Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

logo.jpg

Logowanie



Szukaj

Agora Profile

Not Available to Guests

Agorians Online

Now 11 guests online
Stworzone dzięki jVitals
PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Jacek Księżyk   
niedziela, 15 kwietnia 2018 19:08

IX PRZEŁAJOWE GRAND PRIX MYSŁOWIC

O PUCHAR TRUCHTACZA

WYNIKI PO DWÓCH BIEGACH

alt

KLASYFIKACJA OPEN :

Miejsce

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

WYNIKI : I + II

UWAGI

1

Ochowicz Andrzej

KCH

00:51:23

II

2

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

00:54:11

II Sł.Mund.

3

Proksa Robert

UKS Chromik Mysłowice

00:55:54

II

4

Kania Damian

MKB nr 1

00:56:32

II

5

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00:56:39

II

6

Szczepański Janusz

Mysłowice

00:57:14

II

7

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:57:48

II

8

Dudzik Zenon

Katowice

00:57:55

II

9

Szelest Barbara

MKB nr 1

00:58:31

II K

10

Stachowiak Sebastian

Stadion Śląski

00:58:56

II

11

Idzikowski Adam

Świętochłowice Śląskie

00:59:09

II CC

12

Kobyliński Tomasz

WKB Meta Lubliniec

00:59:13

II Sł.Mund.

13

Zbąski Bartłomiej

TKKF Jastrząb Ruda Śl.

01:00:40

II

14

Oleksy Krzysztof

ADS Masna Krytyczna

01:02:05

II

15

Turek Rafał

Owocowa Kraina

01:02:05

II

16

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

01:03:15

II

17

Szklorz Sylwester

Katowice

01:03:43

II Sł.Mund.

18

Gieroszka Robert

Mysłowice

01:04:21

II

19

Nogal Leszek

Mikołów

01:04:32

II

20

Sroga Przemysław

Mysłowice

01:04:37

II Sł.Mund.

21

Idzikowska Angelika

Świętochłowice Śląskie

01:04:50

II K

22

Kobak Krzysztof

Mysłowice

01:05:24

II Sł.Mund.

23

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

01:06:06

II

24

Kulików Sławomir

Mysłowice

01:06:18

II

25

Helios Dominik

UKS Bonito Murcki

01:06:41

II

26

Menżyk Joanna

Mysłowice

01:07:03

II K/ Sł.Mund.

27

Zasucha Grzegorz

Stowarzyszenie Puls Śląska

01:07:07

II

28

Kania Agnieszka

Mysłowice

01:07:51

II K

29

Kolonko Mirosław

Goggle Pae Team

01:09:07

II CC

30

Sroga Arkadiusz

Mysłowice

01:09:36

II

31

Bałaziński Paweł

A-Team

01:11:44

II

32

Kotara Grzegorz

Mysłowice

01:11:53

II

33

Milkowski Jan

KMP  Siemianowice Śl.

01:12:38

II Sł.Mund.

34

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

01:12:58

II

35

Suślik Sobiesław

Mysłowice

01:13:35

II

36

Klich Izabela

Truchtacz Mysłowice

01:14:49

II K

37

Kolonko Justyna

Goggle Pae Team

01:15:23

II K

38

Dąbrowiecka Agata

Sosnowiec

01:17:39

II K

39

Żebrowska Matylda

MKB nr 1

01:19:00

II K

40

Augustyńska Aleksandra

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:19:21

II K

41

Szatniewska Agnieszka

Owocowa Kraina

01:20:54

II K

42

Wizner Czesław

Mysłowice

01:22:03

II Sł.Mund.

43

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

01:23:08

II

44

Królikowska Gabriela

Katowice

01:26:17

II K

45

Węgler Zbigniew

Sosnowiec

01:27:59

II

46

Niedźwiedzki Ryszard

TKKF  Saturn Czeladź

01:29:37

II

47

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

01:31:58

II Sł.Mund.

48

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

01:33:38

II NW

49

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

01:35:00

II NW

50

Królikowski Mirosław

Katowice

01:36:55

II NW

51

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

01:39:22

II K/NW

52

Sitkowski Paweł

Mysłowice

01:40:32

II NW

53

Wilk Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

01:41:37

II NW

54

Sagan Marian

40-latek Tychy

01:42:22

II NW

55

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

01:43:25

II K/NW

56

Kurek Edward

MOSiR Czeladź

01:46:44

II NW

57

Koziarz Roman

Stadion Śląski

01:46:12

II NW

58

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

01:46:42

II K/NW

59

Milczyński Marek

Mysłowice

01:50:38

II NW

60

Wasilewska Barbara

Katowice

01:51:37

II K/NW

61

Nowak Ewa

Stadion Śląski

01:53:11

II K/NW

62

Suder Mateusz

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:54:53

II NW

63

Sagan Irena

40-latek Tychy

01:56:34

II K/NW

64

Gaura Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:57:20

IIK/NW

65

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

01:58:23

II K/NW

66

Maciuk Helena

Stadion Śląski

01:59:54

II K/NW

67

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

02:00:25

II K/NW

68

Lubowiecki Adam

Katowice

02:00:34

II NW

69

Smalcerz Marzena

ZSS im. J. Korczaka M-ce

02:00:57

II K/NW

70

Świgoń Katarzyna

Katowice

02:01:15

II K/NW

71

Królikowska-Łoskot Danuta

Stadion Śląski

02:04:33

II K/NW

72

Zięba Julia

Stadion Śląski

02:06:17

II K/NW

73

Zobek Edward

Sosnowiec

02:06:53

II NW

74

Gębska Elżbieta

Będzin

02:08:36

II K/NW

75

Lewandowski Jacek

Stadion Śląski

02:11:07

II NW

76

Grocholewski Włodzimierz

Truchtacz Mysłowice

00:27:30

I

77

Smaczyński Dariusz

Aktywna Dąbrowa

00:27:40

I

78

Motyl Piotr

Katowice

00:27:47

I

79

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:29:02

I

80

Mokry Dominik

MKB nr 1

00:29:38

I

81

Błotko Jacek

UKS Chromik Mysłowice

00:29:52

I

82

Hadzik Rafał

Gliwice

00:30:01

I

83

Pytel Piotr

Mysłowice

00:30:26

I Sł.Mund.

84

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

00:30:52

I

85

Dandyk Karol

UKS Chromik Mysłowice

00:31:02

I

86

Zakrzewska Natalia

UKS Chromik Mysłowice

00:31:13

I K

87

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

00:31:19

I

88

Szymkowski Krzysztof

Częstochowa

00:31:36

I

89

Bereszko Waldemar

TKKF  Saturn Czeladź

00:33:40

I

90

Jamroz Damian

Husky Fan

00:34:07

I CC

91

Bogus Łukasz

Bieruń

00:34:26

I

92

Litwin Sławomir

Pogoria Biega

00:34:28

I Sł.Mund.

93

Gieroszka Artur

BMW Team

00:34:51

I

94

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

00:35:17

I Sł.Mund.

95

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

00:35:24

I

96

Tymiec Przemysław

MKB nr 1

00:35:26

I

97

Pilawska Agnieszka

Tuptusie SP 55

00:36:28

I K

98

Piechaczek Krzysztof

Katowice

00:36:32

I

99

Krypczyk Michał

Chorzów

00:36:36

I CC

100

Krypczyk Katarzyna

August Team

00:36:55

I K/CC

101

Wencel Zbigniew

Leiber Poland Team

00:37:07

I

102

Węgler Jarosław

Ruda Śląska

00:37:12

I

103

Łukojko Ewa

Ruda Śląska

00:37:13

I K/CC

104

Wartok Mariusz

Mysłowice

00:37:15

I

105

Haśnik Arkadiusz

Katowice

00:37:18

I

106

Rekieć Kaja

Dąbrowa Górnicza

00:37:21

I K

107

Gaczorek Agnieszka

Sosnowiec

00:37:32

I K

108

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

00:38:42

I K/ Sł.Mund.

109

Orzechowski Adam

MKB nr 1

00:40:36

I

110

Waszka Marta

Ruda Śląska

00:41:01

I K

111

Węgler Kornelia

Ruda Śląska

00:41:02

I K

112

Bułman Jagoda

Sosnowiec

00:41:07

I K/CC

113

Baluch Adam

Katowice

00:42:32

I

114

Kasprzyk Wiesław

Sosnowiec

00:42:34

I

115

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

01:26:28

II

116

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

00:46:19

I NW

117

Mrozek Piotr

Katowice

00:46:59

I

118

Mól Wioletta

Czeladź Biega

00:47:47

I K/NW

119

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

00:53:44

I K/NW

120

Thomalla Bogdan

Silesia Nordic Team

00:55:52

I NW

121

Rurański Jerzy

Stadion Śląski

00:56:36

I NW

122

Sosin Stanisław

Stadion Śląski

00:56:37

I NW

123

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

00:57:39

I K/NW

124

Borkowska Kaja

Tuptusie SP 55

01:01:51

I K/NW

125

Borkowska Aleksandra

Tuptusie SP 55

01:02:10

I K/NW

126

Wolany Denis

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:02:55

I NW

127

Filiński Sebastian

Tuptusie SP 55

01:06:35

I NW

128

Mizak Oliwia

Tuptusie SP 55

01:10:49

I K/NW

129

Sojka Magdalena

Tuptusie SP 55

01:10:50

I K/NW

130

Gajda Radosław

Tuptusie SP 55

01:10:51

I NW

 

KLASYFIKACJA CANICROSS :

1

Idzikowski Adam

Świętochłowice Śląskie

00:59:09

II CC

2

Kolonko Mirosław

Goggle Pae Team

01:09:07

II CC

3

Jamroz Damian

Husky Fan

00:34:07

I CC

4

Krypczyk Michał

Chorzów

00:36:36

I CC

5

Krypczyk Katarzyna

August Team

00:36:55

I K/CC

6

Łukojko Ewa

Ruda Śląska

00:37:13

I K/CC

7

Bułman Jagoda

Sosnowiec

00:41:07

I K/CC

 

KLASYFIKACJA NORDIC WALKING :

1

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

01:33:38

II NW

2

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

01:35:00

II NW

3

Królikowski Mirosław

Katowice

01:36:55

II NW

4

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

01:39:22

II K/NW

5

Sitkowski Paweł

Mysłowice

01:40:32

II NW

6

Wilk Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

01:41:37

II NW

7

Sagan Marian

40-latek Tychy

01:42:22

II NW

8

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

01:43:25

II K/NW

9

Kurek Edward

MOSiR Czeladź

01:43:44

II NW

10

Koziarz Roman

Stadion Śląski

01:46:12

II NW

11

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

01:46:42

II K/NW

12

Milczyński Marek

Mysłowice

01:50:38

II NW

13

Wasilewska Barbara

Katowice

01:51:37

II K/NW

14

Nowak Ewa

Stadion Śląski

01:53:11

II K/NW

15

Suder Mateusz

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:54:53

II NW

16

Sagan Irena

40-latek Tychy

01:56:34

II K/NW

17

Gaura Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:57:20

IIK/NW

18

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

01:58:23

II K/NW

19

Maciuk Helena

Stadion Śląski

01:59:54

II K/NW

20

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

02:00:25

II K/NW

21

Lubowiecki Adam

Katowice

02:00:34

II NW

22

Smalcerz Marzena

ZSS im. J. Korczaka M-ce

02:00:57

II K/NW

23

Świgoń Katarzyna

Katowice

02:01:15

II K/NW

24

Królikowska-Łoskot Danuta

Stadion Śląski

02:04:33

II K/NW

25

Zięba Julia

Stadion Śląski

02:06:17

II K/NW

26

Zobek Edward

Sosnowiec

02:06:53

II NW

27

Gębska Elżbieta

Będzin

02:08:36

II K/NW

28

Lewandowski Jacek

Stadion Śląski

02:11:07

II NW

29

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

00:46:19

I NW

30

Mól Wioletta

Czeladź Biega

00:47:47

I K/NW

31

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

00:53:44

I K/NW

32

Thomalla Bogdan

Silesia Nordic Team

00:55:52

I NW

33

Rurański Jerzy

Stadion Śląski

00:56:36

I NW

34

Sosin Stanisław

Stadion Śląski

00:56:37

I NW

35

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

00:57:39

I K/NW

36

Borkowska Kaja

Tuptusie SP 55

01:01:51

I K/NW

37

Borkowska Aleksandra

Tuptusie SP 55

01:02:10

I K/NW

38

Wolany Denis

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:02:55

I NW

39

Filiński Sebastian

Tuptusie SP 55

01:06:35

I NW

40

Mizak Oliwia

Tuptusie SP 55

01:10:49

I K/NW

41

Sojka Magdalena

Tuptusie SP 55

01:10:50

I K/NW

42

Gajda Radosław

Tuptusie SP 55

01:10:51

I NW

 

KLASYFIKACJA KOBIET :

1

Szelest Barbara

MKB nr 1

00:58:31

II K

2

Idzikowska Angelika

Świętochłowice Śląskie

01:04:50

II K

3

Menżyk Joanna

Mysłowice

01:07:03

II K/ Sł.Mund.

4

Kania Agnieszka

Mysłowice

01:07:51

II K

5

Klich Izabela

Truchtacz Mysłowice

01:14:49

II K

6

Kolonko Justyna

Goggle Pae Team

01:15:23

II K

7

Dąbrowiecka Agata

Sosnowiec

01:17:39

II K

8

Żebrowska Matylda

MKB nr 1

01:19:00

II K

9

Augustyńska Aleksandra

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:19:21

II K

10

Szatniewska Agnieszka

Owocowa Kraina

01:20:54

II K

11

Królikowska Gabriela

Katowice

01:26:17

II K

12

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

01:39:22

II K/NW

13

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

01:43:25

II K/NW

14

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

01:46:42

II K/NW

15

Wasilewska Barbara

Katowice

01:51:37

II K/NW

16

Nowak Ewa

Stadion Śląski

01:53:11

II K/NW

17

Sagan Irena

40-latek Tychy

01:56:34

II K/NW

18

Gaura Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:57:20

IIK/NW

19

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

01:58:23

II K/NW

20

Maciuk Helena

Stadion Śląski

01:59:54

II K/NW

21

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

02:00:25

II K/NW

22

Smalcerz Marzena

ZSS im. J. Korczaka M-ce

02:00:57

II K/NW

23

Świgoń Katarzyna

Katowice

02:01:15

II K/NW

24

Królikowska-Łoskot Danuta

Stadion Śląski

02:04:33

II K/NW

25

Zięba Julia

Stadion Śląski

02:06:17

II K/NW

26

Gębska Elżbieta

Będzin

02:08:36

II K/NW

27

Zakrzewska Natalia

UKS Chromik Mysłowice

00:31:13

I K

28

Pilawska Agnieszka

Tuptusie SP 55

00:36:28

I K

29

Krypczyk Katarzyna

August Team

00:36:55

I K/CC

30

Łukojko Ewa

Ruda Śląska

00:37:13

I K/CC

31

Rekieć Kaja

Dąbrowa Górnicza

00:37:21

I K

32

Gaczorek Agnieszka

Sosnowiec

00:37:32

I K

33

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

00:38:42

I K/ Sł.Mund.

34

Waszka Marta

Ruda Śląska

00:41:01

I K

35

Węgler Kornelia

Ruda Śląska

00:41:02

I K

36

Bułman Jagoda

Sosnowiec

00:41:07

I K/CC

37

Mól Wioletta

Czeladź Biega

00:47:47

I K/NW

38

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

00:53:44

I K/NW

39

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

00:57:39

I K/NW

40

Borkowska Kaja

Tuptusie SP 55

01:01:51

I K/NW

41

Borkowska Aleksandra

Tuptusie SP 55

01:02:10

I K/NW

42

Mizak Oliwia

Tuptusie SP 55

01:10:49

I K/NW

43

Sojka Magdalena

Tuptusie SP 55

01:10:50

I K/NW

 

KLASYFIKACJA MUNDUROWA :

1

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

00:54:11

II Sł.Mund.

2

Kobyliński Tomasz

WKB Meta Lubliniec

00:59:13

II Sł.Mund.

3

Szklorz Sylwester

Katowice

01:03:43

II Sł.Mund.

4

Sroga Przemysław

Mysłowice

01:04:37

II Sł.Mund.

5

Kobak Krzysztof

Mysłowice

01:05:24

II Sł.Mund.

6

Menżyk Joanna

Mysłowice

01:07:03

II K/ Sł.Mund.

7

Milkowski Jan

KMP  Siemianowice Śl.

01:12:38

II Sł.Mund.

8

Wizner Czesław

Mysłowice

01:22:03

II Sł.Mund.

9

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

01:31:58

II Sł.Mund.

10

Pytel Piotr

Mysłowice

00:30:26

I Sł.Mund.

11

Litwin Sławomir

Pogoria Biega

00:34:28

I Sł.Mund.

12

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

00:35:17

I Sł.Mund.

13

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

00:38:42

I K/ Sł.Mund.

 

KLASYFIKACJA TRUCHTACZY :

1

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

00:54:11

II Sł.Mund.

2

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00:56:39

II

3

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:57:48

II

4

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

01:03:15

II

5

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

01:06:06

II

6

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

01:12:58

II

7

Klich Izabela

Truchtacz Mysłowice

01:14:49

II K

8

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

01:23:08

II

9

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

01:31:58

II Sł.Mund.

10

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

01:46:42

II K/NW

11

Grocholewski Włodzimierz

Truchtacz Mysłowice

00:27:30

I

12

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:29:02

I

13

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

00:30:52

I

14

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

00:31:19

I

15

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

00:35:17

I Sł.Mund.

16

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

00:35:24

I

17

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

01:26:28

II

18

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

00:57:39

I K/NW

LEGENDA:

  • I,II…VII – Ilość ukończonych zawodów
  • NW – Nordic Walking
  • CC – Canicross
  • K – Kobieta
  • Sł.Mund. – Kategoria branżowa – Służby Mundurowe
  • Truchtacz, Kotrak - Kategoria klubowa
  • (PB) – Do ukończonych zawodów, doliczono wynik Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • +(PB) – Do ukończonych zawodów, nie doliczono wyniku Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • 1 okr. – zawody ukończone na niepełnym dystansie, odpowiednio: 1 lub 2 okrążenia.
  • Jeśli w rubryce uwagi jest tylko cyfra rzymska (ilość ukończonych zawodów), oznacza to: Zwykły biegacz, mężczyzna, bez przynależności resortowej.

J.Ksi.

Poprawiony: środa, 18 kwietnia 2018 11:21
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack