Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

gp logo.jpg

Logowanie



Szukaj

Agora Profile

Not Available to Guests

Agorians Online

Now 9 guests online
Stworzone dzięki jVitals
Wpisany przez Jacek Księżyk   
sobota, 23 czerwca 2018 19:54

IX PRZEŁAJOWE GRAND PRIX MYSŁOWIC

O PUCHAR TRUCHTACZA

BIEG CZWARTY - LETNI

2018-06-23

alt

 

KLASYFIKACJA OPEN :

 

MIEJSCE

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

WYNIKI : BIEG IV

UWAGI

1

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

00:26:19

Sł.Mund.

2

Grocholewski Włodzimierz

Truchtacz Mysłowice

00:26:27

 

3

Zbąski Bartłomiej

TKKF Jastrząb Ruda Śl.

00:26:39

 

4

Smaczyński Dariusz

Aktywna Dąbrowa

00:27:18

 

5

Proksa Robert

UKS Chromik Mysłowice

00:27:24

 

6

Kania Damian

MKB nr 1

00:27:46

 

7

Mikołajski Damian

 

Team Damiko

00:28:10

 

8

Szymkowski Krzysztof

Częstochowa

00:28:31

 

9

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:28:43

 

10

Nogal Radosław

Mikołów

00:29:13

 

11

Kuczera Krzysztof

Leiber Poland Team

00:29:15

 

12

Tymiec Przemysław

MKB nr 1

00:29:20

 

13

Szelest Barbara

MKB nr 1

00:29:24

K

14

Madej Marek

Chorzów

00:29:48

 

15

Sroga Przemysław

Mysłowice

00:29:54

Sł.Mund.

16

Idzikowski Adam

Świętochłowice Śląskie

00:30:07

CC

17

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

00:30:08

 

18

Oleksy Krzysztof

ADS Masna Krytyczna

00:30:11

 

19

Szklorz Sylwester

Katowice

00:30:13

Sł.Mund.

20

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

00:30:18

 

21

Sroga Arkadiusz

Mysłowice

00:30:29

 

22

Kulików Sławomir

 

Mysłowice

00:30:40

 

23

Gieroszka Robert

Mysłowice

00:30:53

 

24

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

00:31:41

 

25

Dombek Andrzej

Mysłowice

00:31:53

 

26

Zasucha Grzegorz

Stowarzyszenie Puls Śląska

00:32:06

 

27

Kolonko Mirosław

Goggle Pae Team

00:32:16

CC

28

Niedźwiedzki Ryszard

TKKF  Saturn Czeladź

00:32:21

 

29

Nogal Leszek

 

Mikołów

00:32:29

 

30

Idzikowska Angelika

Świętochłowice Śląskie

00:32:32

K

31

Menżyk Joanna

Mysłowice

00:32:37

K/ Sł.Mund.

32

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

00:33:01

Sł.Mund.

33

Suślik Sobiesław

Mysłowice

00:33:08

 

34

Milkowski Jan

KMP  Świętochłowice Śl.

00:33:22

Sł.Mund.

35

Bałaziński Paweł

A-Team

00:33:29

 

36

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

00:33:43

 

37

Wencel Zbigniew

Leiber Poland Team

00:33:56

 

38

Legomiński Werner

 

Truchtacz Mysłowice

00:34:10

 

39

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

00:34:55

 

40

Dziubdziela Marcin

 

Katowice

00:35:00

 

41

Janicki Jacek

Gliwice

00:36:08

 

42

Dziubdziela Jarosław

 

Katowice

00:36:26

 

43

Piela Marek

 

Zabrze

00:38:01

 

44

Wizner Czesław

 

Mysłowice

00:39:28

Sł.Mund.

45

Szatniewska Agnieszka

Owocowa Kraina

00:39:59

K

46

Janicka Justyna

 

Gliwice

00:41:06

K

47

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00:41:37

Sł.Mund.

48

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

00:42:14

 

49

Królikowska Gabriela

Katowice

00:44:11

K

50

Duda Krzysztof

 

Silesia Nordic Team

00:44:43

NW

51

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

00:44:54

NW

52

Królikowski Mirosław

Katowice

00:47:17

NW

53

Sitkowski Paweł

Mysłowice

00:49:21

NW

54

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

00:49:36

K/NW

55

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:49:48

K/NW

56

Sosin Stanisław

Stadion Śląski

00:51:14

NW

57

Koziarz Roman

Stadion Śląski

00:51:17

NW

58

Sagan Marian

40-latek Tychy

00:51:20

NW

59

Milczyński Marek

Mysłowice

00:51:36

NW

60

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

00:52:38

K/NW

61

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

00:53:13

K/NW

62

Kurek Edward

MOSiR Czeladź

00:53:55

NW

63

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

00:54:02

K/NW

64

Świgoń Katarzyna

Katowice

00:54:15

K/NW

65

Wasilewska Barbara

Katowice

00:55:13

K/NW

66

Rurański Jerzy

Stadion Śląski

00:56:25

NW

67

Cieśla Urszula

 

Truchtacz Mysłowice

00:57:34

K/NW

68

Sagan Irena

 

40-latek Tychy

00:58:30

K/NW

69

Lubowiecki Adam

 

Katowice

00:59:51

NW

70

Zobek Edward

Sosnowiec

01:01:45

NW

71

Zięba Julia

Stadion Śląski

01:02:33

K/NW

72

Królikowska-Łoskot Danuta

Stadion Śląski

01:02:38

K/NW

REKREACJA (Niepełny Dystans)

73

Staciwa Kamil

Truchtacz Mysłowice

00:20:03

2okr.

74

Pendolski Franciszek

KB Józefinka

00:40:18

2okr.

75

Staciwa Jakub

Truchtacz Mysłowice

00:11:17

1okr.

76

Lubowiecka Barbara

Szopołazy

00:23:26

K/NW 1okr.

77

Wojtaś Lucyna

Katowice

00:23:26

K/NW 1okr.

78

Kurek Anna

MOSiR Czeladź

00:29:44

1okr.

79

Kurek Adam

MOSiR Czeladź

00:29:44

1okr.

80

Mrozek Piotr

Katowice

00::

 

 

KLASYFIKACJA CANICROSS :

 

1

Idzikowski Adam

Świętochłowice Śląskie

00:30:07

CC

2

Kolonko Mirosław

Goggle Pae Team

00:33:16

CC

 

KLASYFIKACJA NORDIC WALKING :

 

1

Duda Krzysztof

 

Silesia Nordic Team

00:44:43

NW

2

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

00:44:54

NW

3

Królikowski Mirosław

Katowice

00:47:17

NW

4

Sitkowski Paweł

Mysłowice

00:49:21

NW

5

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

00:49:36

K/NW

6

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:49:48

K/NW

7

Sosin Stanisław

Stadion Śląski

00:51:14

NW

8

Koziarz Roman

Stadion Śląski

00:51:17

NW

9

Sagan Marian

40-latek Tychy

00:51:20

NW

10

Milczyński Marek

Mysłowice

00:51:36

NW

11

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

00:52:38

K/NW

12

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

00:53:13

K/NW

13

Kurek Edward

MOSiR Czeladź

00:53:55

NW

14

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

00:54:02

K/NW

15

Świgoń Katarzyna

Katowice

00:54:15

K/NW

16

Wasilewska Barbara

Katowice

00:55:13

K/NW

17

Rurański Jerzy

Stadion Śląski

00:56:25

NW

18

Cieśla Urszula

 

Truchtacz Mysłowice

00:57:34

K/NW

19

Sagan Irena

 

40-latek Tychy

00:58:30

K/NW

20

Lubowiecki Adam

 

Katowice

00:59:51

NW

21

Zobek Edward

Sosnowiec

01:01:45

NW

22

Zięba Julia

Stadion Śląski

01:02:33

K/NW

23

Królikowska-Łoskot Danuta

Stadion Śląski

01:02:38

K/NW

24

Lubowiecka Barbara

Szopołazy

00:23:26

K/NW 1okr.

25

Wojtaś Lucyna

Katowice

00:23:26

K/NW 1okr.

 

KLASYFIKACJA KOBIET :

 

1

Szelest Barbara

MKB nr 1

00:29:24

K

2

Idzikowska Angelika

Świętochłowice Śląskie

00:32:32

K

3

Menżyk Joanna

Mysłowice

00:32:37

K/ Sł.Mund.

4

Szatniewska Agnieszka

Owocowa Kraina

00:39:59

K

5

Janicka Justyna

 

Gliwice

00:41:06

K

6

Królikowska Gabriela

Katowice

00:44:11

K

7

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

00:49:36

K/NW

8

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:49:48

K/NW

9

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

00:52:38

K/NW

10

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

00:53:13

K/NW

11

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

00:54:02

K/NW

12

Świgoń Katarzyna

Katowice

00:54:15

K/NW

13

Wasilewska Barbara

Katowice

00:55:13

K/NW

14

Cieśla Urszula

 

Truchtacz Mysłowice

00:57:34

K/NW

15

Sagan Irena

 

40-latek Tychy

00:58:30

K/NW

16

Zięba Julia

Stadion Śląski

01:02:33

K/NW

17

Królikowska-Łoskot Danuta

Stadion Śląski

01:02:38

K/NW

18

Lubowiecka Barbara

Szopołazy

00:23:26

K/NW 1okr.

19

Wojtaś Lucyna

Katowice

00:23:26

K/NW 1okr.

20

Kurek Anna

MOSiR Czeladź

00:29:44

1okr.

 

KLASYFIKACJA MUNDUROWA :

 

1

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

00:26:19

Sł.Mund.

2

Sroga Przemysław

Mysłowice

00:29:54

Sł.Mund.

3

Szklorz Sylwester

Katowice

00:30:13

Sł.Mund.

4

Menżyk Joanna

Mysłowice

00:32:37

K/ Sł.Mund.

5

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

00:33:01

Sł.Mund.

6

Milkowski Jan

KMP  Świętochłowice Śl.

00:33:22

Sł.Mund.

7

Wizner Czesław

 

Mysłowice

00:39:28

Sł.Mund.

8

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00:41:37

Sł.Mund.

 

KLASYFIKACJA TRUCHTACZY :

                                                                                                                                      

1

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

00:26:19

Sł.Mund.

2

Grocholewski Włodzimierz

Truchtacz Mysłowice

00:26:27

 

3

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:28:43

 

4

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

00:30:08

 

5

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

00:30:18

 

6

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

00:31:41

 

7

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

00:33:01

Sł.Mund.

8

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

00:33:43

 

9

Legomiński Werner

 

Truchtacz Mysłowice

00:34:10

 

10

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

00:34:55

 

11

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00:41:37

Sł.Mund.

12

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

00:42:14

 

13

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:49:48

K/NW

14

Cieśla Urszula

 

Truchtacz Mysłowice

00:57:34

K/NW

15

Staciwa Kamil

Truchtacz Mysłowice

00:20:03

2okr.

16

Staciwa Jakub

Truchtacz Mysłowice

00:11:17

1okr.

LEGENDA:

·                 I,II…VII – Ilość ukończonych zawodów

·                 NW – Nordic Walking

·                 CC – Canicross

·                 K – Kobieta

·                 Sł.Mund. – Kategoria branżowa – Służby Mundurowe

·                  (PB) – Do ukończonych zawodów, doliczono wynik Biegu Trzeciego „Polska Biega”

·                 +(PB) – Do ukończonych zawodów, nie doliczono wyniku Biegu Trzeciego „Polska Biega”

·                 1 okr. – zawody ukończone na niepełnym dystansie, odpowiednio: 1 lub 2 okrążenia.

·                 Jeśli w rubryce uwagi jest tylko cyfra rzymska (ilość ukończonych zawodów), oznacza to:  zwykły biegacz, mężczyzna, bez przynależności resortowej.

J.Ksi.

 

Poprawiony: sobota, 23 czerwca 2018 19:55
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack