Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

logo.jpg

Logowanie



Sonda

Jak oceniasz naszą stronę?
 

Szukaj

Licznik

Użytkownicy na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 137 gości 

Agora Profile

Not Available to Guests

Agorians Online

Stworzone dzięki jVitals
Wpisany przez Jacek Księżyk   
poniedziałek, 02 lipca 2018 13:28

IX PRZEŁAJOWE GRAND PRIX MYSŁOWIC

O PUCHAR TRUCHTACZA

WYNIKI PO CZTERECH BIEGACH

(Bez uwzględnienia Biegu Trzeciego – Polska Biega)

alt

KLASYFIKACJA OPEN :

Miejsce

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

WYNIKI : I + II   ( - III) + IV

UWAGI

1

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

01:20:30

III Sł.Mund.

2

Proksa Robert

UKS Chromik Mysłowice

01:23:18

III

3

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

01:26:31

III

4

Kania Damian

MKB nr 1

01:24:18

III

5

Zbąski Bartłomiej

TKKF Jastrząb Ruda Śl.

01:27:19

III

6

Szelest Barbara

MKB nr 1

01:27:55

III K

7

Idzikowski Adam

Świętochłowice Śląskie

01:29:16

III CC

8

Oleksy Krzysztof

ADS Masna Krytyczna

01:32:16

III

9

Szklorz Sylwester

Katowice

01:33:56

III Sł.Mund.

10

Sroga Przemysław

Mysłowice

01:34:31

III Sł.Mund.

11

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

01:34:56

III

12

Gieroszka Robert

Mysłowice

01:35:14

III

13

Kulików Sławomir

Mysłowice

01:36:58

III

14

Nogal Leszek

Mikołów

01:37:01

III

15

Idzikowska Angelika

Świętochłowice Śląskie

01:37:22

III K

16

Zasucha Grzegorz

Stowarzyszenie Puls Śląska

01:39:13

III

17

Menżyk Joanna

Mysłowice

01:39:40

III K/ Sł.Mund.

18

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

01:39:49

III

19

Sroga Arkadiusz

Mysłowice

01:40:05

III

20

Kolonko Mirosław

Goggle Pae Team

01:41:23

III CC

21

Suślik Sobiesław

Mysłowice

01:46:43

III

22

Bałaziński Paweł

A-Team

01:45:13

III

23

Milkowski Jan

KMP  Siemianowice Śl.

01:46:00

III Sł.Mund.

24

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

01:47:08

III

25

Szatniewska Agnieszka

Owocowa Kraina

02:00:53

III K

26

Wizner Czesław

Mysłowice

02:01:31

III Sł.Mund.

27

Niedźwiedzki Ryszard

TKKF  Saturn Czeladź

02:01:58

III

28

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

02:05:22

III

29

Królikowska Gabriela

Katowice

02:10:28

III K

30

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

02:13:35

III Sł.Mund.

31

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

02:18:32

III NW

32

Królikowski Mirosław

Katowice

02:24:12

III NW

33

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

02:28:58

III K/NW

34

Sitkowski Paweł

Mysłowice

02:29:53

III NW

35

Sagan Marian

40-latek Tychy

02:33:42

III NW

36

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

02:36:03

III K/NW

37

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

02:36:30

III K/NW

38

Koziarz Roman

Stadion Śląski

02:37:29

III NW

39

Kurek Edward

MOSiR Czeladź

02:40:39

III NW

40

Milczyński Marek

Mysłowice

02:42:14

III NW

41

Wasilewska Barbara

Katowice

02:46:50

III K/NW

42

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

02:52:25

III K/NW

43

Sagan Irena

40-latek Tychy

02:55:04

III K/NW

44

Świgoń Katarzyna

Katowice

02:55:30

III K/NW

45

Lubowiecki Adam

Katowice

03:00:25

III NW

46

Królikowska-Łoskot Danuta

Stadion Śląski

03:07:11

III K/NW

47

Zięba Julia

Stadion Śląski

03:08:50

III K/NW

48

Ochowicz Andrzej

KCH

00:51:23

II

49

Grocholewski Włodzimierz

Truchtacz Mysłowice

00:53:57

II

50

Smaczyński Dariusz

Aktywna Dąbrowa

00:54:58

II

51

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00:56:39

II

52

Szczepański Janusz

Mysłowice

00:57:14

II

53

Dudzik Zenon

Katowice

00:57:55

II

54

Stachowiak Sebastian

Stadion Śląski

00:58:56

II

55

Kobyliński Tomasz

WKB Meta Lubliniec

00:59:13

II Sł.Mund.

56

Szymkowski Krzysztof

Częstochowa

01:00:07

II

57

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

01:01:00

II

58

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

01:01:37

II

59

Turek Rafał

Owocowa Kraina

01:02:05

II

60

Tymiec Przemysław

MKB nr 1

01:04:46

II

61

Kobak Krzysztof

Mysłowice

01:05:24

II Sł.Mund.

62

Helios Dominik

UKS Bonito Murcki

01:06:41

II

63

Kania Agnieszka

Mysłowice

01:07:51

II K

64

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

01:08:18

II Sł.Mund.

65

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

01:10:19

II

66

Wencel Zbigniew

Leiber Poland Team

01:11:03

II

67

Kotara Grzegorz

Mysłowice

01:11:53

II

68

Klich Izabela

Truchtacz Mysłowice

01:14:49

II K

69

Kolonko Justyna

Goggle Pae Team

01:15:23

II K

70

Dąbrowiecka Agata

Sosnowiec

01:17:39

II K

71

Żebrowska Matylda

MKB nr 1

01:19:00

II K

72

Augustyńska Aleksandra

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:19:21

II K

73

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

01:26:28

II

74

Węgler Zbigniew

Sosnowiec

01:27:59

II

75

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

01:31:02

II NW

76

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

01:35:00

II NW

77

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

01:46:57

II K/NW

78

Sosin Stanisław

Stadion Śląski

01:47:51

II NW

79

Rurański Jerzy

Stadion Śląski

01:53:01

II NW

80

Nowak Ewa

Stadion Śląski

01:53:11

II K/NW

81

Suder Mateusz

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:54:53

II NW

82

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

01:55:13

II K/NW

83

Gaura Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:57:20

II K/NW

84

Maciuk Helena

Stadion Śląski

01:59:54

II K/NW

85

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

02:00:25

II K/NW

86

Smalcerz Marzena

ZSS im. J. Korczaka M-ce

02:00:57

II K/NW

87

Wilk Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

01:41:37

II NW

88

Gębska Elżbieta

Będzin

02:08:36

II K/NW

89

Lewandowski Jacek

Stadion Śląski

02:11:07

II NW

90

Zobek Edward

Sosnowiec

03:08:38

II NW

91

Motyl Piotr

Katowice

00:27:47

I

92

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:29:02

I

93

Mokry Dominik

MKB nr 1

00:29:38

I

94

Błotko Jacek

UKS Chromik Mysłowice

00:29:52

I

95

Hadzik Rafał

Gliwice

00:30:01

I

96

Pytel Piotr

Mysłowice

00:30:26

I Sł.Mund.

97

Dandyk Karol

UKS Chromik Mysłowice

00:31:02

I

98

Zakrzewska Natalia

UKS Chromik Mysłowice

00:31:13

I K

99

Bereszko Waldemar

TKKF  Saturn Czeladź

00:33:40

I

100

Jamroz Damian

Husky Fan

00:34:07

I CC

101

Bogus Łukasz

Bieruń

00:34:26

I

102

Litwin Sławomir

Pogoria Biega

00:34:28

I Sł.Mund.

103

Gieroszka Artur

BMW Team

00:34:51

I

104

Pilawska Agnieszka

Tuptusie SP 55

00:36:28

I K

105

Piechaczek Krzysztof

Katowice

00:36:32

I

106

Krypczyk Michał

Chorzów

00:36:36

I CC

107

Krypczyk Katarzyna

August Team

00:36:55

I K/CC

108

Węgler Jarosław

Ruda Śląska

00:37:12

I

109

Łukojko Ewa

Ruda Śląska

00:37:13

I K/CC

110

Wartok Mariusz

Mysłowice

00:37:15

I

111

Haśnik Arkadiusz

Katowice

00:37:18

I

112

Rekieć Kaja

Dąbrowa Górnicza

00:37:21

I K

113

Gaczorek Agnieszka

Sosnowiec

00:37:32

I K

114

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

00:38:42

I K/ Sł.Mund.

115

Orzechowski Adam

MKB nr 1

00:40:36

I

116

Waszka Marta

Ruda Śląska

00:41:01

I K

117

Węgler Kornelia

Ruda Śląska

00:41:02

I K

118

Bułman Jagoda

Sosnowiec

00:41:07

I K/CC

119

Baluch Adam

Katowice

00:42:32

I

120

Kasprzyk Wiesław

Sosnowiec

00:42:34

I

121

Mrozek Piotr

Katowice

00:46:59

I

122

Mól Wioletta

Czeladź Biega

00:47:47

I K/NW

123

Thomalla Bogdan

Silesia Nordic Team

00:55:52

I NW

124

Borkowska Kaja

Tuptusie SP 55

01:01:51

I K/NW

125

Borkowska Aleksandra

Tuptusie SP 55

01:02:10

I K/NW

126

Wolany Denis

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:02:55

I NW

127

Filiński Sebastian

Tuptusie SP 55

01:06:35

I NW

128

Mizak Oliwia

Tuptusie SP 55

01:10:49

I K/NW

129

Sojka Magdalena

Tuptusie SP 55

01:10:50

I K/NW

130

Gajda Radosław

Tuptusie SP 55

01:10:51

I NW

 

KLASYFIKACJA CANICROSS :

1

Idzikowski Adam

Świętochłowice Śląskie

01:29:16

III CC

2

Kolonko Mirosław

Goggle Pae Team

01:41:23

III CC

3

Jamroz Damian

Husky Fan

00:34:07

I CC

4

Krypczyk Michał

Chorzów

00:36:36

I CC

5

Krypczyk Katarzyna

August Team

00:36:55

I K/CC

6

Łukojko Ewa

Ruda Śląska

00:37:13

I K/CC

7

Bułman Jagoda

Sosnowiec

00:41:07

I K/CC

 

KLASYFIKACJA NORDIC WALKING :

1

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

02:18:32

III NW

2

Królikowski Mirosław

Katowice

02:21:12

III NW

3

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

02:28:58

III K/NW

4

Sitkowski Paweł

Mysłowice

02:29:53

III NW

5

Sagan Marian

40-latek Tychy

02:33:42

III NW

6

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

02:36:03

III K/NW

7

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

02:36:30

III K/NW

8

Koziarz Roman

Stadion Śląski

02:37:29

III NW

9

Kurek Edward

MOSiR Czeladź

02:37:39

III NW

10

Milczyński Marek

Mysłowice

02:41:14

III NW

11

Wasilewska Barbara

Katowice

02:46:50

III K/NW

12

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

02:52:25

III K/NW

13

Sagan Irena

40-latek Tychy

02:55:04

III K/NW

14

Świgoń Katarzyna

Katowice

02:55:30

III K/NW

15

Lubowiecki Adam

Katowice

03:00:25

III NW

16

Królikowska-Łoskot Danuta

Stadion Śląski

03:07:11

III K/NW

17

Zięba Julia

Stadion Śląski

03:08:50

III K/NW

18

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

01:31:02

II NW

19

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

01:35:00

II NW

20

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

01:46:57

II K/NW

21

Sosin Stanisław

Stadion Śląski

01:47:51

II NW

22

Rurański Jerzy

Stadion Śląski

01:53:01

II NW

23

Nowak Ewa

Stadion Śląski

01:53:11

II K/NW

24

Suder Mateusz

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:54:53

II NW

25

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

01:55:13

II K/NW

26

Gaura Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:57:20

II K/NW

27

Maciuk Helena

Stadion Śląski

01:59:54

II K/NW

28

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

02:00:25

II K/NW

29

Smalcerz Marzena

ZSS im. J. Korczaka M-ce

02:00:57

II K/NW

30

Wilk Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

02:03:40

II NW

31

Gębska Elżbieta

Będzin

02:08:36

II K/NW

32

Lewandowski Jacek

Stadion Śląski

02:11:07

II NW

33

Zobek Edward

Sosnowiec

03:08:38

II NW

34

Mól Wioletta

Czeladź Biega

00:47:47

I K/NW

35

Thomalla Bogdan

Silesia Nordic Team

00:55:52

I NW

36

Borkowska Kaja

Tuptusie SP 55

01:01:51

I K/NW

37

Borkowska Aleksandra

Tuptusie SP 55

01:02:10

I K/NW

38

Wolany Denis

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:02:55

I NW

39

Filiński Sebastian

Tuptusie SP 55

01:06:35

I NW

40

Mizak Oliwia

Tuptusie SP 55

01:10:49

I K/NW

41

Sojka Magdalena

Tuptusie SP 55

01:10:50

I K/NW

42

Gajda Radosław

Tuptusie SP 55

01:10:51

I NW

 

KLASYFIKACJA KOBIET :

1

Szelest Barbara

MKB nr 1

01:27:55

III K

2

Idzikowska Angelika

Świętochłowice Śląskie

01:37:22

III K

3

Menżyk Joanna

Mysłowice

01:39:40

III K/ Sł.Mund.

4

Szatniewska Agnieszka

Owocowa Kraina

02:00:53

III K

5

Królikowska Gabriela

Katowice

02:10:28

III K

6

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

02:28:58

III K/NW

7

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

02:36:03

III K/NW

8

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

02:36:30

III K/NW

9

Wasilewska Barbara

Katowice

02:46:50

III K/NW

10

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

02:52:25

III K/NW

11

Sagan Irena

40-latek Tychy

02:55:04

III K/NW

12

Świgoń Katarzyna

Katowice

02:55:30

III K/NW

13

Królikowska-Łoskot Danuta

Stadion Śląski

03:07:11

III K/NW

14

Zięba Julia

Stadion Śląski

03:08:50

III K/NW

15

Kania Agnieszka

Mysłowice

01:07:51

II K

16

Klich Izabela

Truchtacz Mysłowice

01:14:49

II K

17

Kolonko Justyna

Goggle Pae Team

01:15:23

II K

18

Dąbrowiecka Agata

Sosnowiec

01:17:39

II K

19

Żebrowska Matylda

MKB nr 1

01:19:00

II K

20

Augustyńska Aleksandra

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:19:21

II K

21

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

01:46:57

II K/NW

22

Nowak Ewa

Stadion Śląski

01:53:11

II K/NW

23

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

01:55:13

II K/NW

24

Gaura Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:57:20

II K/NW

25

Maciuk Helena

Stadion Śląski

01:59:54

II K/NW

26

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

02:00:25

II K/NW

27

Smalcerz Marzena

ZSS im. J. Korczaka M-ce

02:00:57

II K/NW

28

Gębska Elżbieta

Będzin

02:08:36

II K/NW

29

Zakrzewska Natalia

UKS Chromik Mysłowice

00:31:13

I K

30

Pilawska Agnieszka

Tuptusie SP 55

00:36:28

I K

31

Krypczyk Katarzyna

August Team

00:36:55

I K/CC

32

Łukojko Ewa

Ruda Śląska

00:37:13

I K/CC

33

Rekieć Kaja

Dąbrowa Górnicza

00:37:21

I K

34

Gaczorek Agnieszka

Sosnowiec

00:37:32

I K

35

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

00:38:42

I K/ Sł.Mund.

36

Waszka Marta

Ruda Śląska

00:41:01

I K

37

Węgler Kornelia

Ruda Śląska

00:41:02

I K

38

Bułman Jagoda

Sosnowiec

00:41:07

I K/CC

39

Mól Wioletta

Czeladź Biega

00:47:47

I K/NW

40

Borkowska Kaja

Tuptusie SP 55

01:01:51

I K/NW

41

Borkowska Aleksandra

Tuptusie SP 55

01:02:10

I K/NW

42

Mizak Oliwia

Tuptusie SP 55

01:10:49

I K/NW

43

Sojka Magdalena

Tuptusie SP 55

01:10:50

I K/NW

 

KLASYFIKACJA MUNDUROWA :

1

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

01:20:30

III Sł.Mund.

2

Szklorz Sylwester

Katowice

01:33:56

III Sł.Mund.

3

Sroga Przemysław

Mysłowice

01:34:31

III Sł.Mund.

4

Menżyk Joanna

Mysłowice

01:39:40

III K/ Sł.Mund.

5

Milkowski Jan

KMP  Siemianowice Śl.

01:46:00

III Sł.Mund.

6

Wizner Czesław

Mysłowice

02:01:31

III Sł.Mund.

7

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

02:13:35

III Sł.Mund.

8

Kobyliński Tomasz

WKB Meta Lubliniec

00:59:13

II Sł.Mund.

9

Kobak Krzysztof

Mysłowice

01:05:24

II Sł.Mund.

10

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

01:08:18

II Sł.Mund.

11

Pytel Piotr

Mysłowice

00:30:26

I Sł.Mund.

12

Litwin Sławomir

Pogoria Biega

00:34:28

I Sł.Mund.

13

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

00:38:42

I K/ Sł.Mund.

 

KLASYFIKACJA TRUCHTACZY :

1

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

01:20:30

III Sł.Mund.

2

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

01:23:31

III

3

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

01:34:56

III

4

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

01:39:49

III

5

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

01:47:08

III

6

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

02:05:22

III

7

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

02:13:35

III Sł.Mund.

8

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

02:36:30

III K/NW

9

Grocholewski Włodzimierz

Truchtacz Mysłowice

00:53:57

II

10

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00:56:39

II

11

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

01:01:00

II

12

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

01:01:37

II

13

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

01:08:18

II Sł.Mund.

14

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

01:10:19

II

15

Klich Izabela

Truchtacz Mysłowice

01:14:49

II K

16

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

01:26:28

II

17

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

01:55:13

II K/NW

18

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:29:02

I

LEGENDA:

  • I,II…VII – Ilość ukończonych zawodów
  • NW – Nordic Walking
  • CC – Canicross
  • K – Kobieta
  • Sł.Mund. – Kategoria branżowa – Służby Mundurowe
  • Truchtacz, Kotrak - Kategoria klubowa
  • (PB) – Do ukończonych zawodów, doliczono wynik Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • +(PB) – Do ukończonych zawodów, nie doliczono wyniku Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • 1 okr. – zawody ukończone na niepełnym dystansie, odpowiednio: 1 lub 2 okrążenia.
  • Jeśli w rubryce uwagi jest tylko cyfra rzymska (ilość ukończonych zawodów), oznacza to: Zwykły biegacz, mężczyzna, bez przynależności resortowej.

J.Ksi.

Poprawiony: czwartek, 05 lipca 2018 14:23
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack