Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

sponsorzy.jpg

Logowanie



Szukaj

Agora Profile

Not Available to Guests

Agorians Online

Now 12 guests online
Stworzone dzięki jVitals
Wpisany przez Jacek Księżyk   
niedziela, 15 kwietnia 2018 19:08

IX PRZEŁAJOWE GRAND PRIX MYSŁOWIC

O PUCHAR TRUCHTACZA

WYNIKI PO DWÓCH BIEGACH

alt

KLASYFIKACJA OPEN :

Miejsce

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

WYNIKI : I + II

UWAGI

1

Ochowicz Andrzej

KCH

00:51:23

II

2

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

00:54:11

II Sł.Mund.

3

Proksa Robert

UKS Chromik Mysłowice

00:55:54

II

4

Kania Damian

MKB nr 1

00:56:32

II

5

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00:56:39

II

6

Szczepański Janusz

Mysłowice

00:57:14

II

7

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:57:48

II

8

Dudzik Zenon

Katowice

00:57:55

II

9

Szelest Barbara

MKB nr 1

00:58:31

II K

10

Stachowiak Sebastian

Stadion Śląski

00:58:56

II

11

Idzikowski Adam

Świętochłowice Śląskie

00:59:09

II CC

12

Kobyliński Tomasz

WKB Meta Lubliniec

00:59:13

II Sł.Mund.

13

Zbąski Bartłomiej

TKKF Jastrząb Ruda Śl.

01:00:40

II

14

Oleksy Krzysztof

ADS Masna Krytyczna

01:02:05

II

15

Turek Rafał

Owocowa Kraina

01:02:05

II

16

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

01:03:15

II

17

Szklorz Sylwester

Katowice

01:03:43

II Sł.Mund.

18

Gieroszka Robert

Mysłowice

01:04:21

II

19

Nogal Leszek

Mikołów

01:04:32

II

20

Sroga Przemysław

Mysłowice

01:04:37

II Sł.Mund.

21

Idzikowska Angelika

Świętochłowice Śląskie

01:04:50

II K

22

Kobak Krzysztof

Mysłowice

01:05:24

II Sł.Mund.

23

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

01:06:06

II

24

Kulików Sławomir

Mysłowice

01:06:18

II

25

Helios Dominik

UKS Bonito Murcki

01:06:41

II

26

Menżyk Joanna

Mysłowice

01:07:03

II K/ Sł.Mund.

27

Zasucha Grzegorz

Stowarzyszenie Puls Śląska

01:07:07

II

28

Kania Agnieszka

Mysłowice

01:07:51

II K

29

Kolonko Mirosław

Goggle Pae Team

01:09:07

II CC

30

Sroga Arkadiusz

Mysłowice

01:09:36

II

31

Bałaziński Paweł

A-Team

01:11:44

II

32

Kotara Grzegorz

Mysłowice

01:11:53

II

33

Milkowski Jan

KMP  Siemianowice Śl.

01:12:38

II Sł.Mund.

34

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

01:12:58

II

35

Suślik Sobiesław

Mysłowice

01:13:35

II

36

Klich Izabela

Truchtacz Mysłowice

01:14:49

II K

37

Kolonko Justyna

Goggle Pae Team

01:15:23

II K

38

Dąbrowiecka Agata

Sosnowiec

01:17:39

II K

39

Żebrowska Matylda

MKB nr 1

01:19:00

II K

40

Augustyńska Aleksandra

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:19:21

II K

41

Szatniewska Agnieszka

Owocowa Kraina

01:20:54

II K

42

Wizner Czesław

Mysłowice

01:22:03

II Sł.Mund.

43

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

01:23:08

II

44

Królikowska Gabriela

Katowice

01:26:17

II K

45

Węgler Zbigniew

Sosnowiec

01:27:59

II

46

Niedźwiedzki Ryszard

TKKF  Saturn Czeladź

01:29:37

II

47

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

01:31:58

II Sł.Mund.

48

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

01:33:38

II NW

49

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

01:35:00

II NW

50

Królikowski Mirosław

Katowice

01:36:55

II NW

51

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

01:39:22

II K/NW

52

Sitkowski Paweł

Mysłowice

01:40:32

II NW

53

Wilk Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

01:41:37

II NW

54

Sagan Marian

40-latek Tychy

01:42:22

II NW

55

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

01:43:25

II K/NW

56

Kurek Edward

MOSiR Czeladź

01:46:44

II NW

57

Koziarz Roman

Stadion Śląski

01:46:12

II NW

58

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

01:46:42

II K/NW

59

Milczyński Marek

Mysłowice

01:50:38

II NW

60

Wasilewska Barbara

Katowice

01:51:37

II K/NW

61

Nowak Ewa

Stadion Śląski

01:53:11

II K/NW

62

Suder Mateusz

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:54:53

II NW

63

Sagan Irena

40-latek Tychy

01:56:34

II K/NW

64

Gaura Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:57:20

IIK/NW

65

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

01:58:23

II K/NW

66

Maciuk Helena

Stadion Śląski

01:59:54

II K/NW

67

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

02:00:25

II K/NW

68

Lubowiecki Adam

Katowice

02:00:34

II NW

69

Smalcerz Marzena

ZSS im. J. Korczaka M-ce

02:00:57

II K/NW

70

Świgoń Katarzyna

Katowice

02:01:15

II K/NW

71

Królikowska-Łoskot Danuta

Stadion Śląski

02:04:33

II K/NW

72

Zięba Julia

Stadion Śląski

02:06:17

II K/NW

73

Zobek Edward

Sosnowiec

02:06:53

II NW

74

Gębska Elżbieta

Będzin

02:08:36

II K/NW

75

Lewandowski Jacek

Stadion Śląski

02:11:07

II NW

76

Grocholewski Włodzimierz

Truchtacz Mysłowice

00:27:30

I

77

Smaczyński Dariusz

Aktywna Dąbrowa

00:27:40

I

78

Motyl Piotr

Katowice

00:27:47

I

79

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:29:02

I

80

Mokry Dominik

MKB nr 1

00:29:38

I

81

Błotko Jacek

UKS Chromik Mysłowice

00:29:52

I

82

Hadzik Rafał

Gliwice

00:30:01

I

83

Pytel Piotr

Mysłowice

00:30:26

I Sł.Mund.

84

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

00:30:52

I

85

Dandyk Karol

UKS Chromik Mysłowice

00:31:02

I

86

Zakrzewska Natalia

UKS Chromik Mysłowice

00:31:13

I K

87

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

00:31:19

I

88

Szymkowski Krzysztof

Częstochowa

00:31:36

I

89

Bereszko Waldemar

TKKF  Saturn Czeladź

00:33:40

I

90

Jamroz Damian

Husky Fan

00:34:07

I CC

91

Bogus Łukasz

Bieruń

00:34:26

I

92

Litwin Sławomir

Pogoria Biega

00:34:28

I Sł.Mund.

93

Gieroszka Artur

BMW Team

00:34:51

I

94

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

00:35:17

I Sł.Mund.

95

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

00:35:24

I

96

Tymiec Przemysław

MKB nr 1

00:35:26

I

97

Pilawska Agnieszka

Tuptusie SP 55

00:36:28

I K

98

Piechaczek Krzysztof

Katowice

00:36:32

I

99

Krypczyk Michał

Chorzów

00:36:36

I CC

100

Krypczyk Katarzyna

August Team

00:36:55

I K/CC

101

Wencel Zbigniew

Leiber Poland Team

00:37:07

I

102

Węgler Jarosław

Ruda Śląska

00:37:12

I

103

Łukojko Ewa

Ruda Śląska

00:37:13

I K/CC

104

Wartok Mariusz

Mysłowice

00:37:15

I

105

Haśnik Arkadiusz

Katowice

00:37:18

I

106

Rekieć Kaja

Dąbrowa Górnicza

00:37:21

I K

107

Gaczorek Agnieszka

Sosnowiec

00:37:32

I K

108

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

00:38:42

I K/ Sł.Mund.

109

Orzechowski Adam

MKB nr 1

00:40:36

I

110

Waszka Marta

Ruda Śląska

00:41:01

I K

111

Węgler Kornelia

Ruda Śląska

00:41:02

I K

112

Bułman Jagoda

Sosnowiec

00:41:07

I K/CC

113

Baluch Adam

Katowice

00:42:32

I

114

Kasprzyk Wiesław

Sosnowiec

00:42:34

I

115

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

01:26:28

II

116

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

00:46:19

I NW

117

Mrozek Piotr

Katowice

00:46:59

I

118

Mól Wioletta

Czeladź Biega

00:47:47

I K/NW

119

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

00:53:44

I K/NW

120

Thomalla Bogdan

Silesia Nordic Team

00:55:52

I NW

121

Rurański Jerzy

Stadion Śląski

00:56:36

I NW

122

Sosin Stanisław

Stadion Śląski

00:56:37

I NW

123

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

00:57:39

I K/NW

124

Borkowska Kaja

Tuptusie SP 55

01:01:51

I K/NW

125

Borkowska Aleksandra

Tuptusie SP 55

01:02:10

I K/NW

126

Wolany Denis

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:02:55

I NW

127

Filiński Sebastian

Tuptusie SP 55

01:06:35

I NW

128

Mizak Oliwia

Tuptusie SP 55

01:10:49

I K/NW

129

Sojka Magdalena

Tuptusie SP 55

01:10:50

I K/NW

130

Gajda Radosław

Tuptusie SP 55

01:10:51

I NW

 

KLASYFIKACJA CANICROSS :

1

Idzikowski Adam

Świętochłowice Śląskie

00:59:09

II CC

2

Kolonko Mirosław

Goggle Pae Team

01:09:07

II CC

3

Jamroz Damian

Husky Fan

00:34:07

I CC

4

Krypczyk Michał

Chorzów

00:36:36

I CC

5

Krypczyk Katarzyna

August Team

00:36:55

I K/CC

6

Łukojko Ewa

Ruda Śląska

00:37:13

I K/CC

7

Bułman Jagoda

Sosnowiec

00:41:07

I K/CC

 

KLASYFIKACJA NORDIC WALKING :

1

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

01:33:38

II NW

2

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

01:35:00

II NW

3

Królikowski Mirosław

Katowice

01:36:55

II NW

4

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

01:39:22

II K/NW

5

Sitkowski Paweł

Mysłowice

01:40:32

II NW

6

Wilk Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

01:41:37

II NW

7

Sagan Marian

40-latek Tychy

01:42:22

II NW

8

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

01:43:25

II K/NW

9

Kurek Edward

MOSiR Czeladź

01:43:44

II NW

10

Koziarz Roman

Stadion Śląski

01:46:12

II NW

11

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

01:46:42

II K/NW

12

Milczyński Marek

Mysłowice

01:50:38

II NW

13

Wasilewska Barbara

Katowice

01:51:37

II K/NW

14

Nowak Ewa

Stadion Śląski

01:53:11

II K/NW

15

Suder Mateusz

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:54:53

II NW

16

Sagan Irena

40-latek Tychy

01:56:34

II K/NW

17

Gaura Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:57:20

IIK/NW

18

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

01:58:23

II K/NW

19

Maciuk Helena

Stadion Śląski

01:59:54

II K/NW

20

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

02:00:25

II K/NW

21

Lubowiecki Adam

Katowice

02:00:34

II NW

22

Smalcerz Marzena

ZSS im. J. Korczaka M-ce

02:00:57

II K/NW

23

Świgoń Katarzyna

Katowice

02:01:15

II K/NW

24

Królikowska-Łoskot Danuta

Stadion Śląski

02:04:33

II K/NW

25

Zięba Julia

Stadion Śląski

02:06:17

II K/NW

26

Zobek Edward

Sosnowiec

02:06:53

II NW

27

Gębska Elżbieta

Będzin

02:08:36

II K/NW

28

Lewandowski Jacek

Stadion Śląski

02:11:07

II NW

29

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

00:46:19

I NW

30

Mól Wioletta

Czeladź Biega

00:47:47

I K/NW

31

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

00:53:44

I K/NW

32

Thomalla Bogdan

Silesia Nordic Team

00:55:52

I NW

33

Rurański Jerzy

Stadion Śląski

00:56:36

I NW

34

Sosin Stanisław

Stadion Śląski

00:56:37

I NW

35

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

00:57:39

I K/NW

36

Borkowska Kaja

Tuptusie SP 55

01:01:51

I K/NW

37

Borkowska Aleksandra

Tuptusie SP 55

01:02:10

I K/NW

38

Wolany Denis

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:02:55

I NW

39

Filiński Sebastian

Tuptusie SP 55

01:06:35

I NW

40

Mizak Oliwia

Tuptusie SP 55

01:10:49

I K/NW

41

Sojka Magdalena

Tuptusie SP 55

01:10:50

I K/NW

42

Gajda Radosław

Tuptusie SP 55

01:10:51

I NW

 

KLASYFIKACJA KOBIET :

1

Szelest Barbara

MKB nr 1

00:58:31

II K

2

Idzikowska Angelika

Świętochłowice Śląskie

01:04:50

II K

3

Menżyk Joanna

Mysłowice

01:07:03

II K/ Sł.Mund.

4

Kania Agnieszka

Mysłowice

01:07:51

II K

5

Klich Izabela

Truchtacz Mysłowice

01:14:49

II K

6

Kolonko Justyna

Goggle Pae Team

01:15:23

II K

7

Dąbrowiecka Agata

Sosnowiec

01:17:39

II K

8

Żebrowska Matylda

MKB nr 1

01:19:00

II K

9

Augustyńska Aleksandra

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:19:21

II K

10

Szatniewska Agnieszka

Owocowa Kraina

01:20:54

II K

11

Królikowska Gabriela

Katowice

01:26:17

II K

12

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

01:39:22

II K/NW

13

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

01:43:25

II K/NW

14

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

01:46:42

II K/NW

15

Wasilewska Barbara

Katowice

01:51:37

II K/NW

16

Nowak Ewa

Stadion Śląski

01:53:11

II K/NW

17

Sagan Irena

40-latek Tychy

01:56:34

II K/NW

18

Gaura Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:57:20

IIK/NW

19

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

01:58:23

II K/NW

20

Maciuk Helena

Stadion Śląski

01:59:54

II K/NW

21

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

02:00:25

II K/NW

22

Smalcerz Marzena

ZSS im. J. Korczaka M-ce

02:00:57

II K/NW

23

Świgoń Katarzyna

Katowice

02:01:15

II K/NW

24

Królikowska-Łoskot Danuta

Stadion Śląski

02:04:33

II K/NW

25

Zięba Julia

Stadion Śląski

02:06:17

II K/NW

26

Gębska Elżbieta

Będzin

02:08:36

II K/NW

27

Zakrzewska Natalia

UKS Chromik Mysłowice

00:31:13

I K

28

Pilawska Agnieszka

Tuptusie SP 55

00:36:28

I K

29

Krypczyk Katarzyna

August Team

00:36:55

I K/CC

30

Łukojko Ewa

Ruda Śląska

00:37:13

I K/CC

31

Rekieć Kaja

Dąbrowa Górnicza

00:37:21

I K

32

Gaczorek Agnieszka

Sosnowiec

00:37:32

I K

33

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

00:38:42

I K/ Sł.Mund.

34

Waszka Marta

Ruda Śląska

00:41:01

I K

35

Węgler Kornelia

Ruda Śląska

00:41:02

I K

36

Bułman Jagoda

Sosnowiec

00:41:07

I K/CC

37

Mól Wioletta

Czeladź Biega

00:47:47

I K/NW

38

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

00:53:44

I K/NW

39

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

00:57:39

I K/NW

40

Borkowska Kaja

Tuptusie SP 55

01:01:51

I K/NW

41

Borkowska Aleksandra

Tuptusie SP 55

01:02:10

I K/NW

42

Mizak Oliwia

Tuptusie SP 55

01:10:49

I K/NW

43

Sojka Magdalena

Tuptusie SP 55

01:10:50

I K/NW

 

KLASYFIKACJA MUNDUROWA :

1

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

00:54:11

II Sł.Mund.

2

Kobyliński Tomasz

WKB Meta Lubliniec

00:59:13

II Sł.Mund.

3

Szklorz Sylwester

Katowice

01:03:43

II Sł.Mund.

4

Sroga Przemysław

Mysłowice

01:04:37

II Sł.Mund.

5

Kobak Krzysztof

Mysłowice

01:05:24

II Sł.Mund.

6

Menżyk Joanna

Mysłowice

01:07:03

II K/ Sł.Mund.

7

Milkowski Jan

KMP  Siemianowice Śl.

01:12:38

II Sł.Mund.

8

Wizner Czesław

Mysłowice

01:22:03

II Sł.Mund.

9

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

01:31:58

II Sł.Mund.

10

Pytel Piotr

Mysłowice

00:30:26

I Sł.Mund.

11

Litwin Sławomir

Pogoria Biega

00:34:28

I Sł.Mund.

12

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

00:35:17

I Sł.Mund.

13

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

00:38:42

I K/ Sł.Mund.

 

KLASYFIKACJA TRUCHTACZY :

1

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

00:54:11

II Sł.Mund.

2

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00:56:39

II

3

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:57:48

II

4

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

01:03:15

II

5

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

01:06:06

II

6

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

01:12:58

II

7

Klich Izabela

Truchtacz Mysłowice

01:14:49

II K

8

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

01:23:08

II

9

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

01:31:58

II Sł.Mund.

10

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

01:46:42

II K/NW

11

Grocholewski Włodzimierz

Truchtacz Mysłowice

00:27:30

I

12

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:29:02

I

13

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

00:30:52

I

14

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

00:31:19

I

15

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

00:35:17

I Sł.Mund.

16

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

00:35:24

I

17

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

01:26:28

II

18

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

00:57:39

I K/NW

LEGENDA:

  • I,II…VII – Ilość ukończonych zawodów
  • NW – Nordic Walking
  • CC – Canicross
  • K – Kobieta
  • Sł.Mund. – Kategoria branżowa – Służby Mundurowe
  • Truchtacz, Kotrak - Kategoria klubowa
  • (PB) – Do ukończonych zawodów, doliczono wynik Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • +(PB) – Do ukończonych zawodów, nie doliczono wyniku Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • 1 okr. – zawody ukończone na niepełnym dystansie, odpowiednio: 1 lub 2 okrążenia.
  • Jeśli w rubryce uwagi jest tylko cyfra rzymska (ilość ukończonych zawodów), oznacza to: Zwykły biegacz, mężczyzna, bez przynależności resortowej.

J.Ksi.

Poprawiony: środa, 18 kwietnia 2018 11:21
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack