Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Jacek Księżyk   
niedziela, 21 października 2018 20:23

IX PRZEŁAJOWE GRAND PRIX MYSŁOWIC

O PUCHAR TRUCHTACZA

BIEG SZÓSTY - JESIENNY

2018-10-20

alt

 

KLASYFIKACJA OPEN :

 

MIEJSCE

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

WYNIKI : BIEG V

UWAGI

1

Ochowicz Andrzej

KCH

00:25:43

 

2

Sprutta Mateusz

Mysłowice

00:26:17

 

3

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

00:26:53

Sł.Mund.

4

Proksa Robert

UKS Chromik Mysłowice

00:27:03

 

5

Dudzik Zenon

Katowice

00:27:10

 

6

Kania Damian

MKB nr 1

00:27:13

 

7

Urbańczyk Marcin

Jastrzębie Zdrój

00:27:18

 

8

Mikołajczyk Sandra

Silesia Runners Club

00:27:21

K

9

Motyl Piotr

Katowice

00:27:24

 

10

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00:27:27

 

11

Szymkowski Krzysztof

Częstochowa

00:27:32

 

12

Szczepański Janusz

Mysłowice

00:27:34

 

13

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:27:37

 

14

Dandyk Karol

UKS Chromik Mysłowice

00:27:52

 

15

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:27:55

 

16

Ochowicz Piotr

KCH

00:28:13

 

17

Szelest Barbara

MKB nr 1

00:28:15

K

18

Redzik Dorota

Endurance Team

00:28:24

K

19

Stachowiak Sebastian

Stadion Śląski

00:29:10

 

20

Idzikowski Adam

Świętochłowice Śląskie

00:29:11

CC

21

Oleksy Krzysztof

ADS Masna Krytyczna

00:29:37

 

22

Turek Rafał

Owocowa Kraina

00:29:59

 

23

Sroga Przemysław

Mysłowice

00:30:16

Sł.Mund.

24

Menżyk Joanna

Mysłowice

00:30:19

K/ Sł.Mund.

25

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

00:30:25

 

26

Gieroszka Robert

Mysłowice

00:30:39

 

27

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

00:30:56

 

28

Morawska Julia

UKS Chromik Mysłowice

00:30:56

K

29

Zakrzewska Natalia

UKS Chromik Mysłowice

00:31:15

K

30

Niedźwiedzki Ryszard

TKKF  Saturn Czeladź

00:31:36

 

31

Nogal Leszek

Mikołów

00:31:49

 

32

Janiec Tomasz

Chełmek

00:31:58

Sł.Mund.

33

Helios Dominik

UKS Bonito Murcki

00:32:00

 

34

Kulików Sławomir

Mysłowice

00:32:14

 

35

Czyżewski Mirosław

Bolesław

00:32:15

 

36

Zasucha Grzegorz

Stowarzyszenie Puls Śląska

00:32:19

 

37

Pędrys Andrzej

KCH

00:32:25

 

38

Dombek Andrzej

Mysłowice

00:32:41

 

39

Konderak Dawid

Chorzów

00:32:47

 

40

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

00:32:48

Sł.Mund.

41

Suślik Sobiesław

Mysłowice

00:32:58

 

42

Kania Agnieszka

Mysłowice

00:33:22

K

43

Milkowski Jan

KMP  Siemianowice Śl.

00:33:28

Sł.Mund.

44

Kobak Krzysztof

Mysłowice

00:33:30

Sł.Mund.

45

Pinkawa Grzegorz

Katowice

00:33:32

 

46

Harrison Claire

Truchtacz Mysłowice

00:33:36

K

47

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

00:33:40

 

48

Wencel Zbigniew

Leiber Poland Team

00:34:34

 

49

Litwin Sławomir

Pogoria Biega

00:34:42

Sł.Mund.

50

Niemczyk Bogdan

Mysłowice

00:34:43

 

51

Baran Paulina

Orzeł Bębło

00:34:57

K/ Sł.Mund.

52

Bałaziński Paweł

MORS Hubertus M-ce

00:34:59

 

53

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

00:35:08

K/ Sł.Mund.

54

Kotara Grzegorz

Mysłowice

00:35:21

 

55

Szatniewska Agnieszka

Owocowa Kraina

00:35:27

K

56

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

00:35:28

 

57

Orzechowski Adam

MKB nr 1

00:35:48

 

58

Frania Tomasz

Endurance Team

00:36:04

 

59

Bocheński Krzysztof

Mysłowice

00:37:23

 

60

Stanoszek Robert

Mysłowice

00:37:42

 

61

Żebrowska Matylda

MORS Hubertus M-ce

00:38:00

K

62

Zaręba Agnieszka

Mysłowice

00:39:03

K

63

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

00:40:33

 

64

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00:42:40

Sł.Mund.

65

Reczulski Mariusz

KABEX Podkowa Janów

00:42:42

NW

66

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

00:44:22

 

67

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

00:44:42

NW

68

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

00:45:17

NW

69

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

00:46:04

NW

70

Królikowska Gabriela

Katowice

00:46:05

K

71

Królikowski Mirosław

Katowice

00:48:02

NW

72

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

00:48:48

K/NW

73

Wilk Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

00:48:49

NW

74

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:50:16

K/NW

75

Witkowska Maria

Katowice

00:50:20

K/NW

76

Koziarz Roman

Stadion Śląski

00:51:12

NW

77

Kurek Edward

MOSiR Czeladź

00:51:20

NW

78

Sagan Marian

40-latek Tychy

00:51:26

NW

79

Milczyński Marek

Mysłowice

00:52:23

NW

80

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

00:52:53

 

81

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

00:53:02

K/NW

82

Wilczyński Franciszek

Jaworzno

00:53:08

NW

83

Sosin Stanisław

Stadion Śląski

00:53:17

NW

84

Rurański Jerzy

Stadion Śląski

00:53:17

NW

85

Świgoń Katarzyna

Katowice

00:54:44

K/NW

86

Wołyńczuk Anna

Mysłowice

00:55:28

K/NW

87

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

00:57:29

K/NW

88

Maciuk Helena

Stadion Śląski

00:57:53

K/NW

89

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

00:58:04

K/NW

90

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

00:58:08

K/NW

91

Adamska Danuta

Mysłowice

00:58:42

K/NW

92

Sagan Irena

40-latek Tychy

01:00:04

K/NW

93

Lubowiecki Adam

Katowice

01:00:27

NW

94

Zobek Edward

Sosnowiec

01:04:02

NW

95

Gębska Elżbieta

Będzin

01:04:23

K/NW

96

Królikowska-Łoskot Danuta

Stadion Śląski

01:05:19

K/NW

97

Zięba Julia

Stadion Śląski

01:05:26

K/NW

REKREACJA (Niepełny Dystans)

98

Wiesner Stanisława

Katowice

00:42:13

2okr. K/NW

99

Roślik Igor

Katowice

00:42:16

2okr. NW

100

Kurek Anna

MOSiR Czeladź

00:28:30

1okr.

101

Kurek Adam

MOSiR Czeladź

00:28:30

1okr.

 

KLASYFIKACJA CANICROSS :

1

Idzikowski Adam

Świętochłowice Śląskie

00:29:11

CC

 

KLASYFIKACJA NORDIC WALKING :

1

Reczulski Mariusz

KABEX Podkowa Janów

00:42:42

NW

2

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

00:44:42

NW

3

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

00:45:17

NW

4

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

00:46:04

NW

5

Królikowski Mirosław

Katowice

00:48:02

NW

6

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

00:48:48

K/NW

7

Wilk Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

00:48:49

NW

8

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:50:16

K/NW

9

Witkowska Maria

Katowice

00:50:20

K/NW

10

Koziarz Roman

Stadion Śląski

00:51:12

NW

11

Kurek Edward

MOSiR Czeladź

00:51:20

NW

12

Sagan Marian

40-latek Tychy

00:51:26

NW

13

Milczyński Marek

Mysłowice

00:52:23

NW

14

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

00:53:02

K/NW

15

Wilczyński Franciszek

Jaworzno

00:53:08

NW

16

Sosin Stanisław

Stadion Śląski

00:53:17

NW

17

Rurański Jerzy

Stadion Śląski

00:53:17

NW

18

Świgoń Katarzyna

Katowice

00:54:44

K/NW

19

Wołyńczuk Anna

Mysłowice

00:55:28

K/NW

20

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

00:57:29

K/NW

21

Maciuk Helena

Stadion Śląski

00:57:53

K/NW

22

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

00:58:04

K/NW

23

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

00:58:08

K/NW

24

Adamska Danuta

Mysłowice

00:58:42

K/NW

25

Sagan Irena

40-latek Tychy

01:00:04

K/NW

26

Lubowiecki Adam

Katowice

01:00:27

NW

27

Zobek Edward

Sosnowiec

01:04:02

NW

28

Gębska Elżbieta

Będzin

01:04:23

K/NW

29

Królikowska-Łoskot Danuta

Stadion Śląski

01:05:19

K/NW

30

Zięba Julia

Stadion Śląski

01:05:26

K/NW

31

Wiesner Stanisława

Katowice

00:42:13

2okr. K/NW

32

Roślik Igor

Katowice

00:42:16

2okr. NW

 

KLASYFIKACJA KOBIET :

1

Mikołajczyk Sandra

Silesia Runners Club

00:27:21

K

2

Szelest Barbara

MKB nr 1

00:28:15

K

3

Redzik Dorota

Endurance Team

00:28:24

K

4

Menżyk Joanna

Mysłowice

00:30:19

K/ Sł.Mund.

5

Morawska Julia

UKS Chromik Mysłowice

00:30:56

K

6

Zakrzewska Natalia

UKS Chromik Mysłowice

00:31:15

K

7

Kania Agnieszka

Mysłowice

00:33:22

K

8

Harrison Claire

Truchtacz Mysłowice

00:33:36

K

9

Baran Paulina

Orzeł Bębło

00:34:57

K/ Sł.Mund.

10

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

00:35:08

K/ Sł.Mund.

11

Szatniewska Agnieszka

Owocowa Kraina

00:35:27

K

12

Żebrowska Matylda

Mors Hubertus M-ce

00:38:00

K

13

Zaręba Agnieszka

Mysłowice

00:39:03

K

14

Królikowska Gabriela

Katowice

00:46:05

K

15

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

00:48:48

K/NW

16

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:50:16

K/NW

17

Witkowska Maria

Katowice

00:50:20

K/NW

18

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

00:53:02

K/NW

19

Świgoń Katarzyna

Katowice

00:54:44

K/NW

20

Wołyńczuk Anna

Mysłowice

00:55:28

K/NW

21

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

00:57:29

K/NW

22

Maciuk Helena

Stadion Śląski

00:57:53

K/NW

23

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

00:58:04

K/NW

24

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

00:58:08

K/NW

25

Adamska Danuta

Mysłowice

00:58:42

K/NW

26

Sagan Irena

40-latek Tychy

01:00:04

K/NW

27

Gębska Elżbieta

Będzin

01:04:23

K/NW

28

Królikowska-Łoskot Danuta

Stadion Śląski

01:05:19

K/NW

29

Zięba Julia

Stadion Śląski

01:05:26

K/NW

30

Wiesner Stanisława

Katowice

00:42:13

2okr. K/NW

31

Kurek Anna

MOSiR Czeladź

00:28:30

1okr.

 

KLASYFIKACJA MUNDUROWA :

1

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

00:26:53

Sł.Mund.

2

Sroga Przemysław

Mysłowice

00:30:16

Sł.Mund.

3

Menżyk Joanna

Mysłowice

00:30:19

K/ Sł.Mund.

4

Janiec Tomasz

Chełmek

00:31:58

Sł.Mund.

5

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

00:32:48

Sł.Mund.

6

Milkowski Jan

KMP  Siemianowice Śl.

00:33:28

Sł.Mund.

7

Kobak Krzysztof

Mysłowice

00:33:30

Sł.Mund.

8

Litwin Sławomir

Pogoria Biega

00:34:42

Sł.Mund.

9

Baran Paulina

Orzeł Bębło

00:34:57

K/ Sł.Mund.

10

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

00:35:08

K/ Sł.Mund.

11

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00:42:40

Sł.Mund.

 

 

KLASYFIKACJA TRUCHTACZY :

1

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

00:26:53

Sł.Mund.

2

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00:27:27

 

3

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:27:37

 

4

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:27:55

 

5

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

00:30:25

 

6

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

00:30:56

 

7

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

00:32:48

Sł.Mund.

8

Harrison Claire

Truchtacz Mysłowice

00:33:36

K

9

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

00:33:40

 

10

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

00:35:28

 

11

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

00:40:33

 

12

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00:42:40

Sł.Mund.

13

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

00:44:22

 

14

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:50:16

K/NW

15

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

00:52:53

 

16

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

00:58:04

K/NW

LEGENDA:

·                 I,II…VII – Ilość ukończonych zawodów

·                 NW – Nordic Walking

·                 CC – Canicross

·                 K – Kobieta

·                 Sł.Mund. – Kategoria branżowa – Służby Mundurowe

·                           (PB) – Do ukończonych zawodów, doliczono wynik Biegu Trzeciego „Polska Biega”

·                 +(PB) – Do ukończonych zawodów, nie doliczono wyniku Biegu Trzeciego „Polska Biega”

·                 1 okr. – zawody ukończone na niepełnym dystansie, odpowiednio: 1 lub 2 okrążenia.

·                 Jeśli w rubryce uwagi jest tylko cyfra rzymska (ilość ukończonych zawodów), oznacza to:  zwykły biegacz, mężczyzna, bez przynależności resortowej.

 

 

 

J.Ksi.

Poprawiony: niedziela, 21 października 2018 20:28
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack