Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

logo.jpg

Logowanie



Szukaj

Agora Profile

Not Available to Guests

Agorians Online

Now 35 guests online
Stworzone dzięki jVitals
Wpisany przez Jacek Księżyk   
niedziela, 17 grudnia 2017 22:00

VIII GRAND PRIX MYSŁOWIC W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

O PUCHAR TRUCHTACZA

KLASYFIKACJA GENERALNA (W UKŁADZIE POZIOMYM / ALFABETYCZNYM)

(Klasyfikacja uwzględnia jedynie tych zawodników, którzy ukończyli obowiązkowy BIEG PIERWSZY – ZIMOWY 2017-02-18)

alt

MIEJSCE

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

BIEG I

BIEG II

BIEG III

BIEG IV

BIEG V

BIEG VI

BIEG VII

SUMA

UWAGI

1

Augustyn Anna

ADS Masna Krytyczna

00:54:27

00:48:47

----------

----------

----------

----------

----------

01:43:14

II K

2

Augustyn Grzegorz

Blok Aktywni Razem

00:38:41

----------

----------

----------

----------

----------

----------

00:38:41

I

3

Augustyńska Aleksandra

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:07:02

00:39:15

----------

----------

----------

----------

----------

01:46:17

II K

4

Baluch Adam

Katowice

00:40:24

----------

00:35:59

00:35:34

----------

00:34:37

00:34:24

03:00:58

V(PB)

5

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

00:53:06

00:50:14

00:47:23

00:49:24

00:49:58

00:48:46

----------

04:11:28

V K/NW+(PB)

6

Barchanowski Adam

Zagłębie Sosnowiec

00:53:20

----------

----------

----------

----------

----------

----------

00:53:20

I NW

7

Barchanowski Wojciech

Harpagan Sosnowiec

00:48:32

00:46:41

00:46:07

00:47:18

00:49:23

----------

----------

03:58:01

V NW(PB)

8

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

00:42:00

00:36:17

00:34:34

00:35:14

----------

----------

00:36:18

03:04:23

V(PB)

9

Buława Ewa

Mysłowice

00:48:52

----------

----------

----------

----------

----------

----------

00:48:52

I K/Sł.Mund.

10

Drybczewski Daniel

MKB nr 1

00:28:16

----------

----------

----------

----------

----------

----------

00:28:16

I

11

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

00:47:35

00:43:16

00:45:23

----------

00:45:27

00:44:07

00:46:10

04:31:58

VI NW(PB)

12

Dudzik Zenon

Katowice

00:30:59

----------

----------

----------

----------

----------

----------

00:30:59

I

13

Gaura Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:02:06

----------

----------

00:57:26

----------

----------

----------

01:59:32

II K/NW

14

Glanowski Zenon

TKKF Saturn Czeladź

00:41:17

----------

00:33:00

----------

----------

00:33:16

00:33:16

02:20:49

IV (PB)

15

Górka Piotr

GKM MotoCross M-ce

00:42:54

----------

00:28:57

----------

----------

----------

----------

01:21:51

II(PB)

15

Grabowska Paulina

UKS Chromik Mysłowice

00:36:29

00:32:04

00:32:03

00:31:15

00:31:57

00:32:08

00:35:14

03:19:07

VI K+(PB)

15

Gralak Adam

Lędziny

00:30:43

00:28:31

00:28:31

----------

00:29:31

00:28:47

----------

02:26:03

V(PB)

18

Idzikowska Angelika

Świętochłowice

00:34:31

----------

00:31:06

00:30:57

----------

00:31:11

00:33:48

02:41:33

V K (PB)

19

Janiec Tomasz

Chełmek

00:40:56

----------

----------

----------

----------

----------

----------

00:40:56

I Sł.Mund.

20

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:57:20

----------

00:47:21

00:48:00

----------

00:49:16

----------

03:21:57

IV K/NW (PB)

21

Kania Agnieszka

MKB nr 1

00:38:14

----------

00:33:56

----------

----------

----------

00:34:55

01:47:05

III K (PB)

22

Kania Damian

MKB nr 1

00:31:23

----------

00:28:05

----------

----------

00:28:16

00:28:47

01:57:16

IV(PB)

23

Katan Tomasz

Mysłowice

00:36:01

----------

----------

----------

----------

----------

----------

00:36:01

I

24

Kindla Ewelina

ZSS nr 10 Katowice

01:11:03

----------

----------

----------

----------

----------

----------

01:11:03

I K/NW

25

Kobak Krzysztof

Mysłowice

00:31:10

00:30:56

00:30:18

00:30:52

00:31:02

00:30:48

00:31:31

03:06:19

VI Sł.Mund.+(PB)

26

Kolonko Justyna

Goggle Pae Team

00:39:14

----------

00:33:20

----------

----------

00:35:39

00:37:53

02:26:06

IV K(PB)

27

Kolonko Mirosław

Goggle Pae Team

00:33:22

----------

00:29:18

----------

----------

00:32:31

00:31:37

02:06:48

IV CC (PB)

28

Kopeć Bożena

Truchtacz Mysłowice

00:58:18

----------

----------

----------

----------

----------

----------

00:58:18

I K/NW

29

Kotara Grzegorz

Mysłowice

00:37:56

00:35:03

00:36:06

----------

00:35:40

00:34:05

00:34:49

03:33:39

VI (PB)

30

Kowalski Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:34:00

----------

----------

----------

----------

----------

----------

00:34:00

I

31

Królikowski Mirosław

Katowice

00:51:56

00:47:30

00:47:02

00:49:17

----------

00:47:11

00:50:30

04:53:26

VI NW+(PB)

32

Książek Andrzej

Mysłowice

00:39:52

----------

----------

----------

----------

----------

----------

00:39:52

I

33

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00:42:00

00:35:29

----------

----------

----------

----------

----------

01:52:29

III Sł.Mund.

34

Kulików Sławomir

Mysłowice

00:35:57

----------

----------

00:33:29

----------

00:33:01

----------

01:42:27

III

35

Kuraszewski Klaudiusz

Mysłowice

00:32:05

00:29:44

----------

----------

----------

----------

----------

01:01:49

II

36

Lacheta Kacper

Dąbrowa Górnicza

00:27:42

00:27:03

00:27:42

00:27:02

00:26:46

00:25:56

00:26:28

02:40:57

VI+(PB)

37

Lacheta Tomasz

Dąbrowa Górnicza

00:29:15

00:27:04

00:26:14

00:26:47

----------

00:26:17

00:27:10

02:42:47

VI(PB)

38

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

00:38:35

00:42:00

----------

00:45:15

----------

00:34:35

00:37:49

03:18:14

V

39

Lisowski Adam

Mysłowice

00:29:24

----------

----------

----------

----------

----------

00:26:47

00:56:11

II

40

Litwin Sławomir

Pogoria Biega

00:37:21

00:33:32

----------

----------

00:34:34

00:33:18

----------

02:18:45

IV Sł.Mund.

41

Lubowiecki Adam

Katowice

01:02:33

01:00:46

00:59:36

01:00:12

----------

00:58:48

00:59:42

06:01:37

VI NW(PB)

42

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:31:10

00:27:49

00:28:21

00:28:46

00:28:08

----------

----------

02:24:14

V(PB)

43

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

00:50:13

00:47:09

00:46:26

----------

----------

00:46:03

00:57:59

03:57:56

V NW(PB)

44

Mikołajski Damian

Team Damiko

00:31:54

00:28:30

00:27:53

00:29:06

00:28:58

00:27:18

00:29:31

02:55:17

VI+(PB)

45

Mlaskawa Edward

Zabrze

00:46:16

00:46:57

----------

----------

----------

----------

----------

01:33:13

II

46

Nogal Leszek

Mikołów

00:35:46

00:32:28

----------

00:30:46

00:32:40

00:31:55

00:31:59

03:15:34

VI

47

Nogal Radosław

Mikołów

00:34:33

----------

----------

00:27:46

00:31:48

00:27:21

00:28:02

02:29:30

V

48

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

00:46:24

00:43:40

----------

----------

00:45:34

00:44:07

00:46:24

03:46:09

V NW

49

Ochowicz Andrzej

KCH

00:29:12

00:25:55

00:26:02

----------

00:27:01

00:26:04

00:25:01

02:39:15

VI(PB)

50

Oleksy Krzysztof

ADS Masna Krytyczna

00:31:43

----------

----------

----------

----------

----------

00:30:54

01:02:37

II

51

Orlicki Stanisław

Rudze

00:34:27

----------

----------

----------

----------

----------

00:39:39

01:14:06

II

52

Orzechowska Iwona

MKB nr 1

00:47:12

----------

----------

----------

----------

----------

----------

00:47:12

I K

53

Orzechowski Adam

MKB nr 1

00:39:01

----------

00:36:54

----------

----------

----------

00:39:10

01:55:05

III(PB)

54

Palczewski Przemysław

Mysłowice

00:29:31

----------

00:26:48

----------

----------

----------

----------

00:56:19

II(PB)

55

Pendolski Franciszek

KB Józefinka Katowice

00:43:26

00:37:55

00:41:05

00:40:28

----------

----------

----------

02:42:54

IV(PB)

56

Pilis Janusz

Mikołów

00:32:16

00:29:08

00:29:03

----------

----------

00:29:58

00:30:28

02:30:53

V(PB)

57

Proksa Robert

Mysłowice

00:31:49

00:27:39

----------

00:27:36

----------

00:28:49

00:28:20

02:24:13

V

58

Proksa Wojciech

Mysłowice

00:39:32

00:37:05

----------

----------

----------

----------

----------

01:16:37

II

58

Pytel Janusz

Sokół Zakopane

00:29:04

----------

00:26:33

----------

----------

00:26:29

00:27:23

01:49:29

IV Sł.Mund. (PB)

60

Rekieć Kaja

Dąbrowa Górnicza

00:41:05

----------

00:35:47

----------

----------

----------

----------

01:16:52

II K(PB)

61

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:29:38

00:28:05

00:29:18

00:28:33

00:28:17

00:28:24

00:28:41

02:51:38

VI+(PB)

62

Sagan Irena

40-latek Tychy

01:07:21

00:56:55

00:55:27

----------

00:59:18

00:56:15

00:58:17

05:53:33

VI K/NW(PB)

63

Sagan Marian

40-latek Tychy

00:58:40

----------

00:49:15

----------

----------

00:50:10

----------

02:38:05

III NW(PB)

64

Siegmund Bogusław

Mysłowice

00:33:49

00:30:54

00:30:22

00:31:06

00:31:56

00:32:21

00:32:51

03:12:57

VI+(PB)

65

Siekiera Tomasz

ZSS nr 10 Katowice

01:06:38

----------

----------

----------

----------

----------

----------

01:06:38

I NW

66

Smaczyński Dariusz

SRS Aktywna Dąbrowa

00:30:13

00:32:55

00:27:00

00:27:15

00:27:47

00:27:10

00:27:56

02:53:16

VI+(PB)

67

Smoleń Jarosław

AZS UŚ Katowice

00:27:15

----------

----------

----------

----------

----------

00:26:38

00:53:53

II

68

Sokołowski Marek

Alpin Sport Team

00:28:05

----------

----------

----------

----------

----------

----------

00:28:05

I

69

Sroga Przemysław

Mysłowice

00:39:22

----------

----------

----------

00:31:32

----------

00:31:56

01:42:50

III Sł.Mund.

70

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

00:35:00

00:30:47

00:30:04

00:30:41

00:36:55

00:28:54

00:29:59

03:12:16

VI+(PB)

71

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00:31:10

----------

00:29:18

00:28:18

00:29:47

00:29:05

00:29:04

02:56:42

VI (PB)

72

Suślik Sobiesław

Mysłowice

00:38:32

00:34:44

00:33:27

----------

00:34:19

00:33:23

00:34:25

03:28:50

VI (PB)

73

Szatniewska Agnieszka

Owocowa Kraina

00:41:47

----------

----------

----------

----------

----------

----------

00:41:47

I K

74

Szczerba Andrzej

Kaziki Kazimierz Górniczy

00:40:38

----------

----------

----------

----------

----------

----------

00:40:38

I Sł.Mund.

75

Szelest Barbara

MKB nr 1

00:35:52

00:30:09

00:30:49

----------

----------

----------

00:29:27

02:06:17

IV K (PB)

76

Szklorz Sylwester

Katowice

00:33:21

00:30:20

00:29:53

----------

00:32:58

00:30:20

00:30:20

03:07:12

VI Sł.Mund.(PB)

77

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

00:34:09

----------

00:29:51

00:31:14

00:30:56

00:30:29

00:30:17

03:06:56

VI(PB)

78

Świerc Krzysztof

MojaCukrzyca.pl

00:47:42

----------

----------

----------

----------

00:45:47

----------

01:33:29

II NW

79

Thomalla Bogdan

Silesia Nordic Team

00:55:30

----------

----------

----------

----------

00:51:57

00:53:30

02:40:57

III NW

80

Turek Rafał

Będzin

00:32:10

----------

----------

----------

----------

----------

----------

00:32:10

I

81

Tymiec Przemysław

MKB nr 1

00:34:22

00:29:00

00:29:30

----------

----------

----------

----------

01:32:52

III(PB)

82

Wartok Mariusz

Mysłowice

00:37:47

----------

00:35:35

----------

----------

00:34:23

00:34:32

02:22:17

IV(PB)

83

Wasilewska Barbara

Katowice

01:01:54

00:53:51

----------

00:54:16

----------

----------

----------

02:50:01

III K/NW

84

Wencel Klaudia

ZSS nr 10 Katowice

01:19:16

00:58:56

----------

----------

----------

----------

01:01:31

03:19:43

III K/NW

85

Wencel Zbigniew

Świętochłowice

00:37:14

00:37:29

----------

----------

----------

00:37:53

----------

01:52:36

III

86

Węgler Zbigniew

Sosnowiec

00:45:47

----------

00:43:06

00:41:56

----------

00:43:37

00:43:32

03:37:58

V(PB)

87

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

00:36:07

00:33:52

00:33:01

00:33:40

----------

----------

----------

02:16:40

IV (PB)

88

Witkowska Maria

Katowice

00:57:20

----------

00:50:01

----------

00:49:59

----------

00:50:30

03:27:50

IV K/NW (PB)

89

Wizner Czesław

Mysłowice

00:40:24

----------

00:39:40

----------

00:38:16

00:38:43

00:39:30

03:16:33

V Sł.Mund. (PB)

90

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

00:35:18

00:32:11

00:32:18

----------

00:33:03

----------

----------

02:12:50

IV Sł.Mund. (PB)

91

Zakrzewska Natalia

UKS Chromik Mysłowice

00:35:01

----------

----------

----------

----------

----------

00:32:15

01:07:16

II K

92

Zasucha Grzegorz

Stowarzyszenie Puls Śląska

00:37:18

00:33:54

00:32:10

00:32:43

00:33:15

00:32:02

00:34:07

03:23:19

VI+(PB)

93

Zięcina Maciej

ADS Masna Krytyczna

00:25:28

----------

----------

----------

----------

----------

----------

00:25:28

I

94

Żebrowska Matylda

MKB nr 1

00:39:41

00:40:28

00:37:44

----------

00:37:31

00:38:09

00:38:21

03:51:54

VI K(PB)

94 (start w biegu pierwszym zimowym) – 72 (absencja w minimum dwóch biegach, lub w biegu finałowym) = 22 (do klasyfikacji generalnej).

Stan na dzień: 08-12-2017 (po biegu siódmym)

J.Ksi.

Poprawiony: poniedziałek, 18 grudnia 2017 12:56
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack