Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

sponsorzy.jpg

Logowanie



Sonda

Jak oceniasz naszą stronę?
 

Szukaj

Licznik

Użytkownicy na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 114 gości 

Agora Profile

Not Available to Guests

Agorians Online

Stworzone dzięki jVitals
Wpisany przez Jacek Księżyk   
niedziela, 23 września 2018 18:16

IX PRZEŁAJOWE GRAND PRIX MYSŁOWIC

O PUCHAR TRUCHTACZA

BIEG PIĄTY – LETNI 2

2018-09-22

alt

KLASYFIKACJA OPEN :

 

MIEJSCE

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

WYNIKI : BIEG V

UWAGI

1

Ochowicz Andrzej

KCH

00:25:20

 

2

Smoleń Jarosław

Mysłowice

00:25:58

 

3

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

00:26:12

Sł.Mund.

4

Kania Damian

MKB nr 1

00:27:00

 

5

Dandyk Karol

UKS Chromik Mysłowice

00:27:01

 

6

Idzikowski Adam

Świętochłowice Śląskie

00:27:04

CC

7

Proksa Robert

UKS Chromik Mysłowice

00:27:08

 

8

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00:27:39

 

9

Szymkowski Krzysztof

Częstochowa

00:27:40

 

10

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:27:51

 

11

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:27:57

 

12

Błotko Jacek

UKS Chromik Mysłowice

00:28:24

 

13

Orlicki Stanisław

Orzeł Rudze

00:28:41

 

14

Szelest Barbara

MKB nr 1

00:28:44

K

15

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

00:28:46

 

16

Tymiec Przemysław

MKB nr 1

00:28:49

 

17

Oleksy Krzysztof

ADS Masna Krytyczna

00:28:55

 

18

Sroga Przemysław

Mysłowice

00:29:42

Sł.Mund.

19

Kolonko Mirosław

Goggle Pae Team

00:29:43

CC

20

Turek Rafał

Owocowa Kraina

00:30:02

 

21

Szklorz Sylwester

Katowice

00:30:12

Sł.Mund.

22

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

00:30:29

 

23

Menżyk Joanna

Mysłowice

00:30:33

K/ Sł.Mund.

24

Idzikowska Angelika

Świętochłowice Śląskie

00:30:52

K

25

Nowak Ewa

Mysłowice

00:31:08

K

26

Plich Andrzej

Mysłowice

00:31:35

 

27

Zakrzewska Natalia

UKS Chromik Mysłowice

00:31:52

K

28

Stopa Arkadiusz

Katowice

00:31:57

 

29

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

00:32:20

Sł.Mund.

30

Żontow Krzysztof

Maximus K-ce Team

00:32:28

 

31

Gieroszka Robert

Mysłowice

00:32:34

 

32

Janiec Tomasz

Chełmek

00:33:00

Sł.Mund.

33

Zasucha Grzegorz

Stowarzyszenie Puls Śląska

00:33:17

 

34

Baluch Adam

Katowice

00:33:18

 

35

Kobak Krzysztof

Mysłowice

00:33:26

Sł.Mund.

36

Dziubdziela Marcin

 

Katowice

00:33:41

 

37

Suślik Sobiesław

Mysłowice

00:33:44

 

38

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

00:34:06

 

39

Drzyzga Adam

Katowice

00:34:22

 

40

Wartok Mariusz

Mysłowice

00:34:28

 

41

Stanoszek Agnieszka

Mysłowice

00:34:42

K

42

Litwin Sławomir

Pogoria Biega

00:34:56

Sł.Mund.

43

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

00:35:12

 

44

Legomiński Werner

 

Truchtacz Mysłowice

00:35:13

 

45

Kotara Grzegorz

Mysłowice

00:35:54

 

46

Dziubdziela Jarosław

 

Katowice

00:36:02

 

47

Zakrzewska Paulina

UKS Chromik Mysłowice

00:36:53

K

48

Kolonko Justyna

Goggle Pae Team

00:37:01

K

49

Szatniewska Agnieszka

Owocowa Kraina

00:37:48

K

50

Żebrowska Matylda

Mors Hubertus M-ce

00:38:46

K

51

Smółka Marzena

Chrzanów

00:40:38

K

52

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

00:41:04

 

53

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

00:43:29

 

54

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00:43:56

Sł.Mund.

55

Duda Krzysztof

 

Silesia Nordic Team

00:44:34

NW

56

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

00:45:12

NW

57

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

00:45:56

NW

58

Wójcik Michał

Sosnowiec

00:47:23

 

59

Wilk Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

00:48:38

NW

60

Sitkowski Paweł

Mysłowice

00:48:50

NW

61

Królikowski Mirosław

Katowice

00:48:56

NW

62

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

00:49:33

K/NW

63

Witkowska Maria

Katowice

00:49:53

K/NW

64

Koziarz Roman

Stadion Śląski

00:50:26

NW

65

Siwiec Agata

Mysłowice

00:50:48

K/NW

66

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:51:10

K/NW

67

Sagan Marian

40-latek Tychy

00:51:13

NW

68

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

00:51:35

K/NW

69

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

00:51:54

K/NW

70

Milczyński Marek

Mysłowice

00:52:20

NW

71

Sosin Stanisław

Stadion Śląski

00:52:23

NW

72

Górecka Iwona

Stadion Śląski

00:54:43

K/NW

73

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

00:54:44

K/NW

74

Rurański Jerzy

Stadion Śląski

00:54:46

NW

75

Świgoń Katarzyna

Katowice

00:54:58

K/NW

76

Kurek Edward

MOSiR Czeladź

00:56:29

NW

77

Cieśla Urszula

 

Truchtacz Mysłowice

00:57:23

K/NW

78

Sagan Irena

 

40-latek Tychy

00:58:30

K/NW

79

Maciuk Helena

Stadion Śląski

00:59:37

K/NW

80

Gębska Elżbieta

Będzin

00:59:44

K/NW

81

Kozieł Halina

Stadion Śląski

01:00:42

K/NW

82

Lubowiecki Adam

Katowice

01:00:55

NW

83

Lisowska Dorota

Mysłowice

01:02:50

K/NW

84

Zobek Edward

Sosnowiec

01:04:12

NW

85

Balin Jolanta

Sosnowiec

01:05:44

K/NW

86

Królikowska-Łoskot Danuta

Stadion Śląski

01:09:40

K/NW

87

Zięba Julia

Stadion Śląski

01:09:47

K/NW

REKREACJA (Niepełny Dystans)

88

Barchanowski Wojciech

Harpagan Sosnowiec

00:28:29

2okr.

89

Wiesner Stanisława

Katowice

00:39:53

2okr. K/NW

90

Janicki Jacek

Gliwice

00:11:48

1okr.

91

Kurek Anna

MOSiR Czeladź

00:28:30

1okr.

92

Kurek Adam

MOSiR Czeladź

00:28:30

1okr.

 

KLASYFIKACJA CANICROSS :

1

Idzikowski Adam

Świętochłowice Śląskie

00:27:04

CC

2

Kolonko Mirosław

Goggle Pae Team

00:29:43

CC

 

KLASYFIKACJA NORDIC WALKING :

1

Duda Krzysztof

 

Silesia Nordic Team

00:44:34

NW

2

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

00:45:12

NW

3

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

00:45:56

NW

4

Wilk Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

00:48:38

NW

5

Sitkowski Paweł

Mysłowice

00:48:50

NW

6

Królikowski Mirosław

Katowice

00:48:56

NW

7

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

00:49:33

K/NW

8

Witkowska Maria

Katowice

00:49:53

K/NW

9

Koziarz Roman

Stadion Śląski

00:50:26

NW

10

Siwiec Agata

Mysłowice

00:50:48

K/NW

11

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:51:10

K/NW

12

Sagan Marian

40-latek Tychy

00:51:13

NW

13

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

00:51:35

K/NW

14

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

00:51:54

K/NW

15

Milczyński Marek

Mysłowice

00:52:20

NW

16

Sosin Stanisław

Stadion Śląski

00:52:23

NW

17

Górecka Iwona

Stadion Śląski

00:54:43

K/NW

18

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

00:54:44

K/NW

19

Rurański Jerzy

Stadion Śląski

00:54:46

NW

20

Świgoń Katarzyna

Katowice

00:54:58

K/NW

21

Kurek Edward

MOSiR Czeladź

00:56:29

NW

22

Cieśla Urszula

 

Truchtacz Mysłowice

00:57:23

K/NW

23

Sagan Irena

 

40-latek Tychy

00:58:30

K/NW

24

Maciuk Helena

Stadion Śląski

00:59:37

K/NW

25

Gębska Elżbieta

Będzin

00:59:44

K/NW

26

Kozieł Halina

Stadion Śląski

01:00:42

K/NW

27

Lubowiecki Adam

Katowice

01:00:55

NW

28

Lisowska Dorota

Mysłowice

01:02:50

K/NW

29

Zobek Edward

Sosnowiec

01:04:12

NW

30

Balin Jolanta

Sosnowiec

01:05:44

K/NW

31

Królikowska-Łoskot Danuta

Stadion Śląski

01:09:40

K/NW

32

Zięba Julia

Stadion Śląski

01:09:47

K/NW

33

Wiesner Stanisława

Katowice

00:39:53

2okr. K/NW

 

KLASYFIKACJA KOBIET :

1

Szelest Barbara

MKB nr 1

00:28:44

K

2

Menżyk Joanna

Mysłowice

00:30:33

K/ Sł.Mund.

3

Idzikowska Angelika

Świętochłowice Śląskie

00:30:52

K

4

Nowak Ewa

Mysłowice

00:31:08

K

5

Zakrzewska Natalia

UKS Chromik Mysłowice

00:31:52

K

6

Stanoszek Agnieszka

Mysłowice

00:34:42

K

7

Zakrzewska Paulina

UKS Chromik Mysłowice

00:36:53

K

8

Kolonko Justyna

Goggle Pae Team

00:37:01

K

9

Szatniewska Agnieszka

Owocowa Kraina

00:37:48

K

10

Żebrowska Matylda

Mors Hubertus M-ce

00:38:46

K

11

Smółka Marzena

Chrzanów

00:40:38

K

12

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

00:49:33

K/NW

13

Witkowska Maria

Katowice

00:49:53

K/NW

14

Siwiec Agata

Mysłowice

00:50:48

K/NW

15

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:51:10

K/NW

16

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

00:51:35

K/NW

17

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

00:51:54

K/NW

18

Górecka Iwona

Stadion Śląski

00:54:43

K/NW

19

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

00:54:44

K/NW

20

Świgoń Katarzyna

Katowice

00:54:58

K/NW

21

Cieśla Urszula

 

Truchtacz Mysłowice

00:57:23

K/NW

22

Sagan Irena

 

40-latek Tychy

00:58:30

K/NW

23

Maciuk Helena

 

Stadion Śląski

00:59:37

K/NW

24

Gębska Elżbieta

 

Będzin

00:59:44

K/NW

25

Kozieł Halina

Stadion Śląski

01:00:42

K/NW

26

Lisowska Dorota

Mysłowice

01:02:50

K/NW

27

Balin Jolanta

Sosnowiec

01:05:44

K/NW

28

Królikowska-Łoskot Danuta

Stadion Śląski

01:09:40

K/NW

29

Zięba Julia

Stadion Śląski

01:09:47

K/NW

30

Wiesner Stanisława

Katowice

00:39:53

2okr. K/NW

31

Kurek Anna

MOSiR Czeladź

00:28:30

1okr.

 

KLASYFIKACJA MUNDUROWA :

1

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

00:26:12

Sł.Mund.

2

Sroga Przemysław

Mysłowice

00:29:42

Sł.Mund.

3

Szklorz Sylwester

Katowice

00:30:12

Sł.Mund.

4

Menżyk Joanna

Mysłowice

00:30:33

K/ Sł.Mund.

5

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

00:32:20

Sł.Mund.

6

Janiec Tomasz

Chełmek

00:33:00

Sł.Mund.

7

Kobak Krzysztof

Mysłowice

00:33:26

Sł.Mund.

8

Litwin Sławomir

Pogoria Biega

00:34:56

Sł.Mund.

9

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00:43:56

Sł.Mund.

 

 

KLASYFIKACJA TRUCHTACZY :

1

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

00:26:12

Sł.Mund.

2

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00:27:39

 

3

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:27:51

 

4

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:27:57

 

5

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

00:28:46

 

6

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

00:30:29

 

7

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

00:32:20

Sł.Mund.

8

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

00:34:06

 

9

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

00:35:12

 

10

Legomiński Werner

 

Truchtacz Mysłowice

00:35:13

 

11

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

00:41:04

 

12

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

00:43:29

 

13

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00:43:56

Sł.Mund.

14

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:51:10

K/NW

15

Cieśla Urszula

 

Truchtacz Mysłowice

00:57:23

K/NW

LEGENDA:

·                 I,II…VII – Ilość ukończonych zawodów

·                 NW – Nordic Walking

·                 CC – Canicross

·                 K – Kobieta

·                 Sł.Mund. – Kategoria branżowa – Służby Mundurowe

·                           (PB) – Do ukończonych zawodów, doliczono wynik Biegu Trzeciego „Polska Biega”

·                 +(PB) – Do ukończonych zawodów, nie doliczono wyniku Biegu Trzeciego „Polska Biega”

·                 1 okr. – zawody ukończone na niepełnym dystansie, odpowiednio: 1 lub 2 okrążenia.

·                 Jeśli w rubryce uwagi jest tylko cyfra rzymska (ilość ukończonych zawodów), oznacza to:  zwykły biegacz, mężczyzna, bez przynależności resortowej.

 

 

 

J.Ksi.

 

Poprawiony: poniedziałek, 24 września 2018 12:12
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack