Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

sponsorzy.jpg

Logowanie



Sonda

Jak oceniasz naszą stronę?
 

Szukaj

Licznik

Użytkownicy na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 177 gości 

Agora Profile

Not Available to Guests

Agorians Online

Stworzone dzięki jVitals
Wpisany przez Jacek Księżyk   
sobota, 23 czerwca 2018 19:54

IX PRZEŁAJOWE GRAND PRIX MYSŁOWIC

O PUCHAR TRUCHTACZA

BIEG CZWARTY - LETNI

2018-06-23

alt

 

KLASYFIKACJA OPEN :

 

MIEJSCE

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

WYNIKI : BIEG IV

UWAGI

1

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

00:26:19

Sł.Mund.

2

Grocholewski Włodzimierz

Truchtacz Mysłowice

00:26:27

 

3

Zbąski Bartłomiej

TKKF Jastrząb Ruda Śl.

00:26:39

 

4

Smaczyński Dariusz

Aktywna Dąbrowa

00:27:18

 

5

Proksa Robert

UKS Chromik Mysłowice

00:27:24

 

6

Kania Damian

MKB nr 1

00:27:46

 

7

Mikołajski Damian

 

Team Damiko

00:28:10

 

8

Szymkowski Krzysztof

Częstochowa

00:28:31

 

9

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:28:43

 

10

Nogal Radosław

Mikołów

00:29:13

 

11

Kuczera Krzysztof

Leiber Poland Team

00:29:15

 

12

Tymiec Przemysław

MKB nr 1

00:29:20

 

13

Szelest Barbara

MKB nr 1

00:29:24

K

14

Madej Marek

Chorzów

00:29:48

 

15

Sroga Przemysław

Mysłowice

00:29:54

Sł.Mund.

16

Idzikowski Adam

Świętochłowice Śląskie

00:30:07

CC

17

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

00:30:08

 

18

Oleksy Krzysztof

ADS Masna Krytyczna

00:30:11

 

19

Szklorz Sylwester

Katowice

00:30:13

Sł.Mund.

20

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

00:30:18

 

21

Sroga Arkadiusz

Mysłowice

00:30:29

 

22

Kulików Sławomir

 

Mysłowice

00:30:40

 

23

Gieroszka Robert

Mysłowice

00:30:53

 

24

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

00:31:41

 

25

Dombek Andrzej

Mysłowice

00:31:53

 

26

Zasucha Grzegorz

Stowarzyszenie Puls Śląska

00:32:06

 

27

Kolonko Mirosław

Goggle Pae Team

00:32:16

CC

28

Niedźwiedzki Ryszard

TKKF  Saturn Czeladź

00:32:21

 

29

Nogal Leszek

 

Mikołów

00:32:29

 

30

Idzikowska Angelika

Świętochłowice Śląskie

00:32:32

K

31

Menżyk Joanna

Mysłowice

00:32:37

K/ Sł.Mund.

32

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

00:33:01

Sł.Mund.

33

Suślik Sobiesław

Mysłowice

00:33:08

 

34

Milkowski Jan

KMP  Świętochłowice Śl.

00:33:22

Sł.Mund.

35

Bałaziński Paweł

A-Team

00:33:29

 

36

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

00:33:43

 

37

Wencel Zbigniew

Leiber Poland Team

00:33:56

 

38

Legomiński Werner

 

Truchtacz Mysłowice

00:34:10

 

39

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

00:34:55

 

40

Dziubdziela Marcin

 

Katowice

00:35:00

 

41

Janicki Jacek

Gliwice

00:36:08

 

42

Dziubdziela Jarosław

 

Katowice

00:36:26

 

43

Piela Marek

 

Zabrze

00:38:01

 

44

Wizner Czesław

 

Mysłowice

00:39:28

Sł.Mund.

45

Szatniewska Agnieszka

Owocowa Kraina

00:39:59

K

46

Janicka Justyna

 

Gliwice

00:41:06

K

47

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00:41:37

Sł.Mund.

48

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

00:42:14

 

49

Królikowska Gabriela

Katowice

00:44:11

K

50

Duda Krzysztof

 

Silesia Nordic Team

00:44:43

NW

51

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

00:44:54

NW

52

Królikowski Mirosław

Katowice

00:47:17

NW

53

Sitkowski Paweł

Mysłowice

00:49:21

NW

54

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

00:49:36

K/NW

55

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:49:48

K/NW

56

Sosin Stanisław

Stadion Śląski

00:51:14

NW

57

Koziarz Roman

Stadion Śląski

00:51:17

NW

58

Sagan Marian

40-latek Tychy

00:51:20

NW

59

Milczyński Marek

Mysłowice

00:51:36

NW

60

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

00:52:38

K/NW

61

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

00:53:13

K/NW

62

Kurek Edward

MOSiR Czeladź

00:53:55

NW

63

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

00:54:02

K/NW

64

Świgoń Katarzyna

Katowice

00:54:15

K/NW

65

Wasilewska Barbara

Katowice

00:55:13

K/NW

66

Rurański Jerzy

Stadion Śląski

00:56:25

NW

67

Cieśla Urszula

 

Truchtacz Mysłowice

00:57:34

K/NW

68

Sagan Irena

 

40-latek Tychy

00:58:30

K/NW

69

Lubowiecki Adam

 

Katowice

00:59:51

NW

70

Zobek Edward

Sosnowiec

01:01:45

NW

71

Zięba Julia

Stadion Śląski

01:02:33

K/NW

72

Królikowska-Łoskot Danuta

Stadion Śląski

01:02:38

K/NW

REKREACJA (Niepełny Dystans)

73

Staciwa Kamil

Truchtacz Mysłowice

00:20:03

2okr.

74

Pendolski Franciszek

KB Józefinka

00:40:18

2okr.

75

Staciwa Jakub

Truchtacz Mysłowice

00:11:17

1okr.

76

Lubowiecka Barbara

Szopołazy

00:23:26

K/NW 1okr.

77

Wojtaś Lucyna

Katowice

00:23:26

K/NW 1okr.

78

Kurek Anna

MOSiR Czeladź

00:29:44

1okr.

79

Kurek Adam

MOSiR Czeladź

00:29:44

1okr.

80

Mrozek Piotr

Katowice

00::

 

 

KLASYFIKACJA CANICROSS :

 

1

Idzikowski Adam

Świętochłowice Śląskie

00:30:07

CC

2

Kolonko Mirosław

Goggle Pae Team

00:33:16

CC

 

KLASYFIKACJA NORDIC WALKING :

 

1

Duda Krzysztof

 

Silesia Nordic Team

00:44:43

NW

2

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

00:44:54

NW

3

Królikowski Mirosław

Katowice

00:47:17

NW

4

Sitkowski Paweł

Mysłowice

00:49:21

NW

5

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

00:49:36

K/NW

6

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:49:48

K/NW

7

Sosin Stanisław

Stadion Śląski

00:51:14

NW

8

Koziarz Roman

Stadion Śląski

00:51:17

NW

9

Sagan Marian

40-latek Tychy

00:51:20

NW

10

Milczyński Marek

Mysłowice

00:51:36

NW

11

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

00:52:38

K/NW

12

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

00:53:13

K/NW

13

Kurek Edward

MOSiR Czeladź

00:53:55

NW

14

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

00:54:02

K/NW

15

Świgoń Katarzyna

Katowice

00:54:15

K/NW

16

Wasilewska Barbara

Katowice

00:55:13

K/NW

17

Rurański Jerzy

Stadion Śląski

00:56:25

NW

18

Cieśla Urszula

 

Truchtacz Mysłowice

00:57:34

K/NW

19

Sagan Irena

 

40-latek Tychy

00:58:30

K/NW

20

Lubowiecki Adam

 

Katowice

00:59:51

NW

21

Zobek Edward

Sosnowiec

01:01:45

NW

22

Zięba Julia

Stadion Śląski

01:02:33

K/NW

23

Królikowska-Łoskot Danuta

Stadion Śląski

01:02:38

K/NW

24

Lubowiecka Barbara

Szopołazy

00:23:26

K/NW 1okr.

25

Wojtaś Lucyna

Katowice

00:23:26

K/NW 1okr.

 

KLASYFIKACJA KOBIET :

 

1

Szelest Barbara

MKB nr 1

00:29:24

K

2

Idzikowska Angelika

Świętochłowice Śląskie

00:32:32

K

3

Menżyk Joanna

Mysłowice

00:32:37

K/ Sł.Mund.

4

Szatniewska Agnieszka

Owocowa Kraina

00:39:59

K

5

Janicka Justyna

 

Gliwice

00:41:06

K

6

Królikowska Gabriela

Katowice

00:44:11

K

7

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

00:49:36

K/NW

8

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:49:48

K/NW

9

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

00:52:38

K/NW

10

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

00:53:13

K/NW

11

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

00:54:02

K/NW

12

Świgoń Katarzyna

Katowice

00:54:15

K/NW

13

Wasilewska Barbara

Katowice

00:55:13

K/NW

14

Cieśla Urszula

 

Truchtacz Mysłowice

00:57:34

K/NW

15

Sagan Irena

 

40-latek Tychy

00:58:30

K/NW

16

Zięba Julia

Stadion Śląski

01:02:33

K/NW

17

Królikowska-Łoskot Danuta

Stadion Śląski

01:02:38

K/NW

18

Lubowiecka Barbara

Szopołazy

00:23:26

K/NW 1okr.

19

Wojtaś Lucyna

Katowice

00:23:26

K/NW 1okr.

20

Kurek Anna

MOSiR Czeladź

00:29:44

1okr.

 

KLASYFIKACJA MUNDUROWA :

 

1

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

00:26:19

Sł.Mund.

2

Sroga Przemysław

Mysłowice

00:29:54

Sł.Mund.

3

Szklorz Sylwester

Katowice

00:30:13

Sł.Mund.

4

Menżyk Joanna

Mysłowice

00:32:37

K/ Sł.Mund.

5

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

00:33:01

Sł.Mund.

6

Milkowski Jan

KMP  Świętochłowice Śl.

00:33:22

Sł.Mund.

7

Wizner Czesław

 

Mysłowice

00:39:28

Sł.Mund.

8

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00:41:37

Sł.Mund.

 

KLASYFIKACJA TRUCHTACZY :

                                                                                                                                      

1

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

00:26:19

Sł.Mund.

2

Grocholewski Włodzimierz

Truchtacz Mysłowice

00:26:27

 

3

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:28:43

 

4

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

00:30:08

 

5

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

00:30:18

 

6

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

00:31:41

 

7

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

00:33:01

Sł.Mund.

8

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

00:33:43

 

9

Legomiński Werner

 

Truchtacz Mysłowice

00:34:10

 

10

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

00:34:55

 

11

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00:41:37

Sł.Mund.

12

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

00:42:14

 

13

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:49:48

K/NW

14

Cieśla Urszula

 

Truchtacz Mysłowice

00:57:34

K/NW

15

Staciwa Kamil

Truchtacz Mysłowice

00:20:03

2okr.

16

Staciwa Jakub

Truchtacz Mysłowice

00:11:17

1okr.

LEGENDA:

·                 I,II…VII – Ilość ukończonych zawodów

·                 NW – Nordic Walking

·                 CC – Canicross

·                 K – Kobieta

·                 Sł.Mund. – Kategoria branżowa – Służby Mundurowe

·                  (PB) – Do ukończonych zawodów, doliczono wynik Biegu Trzeciego „Polska Biega”

·                 +(PB) – Do ukończonych zawodów, nie doliczono wyniku Biegu Trzeciego „Polska Biega”

·                 1 okr. – zawody ukończone na niepełnym dystansie, odpowiednio: 1 lub 2 okrążenia.

·                 Jeśli w rubryce uwagi jest tylko cyfra rzymska (ilość ukończonych zawodów), oznacza to:  zwykły biegacz, mężczyzna, bez przynależności resortowej.

J.Ksi.

 

Poprawiony: sobota, 23 czerwca 2018 19:55
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack