnia 2017 19:34

VIII PRZEŁAJOWE GRAND PRIX MYSŁOWIC

O PUCHAR TRUCHTACZA

BIEG SIÓDMY – WIELKI FINAŁ

2017-12-09

alt

KLASYFIKACJA OPEN :

MIEJSCE

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

WYNIKI : BIEG VII

UWAGI

1

Ochowicz Andrzej

KCH

00:25:01

 

2

Lacheta Kacper

Dąbrowa Górnicza

00:26:28

 

3

Smoleń Jarosław

Mysłowice

00:26:38

 

4

Lisowski Adam

Mysłowice

00:26:47

 

5

Kaczmarek Łukasz

Chorzów

00:27:07

 

6

Lacheta Tomasz

Dąbrowa Górnicza

00:27:10

 

7

Pytel Janusz

Sokół  Zakopane

00:27:23

Sł.Mund.

8

Grocholewski Włodzimierz

Truchtacz Mysłowice

00:27:50

 

9

Smaczyński Dariusz

SRS Aktywna Dąbrowa

00:27:56

 

10

Nogal Radosław

Mikołów

00:28:02

 

11

Paszek Jacek

Mysłowicki Alarm Smogowy

00:28:14

 

12

Proksa Robert

Mysłowice

00:28:20

 

13

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:28:41

 

14

Kania Damian

MKB nr 1

00:28:47

 

15

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00:29:04

 

16

Pasieka Przemysław

Po Robocie

00:29:08

CC

17

Idzikowski Adam

Świętochłowice

00:29:16

CC

18

Szelest Barbara

MKB nr 1

00:29:27

K

19

Mikołajski Damian

Team Damiko

00:29:31

 

20

Plich Andrzej

MKB nr 1

00:29:33

 

21

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

00:29:59

 

22

Czop Przemysław

Po Robocie

00:30:01

 

23

Szymkowski Krzysztof

Częstochowa

00:30:02

 

24

Zbąski Bartłomiej

KRS TKKF Jastrząb R Śl

00:30:05

 

25

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

00:30:17

 

26

Szklorz Sylwester

Katowice

00:30:20

Sł.Mund.

27

Pilis Janusz

Mikołów

00:30:28

 

28

Oleksy Krzysztof

ADS Masna Krytyczna

00:30:54

 

29

Kobak Krzysztof

Mysłowice

00:31:31

Sł.Mund.

30

Gieroszka Robert

Katowice

00:31:37

 

31

Kolonko Mirosław

Goggle Pae Team

00:31:37

CC

32

Sroga Przemysław

Mysłowice

00:31:56

Sł.Mund.

33

Nogal Leszek

Mikołów

00:31:59

 

34

Zakrzewska Natalia

UKS Chromik Mysłowice

00:32:15

K

35

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

00:32:51

 

36

Idzikowska Angelika

Świętochłowice

00:33:48

K

37

Helios Dominik

UKS Bonito Murcki

00:31:40

 

38

Zasucha Grzegorz

Stowarzyszenie Puls Śląska

00:34:07

 

39

Glanowski Zenon

TKKF Saturn Czeladź

00:33:16

 

40

Niedźwiedzki Ryszard

TKKF Saturn Czeladź

00:34:08

 

41

Baluch Adam

Katowice

00:34:24

 

42

Suślik Sobiesław

Mysłowice

00:34:25

 

43

Wartok Mariusz

Mysłowice

00:34:32

 

44

Haśnik Arkadiusz

Katowice

00:34:33

 

45

Kotara Grzegorz

Mysłowice

00:34:49

 

46

Kania Agnieszka

MKB nr 1

00:34:55

K

47

Grabowska Paulina

UKS Chromik Mysłowice

00:35:14

K

48

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

00:36:18

 

49

Suchocki Mieczysław

Sosnowiec

00:37:12

 

50

Kawa Joanna

Mysłowice

00:37:15

K

51

Pasieka Adam

Po Robocie

00:37:42

 

52

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

00:37:49

 

53

Kolonko Justyna

Goggle Pae Team

00:37:53

K

54

Żebrowska Matylda

MKB nr 1

00:38:21

K

55

Orzechowski Adam

MKB nr 1

00:39:10

 

56

Wizner Czesław

Mysłowice

00:39:30

Sł.Mund.

57

Orlicki Stanisław

Rudze

00:39:39

 

58

Piechoczek Dawid

Tuptusie

00:40:03

 

58

Brom Jacek

Mysłowice

00:40:04

 

60

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

00:41:48

 

61

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

00:42:17

 

62

Węgler Zbigniew

Sosnowiec

00:43:32

 

63

Królikowska Gabriela

K.B. Józefinka

00:45:56

K

64

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

00:46:10

NW

65

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

00:46:24

NW

66

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

00:48:05

NW

67

Wilk Tadeusz

Sosnowiec

00:49:04

NW

68

Witkowska Maria

Katowice

00:50:30

K/NW

69

Królikowski Mirosław

Katowice

00:50:30

NW

70

Koziarz Roman

Stadion Śląski

00:52:49

NW

71

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

00:52:52

K/NW

72

Thomalla Bogdan

Silesia Nordic Team

00:53:30

NW

73

Sitkowski Paweł

Mysłowice

00:53:37

NW

74

Stacha Marian

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:55:30

NW

75

Kamionka-Chłopek Małgorzata

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:56:56

K/NW

76

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

00:57:13

K/NW

77

Maciuk Helena

Stadion Śląski

00:57:59

K/NW

78

Sagan Irena

40-latek Tychy

00:58:17

K/NW

79

Lubowiecki Adam

Katowice

00:59:42

NW

80

Paszyńska Ewa

Katowice

00:59:43

K/NW

81

Borkowska Aleksandra

Tuptusie

01:01:31

K/NW

82

Wencel Klaudia

Tuptusie

01:01:31

K/NW

83

Szmurło Sylwia

Tuptusie

01:16:12

K/NW

84

Janiec Klaudia

Tuptusie

01:16:12

K/NW

85

Popiołek Weronika

Tuptusie

01:16:12

K/NW

REKREACJA (Niepełny Dystans)

86

Dąbrowski Ireneusz

Zabrze

00:28:04

2 Okr.

87

Wolany Denis

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:32:39

NW 2 Okr.

88

Sojka Magdalena

Tuptusie

00:22:27

K/NW 1 Okr.

89

Sojka Wiktoria

Tuptusie

00:24:02

K/NW 1 Okr.

90

Wiesner Stanisława

Katowice

00:24:48

K/NW 1 Okr.

91

Lubowiecka Barbara

Katowice

00:24:48

K/NW 1 Okr.

 

 

 

 

 

 

KLASYFIKACJA CANICROSS :

 

1

Pasieka Przemysław

Po Robocie

00:29:08

CC

2

Idzikowski Adam

Świętochłowice

00:29:16

CC

3

Kolonko Mirosław

Goggle Pae Team

00:31:37

CC

 

KLASYFIKACJA NORDIC WALKING :

 

1

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

00:46:10

NW

2

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

00:46:24

NW

3

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

00:48:05

NW

4

Wilk Tadeusz

Sosnowiec

00:49:04

NW

5

Witkowska Maria

Katowice

00:50:30

K/NW

6

Królikowski Mirosław

Katowice

00:50:30

NW

7

Koziarz Roman

Stadion Śląski

00:52:49

NW

8

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

00:52:52

K/NW

9

Thomalla Bogdan

Silesia Nordic Team

00:53:30

NW

10

Sitkowski Paweł

Mysłowice

00:53:37

NW

11

Stacha Marian

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:55:30

NW

12

Kamionka-Chłopek Małgorzata

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:56:56

K/NW

13

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

00:57:13

K/NW

14

Maciuk Helena

Stadion Śląski

00:57:59

K/NW

15

Sagan Irena

40-latek Tychy

00:58:17

K/NW

16

Lubowiecki Adam

Katowice

00:59:42

NW

17

Paszyńska Ewa

Katowice

00:59:43

K/NW

18

Borkowska Aleksandra

Tuptusie

01:01:31

K/NW

19

Wencel Klaudia

Tuptusie

01:01:31

K/NW

20

Szmurło Sylwia

Tuptusie

01:16:12

K/NW

21

Janiec Klaudia

Tuptusie

01:16:12

K/NW

22

Popiołek Weronika

Tuptusie

01:16:12

K/NW

23

Wolany Denis

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:32:39

NW 2 Okr.

24

Sojka Magdalena

Tuptusie

00:22:27

K/NW 1 Okr.

25

Sojka Wiktoria

Tuptusie

00:24:02

K/NW 1 Okr.

26

Wiesner Stanisława

Katowice

00:24:48

K/NW 1 Okr.

27

Lubowiecka Barbara

Katowice

00:24:48

K/NW 1 Okr.

 

 

 

 

 

KLASYFIKACJA KOBIET :

 

1

Szelest Barbara

MKB nr 1

00:29:27

K

2

Zakrzewska Natalia

UKS Chromik Mysłowice

00:32:15

K

3

Idzikowska Angelika

Świętochłowice

00:33:48

K

4

Kania Agnieszka

MKB nr 1

00:34:55

K

5

Grabowska Paulina

UKS Chromik Mysłowice

00:35:14

K

6

Kawa Joanna

Mysłowice

00:37:15

K

7

Kolonko Justyna

Goggle Pae Team

00:37:53

K

8

Żebrowska Matylda

MKB nr 1

00:38:21

K

9

Królikowska Gabriela

K.B. Józefinka

00:45:56

K

10

Witkowska Maria

Katowice

00:50:30

K/NW

11

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

00:52:52

K/NW

12

Kamionka-Chłopek Małgorzata

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:56:56

K/NW

13

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

00:57:13

K/NW

14

Maciuk Helena

Stadion Śląski

00:57:59

K/NW

15

Sagan Irena

40-latek Tychy

00:58:17

K/NW

16

Paszyńska Ewa

Katowice

00:59:43

K/NW

17

Borkowska Aleksandra

Tuptusie

01:01:31

K/NW

18

Wencel Klaudia

Tuptusie

01:01:31

K/NW

19

Szmurło Sylwia

Tuptusie

01:16:12

K/NW

20

Janiec Klaudia

Tuptusie

01:16:12

K/NW

22

Popiołek Weronika

Tuptusie

01:16:12

K/NW

23

Sojka Magdalena

Tuptusie

00:22:27

K/NW 1 Okr.

24

Sojka Wiktoria

Tuptusie

00:24:02

K/NW 1 Okr.

25

Wiesner Stanisława

Katowice

00:24:48

K/NW 1 Okr.

26

Lubowiecka Barbara

Katowice

00:24:48

K/NW 1 Okr.

 

KLASYFIKACJA MUNDUROWA :

 

1

Pytel Janusz

Sokół  Zakopane

00:27:23

Sł.Mund.

2

Szklorz Sylwester

Katowice

00:30:20

Sł.Mund.

3

Kobak Krzysztof

Mysłowice

00:31:31

Sł.Mund.

4

Sroga Przemysław

Mysłowice

00:31:56

Sł.Mund.

5

Wizner Czesław

Mysłowice

00:39:30

Sł.Mund.

 

KLASYFIKACJA TRUCHTACZY :

                                                                                                                                               

1

Grocholewski Włodzimierz

Truchtacz Mysłowice

00:27:50

 

2

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:28:41

 

3

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00:29:04

 

4

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

00:29:59

 

5

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

00:30:17

 

6

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

00:32:51

 

7

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

00:36:18

 

8

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

00:37:49

 

9

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

00:41:48

 

10

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

00:42:17

 

LEGENDA:

  • I,II…VII – Ilość ukończonych zawodów
  • NW – Nordic Walking
  • CC – Canicross
  • K – Kobieta
  • Sł.Mund. – Kategoria branżowa – Służby Mundurowe
  •  (PB) – Do ukończonych zawodów, doliczono wynik Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • +(PB) – Do ukończonych zawodów, nie doliczono wyniku Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • 1 okr. – zawody ukończone na niepełnym dystansie, odpowiednio: 1 lub 2 okrążenia.
  • Jeśli w rubryce uwagi jest tylko cyfra rzymska (ilość ukończonych zawodów), oznacza to:  zwykły biegacz, mężczyzna, bez przynależności resortowej.

J.Ksi.

Poprawiony: poniedziałek, 11 grudnia 2017 19:34
 

Komentarze   

 
0 #2 Księżyk Jacek 2017-12-11 10:55
Zapowiedź filmowej relacji z finału VIII GP Mysłowic o puchar Truchtacza:

https://youtu.be/LsQj8R775Bo


Autor: Tomek Katan
Cytować
 
 
+2 #1 Księżyk Jacek 2017-12-10 19:37
1, Galeria autorstwa Uli Cieśli:

https://photos.app.goo.gl/v6qyRrxNaJF6bVYv1

2, Galeria autorstwa Ani Staciwy:

https://photos.app.goo.gl/IzrH2y4k85fxYmI43

Miłego oglądania ;-)
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack