Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

vii gp logo.jpg

Logowanie



Sonda

Jak oceniasz naszą stronę?
 

Szukaj

Licznik

Użytkownicy na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 99 gości 

Agora Profile

Not Available to Guests

Agorians Online

Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości 
Stworzone dzięki jVitals
Wpisany przez Jacek Księżyk   
niedziela, 18 lutego 2018 18:37

IX PRZEŁAJOWE GRAND PRIX MYSŁOWIC

O PUCHAR TRUCHTACZA

BIEG PIERWSZY – ZIMOWY

2018-02-17

alt

KLASYFIKACJA OPEN :

MIEJSCE

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

WYNIKI : BIEG I

UWAGI

1

Ochowicz Andrzej

KCH

00:26:08

 

2

Pytel Janusz

Sosnowiec

00:27:01

Sł.Mund.

3

Grocholewski Włodzimierz

Truchtacz Mysłowice

00:27:30

 

4

Smaczyński Dariusz

Aktywna Dąbrowa

00:27:40

 

5

Motyl Piotr

Katowice

00:27:47

 

6

Zbąski Bartłomiej

TKKF Jastrząb Ruda Śl.

00:28:25

 

7

Proksa Robert

UKS Chromik Mysłowice

00:28:28

 

8

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00:28:47

 

9

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:29:01

 

10

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:29:02

 

11

Kania Damian

MKB nr 1

00:29:03

 

12

Szelest Barbara

MKB nr 1

00:29:33

K

13

Mokry Dominik

MKB nr 1

00:29:38

 

14

Szczepański Janusz

Mysłowice

00:29:40

 

15

Stachowiak Sebastian

Stadion Śląski

00:29:48

 

16

Błotko Jacek

UKS Chromik Mysłowice

00:29:52

 

17

Hadzik Rafał

Gliwice

00:30:01

 

18

Dudzik Zenon

Katowice

00:30:13

 

19

Kobyliński Tomasz

WKB Meta Lubliniec

00:30:22

Sł.Mund.

20

Pytel Piotr

Mysłowice

00:30:26

Sł.Mund.

21

Idzikowski Adam

Świętochłowice Śląskie

00:30:45

CC

22

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

00:30:52

 

23

Dandyk Karol

UKS Chromik Mysłowice

00:31:02

 

24

Zakrzewska Natalia

UKS Chromik Mysłowice

00:31:13

K

25

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

00:31:19

 

26

Oleksy Krzysztof

ADS Masna Krytyczna

00:31:34

 

27

Szymkowski Krzysztof

Częstochowa

00:31:36

 

28

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

00:32:02

 

29

Turek Rafał

Owocowa Kraina

00:32:14

 

30

Gieroszka Robert

Mysłowice

00:32:22

 

31

Kobak Krzysztof

Mysłowice

00:32:28

Sł.Mund.

32

Kolonko Mirosław

Goggle Pae Team

00:32:30

CC

33

Szklorz Sylwester

Katowice

00:32:45

Sł.Mund.

34

Sroga Przemysław

Mysłowice

00:32:52

Sł.Mund.

35

Nogal Leszek

Mikołów

00:33:00

 

36

Idzikowska Angelika

Świętochłowice Śląskie

00:33:11

K

37

Bereszko Waldemar

TKKF  Saturn Czeladź

00:33:40

 

38

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

00:33:46

 

39

Zasucha Grzegorz

Stowarzyszenie Puls Śląska

00:33:53

 

40

Helios Dominik

UKS Bonito Murcki

00:34:01

 

41

Jamroz Damian

Husky Fan

00:34:07

CC

42

Kulików Sławomir

Mysłowice

00:34:23

 

43

Bogus Łukasz

Bieruń

00:34:26

 

44

Litwin Sławomir

Pogoria Biega

00:34:28

Sł.Mund.

45

Menżyk Joanna

Mysłowice

00:34:31

K/ Sł.Mund.

46

Gieroszka Artur

BMW Team

00:34:51

 

47

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

00:35:17

Sł.Mund.

48

Niedźwiedzki Ryszard

TKKF  Saturn Czeladź

00:35:20

 

49

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

00:35:24

 

50

Tymiec Przemysław

MKB nr 1

00:35:26

 

51

Sroga Arkadiusz

Mysłowice

00:35:33

 

52

Kania Agnieszka

Mysłowice

00:35:39

K

53

Kotara Grzegorz

Mysłowice

00:35:57

 

54

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

00:36:26

 

55

Pilawska Agnieszka

Tuptusie SP 55

00:36:28

K

56

Piechaczek Krzysztof

Katowice

00:36:32

 

57

Krypczyk Michał

Chorzów

00:36:36

CC

58

Krypczyk Katarzyna

August Team

00:36:55

K/CC

59

Wencel Zbigniew

Leiber Poland Team

00:37:07

 

60

Bałaziński Paweł

A-Team

00:37:10

 

61

Węgler Jarosław

Ruda Śląska

00:37:12

 

62

Łukojko Ewa

Ruda Śląska

00:37:13

K/CC

63

Wartok Mariusz

Mysłowice

00:37:15

 

64

Milkowski Jan

KMP  Siemianowice Śl.

00:37:16

Sł.Mund.

65

Haśnik Arkadiusz

Katowice

00:37:18

 

66

Rekieć Kaja

Dąbrowa Górnicza

00:37:21

K

67

Gaczorek Agnieszka

Sosnowiec

00:37:32

K

68

Suślik Sobiesław

Mysłowice

00:38:03

 

69

Kolonko Justyna

Goggle Pae Team

00:38:07

K

70

Klich Izabela

Truchtacz Mysłowice

00:38:10

K

71

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

00:38:42

K/ Sł.Mund.

72

Dąbrowiecka Agata

Sosnowiec

00:39:06

K

73

Żebrowska Matylda

MKB nr 1

00:39:09

K

74

Orzechowski Adam

MKB nr 1

00:40:36

 

75

Waszka Marta

Ruda Śląska

00:41:01

K

76

Węgler Kornelia

Ruda Śląska

00:41:02

K

77

Augustyńska Aleksandra

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:41:07

K

78

Bułman Jagoda

Sosnowiec

00:41:07

K/CC

79

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

00:41:11

 

80

Wizner Czesław

Mysłowice

00:41:39

Sł.Mund.

81

Szatniewska Agnieszka

Owocowa Kraina

00:41:46

K

82

Baluch Adam

Katowice

00:42:32

 

83

Kasprzyk Wiesław

Sosnowiec

00:42:34

 

84

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

00:43:31

 

85

Węgler Zbigniew

Sosnowiec

00:44:20

 

86

Królikowska Gabriela

Katowice

00:44:49

K

87

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

00:46:19

NW

88

Mrozek Piotr

Katowice

00:46:59

 

89

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00:46:59

Sł.Mund.

90

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

00:47:18

NW

91

Mól Wioletta

Czeladź Biega

00:47:47

K/NW

92

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

00:48:17

NW

93

Wilk Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

00:48:18

NW

94

Królikowski Mirosław

Katowice

00:49:15

NW

95

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

00:50:14

K/NW

96

Kurek Edward

MOSiR Czeladź

00:51:24

NW

97

Sitkowski Paweł

Mysłowice

00:51:33

NW

98

Sagan Marian

40-latek Tychy

00:51:48

NW

99

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

00:52:30

K/NW

100

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

00:53:44

K/NW

101

Koziarz Roman

Stadion Śląski

00:55:42

NW

102

Thomalla Bogdan

Silesia Nordic Team

00:55:52

NW

103

Milczyński Marek

Mysłowice

00:56:22

NW

104

Rurański Jerzy

Stadion Śląski

00:56:36

NW

105

Sosin Stanisław

Stadion Śląski

00:56:37

NW

106

Wasilewska Barbara

Katowice

00:57:36

K/NW

107

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:57:38

K/NW

108

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

00:57:39

K/NW

109

Nowak Ewa

Stadion Śląski

00:58:16

K/NW

110

Sagan Irena

40-latek Tychy

00:59:20

K/NW

111

Gaura Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:59:36

K/NW

112

Lubowiecki Adam

Katowice

01:00:38

NW

113

Suder Mateusz

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:01:00

NW

114

Smalcerz Marzena

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:01:38

K/NW

115

Borkowska Kaja

Tuptusie SP 55

01:01:51

K/NW

116

Borkowska Aleksandra

Tuptusie SP 55

01:02:10

K/NW

117

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

01:02:25

K/NW

118

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

01:02:26

K/NW

119

Królikowska-Łoskot Danuta

Stadion Śląski

01:02:44

K/NW

120

Wolany Denis

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:02:55

NW

121

Maciuk Helena

Stadion Śląski

01:03:51

K/NW

122

Świgoń Katarzyna

Katowice

01:04:20

K/NW

123

Zięba Julia

Stadion Śląski

01:04:28

K/NW

124

Zobek Edward

Sosnowiec

01:04:43

NW

125

Gębska Elżbieta

Będzin

01:06:06

K/NW

126

Filiński Sebastian

Tuptusie SP 55

01:06:35

NW

127

Lewandowski Jacek

Stadion Śląski

01:08:47

NW

128

Mizak Oliwia

Tuptusie SP 55

01:10:49

K/NW

129

Sojka Magdalena

Tuptusie SP 55

01:10:50

K/NW

130

Gajda Radosław

Tuptusie SP 55

01:10:51

NW

REKREACJA (Niepełny Dystans)

131

Wysocki Henryk

Husky fan

00:25:28

CC 2okr.

132

Hryndio Jerzy

Park Śląski

00:35:43

NW 2okr.

133

Siekiera Tomasz

ZSS nr 10 Katowice

00:40:11

2okr.

134

Kulików Joanna

Mysłowice

00:40:30

NW/K 2okr.

135

Pochopień Szymon

Tuptusie SP 55

00:40:34

2okr.

136

Wiesner Stanisława

Katowice

00:44:16

NW/K 2okr.

137

Sojka Wiktoria

Tuptusie SP 55

00:44:30

NW/K 2okr.

138

Szmurło Sylwia

Tuptusie SP 55

00:48:35

NW/K 2okr.

139

Popiołek Weronika

Tuptusie SP 55

00:53:55

NW/K 2okr.

140

Nowakowski Marek

Po Robocie

00:12:40

CC 1okr.

141

Lubowiecka Barbara

Szopołazy

00:24:31

NW/K 1okr.

142

Krogulecki Michał

Katowice

00:24:32

NW 1okr.

143

Wojtaś Lucyna

Katowice

00:24:33

NW/K 1okr.

144

Kurek Anna

MOSiR Czeladź

00:29:35

K 1okr.

145

Kurek Adam

MOSiR Czeladź

00:29:36

1okr.

146

Pusz Paweł

UKS Bystrzyca Kłodzka

NKL

0 okr.

 

 

 

 

 

 

KLASYFIKACJA CANICROSS :

 

1

Idzikowski Adam

Świętochłowice Śląskie

00:30:45

CC

2

Kolonko Mirosław

Goggle Pae Team

00:32:30

CC

3

Jamroz Damian

Husky Fan

00:34:07

CC

4

Krypczyk Michał

Chorzów

00:36:36

CC

5

Krypczyk Katarzyna

August Team

00:36:55

K/CC

6

Łukojko Ewa

Ruda Śląska

00:37:13

K/CC

7

Bułman Jagoda

Sosnowiec

00:41:07

K/CC

8

Wysocki Henryk

Husky fan

00:25:28

CC 2okr.

9

Nowakowski Marek

Po Robocie

00:12:40

CC 1okr.

 

KLASYFIKACJA NORDIC WALKING :

 

1

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

00:46:19

NW

2

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

00:47:18

NW

3

Mól Wioletta

Czeladź Biega

00:47:47

K/NW

4

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

00:48:17

NW

5

Wilk Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

00:48:18

NW

6

Królikowski Mirosław

Katowice

00:49:15

NW

7

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

00:50:14

K/NW

8

Kurek Edward

MOSiR Czeladź

00:51:24

NW

9

Sitkowski Paweł

Mysłowice

00:51:33

NW

10

Sagan Marian

40-latek Tychy

00:51:48

NW

11

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

00:52:30

K/NW

12

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

00:53:44

K/NW

13

Koziarz Roman

Stadion Śląski

00:55:44

NW

14

Thomalla Bogdan

Silesia Nordic Team

00:55:52

NW

15

Milczyński Marek

Mysłowice

00:56:22

NW

16

Rurański Jerzy

Stadion Śląski

00:56:36

NW

17

Sosin Stanisław

Stadion Śląski

00:56:37

NW

18

Wasilewska Barbara

Katowice

00:57:36

K/NW

19

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:57:38

K/NW

20

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

00:57:39

K/NW

21

Nowak Ewa

Stadion Śląski

00:58:16

K/NW

22

Sagan Irena

40-latek Tychy

00:59:20

K/NW

23

Gaura Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:59:36

K/NW

24

Lubowiecki Adam

Katowice

01:00:38

NW

25

Suder Mateusz

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:01:00

NW

26

Smalcerz Marzena

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:01:38

K/NW

27

Borkowska Kaja

Tuptusie SP 55

01:01:51

K/NW

28

Borkowska Aleksandra

Tuptusie SP 55

01:02:10

K/NW

29

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

01:02:25

K/NW

30

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

01:02:26

K/NW

31

Królikowska-Łoskot Danuta

Stadion Śląski

01:02:44

K/NW

32

Wolany Denis

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:02:55

NW

33

Maciuk Helena

Stadion Śląski

01:03:51

K/NW

34

Świgoń Katarzyna

Katowice

01:04:20

K/NW

35

Zięba Julia

Stadion Śląski

01:04:28

K/NW

36

Zobek Edward

Sosnowiec

01:04:43

NW

37

Gębska Elżbieta

Będzin

01:06:06

K/NW

38

Filiński Sebastian

Tuptusie SP 55

01:06:35

NW

39

Lewandowski Jacek

Stadion Śląski

01:08:47

NW

40

Mizak Oliwia

Tuptusie SP 55

01:10:49

K/NW

41

Sojka Magdalena

Tuptusie SP 55

01:10:50

K/NW

42

Gajda Radosław

Tuptusie SP 55

01:10:51

NW

43

Hryndio Jerzy

Park Śląski

00:35:43

NW 2okr.

44

Kulików Joanna

Mysłowice

00:40:30

NW/K 2okr.

45

Wiesner Stanisława

Katowice

00:44:16

NW/K 2okr.

46

Sojka Wiktoria

Tuptusie SP 55

00:44:30

NW/K 2okr.

47

Szmurło Sylwia

Tuptusie SP 55

00:48:35

NW/K 2okr.

48

Popiołek Weronika

Tuptusie SP 55

00:53:55

NW/K 2okr.

49

Lubowiecka Barbara

Szopołazy

00:24:31

NW/K 1okr.

50

Krogulecki Michał

Katowice

00:24:32

NW 1okr.

51

Wojtaś Lucyna

Katowice

00:24:33

NW/K 1okr.

 

KLASYFIKACJA KOBIET :

 

1

Szelest Barbara

MKB nr 1

00:29:33

K

2

Zakrzewska Natalia

UKS Chromik Mysłowice

00:31:13

K

3

Idzikowska Angelika

Świętochłowice Śląskie

00:33:11

K

4

Menżyk Joanna

Mysłowice

00:34:31

K/ Sł.Mund.

5

Kania Agnieszka

Mysłowice

00:35:39

K

6

Pilawska Agnieszka

Tuptusie SP 55

00:36:28

K

7

Krypczyk Katarzyna

August Team

00:36:55

K/CC

8

Łukojko Ewa

Ruda Śląska

00:37:13

K/CC

9

Rekieć Kaja

Dąbrowa Górnicza

00:37:21

K

10

Gaczorek Agnieszka

Sosnowiec

00:37:32

K

11

Kolonko Justyna

Goggle Pae Team

00:38:07

K

12

Klich Izabela

Truchtacz Mysłowice

00:38:10

K

13

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

00:38:42

K/ Sł.Mund.

14

Dąbrowiecka Agata

Sosnowiec

00:39:06

K

15

Żebrowska Matylda

MKB nr 1

00:39:09

K

16

Waszka Marta

Ruda Śląska

00:41:01

K

17

Węgler Kornelia

Ruda Śląska

00:41:02

K

18

Augustyńska Aleksandra

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:41:07

K

19

Bułman Jagoda

Sosnowiec

00:41:07

K/CC

20

Szatniewska Agnieszka

Owocowa Kraina

00:41:46

K

21

Królikowska Gabriela

Katowice

00:44:49

K

22

Mól Wioletta

Czeladź Biega

00:47:47

K/NW

23

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

00:50:14

K/NW

24

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

00:52:30

K/NW

25

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

00:53:44

K/NW

26

Wasilewska Barbara

Katowice

00:57:36

K/NW

27

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:57:38

K/NW

28

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

00:57:39

K/NW

29

Nowak Ewa

Stadion Śląski

00:58:16

K/NW

30

Sagan Irena

40-latek Tychy

00:59:20

K/NW

31

Gaura Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:59:36

K/NW

32

Smalcerz Marzena

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:01:38

K/NW

33

Borkowska Kaja

Tuptusie SP 55

01:01:51

K/NW

34

Borkowska Aleksandra

Tuptusie SP 55

01:02:10

K/NW

35

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

01:02:25

K/NW

36

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

01:02:26

K/NW

37

Królikowska-Łoskot Danuta

Stadion Śląski

01:02:44

K/NW

38

Maciuk Helena

Stadion Śląski

01:03:51

K/NW

39

Świgoń Katarzyna

Katowice

01:04:20

K/NW

40

Zięba Julia

Stadion Śląski

01:04:28

K/NW

41

Gębska Elżbieta

Będzin

01:06:06

K/NW

42

Mizak Oliwia

Tuptusie SP 55

01:10:49

K/NW

43

Sojka Magdalena

Tuptusie SP 55

01:10:50

K/NW

44

Kulików Joanna

Mysłowice

00:40:30

NW/K 2okr.

45

Wiesner Stanisława

Katowice

00:44:16

NW/K 2okr.

46

Sojka Wiktoria

Tuptusie SP 55

00:44:30

NW/K 2okr.

47

Szmurło Sylwia

Tuptusie SP 55

00:48:35

NW/K 2okr.

48

Popiołek Weronika

Tuptusie SP 55

00:53:55

NW/K 2okr.

49

Lubowiecka Barbara

Szopołazy

00:24:31

NW/K 1okr.

50

Wojtaś Lucyna

Katowice

00:24:33

NW/K 1okr.

51

Kurek Anna

MOSiR Czeladź

00:29:35

K 1okr.

 

KLASYFIKACJA MUNDUROWA :

 

1

Pytel Janusz

Sosnowiec

00:27:01

Sł.Mund.

2

Kobyliński Tomasz

WKB Meta Lubliniec

00:30:22

Sł.Mund.

3

Pytel Piotr

Mysłowice

00:30:26

Sł.Mund.

4

Kobak Krzysztof

Mysłowice

00:32:28

Sł.Mund.

5

Szklorz Sylwester

Katowice

00:32:45

Sł.Mund.

6

Sroga Przemysław

Mysłowice

00:32:52

Sł.Mund.

7

Litwin Sławomir

Pogoria Biega

00:34:28

Sł.Mund.

8

Menżyk Joanna

Mysłowice

00:34:31

K/ Sł.Mund.

9

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

00:35:17

Sł.Mund.

10

Milkowski Jan

KMP  Siemianowice Śl.

00:37:16

Sł.Mund.

11

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

00:38:42

K/ Sł.Mund.

12

Wizner Czesław

Mysłowice

00:41:39

Sł.Mund.

13

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00:46:59

Sł.Mund.

 

KLASYFIKACJA TRUCHTACZY :

                                                                                                                                               

1

Grocholewski Włodzimierz

Truchtacz Mysłowice

00:27:30

 

2

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00:28:47

 

3

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:29:01

 

4

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:29:02

 

5

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

00:30:52

 

6

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

00:31:19

 

7

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

00:32:02

 

8

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

00:33:46

 

9

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

00:35:17

Sł.Mund.

10

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

00:35:24

 

11

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

00:36:26

 

12

Klich Izabela

Truchtacz Mysłowice

00:38:10

K

13

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

00:41:11

 

14

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

00:43:31

 

15

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00:46:59

Sł.Mund.

16

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:57:38

K/NW

17

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

00:57:39

K/NW

LEGENDA:

  • I,II…VII – Ilość ukończonych zawodów
  • NW – Nordic Walking
  • CC – Canicross
  • K – Kobieta
  • Sł.Mund. – Kategoria branżowa – Służby Mundurowe
  •  (PB) – Do ukończonych zawodów, doliczono wynik Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • +(PB) – Do ukończonych zawodów, nie doliczono wyniku Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • 1 okr. – zawody ukończone na niepełnym dystansie, odpowiednio: 1 lub 2 okrążenia.
  • Jeśli w rubryce uwagi jest tylko cyfra rzymska (ilość ukończonych zawodów), oznacza to:  zwykły biegacz, mężczyzna, bez przynależności resortowej.

J.Ksi.

 

Komentarze   

 
0 #1 Księżyk Jacek 2018-02-18 18:51
Zapraszam do oglądania

TVP 3 Katowice:

http://katowice.tvp.pl/36054724/17022018-godz-2000

galeria autorstwa Andrzeja Cieśli:

https://photos.google.com/share/AF1QipMmJhtrkjGmV5N6kJEhBXkSofGls9bxEVdP1OKY8c9jSEz6A1go6_0b1L_y3TGVHA?key=TlI3SW1TNWE5SFZuUjlMZmpSeVB3S2J2UWdSaG1n

;-)
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack