Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

sponsorzy.jpg

Logowanie



Sonda

Jak oceniasz naszą stronę?
 

Szukaj

Licznik

Użytkownicy na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 158 gości 

Agora Profile

Not Available to Guests

Agorians Online

Stworzone dzięki jVitals
Wpisany przez Jacek Księżyk   
niedziela, 21 października 2018 20:23

IX PRZEŁAJOWE GRAND PRIX MYSŁOWIC

O PUCHAR TRUCHTACZA

BIEG SZÓSTY - JESIENNY

2018-10-20

alt

 

KLASYFIKACJA OPEN :

 

MIEJSCE

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

WYNIKI : BIEG V

UWAGI

1

Ochowicz Andrzej

KCH

00:25:43

 

2

Sprutta Mateusz

Mysłowice

00:26:17

 

3

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

00:26:53

Sł.Mund.

4

Proksa Robert

UKS Chromik Mysłowice

00:27:03

 

5

Dudzik Zenon

Katowice

00:27:10

 

6

Kania Damian

MKB nr 1

00:27:13

 

7

Urbańczyk Marcin

Jastrzębie Zdrój

00:27:18

 

8

Mikołajczyk Sandra

Silesia Runners Club

00:27:21

K

9

Motyl Piotr

Katowice

00:27:24

 

10

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00:27:27

 

11

Szymkowski Krzysztof

Częstochowa

00:27:32

 

12

Szczepański Janusz

Mysłowice

00:27:34

 

13

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:27:37

 

14

Dandyk Karol

UKS Chromik Mysłowice

00:27:52

 

15

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:27:55

 

16

Ochowicz Piotr

KCH

00:28:13

 

17

Szelest Barbara

MKB nr 1

00:28:15

K

18

Redzik Dorota

Endurance Team

00:28:24

K

19

Stachowiak Sebastian

Stadion Śląski

00:29:10

 

20

Idzikowski Adam

Świętochłowice Śląskie

00:29:11

CC

21

Oleksy Krzysztof

ADS Masna Krytyczna

00:29:37

 

22

Turek Rafał

Owocowa Kraina

00:29:59

 

23

Sroga Przemysław

Mysłowice

00:30:16

Sł.Mund.

24

Menżyk Joanna

Mysłowice

00:30:19

K/ Sł.Mund.

25

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

00:30:25

 

26

Gieroszka Robert

Mysłowice

00:30:39

 

27

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

00:30:56

 

28

Morawska Julia

UKS Chromik Mysłowice

00:30:56

K

29

Zakrzewska Natalia

UKS Chromik Mysłowice

00:31:15

K

30

Niedźwiedzki Ryszard

TKKF  Saturn Czeladź

00:31:36

 

31

Nogal Leszek

Mikołów

00:31:49

 

32

Janiec Tomasz

Chełmek

00:31:58

Sł.Mund.

33

Helios Dominik

UKS Bonito Murcki

00:32:00

 

34

Kulików Sławomir

Mysłowice

00:32:14

 

35

Czyżewski Mirosław

Bolesław

00:32:15

 

36

Zasucha Grzegorz

Stowarzyszenie Puls Śląska

00:32:19

 

37

Pędrys Andrzej

KCH

00:32:25

 

38

Dombek Andrzej

Mysłowice

00:32:41

 

39

Konderak Dawid

Chorzów

00:32:47

 

40

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

00:32:48

Sł.Mund.

41

Suślik Sobiesław

Mysłowice

00:32:58

 

42

Kania Agnieszka

Mysłowice

00:33:22

K

43

Milkowski Jan

KMP  Siemianowice Śl.

00:33:28

Sł.Mund.

44

Kobak Krzysztof

Mysłowice

00:33:30

Sł.Mund.

45

Pinkawa Grzegorz

Katowice

00:33:32

 

46

Harrison Claire

Truchtacz Mysłowice

00:33:36

K

47

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

00:33:40

 

48

Wencel Zbigniew

Leiber Poland Team

00:34:34

 

49

Litwin Sławomir

Pogoria Biega

00:34:42

Sł.Mund.

50

Niemczyk Bogdan

Mysłowice

00:34:43

 

51

Baran Paulina

Orzeł Bębło

00:34:57

K/ Sł.Mund.

52

Bałaziński Paweł

MORS Hubertus M-ce

00:34:59

 

53

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

00:35:08

K/ Sł.Mund.

54

Kotara Grzegorz

Mysłowice

00:35:21

 

55

Szatniewska Agnieszka

Owocowa Kraina

00:35:27

K

56

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

00:35:28

 

57

Orzechowski Adam

MKB nr 1

00:35:48

 

58

Frania Tomasz

Endurance Team

00:36:04

 

59

Bocheński Krzysztof

Mysłowice

00:37:23

 

60

Stanoszek Robert

Mysłowice

00:37:42

 

61

Żebrowska Matylda

MORS Hubertus M-ce

00:38:00

K

62

Zaręba Agnieszka

Mysłowice

00:39:03

K

63

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

00:40:33

 

64

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00:42:40

Sł.Mund.

65

Reczulski Mariusz

KABEX Podkowa Janów

00:42:42

NW

66

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

00:44:22

 

67

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

00:44:42

NW

68

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

00:45:17

NW

69

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

00:46:04

NW

70

Królikowska Gabriela

Katowice

00:46:05

K

71

Królikowski Mirosław

Katowice

00:48:02

NW

72

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

00:48:48

K/NW

73

Wilk Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

00:48:49

NW

74

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:50:16

K/NW

75

Witkowska Maria

Katowice

00:50:20

K/NW

76

Koziarz Roman

Stadion Śląski

00:51:12

NW

77

Kurek Edward

MOSiR Czeladź

00:51:20

NW

78

Sagan Marian

40-latek Tychy

00:51:26

NW

79

Milczyński Marek

Mysłowice

00:52:23

NW

80

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

00:52:53

 

81

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

00:53:02

K/NW

82

Wilczyński Franciszek

Jaworzno

00:53:08

NW

83

Sosin Stanisław

Stadion Śląski

00:53:17

NW

84

Rurański Jerzy

Stadion Śląski

00:53:17

NW

85

Świgoń Katarzyna

Katowice

00:54:44

K/NW

86

Wołyńczuk Anna

Mysłowice

00:55:28

K/NW

87

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

00:57:29

K/NW

88

Maciuk Helena

Stadion Śląski

00:57:53

K/NW

89

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

00:58:04

K/NW

90

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

00:58:08

K/NW

91

Adamska Danuta

Mysłowice

00:58:42

K/NW

92

Sagan Irena

40-latek Tychy

01:00:04

K/NW

93

Lubowiecki Adam

Katowice

01:00:27

NW

94

Zobek Edward

Sosnowiec

01:04:02

NW

95

Gębska Elżbieta

Będzin

01:04:23

K/NW

96

Królikowska-Łoskot Danuta

Stadion Śląski

01:05:19

K/NW

97

Zięba Julia

Stadion Śląski

01:05:26

K/NW

REKREACJA (Niepełny Dystans)

98

Wiesner Stanisława

Katowice

00:42:13

2okr. K/NW

99

Roślik Igor

Katowice

00:42:16

2okr. NW

100

Kurek Anna

MOSiR Czeladź

00:28:30

1okr.

101

Kurek Adam

MOSiR Czeladź

00:28:30

1okr.

 

KLASYFIKACJA CANICROSS :

1

Idzikowski Adam

Świętochłowice Śląskie

00:29:11

CC

 

KLASYFIKACJA NORDIC WALKING :

1

Reczulski Mariusz

KABEX Podkowa Janów

00:42:42

NW

2

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

00:44:42

NW

3

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

00:45:17

NW

4

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

00:46:04

NW

5

Królikowski Mirosław

Katowice

00:48:02

NW

6

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

00:48:48

K/NW

7

Wilk Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

00:48:49

NW

8

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:50:16

K/NW

9

Witkowska Maria

Katowice

00:50:20

K/NW

10

Koziarz Roman

Stadion Śląski

00:51:12

NW

11

Kurek Edward

MOSiR Czeladź

00:51:20

NW

12

Sagan Marian

40-latek Tychy

00:51:26

NW

13

Milczyński Marek

Mysłowice

00:52:23

NW

14

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

00:53:02

K/NW

15

Wilczyński Franciszek

Jaworzno

00:53:08

NW

16

Sosin Stanisław

Stadion Śląski

00:53:17

NW

17

Rurański Jerzy

Stadion Śląski

00:53:17

NW

18

Świgoń Katarzyna

Katowice

00:54:44

K/NW

19

Wołyńczuk Anna

Mysłowice

00:55:28

K/NW

20

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

00:57:29

K/NW

21

Maciuk Helena

Stadion Śląski

00:57:53

K/NW

22

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

00:58:04

K/NW

23

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

00:58:08

K/NW

24

Adamska Danuta

Mysłowice

00:58:42

K/NW

25

Sagan Irena

40-latek Tychy

01:00:04

K/NW

26

Lubowiecki Adam

Katowice

01:00:27

NW

27

Zobek Edward

Sosnowiec

01:04:02

NW

28

Gębska Elżbieta

Będzin

01:04:23

K/NW

29

Królikowska-Łoskot Danuta

Stadion Śląski

01:05:19

K/NW

30

Zięba Julia

Stadion Śląski

01:05:26

K/NW

31

Wiesner Stanisława

Katowice

00:42:13

2okr. K/NW

32

Roślik Igor

Katowice

00:42:16

2okr. NW

 

KLASYFIKACJA KOBIET :

1

Mikołajczyk Sandra

Silesia Runners Club

00:27:21

K

2

Szelest Barbara

MKB nr 1

00:28:15

K

3

Redzik Dorota

Endurance Team

00:28:24

K

4

Menżyk Joanna

Mysłowice

00:30:19

K/ Sł.Mund.

5

Morawska Julia

UKS Chromik Mysłowice

00:30:56

K

6

Zakrzewska Natalia

UKS Chromik Mysłowice

00:31:15

K

7

Kania Agnieszka

Mysłowice

00:33:22

K

8

Harrison Claire

Truchtacz Mysłowice

00:33:36

K

9

Baran Paulina

Orzeł Bębło

00:34:57

K/ Sł.Mund.

10

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

00:35:08

K/ Sł.Mund.

11

Szatniewska Agnieszka

Owocowa Kraina

00:35:27

K

12

Żebrowska Matylda

Mors Hubertus M-ce

00:38:00

K

13

Zaręba Agnieszka

Mysłowice

00:39:03

K

14

Królikowska Gabriela

Katowice

00:46:05

K

15

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

00:48:48

K/NW

16

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:50:16

K/NW

17

Witkowska Maria

Katowice

00:50:20

K/NW

18

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

00:53:02

K/NW

19

Świgoń Katarzyna

Katowice

00:54:44

K/NW

20

Wołyńczuk Anna

Mysłowice

00:55:28

K/NW

21

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

00:57:29

K/NW

22

Maciuk Helena

Stadion Śląski

00:57:53

K/NW

23

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

00:58:04

K/NW

24

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

00:58:08

K/NW

25

Adamska Danuta

Mysłowice

00:58:42

K/NW

26

Sagan Irena

40-latek Tychy

01:00:04

K/NW

27

Gębska Elżbieta

Będzin

01:04:23

K/NW

28

Królikowska-Łoskot Danuta

Stadion Śląski

01:05:19

K/NW

29

Zięba Julia

Stadion Śląski

01:05:26

K/NW

30

Wiesner Stanisława

Katowice

00:42:13

2okr. K/NW

31

Kurek Anna

MOSiR Czeladź

00:28:30

1okr.

 

KLASYFIKACJA MUNDUROWA :

1

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

00:26:53

Sł.Mund.

2

Sroga Przemysław

Mysłowice

00:30:16

Sł.Mund.

3

Menżyk Joanna

Mysłowice

00:30:19

K/ Sł.Mund.

4

Janiec Tomasz

Chełmek

00:31:58

Sł.Mund.

5

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

00:32:48

Sł.Mund.

6

Milkowski Jan

KMP  Siemianowice Śl.

00:33:28

Sł.Mund.

7

Kobak Krzysztof

Mysłowice

00:33:30

Sł.Mund.

8

Litwin Sławomir

Pogoria Biega

00:34:42

Sł.Mund.

9

Baran Paulina

Orzeł Bębło

00:34:57

K/ Sł.Mund.

10

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

00:35:08

K/ Sł.Mund.

11

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00:42:40

Sł.Mund.

 

 

KLASYFIKACJA TRUCHTACZY :

1

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

00:26:53

Sł.Mund.

2

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00:27:27

 

3

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:27:37

 

4

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:27:55

 

5

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

00:30:25

 

6

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

00:30:56

 

7

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

00:32:48

Sł.Mund.

8

Harrison Claire

Truchtacz Mysłowice

00:33:36

K

9

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

00:33:40

 

10

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

00:35:28

 

11

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

00:40:33

 

12

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00:42:40

Sł.Mund.

13

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

00:44:22

 

14

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:50:16

K/NW

15

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

00:52:53

 

16

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

00:58:04

K/NW

LEGENDA:

·                 I,II…VII – Ilość ukończonych zawodów

·                 NW – Nordic Walking

·                 CC – Canicross

·                 K – Kobieta

·                 Sł.Mund. – Kategoria branżowa – Służby Mundurowe

·                           (PB) – Do ukończonych zawodów, doliczono wynik Biegu Trzeciego „Polska Biega”

·                 +(PB) – Do ukończonych zawodów, nie doliczono wyniku Biegu Trzeciego „Polska Biega”

·                 1 okr. – zawody ukończone na niepełnym dystansie, odpowiednio: 1 lub 2 okrążenia.

·                 Jeśli w rubryce uwagi jest tylko cyfra rzymska (ilość ukończonych zawodów), oznacza to:  zwykły biegacz, mężczyzna, bez przynależności resortowej.

 

 

 

J.Ksi.

Poprawiony: niedziela, 21 października 2018 20:28
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack