Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

gp logo.jpg

Logowanie



Szukaj

Agora Profile

Not Available to Guests

Agorians Online

Now 2 guests online
Stworzone dzięki jVitals
PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Jacek Księżyk   
niedziela, 17 grudnia 2017 22:00

VIII GRAND PRIX MYSŁOWIC W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

O PUCHAR TRUCHTACZA

KLASYFIKACJA GENERALNA (W UKŁADZIE POZIOMYM / ALFABETYCZNYM)

(Klasyfikacja uwzględnia jedynie tych zawodników, którzy ukończyli obowiązkowy BIEG PIERWSZY – ZIMOWY 2017-02-18)

alt

MIEJSCE

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

BIEG I

BIEG II

BIEG III

BIEG IV

BIEG V

BIEG VI

BIEG VII

SUMA

UWAGI

1

Augustyn Anna

ADS Masna Krytyczna

00:54:27

00:48:47

----------

----------

----------

----------

----------

01:43:14

II K

2

Augustyn Grzegorz

Blok Aktywni Razem

00:38:41

----------

----------

----------

----------

----------

----------

00:38:41

I

3

Augustyńska Aleksandra

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:07:02

00:39:15

----------

----------

----------

----------

----------

01:46:17

II K

4

Baluch Adam

Katowice

00:40:24

----------

00:35:59

00:35:34

----------

00:34:37

00:34:24

03:00:58

V(PB)

5

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

00:53:06

00:50:14

00:47:23

00:49:24

00:49:58

00:48:46

----------

04:11:28

V K/NW+(PB)

6

Barchanowski Adam

Zagłębie Sosnowiec

00:53:20

----------

----------

----------

----------

----------

----------

00:53:20

I NW

7

Barchanowski Wojciech

Harpagan Sosnowiec

00:48:32

00:46:41

00:46:07

00:47:18

00:49:23

----------

----------

03:58:01

V NW(PB)

8

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

00:42:00

00:36:17

00:34:34

00:35:14

----------

----------

00:36:18

03:04:23

V(PB)

9

Buława Ewa

Mysłowice

00:48:52

----------

----------

----------

----------

----------

----------

00:48:52

I K/Sł.Mund.

10

Drybczewski Daniel

MKB nr 1

00:28:16

----------

----------

----------

----------

----------

----------

00:28:16

I

11

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

00:47:35

00:43:16

00:45:23

----------

00:45:27

00:44:07

00:46:10

04:31:58

VI NW(PB)

12

Dudzik Zenon

Katowice

00:30:59

----------

----------

----------

----------

----------

----------

00:30:59

I

13

Gaura Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:02:06

----------

----------

00:57:26

----------

----------

----------

01:59:32

II K/NW

14

Glanowski Zenon

TKKF Saturn Czeladź

00:41:17

----------

00:33:00

----------

----------

00:33:16

00:33:16

02:20:49

IV (PB)

15

Górka Piotr

GKM MotoCross M-ce

00:42:54

----------

00:28:57

----------

----------

----------

----------

01:21:51

II(PB)

15

Grabowska Paulina

UKS Chromik Mysłowice

00:36:29

00:32:04

00:32:03

00:31:15

00:31:57

00:32:08

00:35:14

03:19:07

VI K+(PB)

15

Gralak Adam

Lędziny

00:30:43

00:28:31

00:28:31

----------

00:29:31

00:28:47

----------

02:26:03

V(PB)

18

Idzikowska Angelika

Świętochłowice

00:34:31

----------

00:31:06

00:30:57

----------

00:31:11

00:33:48

02:41:33

V K (PB)

19

Janiec Tomasz

Chełmek

00:40:56

----------

----------

----------

----------

----------

----------

00:40:56

I Sł.Mund.

20

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:57:20

----------

00:47:21

00:48:00

----------

00:49:16

----------

03:21:57

IV K/NW (PB)

21

Kania Agnieszka

MKB nr 1

00:38:14

----------

00:33:56

----------

----------

----------

00:34:55

01:47:05

III K (PB)

22

Kania Damian

MKB nr 1

00:31:23

----------

00:28:05

----------

----------

00:28:16

00:28:47

01:57:16

IV(PB)

23

Katan Tomasz

Mysłowice

00:36:01

----------

----------

----------

----------

----------

----------

00:36:01

I

24

Kindla Ewelina

ZSS nr 10 Katowice

01:11:03

----------

----------

----------

----------

----------

----------

01:11:03

I K/NW

25

Kobak Krzysztof

Mysłowice

00:31:10

00:30:56

00:30:18

00:30:52

00:31:02

00:30:48

00:31:31

03:06:19

VI Sł.Mund.+(PB)

26

Kolonko Justyna

Goggle Pae Team

00:39:14

----------

00:33:20

----------

----------

00:35:39

00:37:53

02:26:06

IV K(PB)

27

Kolonko Mirosław

Goggle Pae Team

00:33:22

----------

00:29:18

----------

----------

00:32:31

00:31:37

02:06:48

IV CC (PB)

28

Kopeć Bożena

Truchtacz Mysłowice

00:58:18

----------

----------

----------

----------

----------

----------

00:58:18

I K/NW

29

Kotara Grzegorz

Mysłowice

00:37:56

00:35:03

00:36:06

----------

00:35:40

00:34:05

00:34:49

03:33:39

VI (PB)

30

Kowalski Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:34:00

----------

----------

----------

----------

----------

----------

00:34:00

I

31

Królikowski Mirosław

Katowice

00:51:56

00:47:30

00:47:02

00:49:17

----------

00:47:11

00:50:30

04:53:26

VI NW+(PB)

32

Książek Andrzej

Mysłowice

00:39:52

----------

----------

----------

----------

----------

----------

00:39:52

I

33

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00:42:00

00:35:29

----------

----------

----------

----------

----------

01:52:29

III Sł.Mund.

34

Kulików Sławomir

Mysłowice

00:35:57

----------

----------

00:33:29

----------

00:33:01

----------

01:42:27

III

35

Kuraszewski Klaudiusz

Mysłowice

00:32:05

00:29:44

----------

----------

----------

----------

----------

01:01:49

II

36

Lacheta Kacper

Dąbrowa Górnicza

00:27:42

00:27:03

00:27:42

00:27:02

00:26:46

00:25:56

00:26:28

02:40:57

VI+(PB)

37

Lacheta Tomasz

Dąbrowa Górnicza

00:29:15

00:27:04

00:26:14

00:26:47

----------

00:26:17

00:27:10

02:42:47

VI(PB)

38

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

00:38:35

00:42:00

----------

00:45:15

----------

00:34:35

00:37:49

03:18:14

V

39

Lisowski Adam

Mysłowice

00:29:24

----------

----------

----------

----------

----------

00:26:47

00:56:11

II

40

Litwin Sławomir

Pogoria Biega

00:37:21

00:33:32

----------

----------

00:34:34

00:33:18

----------

02:18:45

IV Sł.Mund.

41

Lubowiecki Adam

Katowice

01:02:33

01:00:46

00:59:36

01:00:12

----------

00:58:48

00:59:42

06:01:37

VI NW(PB)

42

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:31:10

00:27:49

00:28:21

00:28:46

00:28:08

----------

----------

02:24:14

V(PB)

43

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

00:50:13

00:47:09

00:46:26

----------

----------

00:46:03

00:57:59

03:57:56

V NW(PB)

44

Mikołajski Damian

Team Damiko

00:31:54

00:28:30

00:27:53

00:29:06

00:28:58

00:27:18

00:29:31

02:55:17

VI+(PB)

45

Mlaskawa Edward

Zabrze

00:46:16

00:46:57

----------

----------

----------

----------

----------

01:33:13

II

46

Nogal Leszek

Mikołów

00:35:46

00:32:28

----------

00:30:46

00:32:40

00:31:55

00:31:59

03:15:34

VI

47

Nogal Radosław

Mikołów

00:34:33

----------

----------

00:27:46

00:31:48

00:27:21

00:28:02

02:29:30

V

48

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

00:46:24

00:43:40

----------

----------

00:45:34

00:44:07

00:46:24

03:46:09

V NW

49

Ochowicz Andrzej

KCH

00:29:12

00:25:55

00:26:02

----------

00:27:01

00:26:04

00:25:01

02:39:15

VI(PB)

50

Oleksy Krzysztof

ADS Masna Krytyczna

00:31:43

----------

----------

----------

----------

----------

00:30:54

01:02:37

II

51

Orlicki Stanisław

Rudze

00:34:27

----------

----------

----------

----------

----------

00:39:39

01:14:06

II

52

Orzechowska Iwona

MKB nr 1

00:47:12

----------

----------

----------

----------

----------

----------

00:47:12

I K

53

Orzechowski Adam

MKB nr 1

00:39:01

----------

00:36:54

----------

----------

----------

00:39:10

01:55:05

III(PB)

54

Palczewski Przemysław

Mysłowice

00:29:31

----------

00:26:48

----------

----------

----------

----------

00:56:19

II(PB)

55

Pendolski Franciszek

KB Józefinka Katowice

00:43:26

00:37:55

00:41:05

00:40:28

----------

----------

----------

02:42:54

IV(PB)

56

Pilis Janusz

Mikołów

00:32:16

00:29:08

00:29:03

----------

----------

00:29:58

00:30:28

02:30:53

V(PB)

57

Proksa Robert

Mysłowice

00:31:49

00:27:39

----------

00:27:36

----------

00:28:49

00:28:20

02:24:13

V

58

Proksa Wojciech

Mysłowice

00:39:32

00:37:05

----------

----------

----------

----------

----------

01:16:37

II

58

Pytel Janusz

Sokół Zakopane

00:29:04

----------

00:26:33

----------

----------

00:26:29

00:27:23

01:49:29

IV Sł.Mund. (PB)

60

Rekieć Kaja

Dąbrowa Górnicza

00:41:05

----------

00:35:47

----------

----------

----------

----------

01:16:52

II K(PB)

61

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:29:38

00:28:05

00:29:18

00:28:33

00:28:17

00:28:24

00:28:41

02:51:38

VI+(PB)

62

Sagan Irena

40-latek Tychy

01:07:21

00:56:55

00:55:27

----------

00:59:18

00:56:15

00:58:17

05:53:33

VI K/NW(PB)

63

Sagan Marian

40-latek Tychy

00:58:40

----------

00:49:15

----------

----------

00:50:10

----------

02:38:05

III NW(PB)

64

Siegmund Bogusław

Mysłowice

00:33:49

00:30:54

00:30:22

00:31:06

00:31:56

00:32:21

00:32:51

03:12:57

VI+(PB)

65

Siekiera Tomasz

ZSS nr 10 Katowice

01:06:38

----------

----------

----------

----------

----------

----------

01:06:38

I NW

66

Smaczyński Dariusz

SRS Aktywna Dąbrowa

00:30:13

00:32:55

00:27:00

00:27:15

00:27:47

00:27:10

00:27:56

02:53:16

VI+(PB)

67

Smoleń Jarosław

AZS UŚ Katowice

00:27:15

----------

----------

----------

----------

----------

00:26:38

00:53:53

II

68

Sokołowski Marek

Alpin Sport Team

00:28:05

----------

----------

----------

----------

----------

----------

00:28:05

I

69

Sroga Przemysław

Mysłowice

00:39:22

----------

----------

----------

00:31:32

----------

00:31:56

01:42:50

III Sł.Mund.

70

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

00:35:00

00:30:47

00:30:04

00:30:41

00:36:55

00:28:54

00:29:59

03:12:16

VI+(PB)

71

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00:31:10

----------

00:29:18

00:28:18

00:29:47

00:29:05

00:29:04

02:56:42

VI (PB)

72

Suślik Sobiesław

Mysłowice

00:38:32

00:34:44

00:33:27

----------

00:34:19

00:33:23

00:34:25

03:28:50

VI (PB)

73

Szatniewska Agnieszka

Owocowa Kraina

00:41:47

----------

----------

----------

----------

----------

----------

00:41:47

I K

74

Szczerba Andrzej

Kaziki Kazimierz Górniczy

00:40:38

----------

----------

----------

----------

----------

----------

00:40:38

I Sł.Mund.

75

Szelest Barbara

MKB nr 1

00:35:52

00:30:09

00:30:49

----------

----------

----------

00:29:27

02:06:17

IV K (PB)

76

Szklorz Sylwester

Katowice

00:33:21

00:30:20

00:29:53

----------

00:32:58

00:30:20

00:30:20

03:07:12

VI Sł.Mund.(PB)

77

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

00:34:09

----------

00:29:51

00:31:14

00:30:56

00:30:29

00:30:17

03:06:56

VI(PB)

78

Świerc Krzysztof

MojaCukrzyca.pl

00:47:42

----------

----------

----------

----------

00:45:47

----------

01:33:29

II NW

79

Thomalla Bogdan

Silesia Nordic Team

00:55:30

----------

----------

----------

----------

00:51:57

00:53:30

02:40:57

III NW

80

Turek Rafał

Będzin

00:32:10

----------

----------

----------

----------

----------

----------

00:32:10

I

81

Tymiec Przemysław

MKB nr 1

00:34:22

00:29:00

00:29:30

----------

----------

----------

----------

01:32:52

III(PB)

82

Wartok Mariusz

Mysłowice

00:37:47

----------

00:35:35

----------

----------

00:34:23

00:34:32

02:22:17

IV(PB)

83

Wasilewska Barbara

Katowice

01:01:54

00:53:51

----------

00:54:16

----------

----------

----------

02:50:01

III K/NW

84

Wencel Klaudia

ZSS nr 10 Katowice

01:19:16

00:58:56

----------

----------

----------

----------

01:01:31

03:19:43

III K/NW

85

Wencel Zbigniew

Świętochłowice

00:37:14

00:37:29

----------

----------

----------

00:37:53

----------

01:52:36

III

86

Węgler Zbigniew

Sosnowiec

00:45:47

----------

00:43:06

00:41:56

----------

00:43:37

00:43:32

03:37:58

V(PB)

87

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

00:36:07

00:33:52

00:33:01

00:33:40

----------

----------

----------

02:16:40

IV (PB)

88

Witkowska Maria

Katowice

00:57:20

----------

00:50:01

----------

00:49:59

----------

00:50:30

03:27:50

IV K/NW (PB)

89

Wizner Czesław

Mysłowice

00:40:24

----------

00:39:40

----------

00:38:16

00:38:43

00:39:30

03:16:33

V Sł.Mund. (PB)

90

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

00:35:18

00:32:11

00:32:18

----------

00:33:03

----------

----------

02:12:50

IV Sł.Mund. (PB)

91

Zakrzewska Natalia

UKS Chromik Mysłowice

00:35:01

----------

----------

----------

----------

----------

00:32:15

01:07:16

II K

92

Zasucha Grzegorz

Stowarzyszenie Puls Śląska

00:37:18

00:33:54

00:32:10

00:32:43

00:33:15

00:32:02

00:34:07

03:23:19

VI+(PB)

93

Zięcina Maciej

ADS Masna Krytyczna

00:25:28

----------

----------

----------

----------

----------

----------

00:25:28

I

94

Żebrowska Matylda

MKB nr 1

00:39:41

00:40:28

00:37:44

----------

00:37:31

00:38:09

00:38:21

03:51:54

VI K(PB)

94 (start w biegu pierwszym zimowym) – 72 (absencja w minimum dwóch biegach, lub w biegu finałowym) = 22 (do klasyfikacji generalnej).

Stan na dzień: 08-12-2017 (po biegu siódmym)

J.Ksi.

Poprawiony: poniedziałek, 18 grudnia 2017 12:56
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack