Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

vii gp logo.jpg

Logowanie



Szukaj

Agora Profile

Not Available to Guests

Agorians Online

Now 8 guests online
Stworzone dzięki jVitals
PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Jacek Księżyk   
niedziela, 08 kwietnia 2018 21:55

IX PRZEŁAJOWE GRAND PRIX MYSŁOWIC

O PUCHAR TRUCHTACZA

BIEG DRUGI - WIOSENNY

2018-04-07

alt

KLASYFIKACJA OPEN :

MIEJSCE

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

WYNIKI : BIEG II

UWAGI

 

1

Ochowicz Andrzej

KCH

00:25:15

 

 

2

Pusz Paweł

UKS Bystrzyca Kłodzka

00:26:12

 

 

3

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

00:27:10

Sł.Mund.

 

4

Stec Jerzy

UM Zabrze

00:27:23

Sł.Mund.

 

5

Proksa Robert

UKS Chromik Mysłowice

00:27:26

 

 

6

Kania Damian

MKB nr 1

00:27:29

 

 

7

Wicher Grzegorz

Mysłowice

00:27:32

 

 

8

Szczepański Janusz

Mysłowice

00:27:34

 

 

9

Dudzik Zenon

Katowice

00:27:42

 

 

10

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00:27:52

 

 

11

Nogal Radosław

Mikołów

00:28:23

 

 

12

Idzikowski Adam

Świętochłowice Śląskie

00:28:24

CC

 

13

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:28:47

 

 

14

Kobyliński Tomasz

WKB Meta Lubliniec

00:28:51

Sł.Mund.

 

15

Szelest Barbara

MKB nr 1

00:28:58

K

 

16

Stachowiak Sebastian

Stadion Śląski

00:29:08

 

 

17

Turek Rafał

Owocowa Kraina

00:29:51

 

 

18

Szendzielorz Adam

Akademia Tańca AS

00:30:07

 

 

19

Oleksy Krzysztof

ADS Masna Krytyczna

00:30:31

 

 

20

Szklorz Sylwester

Katowice

00:30:58

Sł.Mund.

 

21

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

00:31:13

 

 

22

Plich Andrzej

MKB nr 1

00:31:18

 

 

23

Nogal Leszek

Mikołów

00:31:32

 

 

24

Idzikowska Angelika

Świętochłowice Śląskie

00:31:39

K

 

25

Sroga Przemysław

Mysłowice

00:31:45

Sł.Mund.

 

26

Kulików Sławomir

Mysłowice

00:31:55

 

 

27

Gieroszka Robert

Mysłowice

00:31:59

 

 

28

Morawska Julia

Truchtacz Mysłowice

00:32:04

K

 

29

Kania Agnieszka

Mysłowice

00:32:12

K

 

30

Zbąski Bartłomiej

TKKF Jastrząb Ruda Śl.

00:32:15

 

 

31

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

00:32:20

 

 

32

Menżyk Joanna

Mysłowice

00:32:32

K/ Sł.Mund.

 

33

Helios Dominik

UKS Bonito Murcki

00:32:40

 

 

34

Kobak Krzysztof

Mysłowice

00:32:56

Sł.Mund.

 

35

Zasucha Grzegorz

Stowarzyszenie Puls Śląska

00:33:14

 

 

36

Sroga Arkadiusz

Mysłowice

00:34:03

 

 

37

Bałaziński Paweł

A-Team

00:34:34

 

 

38

Milkowski Jan

KMP  Siemianowice Śl.

00:35:22

Sł.Mund.

 

39

Suślik Sobiesław

Mysłowice

00:35:32

 

 

40

Niemczyk Bogdan

Mysłowice

00:35:42

 

 

41

Kotara Grzegorz

Mysłowice

00:35:56

 

 

42

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

00:36:32

 

 

43

Kolonko Mirosław

Goggle Pae Team

00:36:37

CC

 

44

Klich Izabela

Truchtacz Mysłowice

00:36:39

K

 

45

Zapiór Marek

ZET

00:36:49

 

 

46

Sroka Szymon

Mysłowice

00:36:57

 

 

47

Kolonko Justyna

Goggle Pae Team

00:37:16

K

 

48

Hornik Jarosław

Truchtacz Mysłowice

00:38:12

 

 

49

Augustyńska Aleksandra

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:38:14

K

 

50

Dąbrowiecka Agata

Sosnowiec

00:38:33

K

 

51

Szatniewska Agnieszka

Owocowa Kraina

00:39:08

K

 

52

Żebrowska Matylda

MKB nr 1

00:39:51

K

 

53

Wizner Czesław

Mysłowice

00:40:24

Sł.Mund.

 

54

Dąbrowski Ireneusz

Zabrze

00:40:54

 

 

55

Królikowska Gabriela

Katowice

00:41:28

K

 

56

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

00:41:57

 

 

57

Węgler Zbigniew

Sosnowiec

00:43:39

 

 

58

Pajda Maria

Szopołazy

00:43:58

K/CC

 

59

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00:44:59

Sł.Mund.

 

60

Grabowska Monika

Sosnowiec

00:46:05

K

 

61

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

00:46:20

NW

 

62

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

00:46:43

NW

 

63

Buława Ewa

Mysłowice

00:46:44

K

 

64

Królikowski Mirosław

Katowice

00:47:40

NW

 

65

Hryndio Jerzy

Park Śląski

00:48:38

NW

 

66

Sitkowski Paweł

Mysłowice

00:48:59

NW

 

67

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:49:04

K/NW

 

68

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

00:49:08

K/NW

 

69

Jędruś Olgierd

Mysłowice

00:50:16

 

 

70

Koziarz Roman

Stadion Śląski

00:50:30

NW

 

71

Sagan Marian

40-latek Tychy

00:50:34

NW

 

72

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

00:50:55

K/NW

 

73

Wilk Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

00:53:19

NW

 

74

Tylkowska Małgorzata

CzeladźBiega

00:53:20

K/NW

 

75

Suder Mateusz

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:53:53

NW

 

76

Wasilewska Barbara

Katowice

00:54:01

K/NW

 

77

Milczyński Marek

Mysłowice

00:54:16

NW

 

78

Niedźwiedzki Ryszard

TKKF  Saturn Czeladź

00:54:17

NW

 

79

Nowak Ewa

Stadion Śląski

00:54:55

K/NW

 

80

Kurek Edward

MOSiR Czeladź

00:55:20

NW

 

81

Stacha Marcin

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:55:27

NW

 

82

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

00:55:57

K/NW

 

83

Maciuk Helena

Stadion Śląski

00:56:03

K/NW

 

84

Świgoń Katarzyna

Katowice

00:56:55

K/NW

 

85

Sagan Irena

40-latek Tychy

00:57:14

K/NW

 

86

Gaura Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:57:44

K/NW

 

87

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

00:58:00

K/NW

 

88

Szabaga Teodora

Stadion Śląski

00:58:05

K/NW

 

89

Smalcerz Marzena

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:59:19

K/NW

 

90

Lubowiecki Adam

Katowice

00:59:56

NW

 

91

Kulików Joanna

Mysłowice

01:00:15

K/NW

 

92

Sierzputowska Iwona

Natura Biegu

01:01:15

K/NW

 

93

Królikowska-Łoskot Danuta

Stadion Śląski

01:01:49

K/NW

 

94

Zięba Julia

Stadion Śląski

01:01:49

K/NW

 

95

Zobek Edward

Sosnowiec

01:02:10

NW

 

96

Lewandowski Jacek

Stadion Śląski

01:02:20

NW

 

97

Gębska Elżbieta

Będzin

01:02:30

K/NW

 

REKREACJA (Niepełny Dystans)

 

98

Proksa Wojciech

UKS Chromik Mysłowice

00:23:01

2okr.

 

99

Perka Zuzanna

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:40:59

K/NW2okr.

 

100

Wolany Denis

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:41:01

NW2okr.

 

101

Kamionka Małgorzata

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:48:08

K/NW2okr.

 

102

Wolany Denis

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:48:09

NW2okr.

 

103

Wojtaś Lucyna

Katowice

00:22:03

K/NW 1okr.

 

104

Lubowiecka Barbara

Szopołazy

00:23:00

K/NW 1okr.

 

105

Kurek Anna

MOSiR Czeladź

00:29:03

K 1okr.

 

106

Kurek Adam

MOSiR Czeladź

00:29:04

1okr.

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASYFIKACJA CANICROSS :

 

1

Idzikowski Adam

Świętochłowice Śląskie

00:28:24

CC

2

Kolonko Mirosław

Goggle Pae Team

00:36:37

CC

3

Pajda Maria

Szopołazy

00:43:58

K/CC

 

KLASYFIKACJA NORDIC WALKING :

 

1

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

00:46:20

NW

2

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

00:46:43

NW

3

Królikowski Mirosław

Katowice

00:47:40

NW

4

Hryndio Jerzy

Park Śląski

00:48:38

NW

5

Sitkowski Paweł

Mysłowice

00:48:59

NW

6

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:49:04

K/NW

7

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

00:49:08

K/NW

8

Koziarz Roman

Stadion Śląski

00:50:30

NW

9

Sagan Marian

40-latek Tychy

00:50:34

NW

10

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

00:50:55

K/NW

11

Wilk Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

00:53:19

NW

12

Tylkowska Małgorzata

CzeladźBiega

00:53:20

K/NW

13

Suder Mateusz

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:53:53

NW

14

Wasilewska Barbara

Katowice

00:54:01

K/NW

15

Milczyński Marek

Mysłowice

00:54:16

NW

16

Niedźwiedzki Ryszard

TKKF  Saturn Czeladź

00:54:17

NW

17

Nowak Ewa

Stadion Śląski

00:54:55

K/NW

18

Kurek Edward

MOSiR Czeladź

00:55:20

NW

19

Stacha Marcin

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:55:27

NW

20

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

00:55:57

K/NW

21

Maciuk Helena

Stadion Śląski

00:56:03

K/NW

22

Świgoń Katarzyna

Katowice

00:56:55

K/NW

23

Sagan Irena

40-latek Tychy

00:57:14

K/NW

24

Gaura Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:57:44

K/NW

25

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

00:58:00

K/NW

26

Szabaga Teodora

Stadion Śląski

00:58:05

K/NW

27

Smalcerz Marzena

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:59:19

K/NW

28

Lubowiecki Adam

Katowice

00:59:56

NW

29

Kulików Joanna

Mysłowice

01:00:15

K/NW

30

Sierzputowska Iwona

Natura Biegu

01:01:15

K/NW

31

Królikowska-Łoskot Danuta

Stadion Śląski

01:01:49

K/NW

32

Zięba Julia

Stadion Śląski

01:01:49

K/NW

33

Zobek Edward

Sosnowiec

01:02:10

NW

34

Lewandowski Jacek

Stadion Śląski

01:02:20

NW

35

Gębska Elżbieta

Będzin

01:02:30

K/NW

36

Perka Zuzanna

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:40:59

K/NW2okr.

37

Wolany Denis

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:41:01

NW2okr.

38

Kamionka Małgorzata

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:48:08

K/NW2okr.

39

Wolany Denis

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:48:09

NW2okr.

40

Wojtaś Lucyna

Katowice

00:22:03

K/NW 1okr.

41

Lubowiecka Barbara

Szopołazy

00:23:00

K/NW 1okr.

 

KLASYFIKACJA KOBIET :

 

1

Szelest Barbara

MKB nr 1

00:28:58

K

2

Idzikowska Angelika

Świętochłowice Śląskie

00:31:39

K

3

Morawska Julia

Truchtacz Mysłowice

00:32:04

K

4

Kania Agnieszka

Mysłowice

00:32:12

K

5

Menżyk Joanna

Mysłowice

00:32:32

K/ Sł.Mund.

6

Klich Izabela

Truchtacz Mysłowice

00:36:39

K

7

Kolonko Justyna

Goggle Pae Team

00:37:18

K

8

Augustyńska Aleksandra

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:38:14

K

9

Dąbrowiecka Agata

Sosnowiec

00:38:33

K

10

Szatniewska Agnieszka

Owocowa Kraina

00:39:08

K

11

Żebrowska Matylda

MKB nr 1

00:39:51

K

12

Królikowska Gabriela

Katowice

00:41:28

K

13

Pajda Maria

Szopołazy

00:43:58

K/CC

14

Grabowska Monika

Sosnowiec

00:46:05

K

15

Buława Ewa

Mysłowice

00:46:44

K

16

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:49:04

K/NW

17

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

00:49:08

K/NW

18

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

00:50:55

K/NW

19

Tylkowska Małgorzata

CzeladźBiega

00:53:20

K/NW

20

Wasilewska Barbara

Katowice

00:54:01

K/NW

21

Nowak Ewa

Stadion Śląski

00:54:55

K/NW

22

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

00:55:57

K/NW

23

Maciuk Helena

Stadion Śląski

00:56:03

K/NW

24

Świgoń Katarzyna

Katowice

00:56:55

K/NW

25

Sagan Irena

40-latek Tychy

00:57:14

K/NW

26

Gaura Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:57:44

K/NW

27

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

00:58:00

K/NW

28

Szabaga Teodora

Stadion Śląski

00:58:05

K/NW

29

Smalcerz Marzena

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:59:19

K/NW

30

Kulików Joanna

Mysłowice

01:00:15

K/NW

31

Sierzputowska Iwona

Natura Biegu

01:01:15

K/NW

32

Królikowska-Łoskot Danuta

Stadion Śląski

01:01:49

K/NW

33

Zięba Julia

Stadion Śląski

01:01:49

K/NW

34

Gębska Elżbieta

Będzin

01:02:30

K/NW

35

Perka Zuzanna

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:40:59

K/NW2okr.

36

Kamionka Małgorzata

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:48:08

K/NW2okr.

37

Wojtaś Lucyna

Katowice

00:22:03

K/NW 1okr.

38

Lubowiecka Barbara

Szopołazy

00:23:00

K/NW 1okr.

39

Kurek Anna

MOSiR Czeladź

00:29:03

K 1okr.

 

KLASYFIKACJA MUNDUROWA :

 

1

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

00:27:10

Sł.Mund.

2

Stec Jerzy

UM Zabrze

00:27:23

Sł.Mund.

3

Kobyliński Tomasz

WKB Meta Lubliniec

00:28:51

Sł.Mund.

4

Szklorz Sylwester

Katowice

00:30:58

Sł.Mund.

5

Sroga Przemysław

Mysłowice

00:31:45

Sł.Mund.

6

Menżyk Joanna

Mysłowice

00:32:32

K/ Sł.Mund.

7

Kobak Krzysztof

Mysłowice

00:32:56

Sł.Mund.

8

Milkowski Jan

KMP  Siemianowice Śl.

00:35:22

Sł.Mund.

9

Wizner Czesław

Mysłowice

00:40:24

Sł.Mund.

10

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00:44:59

Sł.Mund.

 

KLASYFIKACJA TRUCHTACZY :

                                                                                                                                      

1

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

00:27:10

Sł.Mund.

2

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00:27:52

 

3

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:28:47

 

4

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

00:31:13

 

5

Morawska Julia

Truchtacz Mysłowice

00:32:04

K

6

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

00:32:20

 

7

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

00:36:32

 

8

Klich Izabela

Truchtacz Mysłowice

00:36:39

K

9

Hornik Jarosław

Truchtacz Mysłowice

00:38:12

 

10

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

00:41:57

 

11

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00:44:59

Sł.Mund.

12

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:49:04

K/NW

LEGENDA:

  • I,II…VII – Ilość ukończonych zawodów
  • NW – Nordic Walking
  • CC – Canicross
  • K – Kobieta
  • Sł.Mund. – Kategoria branżowa – Służby Mundurowe
  •  (PB) – Do ukończonych zawodów, doliczono wynik Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • +(PB) – Do ukończonych zawodów, nie doliczono wyniku Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • 1 okr. – zawody ukończone na niepełnym dystansie, odpowiednio: 1 lub 2 okrążenia.
  • Jeśli w rubryce uwagi jest tylko cyfra rzymska (ilość ukończonych zawodów), oznacza to:  zwykły biegacz, mężczyzna, bez przynależności resortowej.

J.Ksi.

Poprawiony: niedziela, 08 kwietnia 2018 21:57
 

Komentarze   

 
0 #1 Księżyk Jacek 2018-04-08 22:15
Poniżej linki do galerii:
• Autorstwa Mariana Jarosza: https://www.facebook.com/truchtacze/photos/pcb.1653719921376146/1653716958043109/?type=3&theater
https://www.facebook.com/truchtacze/photos/pcb.1653713588043446/1653711081377030/?type=3&theater
https://www.facebook.com/truchtacze/photos/pcb.1653708314710640/1653705518044253/?type=3&theater
https://www.facebook.com/truchtacze/photos/ms.c.eJxFU8mNRTEI62gEhLX~;xkbP~;DhXy8FLQDNOToq2eJicP12gVU~_1R~;2A8PiAGDJivifqcYFl~_GNUg2F5Z4h8jDz9AzzCS030Ms4cANUE7JvhaveJw~_nJqxL2zdDxO8PVMCOGKsiSXU~;lA4rWPWZ9UEUKjKOM31Axhlsf~_nxEoEIfMgZ9NH3kqshVic5vaDd9jMOpOxvrbUwIOOILgUK4yBvOe~_C0qZICQG~_WtILsU1H0kUYfBWMzwZJ3qHOoIlzqDRfngMG~;zaiNzwrbNi0LUjSmD8htLN~;Q2aUj0Fg6UxrLBKNobNBYOAsah2wVZQWy42zMt7HHWFmG89pw02z9wAf3I2V9nLenuIZ817AF9SsobQ~;IyFhjxX~_ZbawYv~;bnnnVVrFQyre0h95X1k3sv~;Q~;qBsy9.bps.a.1653693811378757.1073741941.158165574264929/1653696018045203/?type=3&theater
https://www.facebook.com/truchtacze/photos/pcb.1653684061379732/1653681738046631/?type=3&theater

• Autorstwa Andrzeja Cieśli: https://photos.app.goo.gl/W5DGZ5oOSgpKheg63
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack