Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

vii gp logo.jpg

Logowanie



Szukaj

Agora Profile

Not Available to Guests

Agorians Online

Now 38 guests online
Stworzone dzięki jVitals
Wpisany przez Jacek Księżyk   
niedziela, 17 grudnia 2017 21:53

VIII PRZEŁAJOWE GRAND PRIX MYSŁOWIC

O PUCHAR TRUCHTACZA

WYNIKI PO SIEDMIU BIEGACH

(Klasyfikacja z uwzględnieniem BIEGU TRZECIEGO – POLSKA BIEGA!)

alt

KLASYFIKACJA OPEN :

Miejsce

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

WYNIK : I + II + III

+ IV + V + VI + VII

 

 

 

 

UWAGI

1

Ochowicz Andrzej

KCH

02:39:15

VI(PB)

2

Lacheta Kacper

Dąbrowa Górnicza

02:40:57

VI+(PB)

3

Lacheta Tomasz

Dąbrowa Górnicza

02:42:47

VI(PB)

4

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

02:51:38

VI+(PB)

5

Smaczyński Dariusz

SRS Aktywna Dąbrowa

02:53:16

VI+(PB)

6

Mikołajski Damian

Team Damiko

02:55:17

VI+(PB)

7

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

02:56:42

VI (PB)

8

Kobak Krzysztof

Mysłowice

03:06:19

VI Sł.Mund.+(PB)

9

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

03:06:56

VI(PB)

10

Szklorz Sylwester

Katowice

03:07:12

VI Sł.Mund.(PB)

11

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

03:12:16

VI+(PB)

12

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

03:12:57

VI+(PB)

13

Nogal Leszek

Mikołów

03:15:34

VI

14

Grabowska Paulina

UKS Chromik Mysłowice

03:19:07

VI K+(PB)

15

Zasucha Grzegorz

Stowarzyszenie Puls Śląska

03:23:19

VI+(PB)

16

Suślik Sobiesław

Mysłowice

03:28:50

VI (PB)

17

Kotara Grzegorz

Mysłowice

03:33:39

VI (PB)

18

Żebrowska Matylda

MKB nr 1

03:51:54

VI K(PB)

19

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

04:31:58

VI NW(PB)

20

Królikowski Mirosław

Katowice

04:53:26

VI NW+(PB)

21

Sagan Irena

40-latek Tychy

05:53:33

VI K/NW(PB)

22

Lubowiecki Adam

Katowice

06:01:37

VI NW(PB)

23

Proksa Robert

Mysłowice

02:24:13

V

24

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

02:24:14

V(PB)

25

Gralak Adam

Lędziny

02:26:03

V(PB)

26

Nogal Radosław

Mikołów

02:29:30

V

27

Pilis Janusz

Mikołów

02:30:53

V(PB)

28

Idzikowska Angelika

Świętochłowice

02:41:33

V K (PB)

29

Baluch Adam

Katowice

03:00:58

V(PB)

30

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

03:04:23

V(PB)

31

Wizner Czesław

Mysłowice

03:16:33

V Sł.Mund. (PB)

32

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

03:18:14

V

33

Węgler Zbigniew

Sosnowiec

03:37:58

V(PB)

34

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

03:46:09

V NW

35

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

03:57:56

V NW(PB)

36

Barchanowski Wojciech

Harpagan Sosnowiec

03:58:01

V NW(PB)

37

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

04:11:28

V K/NW+(PB)

38

Pytel Janusz

Sokół Zakopane

01:49:29

IV Sł.Mund. (PB)

39

Kania Damian

MKB nr 1

01:57:16

IV(PB)

40

Szelest Barbara

MKB nr 1

02:06:17

IV K (PB)

41

Kolonko Mirosław

Goggle Pae Team

02:06:48

IV CC (PB)

42

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

02:12:50

IV Sł.Mund. (PB)

43

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

02:16:40

IV (PB)

44

Litwin Sławomir

Pogoria Biega

02:18:45

IV Sł.Mund.

45

Glanowski Zenon

TKKF Saturn Czeladź

02:20:49

IV (PB)

46

Kolonko Justyna

Goggle Pae Team

02:26:06

IV K(PB)

47

Pendolski Franciszek

KB Józefinka Katowice

02:42:54

IV(PB)

48

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

03:21:57

IV K/NW (PB)

49

Witkowska Maria

Katowice

03:27:50

IV K/NW (PB)

50

Tymiec Przemysław

MKB nr 1

01:32:52

III(PB)

51

Kulików Sławomir

Mysłowice

01:42:27

III

52

Sroga Przemysław

Mysłowice

01:42:50

III Sł.Mund.

53

Kania Agnieszka

MKB nr 1

01:47:05

III K (PB)

54

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

01:52:29

III Sł.Mund.

55

Wencel Zbigniew

Świętochłowice

01:52:36

III

56

Orzechowski Adam

MKB nr 1

01:55:05

III(PB)

57

Wartok Mariusz

Mysłowice

02:22:17

IV(PB)

58

Sagan Marian

40-latek Tychy

02:38:05

III NW(PB)

58

Thomalla Bogdan

Silesia Nordic Team

02:40:57

III

60

Wasilewska Barbara

Katowice

02:50:01

III K/NW

61

Wencel Klaudia

ZSS nr 10 Katowice

03:19:43

III K/NW

62

Smoleń Jarosław

AZS UŚ Katowice

00:53:53

II

63

Lisowski Adam

Mysłowice

00:56:11

II

64

Palczewski Przemysław

Mysłowice

00:56:19

II(PB)

65

Kuraszewski Klaudiusz

Mysłowice

01:01:49

II

66

Oleksy Krzysztof

ADS Masna Krytyczna

01:02:37

II

67

Zakrzewska Natalia

UKS Chromik Mysłowice

01:07:16

II K

68

Orlicki Stanisław

Rudze

01:14:06

II

69

Proksa Wojciech

Mysłowice

01:16:37

II

70

Rekieć Kaja

Dąbrowa Górnicza

01:16:52

II K(PB)

71

Górka Piotr

GKM MotoCross M-ce

01:21:51

II(PB)

72

Mlaskawa Edward

Zabrze

01:33:13

II

73

Świerc Krzysztof

MojaCukrzyca.pl

01:33:29

II NW

74

Augustyn Anna

ADS Masna Krytyczna

01:43:14

II K

75

Augustyńska Aleksandra

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:46:17

II K

76

Gaura Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:59:32

II K/NW

77

Zięcina Maciej

ADS Masna Krytyczna

00:25:28

I

78

Sokołowski Marek

Alpin Sport Team

00:28:05

I

79

Drybczewski Daniel

MKB nr 1

00:28:16

I

80

Dudzik Zenon

Katowice

00:30:59

I

81

Turek Rafał

Będzin

00:32:10

I

82

Kowalski Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:34:00

I

83

Katan Tomasz

Mysłowice

00:36:01

I

84

Augustyn Grzegorz

Blok Aktywni Razem

00:38:41

I

85

Książek Andrzej

Mysłowice

00:39:52

I

86

Szczerba Andrzej

Kaziki Kazimierz Górniczy

00:40:38

I Sł.Mund.

87

Janiec Tomasz

Chełmek

00:40:56

I Sł.Mund.

88

Szatniewska Agnieszka

Owocowa Kraina

00:41:47

I K

89

Orzechowska Iwona

MKB nr 1

00:47:12

I K

90

Buława Ewa

Mysłowice

00:48:52

I K/Sł.Mund.

91

Barchanowski Adam

Zagłębie Sosnowiec

00:53:20

I NW

92

Kopeć Bożena

Truchtacz Mysłowice

00:58:18

I K/NW

93

Siekiera Tomasz

ZSS nr 10 Katowice

01:06:38

I NW

94

Kindla Ewelina

ZSS nr 10 Katowice

01:11:03

I K/NW

 

KLASYFIKACJA CANICROSS :

1

Kolonko Mirosław

Goggle Pae Team

02:06:48

IV CC(PB)

 

KLASYFIKACJA NORDIC WALKING :

1

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

04:31:58

VI NW(PB)

2

Królikowski Mirosław

Katowice

04:53:26

VI NW+(PB)

3

Sagan Irena

40-latek Tychy

05:53:33

VI K/NW(PB)

4

Lubowiecki Adam

Katowice

06:01:37

VI NW(PB)

5

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

03:46:09

V NW

6

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

03:57:56

V NW(PB)

7

Barchanowski Wojciech

Harpagan Sosnowiec

03:58:01

V NW(PB)

8

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

04:11:28

V K/NW+(PB)

9

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

03:21:57

IV K/NW (PB)

10

Witkowska Maria

Katowice

03:27:50

IV K/NW (PB)

11

Sagan Marian

40-latek Tychy

02:38:05

III NW(PB)

12

Wasilewska Barbara

Katowice

02:50:01

III K/NW

13

Wencel Klaudia

ZSS nr 10 Katowice

03:19:43

III K/NW

14

Świerc Krzysztof

MojaCukrzyca.pl

01:33:29

II NW

15

Gaura Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:59:32

II K/NW

16

Barchanowski Adam

Zagłębie Sosnowiec

00:53:20

I NW

17

Kopeć Bożena

Truchtacz Mysłowice

00:58:18

I K/NW

18

Siekiera Tomasz

ZSS nr 10 Katowice

01:06:38

I NW

19

Kindla Ewelina

ZSS nr 10 Katowice

01:11:03

I K/NW

                                                                                

KLASYFIKACJA KOBIET :

1

Grabowska Paulina

UKS Chromik Mysłowice

03:19:07

VI K+(PB)

2

Żebrowska Matylda

MKB nr 1

03:51:54

VI K(PB)

3

Sagan Irena

40-latek Tychy

05:53:33

VI K/NW(PB)

4

Idzikowska Angelika

Świętochłowice

02:41:33

V K (PB)

5

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

04:11:28

V K/NW+(PB)

6

Szelest Barbara

MKB nr 1

02:06:17

IV K (PB)

7

Kolonko Justyna

Goggle Pae Team

02:26:06

IV K(PB)

8

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

03:21:57

IV K/NW (PB)

9

Witkowska Maria

Katowice

03:27:50

IV K/NW (PB)

10

Kania Agnieszka

MKB nr 1

01:47:05

III K (PB)

11

Wasilewska Barbara

Katowice

02:50:01

III K/NW

12

Wencel Klaudia

ZSS nr 10 Katowice

03:19:43

III K/NW

13

Zakrzewska Natalia

UKS Chromik Mysłowice

01:07:16

II K

14

Rekieć Kaja

Dąbrowa Górnicza

01:16:52

II K(PB)

15

Augustyn Anna

ADS Masna Krytyczna

01:43:14

II K

16

Augustyńska Aleksandra

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:46:17

II K

17

Gaura Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:59:32

II K/NW

18

Szatniewska Agnieszka

Owocowa Kraina

00:41:47

I K

19

Orzechowska Iwona

MKB nr 1

00:47:12

I K

20

Buława Ewa

Mysłowice

00:48:52

I K/Sł.Mund.

21

Kopeć Bożena

Truchtacz Mysłowice

00:58:18

I K/NW

22

Kindla Ewelina

ZSS nr 10 Katowice

01:11:03

I K/NW

 

KLASYFIKACJA MUNDUROWA :

1

Kobak Krzysztof

Mysłowice

03:06:19

VI Sł.Mund.+(PB)

2

Szklorz Sylwester

Katowice

03:07:12

VI Sł.Mund.(PB)

3

Wizner Czesław

Mysłowice

03:16:33

V Sł.Mund. (PB)

4

Pytel Janusz

Sokół Zakopane

01:49:29

IV Sł.Mund. (PB)

5

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

02:12:50

IV Sł.Mund. (PB)

6

Litwin Sławomir

Pogoria Biega

02:18:45

IV Sł.Mund.

7

Sroga Przemysław

Mysłowice

01:42:50

III Sł.Mund.

8

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

01:52:29

III Sł.Mund.

9

Szczerba Andrzej

Kaziki Kazimierz Górniczy

00:40:38

I Sł.Mund.

10

Janiec Tomasz

Chełmek

00:40:56

I Sł.Mund.

11

Buława Ewa

Mysłowice

00:48:52

I K/Sł.Mund.

 

KLASYFIKACJA TRUCHTACZY :

1

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

02:51:38

VI+(PB)

2

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

02:56:42

VI (PB)

3

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

03:06:56

VI(PB)

4

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

03:12:16

VI+(PB)

5

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

03:12:57

VI+(PB)

6

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

02:24:14

V(PB)

7

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

03:04:23

V(PB)

8

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

03:18:14

V

9

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

02:12:50

IV Sł.Mund. (PB)

10

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

02:16:40

IV (PB)

11

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

03:21:57

IV K/NW (PB)

12

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

01:52:29

III Sł.Mund.

13

Kowalski Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:34:00

I

14

Kopeć Bożena

Truchtacz Mysłowice

00:58:18

I K/NW

LEGENDA:

  • I,II…VI – Ilość ukończonych zawodów
  • NW – Nordic Walking
  • CC – Canicross
  • K – Kobieta
  • Sł.Mund. – Kategoria branżowa – Służby Mundurowe
  • Truchtacz - Kategoria Klubowa
  • (PB) – Do ukończonych zawodów, doliczono wynik Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • +(PB) – Do ukończonych zawodów, nie doliczono wyniku Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • 1 okr. – zawody ukończone na niepełnym dystansie, odpowiednio: 1 lub 2 okrążenia.
  • Jeśli w rubryce uwagi jest tylko cyfra rzymska (ilość ukończonych zawodów), oznacza to:  zwykły biegacz, mężczyzna, bez przynależności resortowej.

J.Ksi.

Poprawiony: poniedziałek, 18 grudnia 2017 12:56
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack