Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

logo.jpg

Logowanie



Szukaj

Agora Profile

Not Available to Guests

Agorians Online

Now 6 guests online
Stworzone dzięki jVitals
PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Jacek Księżyk   
niedziela, 18 lutego 2018 18:37

IX PRZEŁAJOWE GRAND PRIX MYSŁOWIC

O PUCHAR TRUCHTACZA

BIEG PIERWSZY – ZIMOWY

2018-02-17

alt

KLASYFIKACJA OPEN :

MIEJSCE

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

WYNIKI : BIEG I

UWAGI

1

Ochowicz Andrzej

KCH

00:26:08

 

2

Pytel Janusz

Sosnowiec

00:27:01

Sł.Mund.

3

Grocholewski Włodzimierz

Truchtacz Mysłowice

00:27:30

 

4

Smaczyński Dariusz

Aktywna Dąbrowa

00:27:40

 

5

Motyl Piotr

Katowice

00:27:47

 

6

Zbąski Bartłomiej

TKKF Jastrząb Ruda Śl.

00:28:25

 

7

Proksa Robert

UKS Chromik Mysłowice

00:28:28

 

8

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00:28:47

 

9

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:29:01

 

10

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:29:02

 

11

Kania Damian

MKB nr 1

00:29:03

 

12

Szelest Barbara

MKB nr 1

00:29:33

K

13

Mokry Dominik

MKB nr 1

00:29:38

 

14

Szczepański Janusz

Mysłowice

00:29:40

 

15

Stachowiak Sebastian

Stadion Śląski

00:29:48

 

16

Błotko Jacek

UKS Chromik Mysłowice

00:29:52

 

17

Hadzik Rafał

Gliwice

00:30:01

 

18

Dudzik Zenon

Katowice

00:30:13

 

19

Kobyliński Tomasz

WKB Meta Lubliniec

00:30:22

Sł.Mund.

20

Pytel Piotr

Mysłowice

00:30:26

Sł.Mund.

21

Idzikowski Adam

Świętochłowice Śląskie

00:30:45

CC

22

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

00:30:52

 

23

Dandyk Karol

UKS Chromik Mysłowice

00:31:02

 

24

Zakrzewska Natalia

UKS Chromik Mysłowice

00:31:13

K

25

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

00:31:19

 

26

Oleksy Krzysztof

ADS Masna Krytyczna

00:31:34

 

27

Szymkowski Krzysztof

Częstochowa

00:31:36

 

28

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

00:32:02

 

29

Turek Rafał

Owocowa Kraina

00:32:14

 

30

Gieroszka Robert

Mysłowice

00:32:22

 

31

Kobak Krzysztof

Mysłowice

00:32:28

Sł.Mund.

32

Kolonko Mirosław

Goggle Pae Team

00:32:30

CC

33

Szklorz Sylwester

Katowice

00:32:45

Sł.Mund.

34

Sroga Przemysław

Mysłowice

00:32:52

Sł.Mund.

35

Nogal Leszek

Mikołów

00:33:00

 

36

Idzikowska Angelika

Świętochłowice Śląskie

00:33:11

K

37

Bereszko Waldemar

TKKF  Saturn Czeladź

00:33:40

 

38

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

00:33:46

 

39

Zasucha Grzegorz

Stowarzyszenie Puls Śląska

00:33:53

 

40

Helios Dominik

UKS Bonito Murcki

00:34:01

 

41

Jamroz Damian

Husky Fan

00:34:07

CC

42

Kulików Sławomir

Mysłowice

00:34:23

 

43

Bogus Łukasz

Bieruń

00:34:26

 

44

Litwin Sławomir

Pogoria Biega

00:34:28

Sł.Mund.

45

Menżyk Joanna

Mysłowice

00:34:31

K/ Sł.Mund.

46

Gieroszka Artur

BMW Team

00:34:51

 

47

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

00:35:17

Sł.Mund.

48

Niedźwiedzki Ryszard

TKKF  Saturn Czeladź

00:35:20

 

49

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

00:35:24

 

50

Tymiec Przemysław

MKB nr 1

00:35:26

 

51

Sroga Arkadiusz

Mysłowice

00:35:33

 

52

Kania Agnieszka

Mysłowice

00:35:39

K

53

Kotara Grzegorz

Mysłowice

00:35:57

 

54

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

00:36:26

 

55

Pilawska Agnieszka

Tuptusie SP 55

00:36:28

K

56

Piechaczek Krzysztof

Katowice

00:36:32

 

57

Krypczyk Michał

Chorzów

00:36:36

CC

58

Krypczyk Katarzyna

August Team

00:36:55

K/CC

59

Wencel Zbigniew

Leiber Poland Team

00:37:07

 

60

Bałaziński Paweł

A-Team

00:37:10

 

61

Węgler Jarosław

Ruda Śląska

00:37:12

 

62

Łukojko Ewa

Ruda Śląska

00:37:13

K/CC

63

Wartok Mariusz

Mysłowice

00:37:15

 

64

Milkowski Jan

KMP  Siemianowice Śl.

00:37:16

Sł.Mund.

65

Haśnik Arkadiusz

Katowice

00:37:18

 

66

Rekieć Kaja

Dąbrowa Górnicza

00:37:21

K

67

Gaczorek Agnieszka

Sosnowiec

00:37:32

K

68

Suślik Sobiesław

Mysłowice

00:38:03

 

69

Kolonko Justyna

Goggle Pae Team

00:38:07

K

70

Klich Izabela

Truchtacz Mysłowice

00:38:10

K

71

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

00:38:42

K/ Sł.Mund.

72

Dąbrowiecka Agata

Sosnowiec

00:39:06

K

73

Żebrowska Matylda

MKB nr 1

00:39:09

K

74

Orzechowski Adam

MKB nr 1

00:40:36

 

75

Waszka Marta

Ruda Śląska

00:41:01

K

76

Węgler Kornelia

Ruda Śląska

00:41:02

K

77

Augustyńska Aleksandra

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:41:07

K

78

Bułman Jagoda

Sosnowiec

00:41:07

K/CC

79

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

00:41:11

 

80

Wizner Czesław

Mysłowice

00:41:39

Sł.Mund.

81

Szatniewska Agnieszka

Owocowa Kraina

00:41:46

K

82

Baluch Adam

Katowice

00:42:32

 

83

Kasprzyk Wiesław

Sosnowiec

00:42:34

 

84

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

00:43:31

 

85

Węgler Zbigniew

Sosnowiec

00:44:20

 

86

Królikowska Gabriela

Katowice

00:44:49

K

87

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

00:46:19

NW

88

Mrozek Piotr

Katowice

00:46:59

 

89

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00:46:59

Sł.Mund.

90

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

00:47:18

NW

91

Mól Wioletta

Czeladź Biega

00:47:47

K/NW

92

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

00:48:17

NW

93

Wilk Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

00:48:18

NW

94

Królikowski Mirosław

Katowice

00:49:15

NW

95

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

00:50:14

K/NW

96

Kurek Edward

MOSiR Czeladź

00:51:24

NW

97

Sitkowski Paweł

Mysłowice

00:51:33

NW

98

Sagan Marian

40-latek Tychy

00:51:48

NW

99

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

00:52:30

K/NW

100

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

00:53:44

K/NW

101

Koziarz Roman

Stadion Śląski

00:55:42

NW

102

Thomalla Bogdan

Silesia Nordic Team

00:55:52

NW

103

Milczyński Marek

Mysłowice

00:56:22

NW

104

Rurański Jerzy

Stadion Śląski

00:56:36

NW

105

Sosin Stanisław

Stadion Śląski

00:56:37

NW

106

Wasilewska Barbara

Katowice

00:57:36

K/NW

107

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:57:38

K/NW

108

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

00:57:39

K/NW

109

Nowak Ewa

Stadion Śląski

00:58:16

K/NW

110

Sagan Irena

40-latek Tychy

00:59:20

K/NW

111

Gaura Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:59:36

K/NW

112

Lubowiecki Adam

Katowice

01:00:38

NW

113

Suder Mateusz

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:01:00

NW

114

Smalcerz Marzena

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:01:38

K/NW

115

Borkowska Kaja

Tuptusie SP 55

01:01:51

K/NW

116

Borkowska Aleksandra

Tuptusie SP 55

01:02:10

K/NW

117

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

01:02:25

K/NW

118

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

01:02:26

K/NW

119

Królikowska-Łoskot Danuta

Stadion Śląski

01:02:44

K/NW

120

Wolany Denis

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:02:55

NW

121

Maciuk Helena

Stadion Śląski

01:03:51

K/NW

122

Świgoń Katarzyna

Katowice

01:04:20

K/NW

123

Zięba Julia

Stadion Śląski

01:04:28

K/NW

124

Zobek Edward

Sosnowiec

01:04:43

NW

125

Gębska Elżbieta

Będzin

01:06:06

K/NW

126

Filiński Sebastian

Tuptusie SP 55

01:06:35

NW

127

Lewandowski Jacek

Stadion Śląski

01:08:47

NW

128

Mizak Oliwia

Tuptusie SP 55

01:10:49

K/NW

129

Sojka Magdalena

Tuptusie SP 55

01:10:50

K/NW

130

Gajda Radosław

Tuptusie SP 55

01:10:51

NW

REKREACJA (Niepełny Dystans)

131

Wysocki Henryk

Husky fan

00:25:28

CC 2okr.

132

Hryndio Jerzy

Park Śląski

00:35:43

NW 2okr.

133

Siekiera Tomasz

ZSS nr 10 Katowice

00:40:11

2okr.

134

Kulików Joanna

Mysłowice

00:40:30

NW/K 2okr.

135

Pochopień Szymon

Tuptusie SP 55

00:40:34

2okr.

136

Wiesner Stanisława

Katowice

00:44:16

NW/K 2okr.

137

Sojka Wiktoria

Tuptusie SP 55

00:44:30

NW/K 2okr.

138

Szmurło Sylwia

Tuptusie SP 55

00:48:35

NW/K 2okr.

139

Popiołek Weronika

Tuptusie SP 55

00:53:55

NW/K 2okr.

140

Nowakowski Marek

Po Robocie

00:12:40

CC 1okr.

141

Lubowiecka Barbara

Szopołazy

00:24:31

NW/K 1okr.

142

Krogulecki Michał

Katowice

00:24:32

NW 1okr.

143

Wojtaś Lucyna

Katowice

00:24:33

NW/K 1okr.

144

Kurek Anna

MOSiR Czeladź

00:29:35

K 1okr.

145

Kurek Adam

MOSiR Czeladź

00:29:36

1okr.

146

Pusz Paweł

UKS Bystrzyca Kłodzka

NKL

0 okr.

 

 

 

 

 

 

KLASYFIKACJA CANICROSS :

 

1

Idzikowski Adam

Świętochłowice Śląskie

00:30:45

CC

2

Kolonko Mirosław

Goggle Pae Team

00:32:30

CC

3

Jamroz Damian

Husky Fan

00:34:07

CC

4

Krypczyk Michał

Chorzów

00:36:36

CC

5

Krypczyk Katarzyna

August Team

00:36:55

K/CC

6

Łukojko Ewa

Ruda Śląska

00:37:13

K/CC

7

Bułman Jagoda

Sosnowiec

00:41:07

K/CC

8

Wysocki Henryk

Husky fan

00:25:28

CC 2okr.

9

Nowakowski Marek

Po Robocie

00:12:40

CC 1okr.

 

KLASYFIKACJA NORDIC WALKING :

 

1

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

00:46:19

NW

2

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

00:47:18

NW

3

Mól Wioletta

Czeladź Biega

00:47:47

K/NW

4

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

00:48:17

NW

5

Wilk Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

00:48:18

NW

6

Królikowski Mirosław

Katowice

00:49:15

NW

7

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

00:50:14

K/NW

8

Kurek Edward

MOSiR Czeladź

00:51:24

NW

9

Sitkowski Paweł

Mysłowice

00:51:33

NW

10

Sagan Marian

40-latek Tychy

00:51:48

NW

11

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

00:52:30

K/NW

12

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

00:53:44

K/NW

13

Koziarz Roman

Stadion Śląski

00:55:44

NW

14

Thomalla Bogdan

Silesia Nordic Team

00:55:52

NW

15

Milczyński Marek

Mysłowice

00:56:22

NW

16

Rurański Jerzy

Stadion Śląski

00:56:36

NW

17

Sosin Stanisław

Stadion Śląski

00:56:37

NW

18

Wasilewska Barbara

Katowice

00:57:36

K/NW

19

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:57:38

K/NW

20

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

00:57:39

K/NW

21

Nowak Ewa

Stadion Śląski

00:58:16

K/NW

22

Sagan Irena

40-latek Tychy

00:59:20

K/NW

23

Gaura Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:59:36

K/NW

24

Lubowiecki Adam

Katowice

01:00:38

NW

25

Suder Mateusz

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:01:00

NW

26

Smalcerz Marzena

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:01:38

K/NW

27

Borkowska Kaja

Tuptusie SP 55

01:01:51

K/NW

28

Borkowska Aleksandra

Tuptusie SP 55

01:02:10

K/NW

29

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

01:02:25

K/NW

30

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

01:02:26

K/NW

31

Królikowska-Łoskot Danuta

Stadion Śląski

01:02:44

K/NW

32

Wolany Denis

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:02:55

NW

33

Maciuk Helena

Stadion Śląski

01:03:51

K/NW

34

Świgoń Katarzyna

Katowice

01:04:20

K/NW

35

Zięba Julia

Stadion Śląski

01:04:28

K/NW

36

Zobek Edward

Sosnowiec

01:04:43

NW

37

Gębska Elżbieta

Będzin

01:06:06

K/NW

38

Filiński Sebastian

Tuptusie SP 55

01:06:35

NW

39

Lewandowski Jacek

Stadion Śląski

01:08:47

NW

40

Mizak Oliwia

Tuptusie SP 55

01:10:49

K/NW

41

Sojka Magdalena

Tuptusie SP 55

01:10:50

K/NW

42

Gajda Radosław

Tuptusie SP 55

01:10:51

NW

43

Hryndio Jerzy

Park Śląski

00:35:43

NW 2okr.

44

Kulików Joanna

Mysłowice

00:40:30

NW/K 2okr.

45

Wiesner Stanisława

Katowice

00:44:16

NW/K 2okr.

46

Sojka Wiktoria

Tuptusie SP 55

00:44:30

NW/K 2okr.

47

Szmurło Sylwia

Tuptusie SP 55

00:48:35

NW/K 2okr.

48

Popiołek Weronika

Tuptusie SP 55

00:53:55

NW/K 2okr.

49

Lubowiecka Barbara

Szopołazy

00:24:31

NW/K 1okr.

50

Krogulecki Michał

Katowice

00:24:32

NW 1okr.

51

Wojtaś Lucyna

Katowice

00:24:33

NW/K 1okr.

 

KLASYFIKACJA KOBIET :

 

1

Szelest Barbara

MKB nr 1

00:29:33

K

2

Zakrzewska Natalia

UKS Chromik Mysłowice

00:31:13

K

3

Idzikowska Angelika

Świętochłowice Śląskie

00:33:11

K

4

Menżyk Joanna

Mysłowice

00:34:31

K/ Sł.Mund.

5

Kania Agnieszka

Mysłowice

00:35:39

K

6

Pilawska Agnieszka

Tuptusie SP 55

00:36:28

K

7

Krypczyk Katarzyna

August Team

00:36:55

K/CC

8

Łukojko Ewa

Ruda Śląska

00:37:13

K/CC

9

Rekieć Kaja

Dąbrowa Górnicza

00:37:21

K

10

Gaczorek Agnieszka

Sosnowiec

00:37:32

K

11

Kolonko Justyna

Goggle Pae Team

00:38:07

K

12

Klich Izabela

Truchtacz Mysłowice

00:38:10

K

13

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

00:38:42

K/ Sł.Mund.

14

Dąbrowiecka Agata

Sosnowiec

00:39:06

K

15

Żebrowska Matylda

MKB nr 1

00:39:09

K

16

Waszka Marta

Ruda Śląska

00:41:01

K

17

Węgler Kornelia

Ruda Śląska

00:41:02

K

18

Augustyńska Aleksandra

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:41:07

K

19

Bułman Jagoda

Sosnowiec

00:41:07

K/CC

20

Szatniewska Agnieszka

Owocowa Kraina

00:41:46

K

21

Królikowska Gabriela

Katowice

00:44:49

K

22

Mól Wioletta

Czeladź Biega

00:47:47

K/NW

23

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

00:50:14

K/NW

24

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

00:52:30

K/NW

25

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

00:53:44

K/NW

26

Wasilewska Barbara

Katowice

00:57:36

K/NW

27

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:57:38

K/NW

28

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

00:57:39

K/NW

29

Nowak Ewa

Stadion Śląski

00:58:16

K/NW

30

Sagan Irena

40-latek Tychy

00:59:20

K/NW

31

Gaura Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:59:36

K/NW

32

Smalcerz Marzena

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:01:38

K/NW

33

Borkowska Kaja

Tuptusie SP 55

01:01:51

K/NW

34

Borkowska Aleksandra

Tuptusie SP 55

01:02:10

K/NW

35

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

01:02:25

K/NW

36

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

01:02:26

K/NW

37

Królikowska-Łoskot Danuta

Stadion Śląski

01:02:44

K/NW

38

Maciuk Helena

Stadion Śląski

01:03:51

K/NW

39

Świgoń Katarzyna

Katowice

01:04:20

K/NW

40

Zięba Julia

Stadion Śląski

01:04:28

K/NW

41

Gębska Elżbieta

Będzin

01:06:06

K/NW

42

Mizak Oliwia

Tuptusie SP 55

01:10:49

K/NW

43

Sojka Magdalena

Tuptusie SP 55

01:10:50

K/NW

44

Kulików Joanna

Mysłowice

00:40:30

NW/K 2okr.

45

Wiesner Stanisława

Katowice

00:44:16

NW/K 2okr.

46

Sojka Wiktoria

Tuptusie SP 55

00:44:30

NW/K 2okr.

47

Szmurło Sylwia

Tuptusie SP 55

00:48:35

NW/K 2okr.

48

Popiołek Weronika

Tuptusie SP 55

00:53:55

NW/K 2okr.

49

Lubowiecka Barbara

Szopołazy

00:24:31

NW/K 1okr.

50

Wojtaś Lucyna

Katowice

00:24:33

NW/K 1okr.

51

Kurek Anna

MOSiR Czeladź

00:29:35

K 1okr.

 

KLASYFIKACJA MUNDUROWA :

 

1

Pytel Janusz

Sosnowiec

00:27:01

Sł.Mund.

2

Kobyliński Tomasz

WKB Meta Lubliniec

00:30:22

Sł.Mund.

3

Pytel Piotr

Mysłowice

00:30:26

Sł.Mund.

4

Kobak Krzysztof

Mysłowice

00:32:28

Sł.Mund.

5

Szklorz Sylwester

Katowice

00:32:45

Sł.Mund.

6

Sroga Przemysław

Mysłowice

00:32:52

Sł.Mund.

7

Litwin Sławomir

Pogoria Biega

00:34:28

Sł.Mund.

8

Menżyk Joanna

Mysłowice

00:34:31

K/ Sł.Mund.

9

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

00:35:17

Sł.Mund.

10

Milkowski Jan

KMP  Siemianowice Śl.

00:37:16

Sł.Mund.

11

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

00:38:42

K/ Sł.Mund.

12

Wizner Czesław

Mysłowice

00:41:39

Sł.Mund.

13

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00:46:59

Sł.Mund.

 

KLASYFIKACJA TRUCHTACZY :

                                                                                                                                               

1

Grocholewski Włodzimierz

Truchtacz Mysłowice

00:27:30

 

2

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00:28:47

 

3

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:29:01

 

4

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:29:02

 

5

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

00:30:52

 

6

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

00:31:19

 

7

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

00:32:02

 

8

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

00:33:46

 

9

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

00:35:17

Sł.Mund.

10

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

00:35:24

 

11

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

00:36:26

 

12

Klich Izabela

Truchtacz Mysłowice

00:38:10

K

13

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

00:41:11

 

14

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

00:43:31

 

15

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00:46:59

Sł.Mund.

16

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:57:38

K/NW

17

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

00:57:39

K/NW

LEGENDA:

  • I,II…VII – Ilość ukończonych zawodów
  • NW – Nordic Walking
  • CC – Canicross
  • K – Kobieta
  • Sł.Mund. – Kategoria branżowa – Służby Mundurowe
  •  (PB) – Do ukończonych zawodów, doliczono wynik Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • +(PB) – Do ukończonych zawodów, nie doliczono wyniku Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • 1 okr. – zawody ukończone na niepełnym dystansie, odpowiednio: 1 lub 2 okrążenia.
  • Jeśli w rubryce uwagi jest tylko cyfra rzymska (ilość ukończonych zawodów), oznacza to:  zwykły biegacz, mężczyzna, bez przynależności resortowej.

J.Ksi.

 

Komentarze   

 
0 #1 Księżyk Jacek 2018-02-18 18:51
Zapraszam do oglądania

TVP 3 Katowice:

http://katowice.tvp.pl/36054724/17022018-godz-2000

galeria autorstwa Andrzeja Cieśli:

https://photos.google.com/share/AF1QipMmJhtrkjGmV5N6kJEhBXkSofGls9bxEVdP1OKY8c9jSEz6A1go6_0b1L_y3TGVHA?key=TlI3SW1TNWE5SFZuUjlMZmpSeVB3S2J2UWdSaG1n

;-)
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack