Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

gp logo.jpg

Logowanie



Sonda

Jak oceniasz naszą stronę?
 

Szukaj

Licznik

Użytkownicy na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 57 gości 

Agora Profile

Not Available to Guests

Agorians Online

Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości 
Stworzone dzięki jVitals
Wpisany przez Jacek Księżyk   
wtorek, 15 maja 2018 19:11

IX PRZEŁAJOWE GRAND PRIX MYSŁOWIC

O PUCHAR TRUCHTACZA

BIEG TRZECI POLSKA BIEGA

2018-05-12

alt

KLASYFIKACJA OPEN :

 

MIEJSCE

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

WYNIKI : BIEG III

UWAGI

1

Ochowicz Andrzej

KCH

00:25:24

 

2

Zbąski Bartłomiej

TKKF Jastrząb Ruda Śl.

00:27:58

 

3

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:28:04

 

4

Szczepański Janusz

Mysłowice

00:28:07

 

5

Idzikowski Adam

Świętochłowice Śląskie

00:28:16

CC

6

Mokry Dominik

MKB nr 1

00:28:45

 

7

Nogal Radosław

Mikołów

00:28:46

 

8

Szelest Barbara

MKB nr 1

00:29:11

K

9

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:29:12

 

10

Kornes Janusz

Triathlon Dąbrowa Górnicza

00:29:15

 

11

Kobyliński Tomasz

WKB Meta Lubliniec

00:29:18

Sł.Mund.

12

Turek Rafał

Owocowa Kraina

00:29:27

 

13

Szymkowski Krzysztof

Częstochowa

00:29:40

 

14

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

00:29:41

 

15

Mikołajski Damian

Team Damiko

00:30:09

 

16

Szklorz Sylwester

Katowice

00:30:15

Sł.Mund.

17

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

00:30:40

 

18

Sroga Przemysław

Mysłowice

00:30:41

Sł.Mund.

19

Idzikowska Angelika

Świętochłowice Śląskie

00:31:01

K

20

Nogal Leszek

Mikołów

00:31:08

 

21

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

00:31:14

 

22

Zasucha Grzegorz

Stowarzyszenie Puls Śląska

00:31:29

 

23

Kobak Krzysztof

Mysłowice

00:31:32

Sł.Mund.

24

Sroga Arkadiusz

Mysłowice

00:31:51

 

25

Kolonko Mirosław

Goggle Pae Team

00:31:59

CC

26

Kulików Sławomir

Mysłowice

00:32:14

 

27

Stopa Arkadiusz

Katowice

00:33:27

 

28

Wencel Zbigniew

Leiber Poland Team

00:33:33

 

29

Ostafin Monika

Chrzanów

00:33:44

K

30

Oleksy Krzysztof

ADS Masna Krytyczna

00:33:57

 

31

Gieroszka Robert

Mysłowice

00:33:58

 

32

Baluch Adam

Katowice

00:34:11

 

33

Milkowski Jan

KMP  Świętochłowice Śl.

00:34:18

Sł.Mund.

34

Niemczyk Bogdan

Mysłowice

00:34:24

 

35

Harrison Claire

Truchtacz Mysłowice

00:34:38

K

36

Litwin Sławomir

Pogoria Biega

00:34:51

Sł.Mund.

37

Kolonko Justyna

Goggle Pae Team

00:35:00

K

38

Bałaziński Paweł

A-Team

00:35:09

 

39

Drzyzga Adam

Katowice

00:35:12

 

40

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

00:35:17

 

41

Zapiór Maciej

ZET

00:35:18

 

42

Klich Izabela

Truchtacz Mysłowice

00:36:15

K

43

Gieroszka Artur

BMW Team

00:36:22

 

44

Kotara Grzegorz

Mysłowice

00:36:52

 

45

Zapiór Marek

ZET

00:36:56

 

46

Dziubdziela Jarosław

Katowice

00:37:42

 

47

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

00:38:17

 

48

Szatniewska Agnieszka

Owocowa Kraina

00:38:33

K

49

Wizner Czesław

Mysłowice

00:38:47

Sł.Mund.

50

Dąbrowski Ireneusz

Zabrze

00:40:04

 

51

Żebrowska Matylda

MKB nr 1

00:41:11

K

52

Zasucha Ewa

Katowice

00:43:16

K

53

Janicka Justyna

Gliwice

00:43:34

K

54

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

00:44:24

NW

55

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

00:44:37

NW

56

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

00:46:32

NW

57

Sitkowski Paweł

Mysłowice

00:48:46

NW

58

Królikowski Mirosław

Katowice

00:49:06

NW

59

Staszewski Henryk

Gibkie Patyki

00:49:58

NW

60

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:50:39

K/NW

61

Sagan Marian

40-latek Tychy

00:50:54

NW

62

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

00:51:05

K/NW

63

Milczyński Marek

Mysłowice

00:51:58

NW

64

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

00:52:16

K/NW

65

Thomalla Bogdan

Silesia Nordic Team

00:52:58

NW

66

Sosin Stanisław

Stadion Śląski

00:53:00

NW

67

Rurański Jerzy

Stadion Śląski

00:54:00

NW

68

Kalder Renata

Bieruń

00:54:03

K/NW

69

Wasilewska Barbara

Katowice

00:54:32

K/NW

70

Świgoń Katarzyna

Katowice

00:56:03

K/NW

71

Sagan Irena

40-latek Tychy

00:57:47

K/NW

72

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

00:57:55

K/NW

73

Sierzputowska Iwona

Natura Biegu

00:58:36

K/NW

74

Piela Waldemar

Truchtacz Mysłowice

00:59:01

NW

75

Królikowska-Łoskot Danuta

Stadion Śląski

00:59:46

K/NW

76

Lubowiecki Adam

Katowice

01:00:00

NW

77

Gaura Anna

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:00:33

K/NW

78

Smalcerz Marzena

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:00:35

K/NW

79

Filewicz Zofia

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:00:41

K/NW

80

Gębska Elżbieta

Będzin

01:00:56

K/NW

81

Gaura Weronika

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:01:07

K/NW

82

Zobek Edward

Sosnowiec

01:03:09

NW

83

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00:27:26

 

84

Hornik Jarosław

Truchtacz Mysłowice

00::

 

85

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00::

Sł.Mund.

86

Mrozek Piotr

Katowice

00::

 

REKREACJA (Niepełny Dystans)

87

Janicka Wiktoria

Gliwice

00:38:12

K/2okr.

88

Gaura Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:40:53

K/NW2okr.

89

Malik Karolina

Mysłowice

00:43:39

K/NW2okr.

90

Zięba Julia

Stadion Śląski

00:44:02

K/NW2okr.

91

Janicki Jacek

Gliwice

00:12:56

1okr.

92

Lubowiecka Barbara

Szopołazy

00:22:28

K/NW 1okr.

 

 

 

 

 

 

KLASYFIKACJA CANICROSS :

1

Idzikowski Adam

Świętochłowice Śląskie

00:28:16

CC

2

Kolonko Mirosław

Goggle Pae Team

00:31:59

CC

 

KLASYFIKACJA NORDIC WALKING :

 

1

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

00:44:24

NW

2

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

00:44:37

NW

3

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

00:46:32

NW

4

Sitkowski Paweł

Mysłowice

00:48:46

NW

5

Królikowski Mirosław

Katowice

00:49:06

NW

6

Staszewski Henryk

Gibkie Patyki

00:49:58

NW

7

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:50:39

K/NW

8

Sagan Marian

40-latek Tychy

00:50:54

NW

9

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

00:51:05

K/NW

10

Milczyński Marek

Mysłowice

00:51:58

NW

11

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

00:52:16

K/NW

12

Thomalla Bogdan

Silesia Nordic Team

00:52:58

NW

13

Sosin Stanisław

Stadion Śląski

00:53:00

NW

14

Rurański Jerzy

Stadion Śląski

00:54:00

NW

15

Kalder Renata

Bieruń

00:54:03

K/NW

16

Wasilewska Barbara

Katowice

00:54:32

K/NW

17

Świgoń Katarzyna

Katowice

00:56:03

K/NW

18

Sagan Irena

40-latek Tychy

00:57:47

K/NW

19

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

00:57:55

K/NW

20

Sierzputowska Iwona

Natura Biegu

00:58:36

K/NW

21

Piela Waldemar

Truchtacz Mysłowice

00:58:01

NW

22

Królikowska-Łoskot Danuta

Stadion Śląski

00:59:46

K/NW

23

Lubowiecki Adam

Katowice

01:00:00

NW

24

Gaura Anna

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:00:33

K/NW

25

Smalcerz Marzena

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:00:35

K/NW

26

Filewicz Zofia

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:00:41

K/NW

27

Gębska Elżbieta

Będzin

01:00:56

K/NW

28

Gaura Weronika

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:01:07

K/NW

29

Zobek Edward

Sosnowiec

01:03:09

NW

30

Gaura Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:40:53

K/NW2okr.

31

Malik Karolina

Mysłowice

00:43:39

K/NW2okr.

32

Zięba Julia

Stadion Śląski

00:44:02

K/NW2okr.

33

Lubowiecka Barbara

Szopołazy

00:22:28

K/NW 1okr.

 

KLASYFIKACJA KOBIET :

 

1

Szelest Barbara

MKB nr 1

00:29:11

K

2

Idzikowska Angelika

Świętochłowice Śląskie

00:31:01

K

3

Ostafin Monika

Chrzanów

00:33:44

K

4

Harrison Claire

Truchtacz Mysłowice

00:34:38

K

5

Kolonko Justyna

Goggle Pae Team

00:35:00

K

6

Klich Izabela

Truchtacz Mysłowice

00:36:15

K

7

Szatniewska Agnieszka

Owocowa Kraina

00:38:33

K

8

Żebrowska Matylda

MKB nr 1

00:41:11

K

9

Zasucha Ewa

Katowice

00:43:16

K

10

Janicka Justyna

Gliwice

00:43:34

K

11

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:50:39

K/NW

12

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

00:51:05

K/NW

13

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

00:52:16

K/NW

14

Kalder Renata

Bieruń

00:54:03

K/NW

15

Wasilewska Barbara

Katowice

00:54:32

K/NW

16

Świgoń Katarzyna

Katowice

00:56:03

K/NW

17

Sagan Irena

40-latek Tychy

00:57:47

K/NW

18

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

00:57:55

K/NW

19

Sierzputowska Iwona

Natura Biegu

00:58:36

K/NW

20

Królikowska-Łoskot Danuta

Stadion Śląski

00:59:46

K/NW

21

Smalcerz Marzena

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:00:35

K/NW

22

Filewicz Zofia

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:00:41

K/NW

23

Gębska Elżbieta

Będzin

01:00:56

K/NW

24

Gaura Weronika

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:01:07

K/NW

25

Janicka Wiktoria

Gliwice

00:38:12

K/2okr.

26

Gaura Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:40:53

K/NW2okr.

27

Malik Karolina

Mysłowice

00:43:39

K/NW2okr.

28

Zięba Julia

Stadion Śląski

00:44:02

K/NW2okr.

29

Lubowiecka Barbara

Szopołazy

00:22:28

K/NW 1okr.

 

KLASYFIKACJA MUNDUROWA :

 

1

Kobyliński Tomasz

WKB Meta Lubliniec

00:29:18

Sł.Mund.

2

Szklorz Sylwester

Katowice

00:30:15

Sł.Mund.

3

Sroga Przemysław

Mysłowice

00:30:41

Sł.Mund.

4

Kobak Krzysztof

Mysłowice

00:31:52

Sł.Mund.

5

Milkowski Jan

KMP  Świętochłowice Śl.

00:34:18

Sł.Mund.

6

Litwin Sławomir

Pogoria Biega

00:34:51

Sł.Mund.

7

Wizner Czesław

Mysłowice

00:38:47

Sł.Mund.

8

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00::

Sł.Mund.

 

KLASYFIKACJA TRUCHTACZY :

                                                                                                                                      

1

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00:27:26

 

2

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:28:04

 

3

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:29:12

 

4

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

00:29:41

 

5

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

00:30:40

 

6

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

00:31:14

 

7

Harrison Claire

Truchtacz Mysłowice

00:34:38

K

8

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

00:35:17

 

9

Klich Izabela

Truchtacz Mysłowice

00:36:15

K

10

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

00:38:17

 

11

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:50:39

K/NW

12

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

00:57:55

K/NW

13

Piela Waldemar

Truchtacz Mysłowice

00:58:01

NW

14

Hornik Jarosław

Truchtacz Mysłowice

00::

 

15

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00::

Sł.Mund.

LEGENDA:

  • I,II…VII – Ilość ukończonych zawodów
  • NW – Nordic Walking
  • CC – Canicross
  • K – Kobieta
  • Sł.Mund. – Kategoria branżowa – Służby Mundurowe
  •  (PB) – Do ukończonych zawodów, doliczono wynik Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • +(PB) – Do ukończonych zawodów, nie doliczono wyniku Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • 1 okr. – zawody ukończone na niepełnym dystansie, odpowiednio: 1 lub 2 okrążenia.
  • Jeśli w rubryce uwagi jest tylko cyfra rzymska (ilość ukończonych zawodów), oznacza to:  zwykły biegacz, mężczyzna, bez przynależności resortowej.

J.Ksi.

 

Poprawiony: środa, 16 maja 2018 07:54
 

Komentarze   

 
0 #1 Księżyk Jacek 2018-05-15 19:14
Link do galerii autorstwa Ani Staciwy:

https://photos.google.com/share/AF1QipOC8ZVZVUjf3WoYvGOGl8wDvH_GS6g3cqcZsjv-tL8plZMG2NCWTEXuFlS_IYA11g?key=TExoYmU0Sy1zLXFqdkdSaTlhUUJ3S2FnMU5EbzR3
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack