Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

logo.jpg

Logowanie



Szukaj

Agora Profile

Not Available to Guests

Agorians Online

Now 1 guest online
Stworzone dzięki jVitals
PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Jacek Księżyk   
poniedziałek, 24 września 2018 14:00

IX PRZEŁAJOWE GRAND PRIX MYSŁOWIC

O PUCHAR TRUCHTACZA

WYNIKI PO PIĘCIU BIEGACH

(Bez uwzględnienia Biegu Trzeciego – Polska Biega)

alt

KLASYFIKACJA OPEN :

Miejsce

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

WYNIKI : I + II   ( - III) + IV + V

UWAGI

1

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

01:46:42

IV Sł.Mund.

2

Proksa Robert

UKS Chromik Mysłowice

01:50:26

IV

3

Kania Damian

MKB nr 1

01:51:18

IV

4

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

01:54:22

IV

5

Idzikowski Adam

Świętochłowice Śląskie

01:56:20

IV CC

6

Szelest Barbara

MKB nr 1

01:56:39

IV K

7

Oleksy Krzysztof

ADS Masna Krytyczna

02:01:11

IV

8

Szklorz Sylwester

Katowice

02:04:08

IV Sł.Mund.

9

Sroga Przemysław

Mysłowice

02:04:13

IV Sł.Mund.

10

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

02:05:25

IV

11

Gieroszka Robert

Mysłowice

02:07:48

IV

12

Idzikowska Angelika

Świętochłowice Śląskie

02:08:14

IV K

13

Menżyk Joanna

Mysłowice

02:10:13

IV K/ Sł.Mund.

14

Kolonko Mirosław

Goggle Pae Team

02:11:06

IV CC

15

Zasucha Grzegorz

Stowarzyszenie Puls Śląska

02:12:30

IV

16

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

02:13:55

IV

17

Suślik Sobiesław

Mysłowice

02:20:27

IV

18

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

02:22:21

IV

19

Szatniewska Agnieszka

Owocowa Kraina

02:38:41

IV K

20

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

02:46:26

IV

21

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

02:57:31

IV Sł.Mund.

22

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

03:03:44

IV NW

23

Królikowski Mirosław

Katowice

03:13:08

IV NW

24

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

03:18:31

IV K/NW

25

Sitkowski Paweł

Mysłowice

03:18:43

IV NW

26

Sagan Marian

40-latek Tychy

03:24:55

IV NW

27

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

03:27:38

IV K/NW

28

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

03:27:40

IV K/NW

29

Koziarz Roman

Stadion Śląski

03:27:55

IV NW

30

Milczyński Marek

Mysłowice

03:34:34

IV NW

31

Kurek Edward

MOSiR Czeladź

03:37:08

IV NW

32

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

03:47:09

IV K/NW

33

Świgoń Katarzyna

Katowice

03:50:28

IV K/NW

34

Sagan Irena

40-latek Tychy

03:53:34

IV K/NW

35

Lubowiecki Adam

Katowice

04:01:20

IV NW

36

Zobek Edward

Sosnowiec

04:12:50

IV NW

37

Królikowska-Łoskot Danuta

Stadion Śląski

04:16:51

IV K/NW

38

Zięba Julia

Stadion Śląski

04:18:37

IV K/NW

39

Ochowicz Andrzej

KCH

01:16:43

III

40

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

01:24:18

III

41

Zbąski Bartłomiej

TKKF Jastrząb Ruda Śl.

01:27:19

III

42

Szymkowski Krzysztof

Częstochowa

01:27:47

III

43

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

01:30:23

III

44

Turek Rafał

Owocowa Kraina

01:32:07

III

45

Tymiec Przemysław

MKB nr 1

01:33:35

III

46

Kulików Sławomir

Mysłowice

01:36:58

III

47

Nogal Leszek

Mikołów

01:37:01

III

48

Kobak Krzysztof

Mysłowice

01:38:50

III Sł.Mund.

49

Sroga Arkadiusz

Mysłowice

01:40:05

III

50

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

01:40:38

III Sł.Mund.

51

Bałaziński Paweł

A-Team

01:45:13

III

52

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

01:45:31

III

53

Milkowski Jan

KMP  Siemianowice Śl.

01:46:00

III Sł.Mund.

54

Kotara Grzegorz

Mysłowice

01:47:47

III

55

Kolonko Justyna

Goggle Pae Team

01:52:24

III K

56

Żebrowska Matylda

Mors Hubertus M-ce

01:57:46

III K

57

Wizner Czesław

Mysłowice

02:01:31

III Sł.Mund.

58

Niedźwiedzki Ryszard

TKKF  Saturn Czeladź

02:01:58

III

59

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

02:09:57

III

60

Królikowska Gabriela

Katowice

02:10:28

III K

61

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

02:15:36

III NW

62

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

02:20:56

III NW

63

Nowak Ewa

Stadion Śląski

02:24:19

III K/NW

64

Wilk Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

02:30:15

III NW

65

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

02:38:51

III K/NW

66

Sosin Stanisław

Stadion Śląski

02:40:14

III NW

67

Wasilewska Barbara

Katowice

02:46:50

III K/NW

68

Rurański Jerzy

Stadion Śląski

02:47:47

III NW

69

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

02:52:36

III K/NW

70

Maciuk Helena

Stadion Śląski

02:59:31

III K/NW

71

Gębska Elżbieta

Będzin

03:08:20

III K/NW

72

Grocholewski Włodzimierz

Truchtacz Mysłowice

00:53:57

II

73

Smaczyński Dariusz

Aktywna Dąbrowa

00:54:58

II

74

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:56:59

II

75

Szczepański Janusz

Mysłowice

00:57:14

II

76

Dudzik Zenon

Katowice

00:57:55

II

77

Dandyk Karol

UKS Chromik Mysłowice

00:58:03

II

78

Błotko Jacek

UKS Chromik Mysłowice

00:58:16

II

79

Stachowiak Sebastian

Stadion Śląski

00:58:56

II

80

Kobyliński Tomasz

WKB Meta Lubliniec

00:59:13

II Sł.Mund.

81

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

01:01:00

II

82

Zakrzewska Natalia

UKS Chromik Mysłowice

01:03:05

II K

83

Helios Dominik

UKS Bonito Murcki

01:06:41

II

84

Kania Agnieszka

Mysłowice

01:07:51

II K

85

Litwin Sławomir

Pogoria Biega

01:09:24

II Sł.Mund.

86

Wencel Zbigniew

Leiber Poland Team

01:11:03

II

87

Wartok Mariusz

Mysłowice

01:11:43

II

88

Klich Izabela

Truchtacz Mysłowice

01:14:49

II K

89

Baluch Adam

Katowice

01:15:50

II

90

Dąbrowiecka Agata

Sosnowiec

01:17:39

II K

91

Augustyńska Aleksandra

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:19:21

II K

92

Węgler Zbigniew

Sosnowiec

01:27:59

II

93

Suder Mateusz

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:54:53

II NW

94

Gaura Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:57:20

II K/NW

95

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

02:00:25

II K/NW

96

Smalcerz Marzena

ZSS im. J. Korczaka M-ce

02:00:57

II K/NW

97

Lewandowski Jacek

Stadion Śląski

02:11:07

II NW

98

Motyl Piotr

Katowice

00:27:47

I

99

Mokry Dominik

MKB nr 1

00:29:38

I

100

Hadzik Rafał

Gliwice

00:30:01

I

101

Pytel Piotr

Mysłowice

00:30:26

I Sł.Mund.

102

Bereszko Waldemar

TKKF  Saturn Czeladź

00:33:40

I

103

Jamroz Damian

Husky Fan

00:34:07

I CC

104

Bogus Łukasz

Bieruń

00:34:26

I

105

Gieroszka Artur

BMW Team

00:34:51

I

106

Pilawska Agnieszka

Tuptusie SP 55

00:36:28

I K

107

Piechaczek Krzysztof

Katowice

00:36:32

I

108

Krypczyk Michał

Chorzów

00:36:36

I CC

109

Krypczyk Katarzyna

August Team

00:36:55

I K/CC

110

Węgler Jarosław

Ruda Śląska

00:37:12

I

111

Łukojko Ewa

Ruda Śląska

00:37:13

I K/CC

112

Haśnik Arkadiusz

Katowice

00:37:18

I

113

Rekieć Kaja

Dąbrowa Górnicza

00:37:21

I K

114

Gaczorek Agnieszka

Sosnowiec

00:37:32

I K

115

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

00:38:42

I K/ Sł.Mund.

116

Orzechowski Adam

MKB nr 1

00:40:36

I

117

Waszka Marta

Ruda Śląska

00:41:01

I K

118

Węgler Kornelia

Ruda Śląska

00:41:02

I K

119

Bułman Jagoda

Sosnowiec

00:41:07

I K/CC

120

Kasprzyk Wiesław

Sosnowiec

00:42:34

I

121

Mrozek Piotr

Katowice

00:46:59

I

122

Mól Wioletta

Czeladź Biega

00:47:47

I K/NW

123

Thomalla Bogdan

Silesia Nordic Team

00:55:52

I NW

124

Borkowska Kaja

Tuptusie SP 55

01:01:51

I K/NW

125

Borkowska Aleksandra

Tuptusie SP 55

01:02:10

I K/NW

126

Wolany Denis

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:02:55

I NW

127

Filiński Sebastian

Tuptusie SP 55

01:06:35

I NW

128

Mizak Oliwia

Tuptusie SP 55

01:10:49

I K/NW

129

Sojka Magdalena

Tuptusie SP 55

01:10:50

I K/NW

130

Gajda Radosław

Tuptusie SP 55

01:10:51

I NW

 

KLASYFIKACJA CANICROSS :

1

Idzikowski Adam

Świętochłowice Śląskie

01:56:20

IV CC

2

Kolonko Mirosław

Goggle Pae Team

02:11:06

IV CC

3

Jamroz Damian

Husky Fan

00:34:07

I CC

4

Krypczyk Michał

Chorzów

00:36:36

I CC

5

Krypczyk Katarzyna

August Team

00:36:55

I K/CC

6

Łukojko Ewa

Ruda Śląska

00:37:13

I K/CC

7

Bułman Jagoda

Sosnowiec

00:41:07

I K/CC

 

KLASYFIKACJA NORDIC WALKING :

1

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

03:03:44

IV NW

2

Królikowski Mirosław

Katowice

03:13:08

IV NW

3

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

03:18:31

IV K/NW

4

Sitkowski Paweł

Mysłowice

03:18:43

IV NW

5

Sagan Marian

40-latek Tychy

03:24:55

IV NW

6

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

03:27:38

IV K/NW

7

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

03:27:40

IV K/NW

8

Koziarz Roman

Stadion Śląski

03:27:55

IV NW

9

Milczyński Marek

Mysłowice

03:34:34

IV NW

10

Kurek Edward

MOSiR Czeladź

03:37:08

IV NW

11

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

03:47:09

IV K/NW

12

Świgoń Katarzyna

Katowice

03:50:28

IV K/NW

13

Sagan Irena

40-latek Tychy

03:53:34

IV K/NW

14

Lubowiecki Adam

Katowice

04:01:20

IV NW

15

Zobek Edward

Sosnowiec

04:12:50

IV NW

16

Królikowska-Łoskot Danuta

Stadion Śląski

04:16:51

IV K/NW

17

Zięba Julia

Stadion Śląski

04:18:37

IV K/NW

18

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

02:15:36

III NW

19

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

02:20:56

III NW

20

Nowak Ewa

Stadion Śląski

02:24:19

III K/NW

21

Wilk Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

02:30:15

III NW

22

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

02:38:51

III K/NW

23

Sosin Stanisław

Stadion Śląski

02:40:14

III NW

24

Wasilewska Barbara

Katowice

02:46:50

III K/NW

25

Rurański Jerzy

Stadion Śląski

02:47:47

III NW

26

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

02:52:36

III K/NW

27

Maciuk Helena

Stadion Śląski

02:59:31

III K/NW

28

Gębska Elżbieta

Będzin

03:08:20

III K/NW

29

Suder Mateusz

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:54:53

II NW

30

Gaura Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:57:20

II K/NW

31

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

02:00:25

II K/NW

32

Smalcerz Marzena

ZSS im. J. Korczaka M-ce

02:00:57

II K/NW

33

Lewandowski Jacek

Stadion Śląski

02:11:07

II NW

34

Mól Wioletta

Czeladź Biega

00:47:47

I K/NW

35

Thomalla Bogdan

Silesia Nordic Team

00:55:52

I NW

36

Borkowska Kaja

Tuptusie SP 55

01:01:51

I K/NW

37

Borkowska Aleksandra

Tuptusie SP 55

01:02:10

I K/NW

38

Wolany Denis

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:02:55

I NW

39

Filiński Sebastian

Tuptusie SP 55

01:06:35

I NW

40

Mizak Oliwia

Tuptusie SP 55

01:10:49

I K/NW

41

Sojka Magdalena

Tuptusie SP 55

01:10:50

I K/NW

42

Gajda Radosław

Tuptusie SP 55

01:10:51

I NW

 

KLASYFIKACJA KOBIET :

1

Szelest Barbara

MKB nr 1

01:56:39

IV K

2

Idzikowska Angelika

Świętochłowice Śląskie

02:08:14

IV K

3

Menżyk Joanna

Mysłowice

02:10:13

VI K/ Sł.Mund.

4

Szatniewska Agnieszka

Owocowa Kraina

02:38:41

IV K

5

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

03:18:31

IV K/NW

6

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

03:27:38

IV K/NW

7

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

03:27:40

IV K/NW

8

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

03:47:09

IV K/NW

9

Świgoń Katarzyna

Katowice

03:50:28

IV K/NW

10

Sagan Irena

40-latek Tychy

03:53:34

IV K/NW

11

Królikowska-Łoskot Danuta

Stadion Śląski

04:16:51

IV K/NW

12

Zięba Julia

Stadion Śląski

04:18:37

IV K/NW

13

Kolonko Justyna

Goggle Pae Team

01:52:24

III K

14

Żebrowska Matylda

Mors Hubertus M-ce

01:57:46

III K

15

Królikowska Gabriela

Katowice

02:10:28

III K

16

Nowak Ewa

Stadion Śląski

02:24:19

III K/NW

17

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

02:38:51

III K/NW

18

Wasilewska Barbara

Katowice

02:46:50

III K/NW

19

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

02:52:36

III K/NW

20

Maciuk Helena

Stadion Śląski

02:59:31

III K/NW

21

Gębska Elżbieta

Będzin

03:08:20

III K/NW

22

Zakrzewska Natalia

UKS Chromik Mysłowice

01:03:05

II K

23

Kania Agnieszka

Mysłowice

01:07:51

II K

24

Klich Izabela

Truchtacz Mysłowice

01:14:49

II K

25

Dąbrowiecka Agata

Sosnowiec

01:17:39

II K

26

Augustyńska Aleksandra

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:19:21

II K

27

Gaura Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:57:20

II K/NW

28

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

02:00:25

II K/NW

29

Smalcerz Marzena

ZSS im. J. Korczaka M-ce

02:00:57

II K/NW

30

Pilawska Agnieszka

Tuptusie SP 55

00:36:28

I K

31

Krypczyk Katarzyna

August Team

00:36:55

I K/CC

32

Łukojko Ewa

Ruda Śląska

00:37:13

I K/CC

33

Rekieć Kaja

Dąbrowa Górnicza

00:37:21

I K

34

Gaczorek Agnieszka

Sosnowiec

00:37:32

I K

35

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

00:38:42

I K/ Sł.Mund.

36

Waszka Marta

Ruda Śląska

00:41:01

I K

37

Węgler Kornelia

Ruda Śląska

00:41:02

I K

38

Bułman Jagoda

Sosnowiec

00:41:07

I K/CC

39

Mól Wioletta

Czeladź Biega

00:47:47

I K/NW

40

Borkowska Kaja

Tuptusie SP 55

01:01:51

I K/NW

41

Borkowska Aleksandra

Tuptusie SP 55

01:02:10

I K/NW

42

Mizak Oliwia

Tuptusie SP 55

01:10:49

I K/NW

43

Sojka Magdalena

Tuptusie SP 55

01:10:50

I K/NW

 

KLASYFIKACJA MUNDUROWA :

1

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

01:46:42

IV Sł.Mund.

2

Szklorz Sylwester

Katowice

02:04:08

IV Sł.Mund.

3

Sroga Przemysław

Mysłowice

02:04:13

IV Sł.Mund.

4

Menżyk Joanna

Mysłowice

02:10:13

VI K/ Sł.Mund.

5

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

02:57:31

IV Sł.Mund.

6

Kobak Krzysztof

Mysłowice

01:38:50

III Sł.Mund.

7

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

01:40:38

III Sł.Mund.

8

Milkowski Jan

KMP  Siemianowice Śl.

01:46:00

III Sł.Mund.

9

Wizner Czesław

Mysłowice

02:01:31

III Sł.Mund.

10

Kobyliński Tomasz

WKB Meta Lubliniec

00:59:13

II Sł.Mund.

11

Litwin Sławomir

Pogoria Biega

01:09:24

II Sł.Mund.

12

Pytel Piotr

Mysłowice

00:30:26

I Sł.Mund.

13

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

00:38:42

I K/ Sł.Mund.

 

KLASYFIKACJA TRUCHTACZY :

1

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

01:46:42

IV Sł.Mund.

2

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

01:54:22

IV

3

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

02:05:25

IV

4

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

02:13:55

IV

5

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

02:22:21

IV

6

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

02:46:26

IV

7

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

02:57:31

IV Sł.Mund.

8

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

03:27:40

IV K/NW

9

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

01:24:18

III

10

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

01:30:23

III

11

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

01:40:38

III Sł.Mund.

12

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

01:45:31

III

13

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

02:09:57

III

14

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

02:52:36

III K/NW

15

Grocholewski Włodzimierz

Truchtacz Mysłowice

00:53:57

II

16

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:56:59

II

17

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

01:01:00

II

18

Klich Izabela

Truchtacz Mysłowice

01:14:49

II K

LEGENDA:

·                 I,II…VII – Ilość ukończonych zawodów

·                 NW – Nordic Walking

·                 CC – Canicross

·                 K – Kobieta

·                 Sł.Mund. – Kategoria branżowa – Służby Mundurowe

·                 Truchtacz, Kotrak - Kategoria klubowa

·                 (PB) – Do ukończonych zawodów, doliczono wynik Biegu Trzeciego „Polska Biega”

·                 +(PB) – Do ukończonych zawodów, nie doliczono wyniku Biegu Trzeciego „Polska Biega”

·                 1 okr. – zawody ukończone na niepełnym dystansie, odpowiednio: 1 lub 2 okrążenia.

·                 Jeśli w rubryce uwagi jest tylko cyfra rzymska (ilość ukończonych zawodów), oznacza to: Zwykły biegacz, mężczyzna, bez przynależności resortowej.

 

J.Ksi.

Poprawiony: piątek, 19 października 2018 13:14
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack