Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

vii gp logo.jpg

Logowanie



Szukaj

Agora Profile

Not Available to Guests

Agorians Online

Now 2 guests online
Stworzone dzięki jVitals
Wpisany przez Jacek Księżyk   
poniedziałek, 02 lipca 2018 13:28

IX PRZEŁAJOWE GRAND PRIX MYSŁOWIC

O PUCHAR TRUCHTACZA

WYNIKI PO CZTERECH BIEGACH

(Bez uwzględnienia Biegu Trzeciego – Polska Biega)

alt

KLASYFIKACJA OPEN :

Miejsce

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

WYNIKI : I + II   ( - III) + IV

UWAGI

1

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

01:20:30

III Sł.Mund.

2

Proksa Robert

UKS Chromik Mysłowice

01:23:18

III

3

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

01:26:31

III

4

Kania Damian

MKB nr 1

01:24:18

III

5

Zbąski Bartłomiej

TKKF Jastrząb Ruda Śl.

01:27:19

III

6

Szelest Barbara

MKB nr 1

01:27:55

III K

7

Idzikowski Adam

Świętochłowice Śląskie

01:29:16

III CC

8

Oleksy Krzysztof

ADS Masna Krytyczna

01:32:16

III

9

Szklorz Sylwester

Katowice

01:33:56

III Sł.Mund.

10

Sroga Przemysław

Mysłowice

01:34:31

III Sł.Mund.

11

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

01:34:56

III

12

Gieroszka Robert

Mysłowice

01:35:14

III

13

Kulików Sławomir

Mysłowice

01:36:58

III

14

Nogal Leszek

Mikołów

01:37:01

III

15

Idzikowska Angelika

Świętochłowice Śląskie

01:37:22

III K

16

Zasucha Grzegorz

Stowarzyszenie Puls Śląska

01:39:13

III

17

Menżyk Joanna

Mysłowice

01:39:40

III K/ Sł.Mund.

18

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

01:39:49

III

19

Sroga Arkadiusz

Mysłowice

01:40:05

III

20

Kolonko Mirosław

Goggle Pae Team

01:41:23

III CC

21

Suślik Sobiesław

Mysłowice

01:46:43

III

22

Bałaziński Paweł

A-Team

01:45:13

III

23

Milkowski Jan

KMP  Siemianowice Śl.

01:46:00

III Sł.Mund.

24

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

01:47:08

III

25

Szatniewska Agnieszka

Owocowa Kraina

02:00:53

III K

26

Wizner Czesław

Mysłowice

02:01:31

III Sł.Mund.

27

Niedźwiedzki Ryszard

TKKF  Saturn Czeladź

02:01:58

III

28

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

02:05:22

III

29

Królikowska Gabriela

Katowice

02:10:28

III K

30

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

02:13:35

III Sł.Mund.

31

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

02:18:32

III NW

32

Królikowski Mirosław

Katowice

02:24:12

III NW

33

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

02:28:58

III K/NW

34

Sitkowski Paweł

Mysłowice

02:29:53

III NW

35

Sagan Marian

40-latek Tychy

02:33:42

III NW

36

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

02:36:03

III K/NW

37

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

02:36:30

III K/NW

38

Koziarz Roman

Stadion Śląski

02:37:29

III NW

39

Kurek Edward

MOSiR Czeladź

02:40:39

III NW

40

Milczyński Marek

Mysłowice

02:42:14

III NW

41

Wasilewska Barbara

Katowice

02:46:50

III K/NW

42

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

02:52:25

III K/NW

43

Sagan Irena

40-latek Tychy

02:55:04

III K/NW

44

Świgoń Katarzyna

Katowice

02:55:30

III K/NW

45

Lubowiecki Adam

Katowice

03:00:25

III NW

46

Królikowska-Łoskot Danuta

Stadion Śląski

03:07:11

III K/NW

47

Zięba Julia

Stadion Śląski

03:08:50

III K/NW

48

Ochowicz Andrzej

KCH

00:51:23

II

49

Grocholewski Włodzimierz

Truchtacz Mysłowice

00:53:57

II

50

Smaczyński Dariusz

Aktywna Dąbrowa

00:54:58

II

51

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00:56:39

II

52

Szczepański Janusz

Mysłowice

00:57:14

II

53

Dudzik Zenon

Katowice

00:57:55

II

54

Stachowiak Sebastian

Stadion Śląski

00:58:56

II

55

Kobyliński Tomasz

WKB Meta Lubliniec

00:59:13

II Sł.Mund.

56

Szymkowski Krzysztof

Częstochowa

01:00:07

II

57

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

01:01:00

II

58

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

01:01:37

II

59

Turek Rafał

Owocowa Kraina

01:02:05

II

60

Tymiec Przemysław

MKB nr 1

01:04:46

II

61

Kobak Krzysztof

Mysłowice

01:05:24

II Sł.Mund.

62

Helios Dominik

UKS Bonito Murcki

01:06:41

II

63

Kania Agnieszka

Mysłowice

01:07:51

II K

64

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

01:08:18

II Sł.Mund.

65

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

01:10:19

II

66

Wencel Zbigniew

Leiber Poland Team

01:11:03

II

67

Kotara Grzegorz

Mysłowice

01:11:53

II

68

Klich Izabela

Truchtacz Mysłowice

01:14:49

II K

69

Kolonko Justyna

Goggle Pae Team

01:15:23

II K

70

Dąbrowiecka Agata

Sosnowiec

01:17:39

II K

71

Żebrowska Matylda

MKB nr 1

01:19:00

II K

72

Augustyńska Aleksandra

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:19:21

II K

73

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

01:26:28

II

74

Węgler Zbigniew

Sosnowiec

01:27:59

II

75

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

01:31:02

II NW

76

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

01:35:00

II NW

77

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

01:46:57

II K/NW

78

Sosin Stanisław

Stadion Śląski

01:47:51

II NW

79

Rurański Jerzy

Stadion Śląski

01:53:01

II NW

80

Nowak Ewa

Stadion Śląski

01:53:11

II K/NW

81

Suder Mateusz

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:54:53

II NW

82

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

01:55:13

II K/NW

83

Gaura Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:57:20

II K/NW

84

Maciuk Helena

Stadion Śląski

01:59:54

II K/NW

85

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

02:00:25

II K/NW

86

Smalcerz Marzena

ZSS im. J. Korczaka M-ce

02:00:57

II K/NW

87

Wilk Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

01:41:37

II NW

88

Gębska Elżbieta

Będzin

02:08:36

II K/NW

89

Lewandowski Jacek

Stadion Śląski

02:11:07

II NW

90

Zobek Edward

Sosnowiec

03:08:38

II NW

91

Motyl Piotr

Katowice

00:27:47

I

92

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:29:02

I

93

Mokry Dominik

MKB nr 1

00:29:38

I

94

Błotko Jacek

UKS Chromik Mysłowice

00:29:52

I

95

Hadzik Rafał

Gliwice

00:30:01

I

96

Pytel Piotr

Mysłowice

00:30:26

I Sł.Mund.

97

Dandyk Karol

UKS Chromik Mysłowice

00:31:02

I

98

Zakrzewska Natalia

UKS Chromik Mysłowice

00:31:13

I K

99

Bereszko Waldemar

TKKF  Saturn Czeladź

00:33:40

I

100

Jamroz Damian

Husky Fan

00:34:07

I CC

101

Bogus Łukasz

Bieruń

00:34:26

I

102

Litwin Sławomir

Pogoria Biega

00:34:28

I Sł.Mund.

103

Gieroszka Artur

BMW Team

00:34:51

I

104

Pilawska Agnieszka

Tuptusie SP 55

00:36:28

I K

105

Piechaczek Krzysztof

Katowice

00:36:32

I

106

Krypczyk Michał

Chorzów

00:36:36

I CC

107

Krypczyk Katarzyna

August Team

00:36:55

I K/CC

108

Węgler Jarosław

Ruda Śląska

00:37:12

I

109

Łukojko Ewa

Ruda Śląska

00:37:13

I K/CC

110

Wartok Mariusz

Mysłowice

00:37:15

I

111

Haśnik Arkadiusz

Katowice

00:37:18

I

112

Rekieć Kaja

Dąbrowa Górnicza

00:37:21

I K

113

Gaczorek Agnieszka

Sosnowiec

00:37:32

I K

114

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

00:38:42

I K/ Sł.Mund.

115

Orzechowski Adam

MKB nr 1

00:40:36

I

116

Waszka Marta

Ruda Śląska

00:41:01

I K

117

Węgler Kornelia

Ruda Śląska

00:41:02

I K

118

Bułman Jagoda

Sosnowiec

00:41:07

I K/CC

119

Baluch Adam

Katowice

00:42:32

I

120

Kasprzyk Wiesław

Sosnowiec

00:42:34

I

121

Mrozek Piotr

Katowice

00:46:59

I

122

Mól Wioletta

Czeladź Biega

00:47:47

I K/NW

123

Thomalla Bogdan

Silesia Nordic Team

00:55:52

I NW

124

Borkowska Kaja

Tuptusie SP 55

01:01:51

I K/NW

125

Borkowska Aleksandra

Tuptusie SP 55

01:02:10

I K/NW

126

Wolany Denis

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:02:55

I NW

127

Filiński Sebastian

Tuptusie SP 55

01:06:35

I NW

128

Mizak Oliwia

Tuptusie SP 55

01:10:49

I K/NW

129

Sojka Magdalena

Tuptusie SP 55

01:10:50

I K/NW

130

Gajda Radosław

Tuptusie SP 55

01:10:51

I NW

 

KLASYFIKACJA CANICROSS :

1

Idzikowski Adam

Świętochłowice Śląskie

01:29:16

III CC

2

Kolonko Mirosław

Goggle Pae Team

01:41:23

III CC

3

Jamroz Damian

Husky Fan

00:34:07

I CC

4

Krypczyk Michał

Chorzów

00:36:36

I CC

5

Krypczyk Katarzyna

August Team

00:36:55

I K/CC

6

Łukojko Ewa

Ruda Śląska

00:37:13

I K/CC

7

Bułman Jagoda

Sosnowiec

00:41:07

I K/CC

 

KLASYFIKACJA NORDIC WALKING :

1

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

02:18:32

III NW

2

Królikowski Mirosław

Katowice

02:21:12

III NW

3

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

02:28:58

III K/NW

4

Sitkowski Paweł

Mysłowice

02:29:53

III NW

5

Sagan Marian

40-latek Tychy

02:33:42

III NW

6

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

02:36:03

III K/NW

7

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

02:36:30

III K/NW

8

Koziarz Roman

Stadion Śląski

02:37:29

III NW

9

Kurek Edward

MOSiR Czeladź

02:37:39

III NW

10

Milczyński Marek

Mysłowice

02:41:14

III NW

11

Wasilewska Barbara

Katowice

02:46:50

III K/NW

12

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

02:52:25

III K/NW

13

Sagan Irena

40-latek Tychy

02:55:04

III K/NW

14

Świgoń Katarzyna

Katowice

02:55:30

III K/NW

15

Lubowiecki Adam

Katowice

03:00:25

III NW

16

Królikowska-Łoskot Danuta

Stadion Śląski

03:07:11

III K/NW

17

Zięba Julia

Stadion Śląski

03:08:50

III K/NW

18

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

01:31:02

II NW

19

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

01:35:00

II NW

20

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

01:46:57

II K/NW

21

Sosin Stanisław

Stadion Śląski

01:47:51

II NW

22

Rurański Jerzy

Stadion Śląski

01:53:01

II NW

23

Nowak Ewa

Stadion Śląski

01:53:11

II K/NW

24

Suder Mateusz

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:54:53

II NW

25

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

01:55:13

II K/NW

26

Gaura Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:57:20

II K/NW

27

Maciuk Helena

Stadion Śląski

01:59:54

II K/NW

28

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

02:00:25

II K/NW

29

Smalcerz Marzena

ZSS im. J. Korczaka M-ce

02:00:57

II K/NW

30

Wilk Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

02:03:40

II NW

31

Gębska Elżbieta

Będzin

02:08:36

II K/NW

32

Lewandowski Jacek

Stadion Śląski

02:11:07

II NW

33

Zobek Edward

Sosnowiec

03:08:38

II NW

34

Mól Wioletta

Czeladź Biega

00:47:47

I K/NW

35

Thomalla Bogdan

Silesia Nordic Team

00:55:52

I NW

36

Borkowska Kaja

Tuptusie SP 55

01:01:51

I K/NW

37

Borkowska Aleksandra

Tuptusie SP 55

01:02:10

I K/NW

38

Wolany Denis

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:02:55

I NW

39

Filiński Sebastian

Tuptusie SP 55

01:06:35

I NW

40

Mizak Oliwia

Tuptusie SP 55

01:10:49

I K/NW

41

Sojka Magdalena

Tuptusie SP 55

01:10:50

I K/NW

42

Gajda Radosław

Tuptusie SP 55

01:10:51

I NW

 

KLASYFIKACJA KOBIET :

1

Szelest Barbara

MKB nr 1

01:27:55

III K

2

Idzikowska Angelika

Świętochłowice Śląskie

01:37:22

III K

3

Menżyk Joanna

Mysłowice

01:39:40

III K/ Sł.Mund.

4

Szatniewska Agnieszka

Owocowa Kraina

02:00:53

III K

5

Królikowska Gabriela

Katowice

02:10:28

III K

6

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

02:28:58

III K/NW

7

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

02:36:03

III K/NW

8

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

02:36:30

III K/NW

9

Wasilewska Barbara

Katowice

02:46:50

III K/NW

10

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

02:52:25

III K/NW

11

Sagan Irena

40-latek Tychy

02:55:04

III K/NW

12

Świgoń Katarzyna

Katowice

02:55:30

III K/NW

13

Królikowska-Łoskot Danuta

Stadion Śląski

03:07:11

III K/NW

14

Zięba Julia

Stadion Śląski

03:08:50

III K/NW

15

Kania Agnieszka

Mysłowice

01:07:51

II K

16

Klich Izabela

Truchtacz Mysłowice

01:14:49

II K

17

Kolonko Justyna

Goggle Pae Team

01:15:23

II K

18

Dąbrowiecka Agata

Sosnowiec

01:17:39

II K

19

Żebrowska Matylda

MKB nr 1

01:19:00

II K

20

Augustyńska Aleksandra

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:19:21

II K

21

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

01:46:57

II K/NW

22

Nowak Ewa

Stadion Śląski

01:53:11

II K/NW

23

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

01:55:13

II K/NW

24

Gaura Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:57:20

II K/NW

25

Maciuk Helena

Stadion Śląski

01:59:54

II K/NW

26

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

02:00:25

II K/NW

27

Smalcerz Marzena

ZSS im. J. Korczaka M-ce

02:00:57

II K/NW

28

Gębska Elżbieta

Będzin

02:08:36

II K/NW

29

Zakrzewska Natalia

UKS Chromik Mysłowice

00:31:13

I K

30

Pilawska Agnieszka

Tuptusie SP 55

00:36:28

I K

31

Krypczyk Katarzyna

August Team

00:36:55

I K/CC

32

Łukojko Ewa

Ruda Śląska

00:37:13

I K/CC

33

Rekieć Kaja

Dąbrowa Górnicza

00:37:21

I K

34

Gaczorek Agnieszka

Sosnowiec

00:37:32

I K

35

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

00:38:42

I K/ Sł.Mund.

36

Waszka Marta

Ruda Śląska

00:41:01

I K

37

Węgler Kornelia

Ruda Śląska

00:41:02

I K

38

Bułman Jagoda

Sosnowiec

00:41:07

I K/CC

39

Mól Wioletta

Czeladź Biega

00:47:47

I K/NW

40

Borkowska Kaja

Tuptusie SP 55

01:01:51

I K/NW

41

Borkowska Aleksandra

Tuptusie SP 55

01:02:10

I K/NW

42

Mizak Oliwia

Tuptusie SP 55

01:10:49

I K/NW

43

Sojka Magdalena

Tuptusie SP 55

01:10:50

I K/NW

 

KLASYFIKACJA MUNDUROWA :

1

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

01:20:30

III Sł.Mund.

2

Szklorz Sylwester

Katowice

01:33:56

III Sł.Mund.

3

Sroga Przemysław

Mysłowice

01:34:31

III Sł.Mund.

4

Menżyk Joanna

Mysłowice

01:39:40

III K/ Sł.Mund.

5

Milkowski Jan

KMP  Siemianowice Śl.

01:46:00

III Sł.Mund.

6

Wizner Czesław

Mysłowice

02:01:31

III Sł.Mund.

7

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

02:13:35

III Sł.Mund.

8

Kobyliński Tomasz

WKB Meta Lubliniec

00:59:13

II Sł.Mund.

9

Kobak Krzysztof

Mysłowice

01:05:24

II Sł.Mund.

10

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

01:08:18

II Sł.Mund.

11

Pytel Piotr

Mysłowice

00:30:26

I Sł.Mund.

12

Litwin Sławomir

Pogoria Biega

00:34:28

I Sł.Mund.

13

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

00:38:42

I K/ Sł.Mund.

 

KLASYFIKACJA TRUCHTACZY :

1

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

01:20:30

III Sł.Mund.

2

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

01:23:31

III

3

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

01:34:56

III

4

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

01:39:49

III

5

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

01:47:08

III

6

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

02:05:22

III

7

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

02:13:35

III Sł.Mund.

8

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

02:36:30

III K/NW

9

Grocholewski Włodzimierz

Truchtacz Mysłowice

00:53:57

II

10

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00:56:39

II

11

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

01:01:00

II

12

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

01:01:37

II

13

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

01:08:18

II Sł.Mund.

14

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

01:10:19

II

15

Klich Izabela

Truchtacz Mysłowice

01:14:49

II K

16

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

01:26:28

II

17

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

01:55:13

II K/NW

18

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:29:02

I

LEGENDA:

  • I,II…VII – Ilość ukończonych zawodów
  • NW – Nordic Walking
  • CC – Canicross
  • K – Kobieta
  • Sł.Mund. – Kategoria branżowa – Służby Mundurowe
  • Truchtacz, Kotrak - Kategoria klubowa
  • (PB) – Do ukończonych zawodów, doliczono wynik Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • +(PB) – Do ukończonych zawodów, nie doliczono wyniku Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • 1 okr. – zawody ukończone na niepełnym dystansie, odpowiednio: 1 lub 2 okrążenia.
  • Jeśli w rubryce uwagi jest tylko cyfra rzymska (ilość ukończonych zawodów), oznacza to: Zwykły biegacz, mężczyzna, bez przynależności resortowej.

J.Ksi.

Poprawiony: czwartek, 05 lipca 2018 14:23
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack