Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

Sponsorzy

PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Jacek Księżyk   
niedziela, 23 września 2018 18:16

IX PRZEŁAJOWE GRAND PRIX MYSŁOWIC

O PUCHAR TRUCHTACZA

BIEG PIĄTY – LETNI 2

2018-09-22

alt

KLASYFIKACJA OPEN :

 

MIEJSCE

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

WYNIKI : BIEG V

UWAGI

1

Ochowicz Andrzej

KCH

00:25:20

 

2

Smoleń Jarosław

Mysłowice

00:25:58

 

3

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

00:26:12

Sł.Mund.

4

Kania Damian

MKB nr 1

00:27:00

 

5

Dandyk Karol

UKS Chromik Mysłowice

00:27:01

 

6

Idzikowski Adam

Świętochłowice Śląskie

00:27:04

CC

7

Proksa Robert

UKS Chromik Mysłowice

00:27:08

 

8

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00:27:39

 

9

Szymkowski Krzysztof

Częstochowa

00:27:40

 

10

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:27:51

 

11

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:27:57

 

12

Błotko Jacek

UKS Chromik Mysłowice

00:28:24

 

13

Orlicki Stanisław

Orzeł Rudze

00:28:41

 

14

Szelest Barbara

MKB nr 1

00:28:44

K

15

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

00:28:46

 

16

Tymiec Przemysław

MKB nr 1

00:28:49

 

17

Oleksy Krzysztof

ADS Masna Krytyczna

00:28:55

 

18

Sroga Przemysław

Mysłowice

00:29:42

Sł.Mund.

19

Kolonko Mirosław

Goggle Pae Team

00:29:43

CC

20

Turek Rafał

Owocowa Kraina

00:30:02

 

21

Szklorz Sylwester

Katowice

00:30:12

Sł.Mund.

22

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

00:30:29

 

23

Menżyk Joanna

Mysłowice

00:30:33

K/ Sł.Mund.

24

Idzikowska Angelika

Świętochłowice Śląskie

00:30:52

K

25

Nowak Ewa

Mysłowice

00:31:08

K

26

Plich Andrzej

Mysłowice

00:31:35

 

27

Zakrzewska Natalia

UKS Chromik Mysłowice

00:31:52

K

28

Stopa Arkadiusz

Katowice

00:31:57

 

29

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

00:32:20

Sł.Mund.

30

Żontow Krzysztof

Maximus K-ce Team

00:32:28

 

31

Gieroszka Robert

Mysłowice

00:32:34

 

32

Janiec Tomasz

Chełmek

00:33:00

Sł.Mund.

33

Zasucha Grzegorz

Stowarzyszenie Puls Śląska

00:33:17

 

34

Baluch Adam

Katowice

00:33:18

 

35

Kobak Krzysztof

Mysłowice

00:33:26

Sł.Mund.

36

Dziubdziela Marcin

 

Katowice

00:33:41

 

37

Suślik Sobiesław

Mysłowice

00:33:44

 

38

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

00:34:06

 

39

Drzyzga Adam

Katowice

00:34:22

 

40

Wartok Mariusz

Mysłowice

00:34:28

 

41

Stanoszek Agnieszka

Mysłowice

00:34:42

K

42

Litwin Sławomir

Pogoria Biega

00:34:56

Sł.Mund.

43

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

00:35:12

 

44

Legomiński Werner

 

Truchtacz Mysłowice

00:35:13

 

45

Kotara Grzegorz

Mysłowice

00:35:54

 

46

Dziubdziela Jarosław

 

Katowice

00:36:02

 

47

Zakrzewska Paulina

UKS Chromik Mysłowice

00:36:53

K

48

Kolonko Justyna

Goggle Pae Team

00:37:01

K

49

Szatniewska Agnieszka

Owocowa Kraina

00:37:48

K

50

Żebrowska Matylda

Mors Hubertus M-ce

00:38:46

K

51

Smółka Marzena

Chrzanów

00:40:38

K

52

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

00:41:04

 

53

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

00:43:29

 

54

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00:43:56

Sł.Mund.

55

Duda Krzysztof

 

Silesia Nordic Team

00:44:34

NW

56

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

00:45:12

NW

57

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

00:45:56

NW

58

Wójcik Michał

Sosnowiec

00:47:23

 

59

Wilk Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

00:48:38

NW

60

Sitkowski Paweł

Mysłowice

00:48:50

NW

61

Królikowski Mirosław

Katowice

00:48:56

NW

62

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

00:49:33

K/NW

63

Witkowska Maria

Katowice

00:49:53

K/NW

64

Koziarz Roman

Stadion Śląski

00:50:26

NW

65

Siwiec Agata

Mysłowice

00:50:48

K/NW

66

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:51:10

K/NW

67

Sagan Marian

40-latek Tychy

00:51:13

NW

68

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

00:51:35

K/NW

69

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

00:51:54

K/NW

70

Milczyński Marek

Mysłowice

00:52:20

NW

71

Sosin Stanisław

Stadion Śląski

00:52:23

NW

72

Górecka Iwona

Stadion Śląski

00:54:43

K/NW

73

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

00:54:44

K/NW

74

Rurański Jerzy

Stadion Śląski

00:54:46

NW

75

Świgoń Katarzyna

Katowice

00:54:58

K/NW

76

Kurek Edward

MOSiR Czeladź

00:56:29

NW

77

Cieśla Urszula

 

Truchtacz Mysłowice

00:57:23

K/NW

78

Sagan Irena

 

40-latek Tychy

00:58:30

K/NW

79

Maciuk Helena

Stadion Śląski

00:59:37

K/NW

80

Gębska Elżbieta

Będzin

00:59:44

K/NW

81

Kozieł Halina

Stadion Śląski

01:00:42

K/NW

82

Lubowiecki Adam

Katowice

01:00:55

NW

83

Lisowska Dorota

Mysłowice

01:02:50

K/NW

84

Zobek Edward

Sosnowiec

01:04:12

NW

85

Balin Jolanta

Sosnowiec

01:05:44

K/NW

86

Królikowska-Łoskot Danuta

Stadion Śląski

01:09:40

K/NW

87

Zięba Julia

Stadion Śląski

01:09:47

K/NW

REKREACJA (Niepełny Dystans)

88

Barchanowski Wojciech

Harpagan Sosnowiec

00:28:29

2okr.

89

Wiesner Stanisława

Katowice

00:39:53

2okr. K/NW

90

Janicki Jacek

Gliwice

00:11:48

1okr.

91

Kurek Anna

MOSiR Czeladź

00:28:30

1okr.

92

Kurek Adam

MOSiR Czeladź

00:28:30

1okr.

 

KLASYFIKACJA CANICROSS :

1

Idzikowski Adam

Świętochłowice Śląskie

00:27:04

CC

2

Kolonko Mirosław

Goggle Pae Team

00:29:43

CC

 

KLASYFIKACJA NORDIC WALKING :

1

Duda Krzysztof

 

Silesia Nordic Team

00:44:34

NW

2

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

00:45:12

NW

3

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

00:45:56

NW

4

Wilk Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

00:48:38

NW

5

Sitkowski Paweł

Mysłowice

00:48:50

NW

6

Królikowski Mirosław

Katowice

00:48:56

NW

7

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

00:49:33

K/NW

8

Witkowska Maria

Katowice

00:49:53

K/NW

9

Koziarz Roman

Stadion Śląski

00:50:26

NW

10

Siwiec Agata

Mysłowice

00:50:48

K/NW

11

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:51:10

K/NW

12

Sagan Marian

40-latek Tychy

00:51:13

NW

13

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

00:51:35

K/NW

14

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

00:51:54

K/NW

15

Milczyński Marek

Mysłowice

00:52:20

NW

16

Sosin Stanisław

Stadion Śląski

00:52:23

NW

17

Górecka Iwona

Stadion Śląski

00:54:43

K/NW

18

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

00:54:44

K/NW

19

Rurański Jerzy

Stadion Śląski

00:54:46

NW

20

Świgoń Katarzyna

Katowice

00:54:58

K/NW

21

Kurek Edward

MOSiR Czeladź

00:56:29

NW

22

Cieśla Urszula

 

Truchtacz Mysłowice

00:57:23

K/NW

23

Sagan Irena

 

40-latek Tychy

00:58:30

K/NW

24

Maciuk Helena

Stadion Śląski

00:59:37

K/NW

25

Gębska Elżbieta

Będzin

00:59:44

K/NW

26

Kozieł Halina

Stadion Śląski

01:00:42

K/NW

27

Lubowiecki Adam

Katowice

01:00:55

NW

28

Lisowska Dorota

Mysłowice

01:02:50

K/NW

29

Zobek Edward

Sosnowiec

01:04:12

NW

30

Balin Jolanta

Sosnowiec

01:05:44

K/NW

31

Królikowska-Łoskot Danuta

Stadion Śląski

01:09:40

K/NW

32

Zięba Julia

Stadion Śląski

01:09:47

K/NW

33

Wiesner Stanisława

Katowice

00:39:53

2okr. K/NW

 

KLASYFIKACJA KOBIET :

1

Szelest Barbara

MKB nr 1

00:28:44

K

2

Menżyk Joanna

Mysłowice

00:30:33

K/ Sł.Mund.

3

Idzikowska Angelika

Świętochłowice Śląskie

00:30:52

K

4

Nowak Ewa

Mysłowice

00:31:08

K

5

Zakrzewska Natalia

UKS Chromik Mysłowice

00:31:52

K

6

Stanoszek Agnieszka

Mysłowice

00:34:42

K

7

Zakrzewska Paulina

UKS Chromik Mysłowice

00:36:53

K

8

Kolonko Justyna

Goggle Pae Team

00:37:01

K

9

Szatniewska Agnieszka

Owocowa Kraina

00:37:48

K

10

Żebrowska Matylda

Mors Hubertus M-ce

00:38:46

K

11

Smółka Marzena

Chrzanów

00:40:38

K

12

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

00:49:33

K/NW

13

Witkowska Maria

Katowice

00:49:53

K/NW

14

Siwiec Agata

Mysłowice

00:50:48

K/NW

15

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:51:10

K/NW

16

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

00:51:35

K/NW

17

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

00:51:54

K/NW

18

Górecka Iwona

Stadion Śląski

00:54:43

K/NW

19

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

00:54:44

K/NW

20

Świgoń Katarzyna

Katowice

00:54:58

K/NW

21

Cieśla Urszula

 

Truchtacz Mysłowice

00:57:23

K/NW

22

Sagan Irena

 

40-latek Tychy

00:58:30

K/NW

23

Maciuk Helena

 

Stadion Śląski

00:59:37

K/NW

24

Gębska Elżbieta

 

Będzin

00:59:44

K/NW

25

Kozieł Halina

Stadion Śląski

01:00:42

K/NW

26

Lisowska Dorota

Mysłowice

01:02:50

K/NW

27

Balin Jolanta

Sosnowiec

01:05:44

K/NW

28

Królikowska-Łoskot Danuta

Stadion Śląski

01:09:40

K/NW

29

Zięba Julia

Stadion Śląski

01:09:47

K/NW

30

Wiesner Stanisława

Katowice

00:39:53

2okr. K/NW

31

Kurek Anna

MOSiR Czeladź

00:28:30

1okr.

 

KLASYFIKACJA MUNDUROWA :

1

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

00:26:12

Sł.Mund.

2

Sroga Przemysław

Mysłowice

00:29:42

Sł.Mund.

3

Szklorz Sylwester

Katowice

00:30:12

Sł.Mund.

4

Menżyk Joanna

Mysłowice

00:30:33

K/ Sł.Mund.

5

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

00:32:20

Sł.Mund.

6

Janiec Tomasz

Chełmek

00:33:00

Sł.Mund.

7

Kobak Krzysztof

Mysłowice

00:33:26

Sł.Mund.

8

Litwin Sławomir

Pogoria Biega

00:34:56

Sł.Mund.

9

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00:43:56

Sł.Mund.

 

 

KLASYFIKACJA TRUCHTACZY :

1

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

00:26:12

Sł.Mund.

2

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00:27:39

 

3

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:27:51

 

4

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:27:57

 

5

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

00:28:46

 

6

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

00:30:29

 

7

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

00:32:20

Sł.Mund.

8

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

00:34:06

 

9

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

00:35:12

 

10

Legomiński Werner

 

Truchtacz Mysłowice

00:35:13

 

11

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

00:41:04

 

12

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

00:43:29

 

13

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00:43:56

Sł.Mund.

14

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:51:10

K/NW

15

Cieśla Urszula

 

Truchtacz Mysłowice

00:57:23

K/NW

LEGENDA:

·                 I,II…VII – Ilość ukończonych zawodów

·                 NW – Nordic Walking

·                 CC – Canicross

·                 K – Kobieta

·                 Sł.Mund. – Kategoria branżowa – Służby Mundurowe

·                           (PB) – Do ukończonych zawodów, doliczono wynik Biegu Trzeciego „Polska Biega”

·                 +(PB) – Do ukończonych zawodów, nie doliczono wyniku Biegu Trzeciego „Polska Biega”

·                 1 okr. – zawody ukończone na niepełnym dystansie, odpowiednio: 1 lub 2 okrążenia.

·                 Jeśli w rubryce uwagi jest tylko cyfra rzymska (ilość ukończonych zawodów), oznacza to:  zwykły biegacz, mężczyzna, bez przynależności resortowej.

 

 

 

J.Ksi.

 

Poprawiony: poniedziałek, 24 września 2018 12:12
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack