Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

logo.jpg

Logowanie



Sonda

Jak oceniasz naszą stronę?
 

Szukaj

Licznik

Użytkownicy na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 83 gości 

Agora Profile

Not Available to Guests

Agorians Online

Stworzone dzięki jVitals
Wpisany przez Jacek Księżyk   
niedziela, 08 kwietnia 2018 21:55

IX PRZEŁAJOWE GRAND PRIX MYSŁOWIC

O PUCHAR TRUCHTACZA

BIEG DRUGI - WIOSENNY

2018-04-07

alt

KLASYFIKACJA OPEN :

MIEJSCE

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

WYNIKI : BIEG II

UWAGI

 

1

Ochowicz Andrzej

KCH

00:25:15

 

 

2

Pusz Paweł

UKS Bystrzyca Kłodzka

00:26:12

 

 

3

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

00:27:10

Sł.Mund.

 

4

Stec Jerzy

UM Zabrze

00:27:23

Sł.Mund.

 

5

Proksa Robert

UKS Chromik Mysłowice

00:27:26

 

 

6

Kania Damian

MKB nr 1

00:27:29

 

 

7

Wicher Grzegorz

Mysłowice

00:27:32

 

 

8

Szczepański Janusz

Mysłowice

00:27:34

 

 

9

Dudzik Zenon

Katowice

00:27:42

 

 

10

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00:27:52

 

 

11

Nogal Radosław

Mikołów

00:28:23

 

 

12

Idzikowski Adam

Świętochłowice Śląskie

00:28:24

CC

 

13

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:28:47

 

 

14

Kobyliński Tomasz

WKB Meta Lubliniec

00:28:51

Sł.Mund.

 

15

Szelest Barbara

MKB nr 1

00:28:58

K

 

16

Stachowiak Sebastian

Stadion Śląski

00:29:08

 

 

17

Turek Rafał

Owocowa Kraina

00:29:51

 

 

18

Szendzielorz Adam

Akademia Tańca AS

00:30:07

 

 

19

Oleksy Krzysztof

ADS Masna Krytyczna

00:30:31

 

 

20

Szklorz Sylwester

Katowice

00:30:58

Sł.Mund.

 

21

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

00:31:13

 

 

22

Plich Andrzej

MKB nr 1

00:31:18

 

 

23

Nogal Leszek

Mikołów

00:31:32

 

 

24

Idzikowska Angelika

Świętochłowice Śląskie

00:31:39

K

 

25

Sroga Przemysław

Mysłowice

00:31:45

Sł.Mund.

 

26

Kulików Sławomir

Mysłowice

00:31:55

 

 

27

Gieroszka Robert

Mysłowice

00:31:59

 

 

28

Morawska Julia

Truchtacz Mysłowice

00:32:04

K

 

29

Kania Agnieszka

Mysłowice

00:32:12

K

 

30

Zbąski Bartłomiej

TKKF Jastrząb Ruda Śl.

00:32:15

 

 

31

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

00:32:20

 

 

32

Menżyk Joanna

Mysłowice

00:32:32

K/ Sł.Mund.

 

33

Helios Dominik

UKS Bonito Murcki

00:32:40

 

 

34

Kobak Krzysztof

Mysłowice

00:32:56

Sł.Mund.

 

35

Zasucha Grzegorz

Stowarzyszenie Puls Śląska

00:33:14

 

 

36

Sroga Arkadiusz

Mysłowice

00:34:03

 

 

37

Bałaziński Paweł

A-Team

00:34:34

 

 

38

Milkowski Jan

KMP  Siemianowice Śl.

00:35:22

Sł.Mund.

 

39

Suślik Sobiesław

Mysłowice

00:35:32

 

 

40

Niemczyk Bogdan

Mysłowice

00:35:42

 

 

41

Kotara Grzegorz

Mysłowice

00:35:56

 

 

42

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

00:36:32

 

 

43

Kolonko Mirosław

Goggle Pae Team

00:36:37

CC

 

44

Klich Izabela

Truchtacz Mysłowice

00:36:39

K

 

45

Zapiór Marek

ZET

00:36:49

 

 

46

Sroka Szymon

Mysłowice

00:36:57

 

 

47

Kolonko Justyna

Goggle Pae Team

00:37:16

K

 

48

Hornik Jarosław

Truchtacz Mysłowice

00:38:12

 

 

49

Augustyńska Aleksandra

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:38:14

K

 

50

Dąbrowiecka Agata

Sosnowiec

00:38:33

K

 

51

Szatniewska Agnieszka

Owocowa Kraina

00:39:08

K

 

52

Żebrowska Matylda

MKB nr 1

00:39:51

K

 

53

Wizner Czesław

Mysłowice

00:40:24

Sł.Mund.

 

54

Dąbrowski Ireneusz

Zabrze

00:40:54

 

 

55

Królikowska Gabriela

Katowice

00:41:28

K

 

56

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

00:41:57

 

 

57

Węgler Zbigniew

Sosnowiec

00:43:39

 

 

58

Pajda Maria

Szopołazy

00:43:58

K/CC

 

59

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00:44:59

Sł.Mund.

 

60

Grabowska Monika

Sosnowiec

00:46:05

K

 

61

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

00:46:20

NW

 

62

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

00:46:43

NW

 

63

Buława Ewa

Mysłowice

00:46:44

K

 

64

Królikowski Mirosław

Katowice

00:47:40

NW

 

65

Hryndio Jerzy

Park Śląski

00:48:38

NW

 

66

Sitkowski Paweł

Mysłowice

00:48:59

NW

 

67

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:49:04

K/NW

 

68

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

00:49:08

K/NW

 

69

Jędruś Olgierd

Mysłowice

00:50:16

 

 

70

Koziarz Roman

Stadion Śląski

00:50:30

NW

 

71

Sagan Marian

40-latek Tychy

00:50:34

NW

 

72

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

00:50:55

K/NW

 

73

Wilk Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

00:53:19

NW

 

74

Tylkowska Małgorzata

CzeladźBiega

00:53:20

K/NW

 

75

Suder Mateusz

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:53:53

NW

 

76

Wasilewska Barbara

Katowice

00:54:01

K/NW

 

77

Milczyński Marek

Mysłowice

00:54:16

NW

 

78

Niedźwiedzki Ryszard

TKKF  Saturn Czeladź

00:54:17

NW

 

79

Nowak Ewa

Stadion Śląski

00:54:55

K/NW

 

80

Kurek Edward

MOSiR Czeladź

00:55:20

NW

 

81

Stacha Marcin

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:55:27

NW

 

82

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

00:55:57

K/NW

 

83

Maciuk Helena

Stadion Śląski

00:56:03

K/NW

 

84

Świgoń Katarzyna

Katowice

00:56:55

K/NW

 

85

Sagan Irena

40-latek Tychy

00:57:14

K/NW

 

86

Gaura Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:57:44

K/NW

 

87

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

00:58:00

K/NW

 

88

Szabaga Teodora

Stadion Śląski

00:58:05

K/NW

 

89

Smalcerz Marzena

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:59:19

K/NW

 

90

Lubowiecki Adam

Katowice

00:59:56

NW

 

91

Kulików Joanna

Mysłowice

01:00:15

K/NW

 

92

Sierzputowska Iwona

Natura Biegu

01:01:15

K/NW

 

93

Królikowska-Łoskot Danuta

Stadion Śląski

01:01:49

K/NW

 

94

Zięba Julia

Stadion Śląski

01:01:49

K/NW

 

95

Zobek Edward

Sosnowiec

01:02:10

NW

 

96

Lewandowski Jacek

Stadion Śląski

01:02:20

NW

 

97

Gębska Elżbieta

Będzin

01:02:30

K/NW

 

REKREACJA (Niepełny Dystans)

 

98

Proksa Wojciech

UKS Chromik Mysłowice

00:23:01

2okr.

 

99

Perka Zuzanna

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:40:59

K/NW2okr.

 

100

Wolany Denis

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:41:01

NW2okr.

 

101

Kamionka Małgorzata

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:48:08

K/NW2okr.

 

102

Wolany Denis

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:48:09

NW2okr.

 

103

Wojtaś Lucyna

Katowice

00:22:03

K/NW 1okr.

 

104

Lubowiecka Barbara

Szopołazy

00:23:00

K/NW 1okr.

 

105

Kurek Anna

MOSiR Czeladź

00:29:03

K 1okr.

 

106

Kurek Adam

MOSiR Czeladź

00:29:04

1okr.

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASYFIKACJA CANICROSS :

 

1

Idzikowski Adam

Świętochłowice Śląskie

00:28:24

CC

2

Kolonko Mirosław

Goggle Pae Team

00:36:37

CC

3

Pajda Maria

Szopołazy

00:43:58

K/CC

 

KLASYFIKACJA NORDIC WALKING :

 

1

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

00:46:20

NW

2

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

00:46:43

NW

3

Królikowski Mirosław

Katowice

00:47:40

NW

4

Hryndio Jerzy

Park Śląski

00:48:38

NW

5

Sitkowski Paweł

Mysłowice

00:48:59

NW

6

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:49:04

K/NW

7

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

00:49:08

K/NW

8

Koziarz Roman

Stadion Śląski

00:50:30

NW

9

Sagan Marian

40-latek Tychy

00:50:34

NW

10

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

00:50:55

K/NW

11

Wilk Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

00:53:19

NW

12

Tylkowska Małgorzata

CzeladźBiega

00:53:20

K/NW

13

Suder Mateusz

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:53:53

NW

14

Wasilewska Barbara

Katowice

00:54:01

K/NW

15

Milczyński Marek

Mysłowice

00:54:16

NW

16

Niedźwiedzki Ryszard

TKKF  Saturn Czeladź

00:54:17

NW

17

Nowak Ewa

Stadion Śląski

00:54:55

K/NW

18

Kurek Edward

MOSiR Czeladź

00:55:20

NW

19

Stacha Marcin

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:55:27

NW

20

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

00:55:57

K/NW

21

Maciuk Helena

Stadion Śląski

00:56:03

K/NW

22

Świgoń Katarzyna

Katowice

00:56:55

K/NW

23

Sagan Irena

40-latek Tychy

00:57:14

K/NW

24

Gaura Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:57:44

K/NW

25

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

00:58:00

K/NW

26

Szabaga Teodora

Stadion Śląski

00:58:05

K/NW

27

Smalcerz Marzena

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:59:19

K/NW

28

Lubowiecki Adam

Katowice

00:59:56

NW

29

Kulików Joanna

Mysłowice

01:00:15

K/NW

30

Sierzputowska Iwona

Natura Biegu

01:01:15

K/NW

31

Królikowska-Łoskot Danuta

Stadion Śląski

01:01:49

K/NW

32

Zięba Julia

Stadion Śląski

01:01:49

K/NW

33

Zobek Edward

Sosnowiec

01:02:10

NW

34

Lewandowski Jacek

Stadion Śląski

01:02:20

NW

35

Gębska Elżbieta

Będzin

01:02:30

K/NW

36

Perka Zuzanna

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:40:59

K/NW2okr.

37

Wolany Denis

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:41:01

NW2okr.

38

Kamionka Małgorzata

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:48:08

K/NW2okr.

39

Wolany Denis

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:48:09

NW2okr.

40

Wojtaś Lucyna

Katowice

00:22:03

K/NW 1okr.

41

Lubowiecka Barbara

Szopołazy

00:23:00

K/NW 1okr.

 

KLASYFIKACJA KOBIET :

 

1

Szelest Barbara

MKB nr 1

00:28:58

K

2

Idzikowska Angelika

Świętochłowice Śląskie

00:31:39

K

3

Morawska Julia

Truchtacz Mysłowice

00:32:04

K

4

Kania Agnieszka

Mysłowice

00:32:12

K

5

Menżyk Joanna

Mysłowice

00:32:32

K/ Sł.Mund.

6

Klich Izabela

Truchtacz Mysłowice

00:36:39

K

7

Kolonko Justyna

Goggle Pae Team

00:37:18

K

8

Augustyńska Aleksandra

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:38:14

K

9

Dąbrowiecka Agata

Sosnowiec

00:38:33

K

10

Szatniewska Agnieszka

Owocowa Kraina

00:39:08

K

11

Żebrowska Matylda

MKB nr 1

00:39:51

K

12

Królikowska Gabriela

Katowice

00:41:28

K

13

Pajda Maria

Szopołazy

00:43:58

K/CC

14

Grabowska Monika

Sosnowiec

00:46:05

K

15

Buława Ewa

Mysłowice

00:46:44

K

16

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:49:04

K/NW

17

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

00:49:08

K/NW

18

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

00:50:55

K/NW

19

Tylkowska Małgorzata

CzeladźBiega

00:53:20

K/NW

20

Wasilewska Barbara

Katowice

00:54:01

K/NW

21

Nowak Ewa

Stadion Śląski

00:54:55

K/NW

22

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

00:55:57

K/NW

23

Maciuk Helena

Stadion Śląski

00:56:03

K/NW

24

Świgoń Katarzyna

Katowice

00:56:55

K/NW

25

Sagan Irena

40-latek Tychy

00:57:14

K/NW

26

Gaura Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:57:44

K/NW

27

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

00:58:00

K/NW

28

Szabaga Teodora

Stadion Śląski

00:58:05

K/NW

29

Smalcerz Marzena

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:59:19

K/NW

30

Kulików Joanna

Mysłowice

01:00:15

K/NW

31

Sierzputowska Iwona

Natura Biegu

01:01:15

K/NW

32

Królikowska-Łoskot Danuta

Stadion Śląski

01:01:49

K/NW

33

Zięba Julia

Stadion Śląski

01:01:49

K/NW

34

Gębska Elżbieta

Będzin

01:02:30

K/NW

35

Perka Zuzanna

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:40:59

K/NW2okr.

36

Kamionka Małgorzata

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:48:08

K/NW2okr.

37

Wojtaś Lucyna

Katowice

00:22:03

K/NW 1okr.

38

Lubowiecka Barbara

Szopołazy

00:23:00

K/NW 1okr.

39

Kurek Anna

MOSiR Czeladź

00:29:03

K 1okr.

 

KLASYFIKACJA MUNDUROWA :

 

1

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

00:27:10

Sł.Mund.

2

Stec Jerzy

UM Zabrze

00:27:23

Sł.Mund.

3

Kobyliński Tomasz

WKB Meta Lubliniec

00:28:51

Sł.Mund.

4

Szklorz Sylwester

Katowice

00:30:58

Sł.Mund.

5

Sroga Przemysław

Mysłowice

00:31:45

Sł.Mund.

6

Menżyk Joanna

Mysłowice

00:32:32

K/ Sł.Mund.

7

Kobak Krzysztof

Mysłowice

00:32:56

Sł.Mund.

8

Milkowski Jan

KMP  Siemianowice Śl.

00:35:22

Sł.Mund.

9

Wizner Czesław

Mysłowice

00:40:24

Sł.Mund.

10

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00:44:59

Sł.Mund.

 

KLASYFIKACJA TRUCHTACZY :

                                                                                                                                      

1

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

00:27:10

Sł.Mund.

2

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00:27:52

 

3

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:28:47

 

4

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

00:31:13

 

5

Morawska Julia

Truchtacz Mysłowice

00:32:04

K

6

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

00:32:20

 

7

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

00:36:32

 

8

Klich Izabela

Truchtacz Mysłowice

00:36:39

K

9

Hornik Jarosław

Truchtacz Mysłowice

00:38:12

 

10

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

00:41:57

 

11

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00:44:59

Sł.Mund.

12

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:49:04

K/NW

LEGENDA:

  • I,II…VII – Ilość ukończonych zawodów
  • NW – Nordic Walking
  • CC – Canicross
  • K – Kobieta
  • Sł.Mund. – Kategoria branżowa – Służby Mundurowe
  •  (PB) – Do ukończonych zawodów, doliczono wynik Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • +(PB) – Do ukończonych zawodów, nie doliczono wyniku Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • 1 okr. – zawody ukończone na niepełnym dystansie, odpowiednio: 1 lub 2 okrążenia.
  • Jeśli w rubryce uwagi jest tylko cyfra rzymska (ilość ukończonych zawodów), oznacza to:  zwykły biegacz, mężczyzna, bez przynależności resortowej.

J.Ksi.

Poprawiony: niedziela, 08 kwietnia 2018 21:57
 

Komentarze   

 
0 #1 Księżyk Jacek 2018-04-08 22:15
Poniżej linki do galerii:
• Autorstwa Mariana Jarosza: https://www.facebook.com/truchtacze/photos/pcb.1653719921376146/1653716958043109/?type=3&theater
https://www.facebook.com/truchtacze/photos/pcb.1653713588043446/1653711081377030/?type=3&theater
https://www.facebook.com/truchtacze/photos/pcb.1653708314710640/1653705518044253/?type=3&theater
https://www.facebook.com/truchtacze/photos/ms.c.eJxFU8mNRTEI62gEhLX~;xkbP~;DhXy8FLQDNOToq2eJicP12gVU~_1R~;2A8PiAGDJivifqcYFl~_GNUg2F5Z4h8jDz9AzzCS030Ms4cANUE7JvhaveJw~_nJqxL2zdDxO8PVMCOGKsiSXU~;lA4rWPWZ9UEUKjKOM31Axhlsf~_nxEoEIfMgZ9NH3kqshVic5vaDd9jMOpOxvrbUwIOOILgUK4yBvOe~_C0qZICQG~_WtILsU1H0kUYfBWMzwZJ3qHOoIlzqDRfngMG~;zaiNzwrbNi0LUjSmD8htLN~;Q2aUj0Fg6UxrLBKNobNBYOAsah2wVZQWy42zMt7HHWFmG89pw02z9wAf3I2V9nLenuIZ817AF9SsobQ~;IyFhjxX~_ZbawYv~;bnnnVVrFQyre0h95X1k3sv~;Q~;qBsy9.bps.a.1653693811378757.1073741941.158165574264929/1653696018045203/?type=3&theater
https://www.facebook.com/truchtacze/photos/pcb.1653684061379732/1653681738046631/?type=3&theater

• Autorstwa Andrzeja Cieśli: https://photos.app.goo.gl/W5DGZ5oOSgpKheg63
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack