Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

logo.jpg

Logowanie



Sonda

Jak oceniasz naszą stronę?
 

Szukaj

Licznik

Użytkownicy na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 112 gości 

Agora Profile

Not Available to Guests

Agorians Online

Naszą witrynę przegląda teraz 1 gość 
Stworzone dzięki jVitals
Wpisany przez Jacek Księżyk   
poniedziałek, 24 września 2018 14:00

IX PRZEŁAJOWE GRAND PRIX MYSŁOWIC

O PUCHAR TRUCHTACZA

WYNIKI PO PIĘCIU BIEGACH

(Bez uwzględnienia Biegu Trzeciego – Polska Biega)

alt

KLASYFIKACJA OPEN :

Miejsce

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

WYNIKI : I + II   ( - III) + IV + V

UWAGI

1

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

01:46:42

IV Sł.Mund.

2

Proksa Robert

UKS Chromik Mysłowice

01:50:26

IV

3

Kania Damian

MKB nr 1

01:51:18

IV

4

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

01:54:22

IV

5

Idzikowski Adam

Świętochłowice Śląskie

01:56:20

IV CC

6

Szelest Barbara

MKB nr 1

01:56:39

IV K

7

Oleksy Krzysztof

ADS Masna Krytyczna

02:01:11

IV

8

Szklorz Sylwester

Katowice

02:04:08

IV Sł.Mund.

9

Sroga Przemysław

Mysłowice

02:04:13

IV Sł.Mund.

10

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

02:05:25

IV

11

Gieroszka Robert

Mysłowice

02:07:48

IV

12

Idzikowska Angelika

Świętochłowice Śląskie

02:08:14

IV K

13

Menżyk Joanna

Mysłowice

02:10:13

IV K/ Sł.Mund.

14

Kolonko Mirosław

Goggle Pae Team

02:11:06

IV CC

15

Zasucha Grzegorz

Stowarzyszenie Puls Śląska

02:12:30

IV

16

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

02:13:55

IV

17

Suślik Sobiesław

Mysłowice

02:20:27

IV

18

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

02:22:21

IV

19

Szatniewska Agnieszka

Owocowa Kraina

02:38:41

IV K

20

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

02:46:26

IV

21

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

02:57:31

IV Sł.Mund.

22

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

03:03:44

IV NW

23

Królikowski Mirosław

Katowice

03:13:08

IV NW

24

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

03:18:31

IV K/NW

25

Sitkowski Paweł

Mysłowice

03:18:43

IV NW

26

Sagan Marian

40-latek Tychy

03:24:55

IV NW

27

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

03:27:38

IV K/NW

28

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

03:27:40

IV K/NW

29

Koziarz Roman

Stadion Śląski

03:27:55

IV NW

30

Milczyński Marek

Mysłowice

03:34:34

IV NW

31

Kurek Edward

MOSiR Czeladź

03:37:08

IV NW

32

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

03:47:09

IV K/NW

33

Świgoń Katarzyna

Katowice

03:50:28

IV K/NW

34

Sagan Irena

40-latek Tychy

03:53:34

IV K/NW

35

Lubowiecki Adam

Katowice

04:01:20

IV NW

36

Zobek Edward

Sosnowiec

04:12:50

IV NW

37

Królikowska-Łoskot Danuta

Stadion Śląski

04:16:51

IV K/NW

38

Zięba Julia

Stadion Śląski

04:18:37

IV K/NW

39

Ochowicz Andrzej

KCH

01:16:43

III

40

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

01:24:18

III

41

Zbąski Bartłomiej

TKKF Jastrząb Ruda Śl.

01:27:19

III

42

Szymkowski Krzysztof

Częstochowa

01:27:47

III

43

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

01:30:23

III

44

Turek Rafał

Owocowa Kraina

01:32:07

III

45

Tymiec Przemysław

MKB nr 1

01:33:35

III

46

Kulików Sławomir

Mysłowice

01:36:58

III

47

Nogal Leszek

Mikołów

01:37:01

III

48

Kobak Krzysztof

Mysłowice

01:38:50

III Sł.Mund.

49

Sroga Arkadiusz

Mysłowice

01:40:05

III

50

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

01:40:38

III Sł.Mund.

51

Bałaziński Paweł

A-Team

01:45:13

III

52

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

01:45:31

III

53

Milkowski Jan

KMP  Siemianowice Śl.

01:46:00

III Sł.Mund.

54

Kotara Grzegorz

Mysłowice

01:47:47

III

55

Kolonko Justyna

Goggle Pae Team

01:52:24

III K

56

Żebrowska Matylda

Mors Hubertus M-ce

01:57:46

III K

57

Wizner Czesław

Mysłowice

02:01:31

III Sł.Mund.

58

Niedźwiedzki Ryszard

TKKF  Saturn Czeladź

02:01:58

III

59

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

02:09:57

III

60

Królikowska Gabriela

Katowice

02:10:28

III K

61

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

02:15:36

III NW

62

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

02:20:56

III NW

63

Nowak Ewa

Stadion Śląski

02:24:19

III K/NW

64

Wilk Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

02:30:15

III NW

65

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

02:38:51

III K/NW

66

Sosin Stanisław

Stadion Śląski

02:40:14

III NW

67

Wasilewska Barbara

Katowice

02:46:50

III K/NW

68

Rurański Jerzy

Stadion Śląski

02:47:47

III NW

69

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

02:52:36

III K/NW

70

Maciuk Helena

Stadion Śląski

02:59:31

III K/NW

71

Gębska Elżbieta

Będzin

03:08:20

III K/NW

72

Grocholewski Włodzimierz

Truchtacz Mysłowice

00:53:57

II

73

Smaczyński Dariusz

Aktywna Dąbrowa

00:54:58

II

74

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:56:59

II

75

Szczepański Janusz

Mysłowice

00:57:14

II

76

Dudzik Zenon

Katowice

00:57:55

II

77

Dandyk Karol

UKS Chromik Mysłowice

00:58:03

II

78

Błotko Jacek

UKS Chromik Mysłowice

00:58:16

II

79

Stachowiak Sebastian

Stadion Śląski

00:58:56

II

80

Kobyliński Tomasz

WKB Meta Lubliniec

00:59:13

II Sł.Mund.

81

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

01:01:00

II

82

Zakrzewska Natalia

UKS Chromik Mysłowice

01:03:05

II K

83

Helios Dominik

UKS Bonito Murcki

01:06:41

II

84

Kania Agnieszka

Mysłowice

01:07:51

II K

85

Litwin Sławomir

Pogoria Biega

01:09:24

II Sł.Mund.

86

Wencel Zbigniew

Leiber Poland Team

01:11:03

II

87

Wartok Mariusz

Mysłowice

01:11:43

II

88

Klich Izabela

Truchtacz Mysłowice

01:14:49

II K

89

Baluch Adam

Katowice

01:15:50

II

90

Dąbrowiecka Agata

Sosnowiec

01:17:39

II K

91

Augustyńska Aleksandra

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:19:21

II K

92

Węgler Zbigniew

Sosnowiec

01:27:59

II

93

Suder Mateusz

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:54:53

II NW

94

Gaura Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:57:20

II K/NW

95

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

02:00:25

II K/NW

96

Smalcerz Marzena

ZSS im. J. Korczaka M-ce

02:00:57

II K/NW

97

Lewandowski Jacek

Stadion Śląski

02:11:07

II NW

98

Motyl Piotr

Katowice

00:27:47

I

99

Mokry Dominik

MKB nr 1

00:29:38

I

100

Hadzik Rafał

Gliwice

00:30:01

I

101

Pytel Piotr

Mysłowice

00:30:26

I Sł.Mund.

102

Bereszko Waldemar

TKKF  Saturn Czeladź

00:33:40

I

103

Jamroz Damian

Husky Fan

00:34:07

I CC

104

Bogus Łukasz

Bieruń

00:34:26

I

105

Gieroszka Artur

BMW Team

00:34:51

I

106

Pilawska Agnieszka

Tuptusie SP 55

00:36:28

I K

107

Piechaczek Krzysztof

Katowice

00:36:32

I

108

Krypczyk Michał

Chorzów

00:36:36

I CC

109

Krypczyk Katarzyna

August Team

00:36:55

I K/CC

110

Węgler Jarosław

Ruda Śląska

00:37:12

I

111

Łukojko Ewa

Ruda Śląska

00:37:13

I K/CC

112

Haśnik Arkadiusz

Katowice

00:37:18

I

113

Rekieć Kaja

Dąbrowa Górnicza

00:37:21

I K

114

Gaczorek Agnieszka

Sosnowiec

00:37:32

I K

115

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

00:38:42

I K/ Sł.Mund.

116

Orzechowski Adam

MKB nr 1

00:40:36

I

117

Waszka Marta

Ruda Śląska

00:41:01

I K

118

Węgler Kornelia

Ruda Śląska

00:41:02

I K

119

Bułman Jagoda

Sosnowiec

00:41:07

I K/CC

120

Kasprzyk Wiesław

Sosnowiec

00:42:34

I

121

Mrozek Piotr

Katowice

00:46:59

I

122

Mól Wioletta

Czeladź Biega

00:47:47

I K/NW

123

Thomalla Bogdan

Silesia Nordic Team

00:55:52

I NW

124

Borkowska Kaja

Tuptusie SP 55

01:01:51

I K/NW

125

Borkowska Aleksandra

Tuptusie SP 55

01:02:10

I K/NW

126

Wolany Denis

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:02:55

I NW

127

Filiński Sebastian

Tuptusie SP 55

01:06:35

I NW

128

Mizak Oliwia

Tuptusie SP 55

01:10:49

I K/NW

129

Sojka Magdalena

Tuptusie SP 55

01:10:50

I K/NW

130

Gajda Radosław

Tuptusie SP 55

01:10:51

I NW

 

KLASYFIKACJA CANICROSS :

1

Idzikowski Adam

Świętochłowice Śląskie

01:56:20

IV CC

2

Kolonko Mirosław

Goggle Pae Team

02:11:06

IV CC

3

Jamroz Damian

Husky Fan

00:34:07

I CC

4

Krypczyk Michał

Chorzów

00:36:36

I CC

5

Krypczyk Katarzyna

August Team

00:36:55

I K/CC

6

Łukojko Ewa

Ruda Śląska

00:37:13

I K/CC

7

Bułman Jagoda

Sosnowiec

00:41:07

I K/CC

 

KLASYFIKACJA NORDIC WALKING :

1

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

03:03:44

IV NW

2

Królikowski Mirosław

Katowice

03:13:08

IV NW

3

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

03:18:31

IV K/NW

4

Sitkowski Paweł

Mysłowice

03:18:43

IV NW

5

Sagan Marian

40-latek Tychy

03:24:55

IV NW

6

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

03:27:38

IV K/NW

7

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

03:27:40

IV K/NW

8

Koziarz Roman

Stadion Śląski

03:27:55

IV NW

9

Milczyński Marek

Mysłowice

03:34:34

IV NW

10

Kurek Edward

MOSiR Czeladź

03:37:08

IV NW

11

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

03:47:09

IV K/NW

12

Świgoń Katarzyna

Katowice

03:50:28

IV K/NW

13

Sagan Irena

40-latek Tychy

03:53:34

IV K/NW

14

Lubowiecki Adam

Katowice

04:01:20

IV NW

15

Zobek Edward

Sosnowiec

04:12:50

IV NW

16

Królikowska-Łoskot Danuta

Stadion Śląski

04:16:51

IV K/NW

17

Zięba Julia

Stadion Śląski

04:18:37

IV K/NW

18

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

02:15:36

III NW

19

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

02:20:56

III NW

20

Nowak Ewa

Stadion Śląski

02:24:19

III K/NW

21

Wilk Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

02:30:15

III NW

22

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

02:38:51

III K/NW

23

Sosin Stanisław

Stadion Śląski

02:40:14

III NW

24

Wasilewska Barbara

Katowice

02:46:50

III K/NW

25

Rurański Jerzy

Stadion Śląski

02:47:47

III NW

26

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

02:52:36

III K/NW

27

Maciuk Helena

Stadion Śląski

02:59:31

III K/NW

28

Gębska Elżbieta

Będzin

03:08:20

III K/NW

29

Suder Mateusz

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:54:53

II NW

30

Gaura Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:57:20

II K/NW

31

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

02:00:25

II K/NW

32

Smalcerz Marzena

ZSS im. J. Korczaka M-ce

02:00:57

II K/NW

33

Lewandowski Jacek

Stadion Śląski

02:11:07

II NW

34

Mól Wioletta

Czeladź Biega

00:47:47

I K/NW

35

Thomalla Bogdan

Silesia Nordic Team

00:55:52

I NW

36

Borkowska Kaja

Tuptusie SP 55

01:01:51

I K/NW

37

Borkowska Aleksandra

Tuptusie SP 55

01:02:10

I K/NW

38

Wolany Denis

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:02:55

I NW

39

Filiński Sebastian

Tuptusie SP 55

01:06:35

I NW

40

Mizak Oliwia

Tuptusie SP 55

01:10:49

I K/NW

41

Sojka Magdalena

Tuptusie SP 55

01:10:50

I K/NW

42

Gajda Radosław

Tuptusie SP 55

01:10:51

I NW

 

KLASYFIKACJA KOBIET :

1

Szelest Barbara

MKB nr 1

01:56:39

IV K

2

Idzikowska Angelika

Świętochłowice Śląskie

02:08:14

IV K

3

Menżyk Joanna

Mysłowice

02:10:13

VI K/ Sł.Mund.

4

Szatniewska Agnieszka

Owocowa Kraina

02:38:41

IV K

5

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

03:18:31

IV K/NW

6

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

03:27:38

IV K/NW

7

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

03:27:40

IV K/NW

8

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

03:47:09

IV K/NW

9

Świgoń Katarzyna

Katowice

03:50:28

IV K/NW

10

Sagan Irena

40-latek Tychy

03:53:34

IV K/NW

11

Królikowska-Łoskot Danuta

Stadion Śląski

04:16:51

IV K/NW

12

Zięba Julia

Stadion Śląski

04:18:37

IV K/NW

13

Kolonko Justyna

Goggle Pae Team

01:52:24

III K

14

Żebrowska Matylda

Mors Hubertus M-ce

01:57:46

III K

15

Królikowska Gabriela

Katowice

02:10:28

III K

16

Nowak Ewa

Stadion Śląski

02:24:19

III K/NW

17

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

02:38:51

III K/NW

18

Wasilewska Barbara

Katowice

02:46:50

III K/NW

19

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

02:52:36

III K/NW

20

Maciuk Helena

Stadion Śląski

02:59:31

III K/NW

21

Gębska Elżbieta

Będzin

03:08:20

III K/NW

22

Zakrzewska Natalia

UKS Chromik Mysłowice

01:03:05

II K

23

Kania Agnieszka

Mysłowice

01:07:51

II K

24

Klich Izabela

Truchtacz Mysłowice

01:14:49

II K

25

Dąbrowiecka Agata

Sosnowiec

01:17:39

II K

26

Augustyńska Aleksandra

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:19:21

II K

27

Gaura Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:57:20

II K/NW

28

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

02:00:25

II K/NW

29

Smalcerz Marzena

ZSS im. J. Korczaka M-ce

02:00:57

II K/NW

30

Pilawska Agnieszka

Tuptusie SP 55

00:36:28

I K

31

Krypczyk Katarzyna

August Team

00:36:55

I K/CC

32

Łukojko Ewa

Ruda Śląska

00:37:13

I K/CC

33

Rekieć Kaja

Dąbrowa Górnicza

00:37:21

I K

34

Gaczorek Agnieszka

Sosnowiec

00:37:32

I K

35

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

00:38:42

I K/ Sł.Mund.

36

Waszka Marta

Ruda Śląska

00:41:01

I K

37

Węgler Kornelia

Ruda Śląska

00:41:02

I K

38

Bułman Jagoda

Sosnowiec

00:41:07

I K/CC

39

Mól Wioletta

Czeladź Biega

00:47:47

I K/NW

40

Borkowska Kaja

Tuptusie SP 55

01:01:51

I K/NW

41

Borkowska Aleksandra

Tuptusie SP 55

01:02:10

I K/NW

42

Mizak Oliwia

Tuptusie SP 55

01:10:49

I K/NW

43

Sojka Magdalena

Tuptusie SP 55

01:10:50

I K/NW

 

KLASYFIKACJA MUNDUROWA :

1

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

01:46:42

IV Sł.Mund.

2

Szklorz Sylwester

Katowice

02:04:08

IV Sł.Mund.

3

Sroga Przemysław

Mysłowice

02:04:13

IV Sł.Mund.

4

Menżyk Joanna

Mysłowice

02:10:13

VI K/ Sł.Mund.

5

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

02:57:31

IV Sł.Mund.

6

Kobak Krzysztof

Mysłowice

01:38:50

III Sł.Mund.

7

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

01:40:38

III Sł.Mund.

8

Milkowski Jan

KMP  Siemianowice Śl.

01:46:00

III Sł.Mund.

9

Wizner Czesław

Mysłowice

02:01:31

III Sł.Mund.

10

Kobyliński Tomasz

WKB Meta Lubliniec

00:59:13

II Sł.Mund.

11

Litwin Sławomir

Pogoria Biega

01:09:24

II Sł.Mund.

12

Pytel Piotr

Mysłowice

00:30:26

I Sł.Mund.

13

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

00:38:42

I K/ Sł.Mund.

 

KLASYFIKACJA TRUCHTACZY :

1

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

01:46:42

IV Sł.Mund.

2

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

01:54:22

IV

3

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

02:05:25

IV

4

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

02:13:55

IV

5

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

02:22:21

IV

6

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

02:46:26

IV

7

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

02:57:31

IV Sł.Mund.

8

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

03:27:40

IV K/NW

9

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

01:24:18

III

10

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

01:30:23

III

11

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

01:40:38

III Sł.Mund.

12

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

01:45:31

III

13

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

02:09:57

III

14

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

02:52:36

III K/NW

15

Grocholewski Włodzimierz

Truchtacz Mysłowice

00:53:57

II

16

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:56:59

II

17

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

01:01:00

II

18

Klich Izabela

Truchtacz Mysłowice

01:14:49

II K

LEGENDA:

·                 I,II…VII – Ilość ukończonych zawodów

·                 NW – Nordic Walking

·                 CC – Canicross

·                 K – Kobieta

·                 Sł.Mund. – Kategoria branżowa – Służby Mundurowe

·                 Truchtacz, Kotrak - Kategoria klubowa

·                 (PB) – Do ukończonych zawodów, doliczono wynik Biegu Trzeciego „Polska Biega”

·                 +(PB) – Do ukończonych zawodów, nie doliczono wyniku Biegu Trzeciego „Polska Biega”

·                 1 okr. – zawody ukończone na niepełnym dystansie, odpowiednio: 1 lub 2 okrążenia.

·                 Jeśli w rubryce uwagi jest tylko cyfra rzymska (ilość ukończonych zawodów), oznacza to: Zwykły biegacz, mężczyzna, bez przynależności resortowej.

 

J.Ksi.

Poprawiony: piątek, 19 października 2018 13:14
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack