Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Jacek Księżyk   
niedziela, 17 grudnia 2017 21:53

VIII PRZEŁAJOWE GRAND PRIX MYSŁOWIC

O PUCHAR TRUCHTACZA

WYNIKI PO SIEDMIU BIEGACH

(Klasyfikacja z uwzględnieniem BIEGU TRZECIEGO – POLSKA BIEGA!)

alt

KLASYFIKACJA OPEN :

Miejsce

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

WYNIK : I + II + III

+ IV + V + VI + VII

 

 

 

 

UWAGI

1

Ochowicz Andrzej

KCH

02:39:15

VI(PB)

2

Lacheta Kacper

Dąbrowa Górnicza

02:40:57

VI+(PB)

3

Lacheta Tomasz

Dąbrowa Górnicza

02:42:47

VI(PB)

4

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

02:51:38

VI+(PB)

5

Smaczyński Dariusz

SRS Aktywna Dąbrowa

02:53:16

VI+(PB)

6

Mikołajski Damian

Team Damiko

02:55:17

VI+(PB)

7

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

02:56:42

VI (PB)

8

Kobak Krzysztof

Mysłowice

03:06:19

VI Sł.Mund.+(PB)

9

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

03:06:56

VI(PB)

10

Szklorz Sylwester

Katowice

03:07:12

VI Sł.Mund.(PB)

11

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

03:12:16

VI+(PB)

12

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

03:12:57

VI+(PB)

13

Nogal Leszek

Mikołów

03:15:34

VI

14

Grabowska Paulina

UKS Chromik Mysłowice

03:19:07

VI K+(PB)

15

Zasucha Grzegorz

Stowarzyszenie Puls Śląska

03:23:19

VI+(PB)

16

Suślik Sobiesław

Mysłowice

03:28:50

VI (PB)

17

Kotara Grzegorz

Mysłowice

03:33:39

VI (PB)

18

Żebrowska Matylda

MKB nr 1

03:51:54

VI K(PB)

19

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

04:31:58

VI NW(PB)

20

Królikowski Mirosław

Katowice

04:53:26

VI NW+(PB)

21

Sagan Irena

40-latek Tychy

05:53:33

VI K/NW(PB)

22

Lubowiecki Adam

Katowice

06:01:37

VI NW(PB)

23

Proksa Robert

Mysłowice

02:24:13

V

24

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

02:24:14

V(PB)

25

Gralak Adam

Lędziny

02:26:03

V(PB)

26

Nogal Radosław

Mikołów

02:29:30

V

27

Pilis Janusz

Mikołów

02:30:53

V(PB)

28

Idzikowska Angelika

Świętochłowice

02:41:33

V K (PB)

29

Baluch Adam

Katowice

03:00:58

V(PB)

30

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

03:04:23

V(PB)

31

Wizner Czesław

Mysłowice

03:16:33

V Sł.Mund. (PB)

32

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

03:18:14

V

33

Węgler Zbigniew

Sosnowiec

03:37:58

V(PB)

34

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

03:46:09

V NW

35

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

03:57:56

V NW(PB)

36

Barchanowski Wojciech

Harpagan Sosnowiec

03:58:01

V NW(PB)

37

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

04:11:28

V K/NW+(PB)

38

Pytel Janusz

Sokół Zakopane

01:49:29

IV Sł.Mund. (PB)

39

Kania Damian

MKB nr 1

01:57:16

IV(PB)

40

Szelest Barbara

MKB nr 1

02:06:17

IV K (PB)

41

Kolonko Mirosław

Goggle Pae Team

02:06:48

IV CC (PB)

42

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

02:12:50

IV Sł.Mund. (PB)

43

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

02:16:40

IV (PB)

44

Litwin Sławomir

Pogoria Biega

02:18:45

IV Sł.Mund.

45

Glanowski Zenon

TKKF Saturn Czeladź

02:20:49

IV (PB)

46

Kolonko Justyna

Goggle Pae Team

02:26:06

IV K(PB)

47

Pendolski Franciszek

KB Józefinka Katowice

02:42:54

IV(PB)

48

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

03:21:57

IV K/NW (PB)

49

Witkowska Maria

Katowice

03:27:50

IV K/NW (PB)

50

Tymiec Przemysław

MKB nr 1

01:32:52

III(PB)

51

Kulików Sławomir

Mysłowice

01:42:27

III

52

Sroga Przemysław

Mysłowice

01:42:50

III Sł.Mund.

53

Kania Agnieszka

MKB nr 1

01:47:05

III K (PB)

54

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

01:52:29

III Sł.Mund.

55

Wencel Zbigniew

Świętochłowice

01:52:36

III

56

Orzechowski Adam

MKB nr 1

01:55:05

III(PB)

57

Wartok Mariusz

Mysłowice

02:22:17

IV(PB)

58

Sagan Marian

40-latek Tychy

02:38:05

III NW(PB)

58

Thomalla Bogdan

Silesia Nordic Team

02:40:57

III

60

Wasilewska Barbara

Katowice

02:50:01

III K/NW

61

Wencel Klaudia

ZSS nr 10 Katowice

03:19:43

III K/NW

62

Smoleń Jarosław

AZS UŚ Katowice

00:53:53

II

63

Lisowski Adam

Mysłowice

00:56:11

II

64

Palczewski Przemysław

Mysłowice

00:56:19

II(PB)

65

Kuraszewski Klaudiusz

Mysłowice

01:01:49

II

66

Oleksy Krzysztof

ADS Masna Krytyczna

01:02:37

II

67

Zakrzewska Natalia

UKS Chromik Mysłowice

01:07:16

II K

68

Orlicki Stanisław

Rudze

01:14:06

II

69

Proksa Wojciech

Mysłowice

01:16:37

II

70

Rekieć Kaja

Dąbrowa Górnicza

01:16:52

II K(PB)

71

Górka Piotr

GKM MotoCross M-ce

01:21:51

II(PB)

72

Mlaskawa Edward

Zabrze

01:33:13

II

73

Świerc Krzysztof

MojaCukrzyca.pl

01:33:29

II NW

74

Augustyn Anna

ADS Masna Krytyczna

01:43:14

II K

75

Augustyńska Aleksandra

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:46:17

II K

76

Gaura Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:59:32

II K/NW

77

Zięcina Maciej

ADS Masna Krytyczna

00:25:28

I

78

Sokołowski Marek

Alpin Sport Team

00:28:05

I

79

Drybczewski Daniel

MKB nr 1

00:28:16

I

80

Dudzik Zenon

Katowice

00:30:59

I

81

Turek Rafał

Będzin

00:32:10

I

82

Kowalski Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:34:00

I

83

Katan Tomasz

Mysłowice

00:36:01

I

84

Augustyn Grzegorz

Blok Aktywni Razem

00:38:41

I

85

Książek Andrzej

Mysłowice

00:39:52

I

86

Szczerba Andrzej

Kaziki Kazimierz Górniczy

00:40:38

I Sł.Mund.

87

Janiec Tomasz

Chełmek

00:40:56

I Sł.Mund.

88

Szatniewska Agnieszka

Owocowa Kraina

00:41:47

I K

89

Orzechowska Iwona

MKB nr 1

00:47:12

I K

90

Buława Ewa

Mysłowice

00:48:52

I K/Sł.Mund.

91

Barchanowski Adam

Zagłębie Sosnowiec

00:53:20

I NW

92

Kopeć Bożena

Truchtacz Mysłowice

00:58:18

I K/NW

93

Siekiera Tomasz

ZSS nr 10 Katowice

01:06:38

I NW

94

Kindla Ewelina

ZSS nr 10 Katowice

01:11:03

I K/NW

 

KLASYFIKACJA CANICROSS :

1

Kolonko Mirosław

Goggle Pae Team

02:06:48

IV CC(PB)

 

KLASYFIKACJA NORDIC WALKING :

1

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

04:31:58

VI NW(PB)

2

Królikowski Mirosław

Katowice

04:53:26

VI NW+(PB)

3

Sagan Irena

40-latek Tychy

05:53:33

VI K/NW(PB)

4

Lubowiecki Adam

Katowice

06:01:37

VI NW(PB)

5

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

03:46:09

V NW

6

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

03:57:56

V NW(PB)

7

Barchanowski Wojciech

Harpagan Sosnowiec

03:58:01

V NW(PB)

8

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

04:11:28

V K/NW+(PB)

9

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

03:21:57

IV K/NW (PB)

10

Witkowska Maria

Katowice

03:27:50

IV K/NW (PB)

11

Sagan Marian

40-latek Tychy

02:38:05

III NW(PB)

12

Wasilewska Barbara

Katowice

02:50:01

III K/NW

13

Wencel Klaudia

ZSS nr 10 Katowice

03:19:43

III K/NW

14

Świerc Krzysztof

MojaCukrzyca.pl

01:33:29

II NW

15

Gaura Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:59:32

II K/NW

16

Barchanowski Adam

Zagłębie Sosnowiec

00:53:20

I NW

17

Kopeć Bożena

Truchtacz Mysłowice

00:58:18

I K/NW

18

Siekiera Tomasz

ZSS nr 10 Katowice

01:06:38

I NW

19

Kindla Ewelina

ZSS nr 10 Katowice

01:11:03

I K/NW

                                                                                

KLASYFIKACJA KOBIET :

1

Grabowska Paulina

UKS Chromik Mysłowice

03:19:07

VI K+(PB)

2

Żebrowska Matylda

MKB nr 1

03:51:54

VI K(PB)

3

Sagan Irena

40-latek Tychy

05:53:33

VI K/NW(PB)

4

Idzikowska Angelika

Świętochłowice

02:41:33

V K (PB)

5

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

04:11:28

V K/NW+(PB)

6

Szelest Barbara

MKB nr 1

02:06:17

IV K (PB)

7

Kolonko Justyna

Goggle Pae Team

02:26:06

IV K(PB)

8

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

03:21:57

IV K/NW (PB)

9

Witkowska Maria

Katowice

03:27:50

IV K/NW (PB)

10

Kania Agnieszka

MKB nr 1

01:47:05

III K (PB)

11

Wasilewska Barbara

Katowice

02:50:01

III K/NW

12

Wencel Klaudia

ZSS nr 10 Katowice

03:19:43

III K/NW

13

Zakrzewska Natalia

UKS Chromik Mysłowice

01:07:16

II K

14

Rekieć Kaja

Dąbrowa Górnicza

01:16:52

II K(PB)

15

Augustyn Anna

ADS Masna Krytyczna

01:43:14

II K

16

Augustyńska Aleksandra

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:46:17

II K

17

Gaura Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:59:32

II K/NW

18

Szatniewska Agnieszka

Owocowa Kraina

00:41:47

I K

19

Orzechowska Iwona

MKB nr 1

00:47:12

I K

20

Buława Ewa

Mysłowice

00:48:52

I K/Sł.Mund.

21

Kopeć Bożena

Truchtacz Mysłowice

00:58:18

I K/NW

22

Kindla Ewelina

ZSS nr 10 Katowice

01:11:03

I K/NW

 

KLASYFIKACJA MUNDUROWA :

1

Kobak Krzysztof

Mysłowice

03:06:19

VI Sł.Mund.+(PB)

2

Szklorz Sylwester

Katowice

03:07:12

VI Sł.Mund.(PB)

3

Wizner Czesław

Mysłowice

03:16:33

V Sł.Mund. (PB)

4

Pytel Janusz

Sokół Zakopane

01:49:29

IV Sł.Mund. (PB)

5

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

02:12:50

IV Sł.Mund. (PB)

6

Litwin Sławomir

Pogoria Biega

02:18:45

IV Sł.Mund.

7

Sroga Przemysław

Mysłowice

01:42:50

III Sł.Mund.

8

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

01:52:29

III Sł.Mund.

9

Szczerba Andrzej

Kaziki Kazimierz Górniczy

00:40:38

I Sł.Mund.

10

Janiec Tomasz

Chełmek

00:40:56

I Sł.Mund.

11

Buława Ewa

Mysłowice

00:48:52

I K/Sł.Mund.

 

KLASYFIKACJA TRUCHTACZY :

1

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

02:51:38

VI+(PB)

2

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

02:56:42

VI (PB)

3

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

03:06:56

VI(PB)

4

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

03:12:16

VI+(PB)

5

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

03:12:57

VI+(PB)

6

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

02:24:14

V(PB)

7

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

03:04:23

V(PB)

8

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

03:18:14

V

9

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

02:12:50

IV Sł.Mund. (PB)

10

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

02:16:40

IV (PB)

11

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

03:21:57

IV K/NW (PB)

12

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

01:52:29

III Sł.Mund.

13

Kowalski Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:34:00

I

14

Kopeć Bożena

Truchtacz Mysłowice

00:58:18

I K/NW

LEGENDA:

  • I,II…VI – Ilość ukończonych zawodów
  • NW – Nordic Walking
  • CC – Canicross
  • K – Kobieta
  • Sł.Mund. – Kategoria branżowa – Służby Mundurowe
  • Truchtacz - Kategoria Klubowa
  • (PB) – Do ukończonych zawodów, doliczono wynik Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • +(PB) – Do ukończonych zawodów, nie doliczono wyniku Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • 1 okr. – zawody ukończone na niepełnym dystansie, odpowiednio: 1 lub 2 okrążenia.
  • Jeśli w rubryce uwagi jest tylko cyfra rzymska (ilość ukończonych zawodów), oznacza to:  zwykły biegacz, mężczyzna, bez przynależności resortowej.

J.Ksi.

Poprawiony: poniedziałek, 18 grudnia 2017 12:56
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack