Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

logo.jpg

Logowanie



Sonda

Jak oceniasz naszą stronę?
 

Szukaj

Licznik

Użytkownicy na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 148 gości 

Agora Profile

Not Available to Guests

Agorians Online

Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości 
Stworzone dzięki jVitals
Wpisany przez Jacek Księżyk   
środa, 24 października 2018 21:13

IX PRZEŁAJOWE GRAND PRIX MYSŁOWIC

O PUCHAR TRUCHTACZA

WYNIKI PO SZEŚCIU BIEGACH

(Bez uwzględnienia Biegu Trzeciego – Polska Biega)

alt

KLASYFIKACJA OPEN :

Miejsce

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

WYNIKI : I + II (- III) + IV + V + VI

UWAGI

1

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

02:13:35

V Sł.Mund.

2

Proksa Robert

UKS Chromik Mysłowice

02:17:29

V

3

Kania Damian

MKB nr 1

02:18:31

V

4

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

02:21:59

V

5

Szelest Barbara

MKB nr 1

02:24:54

V K

6

Idzikowski Adam

Świętochłowice Śląskie

02:25:31

V CC

7

Oleksy Krzysztof

ADS Masna Krytyczna

02:30:48

V

8

Sroga Przemysław

Mysłowice

02:34:29

V Sł.Mund.

9

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

02:36:21

V

10

Gieroszka Robert

Mysłowice

02:38:27

V

11

Menżyk Joanna

Mysłowice

02:40:32

V K/ Sł.Mund.

12

Zasucha Grzegorz

Stowarzyszenie Puls Śląska

02:44:49

V

13

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

02:47:35

V

14

Suślik Sobiesław

Mysłowice

02:53:25

V

15

Szatniewska Agnieszka

Owocowa Kraina

03:14:08

V K

16

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

03:15:14

V

17

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

03:26:59

V

18

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

03:40:11

V Sł.Mund.

19

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

03:49:01

V NW

20

Królikowski Mirosław

Katowice

04:01:10

V NW

21

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

04:07:19

V K/NW

22

Sagan Marian

40-latek Tychy

04:16:21

V NW

23

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

04:17:56

V K/NW

24

Koziarz Roman

Stadion Śląski

04:19:07

V NW

25

Milczyński Marek

Mysłowice

04:26:57

V NW

26

Kurek Edward

MOSiR Czeladź

04:28:28

V NW

27

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

04:44:38

V K/NW

28

Świgoń Katarzyna

Katowice

04:45:12

V K/NW

29

Sagan Irena

40-latek Tychy

04:53:38

V K/NW

30

Lubowiecki Adam

Katowice

05:01:47

V NW

31

Zobek Edward

Sosnowiec

05:16:52

V NW

32

Królikowska-Łoskot Danuta

Stadion Śląski

05:22:10

V K/NW

33

Zięba Julia

Stadion Śląski

05:24:03

V K/NW

34

Ochowicz Andrzej

KCH

01:42:26

IV

35

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

01:51:45

IV

36

Szymkowski Krzysztof

Częstochowa

01:55:19

IV

37

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

02:00:48

IV

38

Turek Rafał

Owocowa Kraina

02:02:06

IV

39

Szklorz Sylwester

Katowice

02:04:08

IV Sł.Mund.

40

Idzikowska Angelika

Świętochłowice Śląskie

02:08:14

IV K

41

Nogal Leszek

Mikołów

02:08:50

IV

42

Kulików Sławomir

Mysłowice

02:09:12

IV

43

Kolonko Mirosław

Goggle Pae Team

02:11:06

IV CC

44

Kobak Krzysztof

Mysłowice

02:12:20

IV Sł.Mund.

45

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

02:13:26

IV Sł.Mund.

46

Milkowski Jan

KMP  Siemianowice Śl.

02:19:22

IV Sł.Mund.

47

Bałaziński Paweł

A-Team

02:20:12

IV

48

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

02:21:04

IV

49

Kotara Grzegorz

Mysłowice

02:23:08

IV

50

Niedźwiedzki Ryszard

TKKF  Saturn Czeladź

02:33:34

IV

51

Żebrowska Matylda

MORS Hubertus M-ce

02:35:46

IV K

52

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

02:54:19

IV

53

Królikowska Gabriela

Katowice

02:56:33

IV K

54

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

03:00:18

IV NW

55

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

03:07:00

IV NW

56

Sitkowski Paweł

Mysłowice

03:18:43

IV NW

57

Wilk Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

03:19:04

IV NW

58

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

03:27:38

IV K/NW

59

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

03:31:53

IV K/NW

60

Sosin Stanisław

Stadion Śląski

03:33:31

IV NW

61

Rurański Jerzy

Stadion Śląski

03:41:04

IV NW

62

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

03:50:40

IV K/NW

63

Maciuk Helena

Stadion Śląski

03:57:24

IV K/NW

64

Gębska Elżbieta

Będzin

04:12:43

IV K/NW

65

Szczepański Janusz

Mysłowice

01:24:48

III

66

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

01:24:54

III

67

Dudzik Zenon

Katowice

01:25:05

III

68

Dandyk Karol

UKS Chromik Mysłowice

01:25:55

III

69

Zbąski Bartłomiej

TKKF Jastrząb Ruda Śl.

01:27:19

III

70

Stachowiak Sebastian

Stadion Śląski

01:28:06

III

71

Tymiec Przemysław

MKB nr 1

01:33:35

III

72

Zakrzewska Natalia

UKS Chromik Mysłowice

01:34:20

III K

73

Helios Dominik

UKS Bonito Murcki

01:38:41

III

74

Sroga Arkadiusz

Mysłowice

01:40:05

III

75

Kania Agnieszka

Mysłowice

01:41:13

III K

76

Litwin Sławomir

Pogoria Biega

01:44:06

III Sł.Mund.

77

Wencel Zbigniew

Leiber Poland Team

01:45:37

III

78

Kolonko Justyna

Goggle Pae Team

01:52:24

III K

79

Wizner Czesław

Mysłowice

02:01:31

III Sł.Mund.

80

Nowak Ewa

Stadion Śląski

02:24:19

III K/NW

81

Wasilewska Barbara

Katowice

02:46:50

III K/NW

82

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

02:58:33

III K/NW

83

Grocholewski Włodzimierz

Truchtacz Mysłowice

00:53:57

II

84

Smaczyński Dariusz

Aktywna Dąbrowa

00:54:58

II

85

Motyl Piotr

Katowice

00:55:11

II

86

Błotko Jacek

UKS Chromik Mysłowice

00:58:16

II

87

Kobyliński Tomasz

WKB Meta Lubliniec

00:59:13

II Sł.Mund.

88

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

01:01:00

II

89

Wartok Mariusz

Mysłowice

01:11:43

II

90

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

01:13:50

II K/ Sł.Mund.

91

Klich Izabela

Truchtacz Mysłowice

01:14:49

II K

92

Baluch Adam

Katowice

01:15:50

II

93

Orzechowski Adam

MKB nr 1

01:16:24

II

94

Dąbrowiecka Agata

Sosnowiec

01:17:39

II K

95

Augustyńska Aleksandra

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:19:21

II K

96

Węgler Zbigniew

Sosnowiec

01:27:59

II

97

Suder Mateusz

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:54:53

II NW

98

Gaura Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:57:20

II K/NW

99

Smalcerz Marzena

ZSS im. J. Korczaka M-ce

02:00:57

II K/NW

100

Lewandowski Jacek

Stadion Śląski

02:11:07

II NW

101

Mokry Dominik

MKB nr 1

00:29:38

I

102

Hadzik Rafał

Gliwice

00:30:01

I

103

Pytel Piotr

Mysłowice

00:30:26

I Sł.Mund.

104

Bereszko Waldemar

TKKF  Saturn Czeladź

00:33:40

I

105

Jamroz Damian

Husky Fan

00:34:07

I CC

106

Bogus Łukasz

Bieruń

00:34:26

I

107

Gieroszka Artur

BMW Team

00:34:51

I

108

Pilawska Agnieszka

Tuptusie SP 55

00:36:28

I K

109

Piechaczek Krzysztof

Katowice

00:36:32

I

110

Krypczyk Michał

Chorzów

00:36:36

I CC

111

Krypczyk Katarzyna

August Team

00:36:55

I K/CC

112

Węgler Jarosław

Ruda Śląska

00:37:12

I

113

Łukojko Ewa

Ruda Śląska

00:37:13

I K/CC

114

Haśnik Arkadiusz

Katowice

00:37:18

I

115

Rekieć Kaja

Dąbrowa Górnicza

00:37:21

I K

116

Gaczorek Agnieszka

Sosnowiec

00:37:32

I K

117

Waszka Marta

Ruda Śląska

00:41:01

I K

118

Węgler Kornelia

Ruda Śląska

00:41:02

I K

119

Bułman Jagoda

Sosnowiec

00:41:07

I K/CC

120

Kasprzyk Wiesław

Sosnowiec

00:42:34

I

121

Mrozek Piotr

Katowice

00:46:59

I

122

Mól Wioletta

Czeladź Biega

00:47:47

I K/NW

123

Thomalla Bogdan

Silesia Nordic Team

00:55:52

I NW

124

Borkowska Kaja

Tuptusie SP 55

01:01:51

I K/NW

125

Borkowska Aleksandra

Tuptusie SP 55

01:02:10

I K/NW

126

Wolany Denis

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:02:55

I NW

127

Filiński Sebastian

Tuptusie SP 55

01:06:35

I NW

128

Mizak Oliwia

Tuptusie SP 55

01:10:49

I K/NW

129

Sojka Magdalena

Tuptusie SP 55

01:10:50

I K/NW

130

Gajda Radosław

Tuptusie SP 55

01:10:51

I NW

 

KLASYFIKACJA CANICROSS :

1

Idzikowski Adam

Świętochłowice Śląskie

02:25:31

V CC

2

Kolonko Mirosław

Goggle Pae Team

02:11:06

IV CC

3

Jamroz Damian

Husky Fan

00:34:07

I CC

4

Krypczyk Michał

Chorzów

00:36:36

I CC

5

Krypczyk Katarzyna

August Team

00:36:55

I K/CC

6

Łukojko Ewa

Ruda Śląska

00:37:13

I K/CC

7

Bułman Jagoda

Sosnowiec

00:41:07

I K/CC

 

KLASYFIKACJA NORDIC WALKING :

1

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

03:49:01

V NW

2

Królikowski Mirosław

Katowice

04:01:10

V NW

3

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

04:07:19

V K/NW

4

Sagan Marian

40-latek Tychy

04:16:21

V NW

5

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

04:17:56

V K/NW

6

Koziarz Roman

Stadion Śląski

04:19:07

V NW

7

Milczyński Marek

Mysłowice

04:26:57

V NW

8

Kurek Edward

MOSiR Czeladź

04:28:28

V NW

9

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

04:44:38

V K/NW

10

Świgoń Katarzyna

Katowice

04:45:12

V K/NW

11

Sagan Irena

40-latek Tychy

04:53:38

V K/NW

12

Lubowiecki Adam

Katowice

05:01:47

V NW

13

Zobek Edward

Sosnowiec

05:16:52

V NW

14

Królikowska-Łoskot Danuta

Stadion Śląski

05:22:10

V K/NW

15

Zięba Julia

Stadion Śląski

05:24:03

V K/NW

16

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

03:00:18

IV NW

17

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

03:07:00

IV NW

18

Sitkowski Paweł

Mysłowice

03:18:43

IV NW

19

Wilk Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

03:19:04

IV NW

20

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

03:27:38

IV K/NW

21

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

03:31:53

IV K/NW

22

Sosin Stanisław

Stadion Śląski

03:33:31

IV NW

23

Rurański Jerzy

Stadion Śląski

03:41:04

IV NW

24

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

03:50:40

IV K/NW

25

Maciuk Helena

Stadion Śląski

03:57:24

IV K/NW

26

Gębska Elżbieta

Będzin

04:12:43

IV K/NW

27

Nowak Ewa

Stadion Śląski

02:24:19

III K/NW

28

Wasilewska Barbara

Katowice

02:46:50

III K/NW

29

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

02:58:33

III K/NW

30

Suder Mateusz

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:54:53

II NW

31

Gaura Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:57:20

II K/NW

32

Smalcerz Marzena

ZSS im. J. Korczaka M-ce

02:00:57

II K/NW

33

Lewandowski Jacek

Stadion Śląski

02:11:07

II NW

34

Mól Wioletta

Czeladź Biega

00:47:47

I K/NW

35

Thomalla Bogdan

Silesia Nordic Team

00:55:52

I NW

36

Borkowska Kaja

Tuptusie SP 55

01:01:51

I K/NW

37

Borkowska Aleksandra

Tuptusie SP 55

01:02:10

I K/NW

38

Wolany Denis

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:02:55

I NW

39

Filiński Sebastian

Tuptusie SP 55

01:06:35

I NW

40

Mizak Oliwia

Tuptusie SP 55

01:10:49

I K/NW

41

Sojka Magdalena

Tuptusie SP 55

01:10:50

I K/NW

42

Gajda Radosław

Tuptusie SP 55

01:10:51

I NW

 

KLASYFIKACJA KOBIET :

1

Szelest Barbara

MKB nr 1

02:24:54

V K

2

Menżyk Joanna

Mysłowice

02:40:32

V K/ Sł.Mund.

3

Szatniewska Agnieszka

Owocowa Kraina

03:14:08

V K

4

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

04:07:19

V K/NW

5

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

04:17:56

V K/NW

6

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

04:44:38

V K/NW

7

Świgoń Katarzyna

Katowice

04:45:12

V K/NW

8

Sagan Irena

40-latek Tychy

04:53:38

V K/NW

9

Królikowska-Łoskot Danuta

Stadion Śląski

05:22:10

V K/NW

10

Zięba Julia

Stadion Śląski

05:24:03

V K/NW

11

Idzikowska Angelika

Świętochłowice Śląskie

02:08:14

IV K

12

Żebrowska Matylda

MORS Hubertus M-ce

02:35:46

IV K

13

Królikowska Gabriela

Katowice

02:56:33

IV K

14

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

03:27:38

IV K/NW

15

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

03:31:53

IV K/NW

16

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

03:50:40

IV K/NW

17

Maciuk Helena

Stadion Śląski

03:57:24

IV K/NW

18

Gębska Elżbieta

Będzin

04:12:43

IV K/NW

19

Zakrzewska Natalia

UKS Chromik Mysłowice

01:34:20

III K

20

Kania Agnieszka

Mysłowice

01:41:13

III K

21

Kolonko Justyna

Goggle Pae Team

01:52:24

III K

22

Nowak Ewa

Stadion Śląski

02:24:19

III K/NW

23

Wasilewska Barbara

Katowice

02:46:50

III K/NW

24

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

02:58:33

III K/NW

25

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

01:13:50

II K/ Sł.Mund.

26

Klich Izabela

Truchtacz Mysłowice

01:14:49

II K

27

Dąbrowiecka Agata

Sosnowiec

01:17:39

II K

28

Augustyńska Aleksandra

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:19:21

II K

29

Gaura Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:57:20

II K/NW

30

Smalcerz Marzena

ZSS im. J. Korczaka M-ce

02:00:57

II K/NW

31

Pilawska Agnieszka

Tuptusie SP 55

00:36:28

I K

32

Krypczyk Katarzyna

August Team

00:36:55

I K/CC

33

Łukojko Ewa

Ruda Śląska

00:37:13

I K/CC

34

Rekieć Kaja

Dąbrowa Górnicza

00:37:21

I K

35

Gaczorek Agnieszka

Sosnowiec

00:37:32

I K

36

Waszka Marta

Ruda Śląska

00:41:01

I K

37

Węgler Kornelia

Ruda Śląska

00:41:02

I K

38

Bułman Jagoda

Sosnowiec

00:41:07

I K/CC

39

Mól Wioletta

Czeladź Biega

00:47:47

I K/NW

40

Borkowska Kaja

Tuptusie SP 55

01:01:51

I K/NW

41

Borkowska Aleksandra

Tuptusie SP 55

01:02:10

I K/NW

42

Mizak Oliwia

Tuptusie SP 55

01:10:49

I K/NW

43

Sojka Magdalena

Tuptusie SP 55

01:10:50

I K/NW

 

KLASYFIKACJA MUNDUROWA :

1

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

02:13:35

V Sł.Mund.

2

Sroga Przemysław

Mysłowice

02:34:29

V Sł.Mund.

3

Menżyk Joanna

Mysłowice

02:40:32

V K/ Sł.Mund.

4

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

03:40:11

V Sł.Mund.

5

Szklorz Sylwester

Katowice

02:04:08

IV Sł.Mund.

6

Kobak Krzysztof

Mysłowice

02:12:20

IV Sł.Mund.

7

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

02:13:26

IV Sł.Mund.

8

Milkowski Jan

KMP  Siemianowice Śl.

02:19:22

IV Sł.Mund.

9

Litwin Sławomir

Pogoria Biega

01:44:06

III Sł.Mund.

10

Wizner Czesław

Mysłowice

02:01:31

III Sł.Mund.

11

Kobyliński Tomasz

WKB Meta Lubliniec

00:59:13

II Sł.Mund.

12

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

01:13:50

II K/ Sł.Mund.

13

Pytel Piotr

Mysłowice

00:30:26

I Sł.Mund.

 

KLASYFIKACJA TRUCHTACZY :

1

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

02:13:35

V Sł.Mund.

2

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

02:21:59

V

3

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

02:36:21

V

4

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

02:47:35

V

5

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

03:15:14

V

6

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

03:26:59

V

7

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

03:40:11

V Sł.Mund.

8

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

04:17:56

V K/NW

9

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

01:51:45

IV

10

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

02:00:48

IV

11

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

02:13:26

IV Sł.Mund.

12

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

02:21:04

IV

13

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

02:54:19

IV

14

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

03:50:40

IV K/NW

15

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

01:24:54

III

16

Grocholewski Włodzimierz

Truchtacz Mysłowice

00:53:57

II

17

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

01:01:00

II

18

Klich Izabela

Truchtacz Mysłowice

01:14:49

II K

LEGENDA:

  • I,II…VII – Ilość ukończonych zawodów
  • NW – Nordic Walking
  • CC – Canicross
  • K – Kobieta
  • Sł.Mund. – Kategoria branżowa – Służby Mundurowe
  • Truchtacz - Kategoria klubowa
  • (PB) – Do ukończonych zawodów, doliczono wynik Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • +(PB) – Do ukończonych zawodów, nie doliczono wyniku Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • 1 okr. – zawody ukończone na niepełnym dystansie, odpowiednio: 1 lub 2 okrążenia.
  • Jeśli w rubryce uwagi jest tylko cyfra rzymska (ilość ukończonych zawodów), oznacza to: Zwykły biegacz, mężczyzna, bez przynależności resortowej.

 

 

J.Ksi.

Poprawiony: środa, 24 października 2018 21:18
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack