Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

Wpisany przez Jacek Księżyk   
wtorek, 15 maja 2018 19:11

IX PRZEŁAJOWE GRAND PRIX MYSŁOWIC

O PUCHAR TRUCHTACZA

BIEG TRZECI POLSKA BIEGA

2018-05-12

alt

KLASYFIKACJA OPEN :

 

MIEJSCE

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

WYNIKI : BIEG III

UWAGI

1

Ochowicz Andrzej

KCH

00:25:24

 

2

Zbąski Bartłomiej

TKKF Jastrząb Ruda Śl.

00:27:58

 

3

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:28:04

 

4

Szczepański Janusz

Mysłowice

00:28:07

 

5

Idzikowski Adam

Świętochłowice Śląskie

00:28:16

CC

6

Mokry Dominik

MKB nr 1

00:28:45

 

7

Nogal Radosław

Mikołów

00:28:46

 

8

Szelest Barbara

MKB nr 1

00:29:11

K

9

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:29:12

 

10

Kornes Janusz

Triathlon Dąbrowa Górnicza

00:29:15

 

11

Kobyliński Tomasz

WKB Meta Lubliniec

00:29:18

Sł.Mund.

12

Turek Rafał

Owocowa Kraina

00:29:27

 

13

Szymkowski Krzysztof

Częstochowa

00:29:40

 

14

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

00:29:41

 

15

Mikołajski Damian

Team Damiko

00:30:09

 

16

Szklorz Sylwester

Katowice

00:30:15

Sł.Mund.

17

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

00:30:40

 

18

Sroga Przemysław

Mysłowice

00:30:41

Sł.Mund.

19

Idzikowska Angelika

Świętochłowice Śląskie

00:31:01

K

20

Nogal Leszek

Mikołów

00:31:08

 

21

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

00:31:14

 

22

Zasucha Grzegorz

Stowarzyszenie Puls Śląska

00:31:29

 

23

Kobak Krzysztof

Mysłowice

00:31:32

Sł.Mund.

24

Sroga Arkadiusz

Mysłowice

00:31:51

 

25

Kolonko Mirosław

Goggle Pae Team

00:31:59

CC

26

Kulików Sławomir

Mysłowice

00:32:14

 

27

Stopa Arkadiusz

Katowice

00:33:27

 

28

Wencel Zbigniew

Leiber Poland Team

00:33:33

 

29

Ostafin Monika

Chrzanów

00:33:44

K

30

Oleksy Krzysztof

ADS Masna Krytyczna

00:33:57

 

31

Gieroszka Robert

Mysłowice

00:33:58

 

32

Baluch Adam

Katowice

00:34:11

 

33

Milkowski Jan

KMP  Świętochłowice Śl.

00:34:18

Sł.Mund.

34

Niemczyk Bogdan

Mysłowice

00:34:24

 

35

Harrison Claire

Truchtacz Mysłowice

00:34:38

K

36

Litwin Sławomir

Pogoria Biega

00:34:51

Sł.Mund.

37

Kolonko Justyna

Goggle Pae Team

00:35:00

K

38

Bałaziński Paweł

A-Team

00:35:09

 

39

Drzyzga Adam

Katowice

00:35:12

 

40

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

00:35:17

 

41

Zapiór Maciej

ZET

00:35:18

 

42

Klich Izabela

Truchtacz Mysłowice

00:36:15

K

43

Gieroszka Artur

BMW Team

00:36:22

 

44

Kotara Grzegorz

Mysłowice

00:36:52

 

45

Zapiór Marek

ZET

00:36:56

 

46

Dziubdziela Jarosław

Katowice

00:37:42

 

47

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

00:38:17

 

48

Szatniewska Agnieszka

Owocowa Kraina

00:38:33

K

49

Wizner Czesław

Mysłowice

00:38:47

Sł.Mund.

50

Dąbrowski Ireneusz

Zabrze

00:40:04

 

51

Żebrowska Matylda

MKB nr 1

00:41:11

K

52

Zasucha Ewa

Katowice

00:43:16

K

53

Janicka Justyna

Gliwice

00:43:34

K

54

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

00:44:24

NW

55

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

00:44:37

NW

56

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

00:46:32

NW

57

Sitkowski Paweł

Mysłowice

00:48:46

NW

58

Królikowski Mirosław

Katowice

00:49:06

NW

59

Staszewski Henryk

Gibkie Patyki

00:49:58

NW

60

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:50:39

K/NW

61

Sagan Marian

40-latek Tychy

00:50:54

NW

62

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

00:51:05

K/NW

63

Milczyński Marek

Mysłowice

00:51:58

NW

64

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

00:52:16

K/NW

65

Thomalla Bogdan

Silesia Nordic Team

00:52:58

NW

66

Sosin Stanisław

Stadion Śląski

00:53:00

NW

67

Rurański Jerzy

Stadion Śląski

00:54:00

NW

68

Kalder Renata

Bieruń

00:54:03

K/NW

69

Wasilewska Barbara

Katowice

00:54:32

K/NW

70

Świgoń Katarzyna

Katowice

00:56:03

K/NW

71

Sagan Irena

40-latek Tychy

00:57:47

K/NW

72

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

00:57:55

K/NW

73

Sierzputowska Iwona

Natura Biegu

00:58:36

K/NW

74

Piela Waldemar

Truchtacz Mysłowice

00:59:01

NW

75

Królikowska-Łoskot Danuta

Stadion Śląski

00:59:46

K/NW

76

Lubowiecki Adam

Katowice

01:00:00

NW

77

Gaura Anna

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:00:33

K/NW

78

Smalcerz Marzena

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:00:35

K/NW

79

Filewicz Zofia

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:00:41

K/NW

80

Gębska Elżbieta

Będzin

01:00:56

K/NW

81

Gaura Weronika

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:01:07

K/NW

82

Zobek Edward

Sosnowiec

01:03:09

NW

83

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00:27:26

 

84

Hornik Jarosław

Truchtacz Mysłowice

00::

 

85

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00::

Sł.Mund.

86

Mrozek Piotr

Katowice

00::

 

REKREACJA (Niepełny Dystans)

87

Janicka Wiktoria

Gliwice

00:38:12

K/2okr.

88

Gaura Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:40:53

K/NW2okr.

89

Malik Karolina

Mysłowice

00:43:39

K/NW2okr.

90

Zięba Julia

Stadion Śląski

00:44:02

K/NW2okr.

91

Janicki Jacek

Gliwice

00:12:56

1okr.

92

Lubowiecka Barbara

Szopołazy

00:22:28

K/NW 1okr.

 

 

 

 

 

 

KLASYFIKACJA CANICROSS :

1

Idzikowski Adam

Świętochłowice Śląskie

00:28:16

CC

2

Kolonko Mirosław

Goggle Pae Team

00:31:59

CC

 

KLASYFIKACJA NORDIC WALKING :

 

1

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

00:44:24

NW

2

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

00:44:37

NW

3

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

00:46:32

NW

4

Sitkowski Paweł

Mysłowice

00:48:46

NW

5

Królikowski Mirosław

Katowice

00:49:06

NW

6

Staszewski Henryk

Gibkie Patyki

00:49:58

NW

7

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:50:39

K/NW

8

Sagan Marian

40-latek Tychy

00:50:54

NW

9

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

00:51:05

K/NW

10

Milczyński Marek

Mysłowice

00:51:58

NW

11

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

00:52:16

K/NW

12

Thomalla Bogdan

Silesia Nordic Team

00:52:58

NW

13

Sosin Stanisław

Stadion Śląski

00:53:00

NW

14

Rurański Jerzy

Stadion Śląski

00:54:00

NW

15

Kalder Renata

Bieruń

00:54:03

K/NW

16

Wasilewska Barbara

Katowice

00:54:32

K/NW

17

Świgoń Katarzyna

Katowice

00:56:03

K/NW

18

Sagan Irena

40-latek Tychy

00:57:47

K/NW

19

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

00:57:55

K/NW

20

Sierzputowska Iwona

Natura Biegu

00:58:36

K/NW

21

Piela Waldemar

Truchtacz Mysłowice

00:58:01

NW

22

Królikowska-Łoskot Danuta

Stadion Śląski

00:59:46

K/NW

23

Lubowiecki Adam

Katowice

01:00:00

NW

24

Gaura Anna

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:00:33

K/NW

25

Smalcerz Marzena

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:00:35

K/NW

26

Filewicz Zofia

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:00:41

K/NW

27

Gębska Elżbieta

Będzin

01:00:56

K/NW

28

Gaura Weronika

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:01:07

K/NW

29

Zobek Edward

Sosnowiec

01:03:09

NW

30

Gaura Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:40:53

K/NW2okr.

31

Malik Karolina

Mysłowice

00:43:39

K/NW2okr.

32

Zięba Julia

Stadion Śląski

00:44:02

K/NW2okr.

33

Lubowiecka Barbara

Szopołazy

00:22:28

K/NW 1okr.

 

KLASYFIKACJA KOBIET :

 

1

Szelest Barbara

MKB nr 1

00:29:11

K

2

Idzikowska Angelika

Świętochłowice Śląskie

00:31:01

K

3

Ostafin Monika

Chrzanów

00:33:44

K

4

Harrison Claire

Truchtacz Mysłowice

00:34:38

K

5

Kolonko Justyna

Goggle Pae Team

00:35:00

K

6

Klich Izabela

Truchtacz Mysłowice

00:36:15

K

7

Szatniewska Agnieszka

Owocowa Kraina

00:38:33

K

8

Żebrowska Matylda

MKB nr 1

00:41:11

K

9

Zasucha Ewa

Katowice

00:43:16

K

10

Janicka Justyna

Gliwice

00:43:34

K

11

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:50:39

K/NW

12

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

00:51:05

K/NW

13

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

00:52:16

K/NW

14

Kalder Renata

Bieruń

00:54:03

K/NW

15

Wasilewska Barbara

Katowice

00:54:32

K/NW

16

Świgoń Katarzyna

Katowice

00:56:03

K/NW

17

Sagan Irena

40-latek Tychy

00:57:47

K/NW

18

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

00:57:55

K/NW

19

Sierzputowska Iwona

Natura Biegu

00:58:36

K/NW

20

Królikowska-Łoskot Danuta

Stadion Śląski

00:59:46

K/NW

21

Smalcerz Marzena

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:00:35

K/NW

22

Filewicz Zofia

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:00:41

K/NW

23

Gębska Elżbieta

Będzin

01:00:56

K/NW

24

Gaura Weronika

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:01:07

K/NW

25

Janicka Wiktoria

Gliwice

00:38:12

K/2okr.

26

Gaura Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:40:53

K/NW2okr.

27

Malik Karolina

Mysłowice

00:43:39

K/NW2okr.

28

Zięba Julia

Stadion Śląski

00:44:02

K/NW2okr.

29

Lubowiecka Barbara

Szopołazy

00:22:28

K/NW 1okr.

 

KLASYFIKACJA MUNDUROWA :

 

1

Kobyliński Tomasz

WKB Meta Lubliniec

00:29:18

Sł.Mund.

2

Szklorz Sylwester

Katowice

00:30:15

Sł.Mund.

3

Sroga Przemysław

Mysłowice

00:30:41

Sł.Mund.

4

Kobak Krzysztof

Mysłowice

00:31:52

Sł.Mund.

5

Milkowski Jan

KMP  Świętochłowice Śl.

00:34:18

Sł.Mund.

6

Litwin Sławomir

Pogoria Biega

00:34:51

Sł.Mund.

7

Wizner Czesław

Mysłowice

00:38:47

Sł.Mund.

8

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00::

Sł.Mund.

 

KLASYFIKACJA TRUCHTACZY :

                                                                                                                                      

1

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00:27:26

 

2

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:28:04

 

3

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:29:12

 

4

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

00:29:41

 

5

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

00:30:40

 

6

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

00:31:14

 

7

Harrison Claire

Truchtacz Mysłowice

00:34:38

K

8

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

00:35:17

 

9

Klich Izabela

Truchtacz Mysłowice

00:36:15

K

10

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

00:38:17

 

11

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:50:39

K/NW

12

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

00:57:55

K/NW

13

Piela Waldemar

Truchtacz Mysłowice

00:58:01

NW

14

Hornik Jarosław

Truchtacz Mysłowice

00::

 

15

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00::

Sł.Mund.

LEGENDA:

  • I,II…VII – Ilość ukończonych zawodów
  • NW – Nordic Walking
  • CC – Canicross
  • K – Kobieta
  • Sł.Mund. – Kategoria branżowa – Służby Mundurowe
  •  (PB) – Do ukończonych zawodów, doliczono wynik Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • +(PB) – Do ukończonych zawodów, nie doliczono wyniku Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • 1 okr. – zawody ukończone na niepełnym dystansie, odpowiednio: 1 lub 2 okrążenia.
  • Jeśli w rubryce uwagi jest tylko cyfra rzymska (ilość ukończonych zawodów), oznacza to:  zwykły biegacz, mężczyzna, bez przynależności resortowej.

J.Ksi.

 

Poprawiony: środa, 16 maja 2018 07:54
 

Komentarze   

 
0 #1 Księżyk Jacek 2018-05-15 19:14
Link do galerii autorstwa Ani Staciwy:

https://photos.google.com/share/AF1QipOC8ZVZVUjf3WoYvGOGl8wDvH_GS6g3cqcZsjv-tL8plZMG2NCWTEXuFlS_IYA11g?key=TExoYmU0Sy1zLXFqdkdSaTlhUUJ3S2FnMU5EbzR3
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack