Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

vii gp logo.jpg

LogowanieSonda

Jak oceniasz naszą stronę?
 

Szukaj

Licznik

Użytkownicy na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 195 gości 

Agora Profile

Not Available to Guests

Agorians Online

Stworzone dzięki jVitals
Wpisany przez Jacek Księżyk   
sobota, 19 maja 2018 20:06

WALNE ZEBRANIE

SPRAWOZDAWCZO – WYBORCZE

STOWARZYSZENIE TRUCHTACZ MYSŁOWICE.

alt

   16 maja o godzinie 18:00 odbyło się coroczne zebranie Stowarzyszenia Truchtacz Mysłowice. W pierwszej części spotkania, przyjęto finansowe rozliczenie roczne klubu przedstawione przez skarbniczkę Bożenę Kopeć a następnie rozliczenie finansowe cyklu GP w sezonie 2017 które przedstawiłem osobiście. Obydwa rozliczenia zostały przyjęte przez Komisję Rewizyjną, jak również przez całość Stowarzyszenia.

   W związku z upływem pięcioletniej kadencji, Zarząd Stowarzyszenia oraz Komisja Rewizyjna zakończyły swoją pracę. W tym miejscu trochę prywaty: chciałbym bardzo podziękować ustępującemu Zarządowi i Komisji za pracę na rzecz Stowarzyszenia, zwłaszcza Luizie Buryło za przewodniczenie Komisji jak również (a w zasadzie należałoby napisać: przede wszystkim!!!), Bożenie Kopeć za … wszystko! Dzięki Bożenie mamy porządek finansowy, dokumentacyjny i ogólnie jest wszystko poukładane. Dziękuję jeszcze raz bardzo !!!

 

   Kolejnym punktem Zebrania był wybór nowych przedstawicieli do Zarządu oraz komisji Rewizyjnej. Decyzją Stowarzyszenie Zarząd pozostał bez zmian:

 • Prezes Zarządu – Jacek Księżyk
 • Wiceprezes Zarządu – Ewa Jastrzębska
 • Skarbnik – Bożena Kopeć

Do trzyosobowej Komisji  Rewizyjnej kandydowało czworo klubowiczów: Piotr Rogowicz, Dariusz Szmigiel, Basia Księżyk, Michał Staciwa. Członkowie Stowarzyszenia w głosowaniu ustaliło następujący skład Komisji Rewizyjnej:

 • Piotr Rogowicz – przewodniczący Komisji Rewizyjnej
 • Basia Księżyk – członek Komisji Rewizyjnej
 • Michał Staciwa – członek Komisji Rewizyjnej

Została również powołana (nieoficjalna) grupa zadaniowo-wspomagająca:

 • Ula Cieśla – odpowiedzialna za promocję Nordic Walking
 • Marian Jarosz – statystyka, nagrody
 • Luiza Buryło – sekretarz, głosowanie.

   Obecnie w Stowarzyszeniu jest trzydziestu pięciu (35) członków i tylu też jest uprawnionych do głosowania. W środowym spotkaniu uczestniczyło dwudziestu dwóch (22) klubowiczów oraz cztery (4) osoby złożyły upoważnienia. Oddano więc dwadzieścia sześć (26) ważnych głosów co stanowi 74.29% całości Stowarzyszenia.

alt

 

   Następnym punktem zebrania było zaplanowanie i zatwierdzenie planów sportowych oraz rekreacyjnych w sezonie 2018/2019

Plany sportowe:

 • GP: pozostały do zrealizowania cztery biegi: w czerwcu, wrześniu, październiku i grudniu. Kwestia kolejnej edycji GP nie była co prawda omawiana, ale myślę że można być dobrej myśli i zostanie to zatwierdzone na następnym spotkania Zarządu.
 • Mistrzostwa Klubowe Stowarzyszenie – po raz kolejny zostaną rozegrane w trakcie Memoriału Jerzego Chromika (chyba że ktoś z klubowiczów w terminie do 13 VI zgłosi inną kandydaturę). W tym roku osobą odpowiedzialną za przeprowadzenie Mistrzostw (pod każdym względem!) jest Piotr Rogowicz.
 • Zimowe Mistrzostwa Truchtacza na Krótkim Dystansie – V edycja Mistrzostw zostanie rozegrana na przełomie lutego/marca 2019 r … najprawdopodobniej w Sosnowcu! Podyktowane jest to niestety, brakiem przyzwoitej bieżni w Mysłowicach !!! Wstępną rozmowę w tej sprawie, przeprowadził już Janusz Pytel i myślę że nie powinno być z tym żadnych problemów. Alternatywą jest stadion AWF-u Katowice.

 

Imprezy Integracyjne:

 • Urodziny Truchtacza – 30 czerwca (termin i miejsce potwierdzone i zarezerwowane u Michała Stogniewa) w Ośrodku Hipoterapii Padok. Motywem przewodnim w tym roku będzie … „Strzał w 10” – oczywiście związane jest to z jubileuszem dziesięciolecia Stowarzyszenia. Osoby odpowiedzialne: Ewa Jastrzębska, Bożena Kopeć, Basia Księżyk i in.
 • Zakończenie Sezonu – termin zwyczajowy: okolice 11-go listopada, najprawdopodobniej w Ustroniu (chyba że ktoś z klubowiczów w terminie do 13 VI zgłosi inną propozycję).
 • Wigilia – 12-go grudnia w Pubie u Waltra.
 • Bal Truchtacza – okres karnawału w 2019 roku w Pubie u Waltra. Osoba odpowiedzialna: Ewa Jastrzębska.

 

Nagrody Stowarzyszenia:

Nagrody wzorem roku poprzedniego pozostają bez zmian:

 • Najaktywniejszy Truchtacz – odpowiedzialny: Marian Jarosz
 • Najwszechstronniejszy Truchtacz – odpowiedzialny: Marian Jarosz
 • Wyczyn Roku – nagroda fakultatywna
 • Nagroda Truchtacz im. Romana - nagroda fakultatywna

 

W czasie zebrania, zaprezentowano nowość w kolekcji klubowych strojów sportowo – reprezentacyjnych – kombinezon triatlonowy.

alt

 

  

W wielkim skrócie to tyle. Szczegółowa praca zacznie się na naszych comiesięcznych zebraniach, w każdą drugą środę miesiąca w Pubie u Waltra, na które serdecznie zapraszamy wszystkich Truchtaczy i osoby Truchtaczolubne ;-)

 

J.Ksi.

Poprawiony: sobota, 19 maja 2018 20:09
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack