Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Jacek Księżyk   
środa, 24 października 2018 21:13

IX PRZEŁAJOWE GRAND PRIX MYSŁOWIC

O PUCHAR TRUCHTACZA

WYNIKI PO SZEŚCIU BIEGACH

(Bez uwzględnienia Biegu Trzeciego – Polska Biega)

alt

KLASYFIKACJA OPEN :

Miejsce

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

WYNIKI : I + II (- III) + IV + V + VI

UWAGI

1

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

02:13:35

V Sł.Mund.

2

Proksa Robert

UKS Chromik Mysłowice

02:17:29

V

3

Kania Damian

MKB nr 1

02:18:31

V

4

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

02:21:59

V

5

Szelest Barbara

MKB nr 1

02:24:54

V K

6

Idzikowski Adam

Świętochłowice Śląskie

02:25:31

V CC

7

Oleksy Krzysztof

ADS Masna Krytyczna

02:30:48

V

8

Sroga Przemysław

Mysłowice

02:34:29

V Sł.Mund.

9

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

02:36:21

V

10

Gieroszka Robert

Mysłowice

02:38:27

V

11

Menżyk Joanna

Mysłowice

02:40:32

V K/ Sł.Mund.

12

Zasucha Grzegorz

Stowarzyszenie Puls Śląska

02:44:49

V

13

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

02:47:35

V

14

Suślik Sobiesław

Mysłowice

02:53:25

V

15

Szatniewska Agnieszka

Owocowa Kraina

03:14:08

V K

16

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

03:15:14

V

17

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

03:26:59

V

18

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

03:40:11

V Sł.Mund.

19

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

03:49:01

V NW

20

Królikowski Mirosław

Katowice

04:01:10

V NW

21

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

04:07:19

V K/NW

22

Sagan Marian

40-latek Tychy

04:16:21

V NW

23

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

04:17:56

V K/NW

24

Koziarz Roman

Stadion Śląski

04:19:07

V NW

25

Milczyński Marek

Mysłowice

04:26:57

V NW

26

Kurek Edward

MOSiR Czeladź

04:28:28

V NW

27

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

04:44:38

V K/NW

28

Świgoń Katarzyna

Katowice

04:45:12

V K/NW

29

Sagan Irena

40-latek Tychy

04:53:38

V K/NW

30

Lubowiecki Adam

Katowice

05:01:47

V NW

31

Zobek Edward

Sosnowiec

05:16:52

V NW

32

Królikowska-Łoskot Danuta

Stadion Śląski

05:22:10

V K/NW

33

Zięba Julia

Stadion Śląski

05:24:03

V K/NW

34

Ochowicz Andrzej

KCH

01:42:26

IV

35

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

01:51:45

IV

36

Szymkowski Krzysztof

Częstochowa

01:55:19

IV

37

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

02:00:48

IV

38

Turek Rafał

Owocowa Kraina

02:02:06

IV

39

Szklorz Sylwester

Katowice

02:04:08

IV Sł.Mund.

40

Idzikowska Angelika

Świętochłowice Śląskie

02:08:14

IV K

41

Nogal Leszek

Mikołów

02:08:50

IV

42

Kulików Sławomir

Mysłowice

02:09:12

IV

43

Kolonko Mirosław

Goggle Pae Team

02:11:06

IV CC

44

Kobak Krzysztof

Mysłowice

02:12:20

IV Sł.Mund.

45

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

02:13:26

IV Sł.Mund.

46

Milkowski Jan

KMP  Siemianowice Śl.

02:19:22

IV Sł.Mund.

47

Bałaziński Paweł

A-Team

02:20:12

IV

48

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

02:21:04

IV

49

Kotara Grzegorz

Mysłowice

02:23:08

IV

50

Niedźwiedzki Ryszard

TKKF  Saturn Czeladź

02:33:34

IV

51

Żebrowska Matylda

MORS Hubertus M-ce

02:35:46

IV K

52

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

02:54:19

IV

53

Królikowska Gabriela

Katowice

02:56:33

IV K

54

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

03:00:18

IV NW

55

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

03:07:00

IV NW

56

Sitkowski Paweł

Mysłowice

03:18:43

IV NW

57

Wilk Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

03:19:04

IV NW

58

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

03:27:38

IV K/NW

59

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

03:31:53

IV K/NW

60

Sosin Stanisław

Stadion Śląski

03:33:31

IV NW

61

Rurański Jerzy

Stadion Śląski

03:41:04

IV NW

62

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

03:50:40

IV K/NW

63

Maciuk Helena

Stadion Śląski

03:57:24

IV K/NW

64

Gębska Elżbieta

Będzin

04:12:43

IV K/NW

65

Szczepański Janusz

Mysłowice

01:24:48

III

66

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

01:24:54

III

67

Dudzik Zenon

Katowice

01:25:05

III

68

Dandyk Karol

UKS Chromik Mysłowice

01:25:55

III

69

Zbąski Bartłomiej

TKKF Jastrząb Ruda Śl.

01:27:19

III

70

Stachowiak Sebastian

Stadion Śląski

01:28:06

III

71

Tymiec Przemysław

MKB nr 1

01:33:35

III

72

Zakrzewska Natalia

UKS Chromik Mysłowice

01:34:20

III K

73

Helios Dominik

UKS Bonito Murcki

01:38:41

III

74

Sroga Arkadiusz

Mysłowice

01:40:05

III

75

Kania Agnieszka

Mysłowice

01:41:13

III K

76

Litwin Sławomir

Pogoria Biega

01:44:06

III Sł.Mund.

77

Wencel Zbigniew

Leiber Poland Team

01:45:37

III

78

Kolonko Justyna

Goggle Pae Team

01:52:24

III K

79

Wizner Czesław

Mysłowice

02:01:31

III Sł.Mund.

80

Nowak Ewa

Stadion Śląski

02:24:19

III K/NW

81

Wasilewska Barbara

Katowice

02:46:50

III K/NW

82

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

02:58:33

III K/NW

83

Grocholewski Włodzimierz

Truchtacz Mysłowice

00:53:57

II

84

Smaczyński Dariusz

Aktywna Dąbrowa

00:54:58

II

85

Motyl Piotr

Katowice

00:55:11

II

86

Błotko Jacek

UKS Chromik Mysłowice

00:58:16

II

87

Kobyliński Tomasz

WKB Meta Lubliniec

00:59:13

II Sł.Mund.

88

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

01:01:00

II

89

Wartok Mariusz

Mysłowice

01:11:43

II

90

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

01:13:50

II K/ Sł.Mund.

91

Klich Izabela

Truchtacz Mysłowice

01:14:49

II K

92

Baluch Adam

Katowice

01:15:50

II

93

Orzechowski Adam

MKB nr 1

01:16:24

II

94

Dąbrowiecka Agata

Sosnowiec

01:17:39

II K

95

Augustyńska Aleksandra

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:19:21

II K

96

Węgler Zbigniew

Sosnowiec

01:27:59

II

97

Suder Mateusz

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:54:53

II NW

98

Gaura Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:57:20

II K/NW

99

Smalcerz Marzena

ZSS im. J. Korczaka M-ce

02:00:57

II K/NW

100

Lewandowski Jacek

Stadion Śląski

02:11:07

II NW

101

Mokry Dominik

MKB nr 1

00:29:38

I

102

Hadzik Rafał

Gliwice

00:30:01

I

103

Pytel Piotr

Mysłowice

00:30:26

I Sł.Mund.

104

Bereszko Waldemar

TKKF  Saturn Czeladź

00:33:40

I

105

Jamroz Damian

Husky Fan

00:34:07

I CC

106

Bogus Łukasz

Bieruń

00:34:26

I

107

Gieroszka Artur

BMW Team

00:34:51

I

108

Pilawska Agnieszka

Tuptusie SP 55

00:36:28

I K

109

Piechaczek Krzysztof

Katowice

00:36:32

I

110

Krypczyk Michał

Chorzów

00:36:36

I CC

111

Krypczyk Katarzyna

August Team

00:36:55

I K/CC

112

Węgler Jarosław

Ruda Śląska

00:37:12

I

113

Łukojko Ewa

Ruda Śląska

00:37:13

I K/CC

114

Haśnik Arkadiusz

Katowice

00:37:18

I

115

Rekieć Kaja

Dąbrowa Górnicza

00:37:21

I K

116

Gaczorek Agnieszka

Sosnowiec

00:37:32

I K

117

Waszka Marta

Ruda Śląska

00:41:01

I K

118

Węgler Kornelia

Ruda Śląska

00:41:02

I K

119

Bułman Jagoda

Sosnowiec

00:41:07

I K/CC

120

Kasprzyk Wiesław

Sosnowiec

00:42:34

I

121

Mrozek Piotr

Katowice

00:46:59

I

122

Mól Wioletta

Czeladź Biega

00:47:47

I K/NW

123

Thomalla Bogdan

Silesia Nordic Team

00:55:52

I NW

124

Borkowska Kaja

Tuptusie SP 55

01:01:51

I K/NW

125

Borkowska Aleksandra

Tuptusie SP 55

01:02:10

I K/NW

126

Wolany Denis

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:02:55

I NW

127

Filiński Sebastian

Tuptusie SP 55

01:06:35

I NW

128

Mizak Oliwia

Tuptusie SP 55

01:10:49

I K/NW

129

Sojka Magdalena

Tuptusie SP 55

01:10:50

I K/NW

130

Gajda Radosław

Tuptusie SP 55

01:10:51

I NW

 

KLASYFIKACJA CANICROSS :

1

Idzikowski Adam

Świętochłowice Śląskie

02:25:31

V CC

2

Kolonko Mirosław

Goggle Pae Team

02:11:06

IV CC

3

Jamroz Damian

Husky Fan

00:34:07

I CC

4

Krypczyk Michał

Chorzów

00:36:36

I CC

5

Krypczyk Katarzyna

August Team

00:36:55

I K/CC

6

Łukojko Ewa

Ruda Śląska

00:37:13

I K/CC

7

Bułman Jagoda

Sosnowiec

00:41:07

I K/CC

 

KLASYFIKACJA NORDIC WALKING :

1

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

03:49:01

V NW

2

Królikowski Mirosław

Katowice

04:01:10

V NW

3

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

04:07:19

V K/NW

4

Sagan Marian

40-latek Tychy

04:16:21

V NW

5

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

04:17:56

V K/NW

6

Koziarz Roman

Stadion Śląski

04:19:07

V NW

7

Milczyński Marek

Mysłowice

04:26:57

V NW

8

Kurek Edward

MOSiR Czeladź

04:28:28

V NW

9

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

04:44:38

V K/NW

10

Świgoń Katarzyna

Katowice

04:45:12

V K/NW

11

Sagan Irena

40-latek Tychy

04:53:38

V K/NW

12

Lubowiecki Adam

Katowice

05:01:47

V NW

13

Zobek Edward

Sosnowiec

05:16:52

V NW

14

Królikowska-Łoskot Danuta

Stadion Śląski

05:22:10

V K/NW

15

Zięba Julia

Stadion Śląski

05:24:03

V K/NW

16

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

03:00:18

IV NW

17

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

03:07:00

IV NW

18

Sitkowski Paweł

Mysłowice

03:18:43

IV NW

19

Wilk Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

03:19:04

IV NW

20

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

03:27:38

IV K/NW

21

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

03:31:53

IV K/NW

22

Sosin Stanisław

Stadion Śląski

03:33:31

IV NW

23

Rurański Jerzy

Stadion Śląski

03:41:04

IV NW

24

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

03:50:40

IV K/NW

25

Maciuk Helena

Stadion Śląski

03:57:24

IV K/NW

26

Gębska Elżbieta

Będzin

04:12:43

IV K/NW

27

Nowak Ewa

Stadion Śląski

02:24:19

III K/NW

28

Wasilewska Barbara

Katowice

02:46:50

III K/NW

29

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

02:58:33

III K/NW

30

Suder Mateusz

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:54:53

II NW

31

Gaura Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:57:20

II K/NW

32

Smalcerz Marzena

ZSS im. J. Korczaka M-ce

02:00:57

II K/NW

33

Lewandowski Jacek

Stadion Śląski

02:11:07

II NW

34

Mól Wioletta

Czeladź Biega

00:47:47

I K/NW

35

Thomalla Bogdan

Silesia Nordic Team

00:55:52

I NW

36

Borkowska Kaja

Tuptusie SP 55

01:01:51

I K/NW

37

Borkowska Aleksandra

Tuptusie SP 55

01:02:10

I K/NW

38

Wolany Denis

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:02:55

I NW

39

Filiński Sebastian

Tuptusie SP 55

01:06:35

I NW

40

Mizak Oliwia

Tuptusie SP 55

01:10:49

I K/NW

41

Sojka Magdalena

Tuptusie SP 55

01:10:50

I K/NW

42

Gajda Radosław

Tuptusie SP 55

01:10:51

I NW

 

KLASYFIKACJA KOBIET :

1

Szelest Barbara

MKB nr 1

02:24:54

V K

2

Menżyk Joanna

Mysłowice

02:40:32

V K/ Sł.Mund.

3

Szatniewska Agnieszka

Owocowa Kraina

03:14:08

V K

4

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

04:07:19

V K/NW

5

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

04:17:56

V K/NW

6

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

04:44:38

V K/NW

7

Świgoń Katarzyna

Katowice

04:45:12

V K/NW

8

Sagan Irena

40-latek Tychy

04:53:38

V K/NW

9

Królikowska-Łoskot Danuta

Stadion Śląski

05:22:10

V K/NW

10

Zięba Julia

Stadion Śląski

05:24:03

V K/NW

11

Idzikowska Angelika

Świętochłowice Śląskie

02:08:14

IV K

12

Żebrowska Matylda

MORS Hubertus M-ce

02:35:46

IV K

13

Królikowska Gabriela

Katowice

02:56:33

IV K

14

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

03:27:38

IV K/NW

15

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

03:31:53

IV K/NW

16

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

03:50:40

IV K/NW

17

Maciuk Helena

Stadion Śląski

03:57:24

IV K/NW

18

Gębska Elżbieta

Będzin

04:12:43

IV K/NW

19

Zakrzewska Natalia

UKS Chromik Mysłowice

01:34:20

III K

20

Kania Agnieszka

Mysłowice

01:41:13

III K

21

Kolonko Justyna

Goggle Pae Team

01:52:24

III K

22

Nowak Ewa

Stadion Śląski

02:24:19

III K/NW

23

Wasilewska Barbara

Katowice

02:46:50

III K/NW

24

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

02:58:33

III K/NW

25

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

01:13:50

II K/ Sł.Mund.

26

Klich Izabela

Truchtacz Mysłowice

01:14:49

II K

27

Dąbrowiecka Agata

Sosnowiec

01:17:39

II K

28

Augustyńska Aleksandra

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:19:21

II K

29

Gaura Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:57:20

II K/NW

30

Smalcerz Marzena

ZSS im. J. Korczaka M-ce

02:00:57

II K/NW

31

Pilawska Agnieszka

Tuptusie SP 55

00:36:28

I K

32

Krypczyk Katarzyna

August Team

00:36:55

I K/CC

33

Łukojko Ewa

Ruda Śląska

00:37:13

I K/CC

34

Rekieć Kaja

Dąbrowa Górnicza

00:37:21

I K

35

Gaczorek Agnieszka

Sosnowiec

00:37:32

I K

36

Waszka Marta

Ruda Śląska

00:41:01

I K

37

Węgler Kornelia

Ruda Śląska

00:41:02

I K

38

Bułman Jagoda

Sosnowiec

00:41:07

I K/CC

39

Mól Wioletta

Czeladź Biega

00:47:47

I K/NW

40

Borkowska Kaja

Tuptusie SP 55

01:01:51

I K/NW

41

Borkowska Aleksandra

Tuptusie SP 55

01:02:10

I K/NW

42

Mizak Oliwia

Tuptusie SP 55

01:10:49

I K/NW

43

Sojka Magdalena

Tuptusie SP 55

01:10:50

I K/NW

 

KLASYFIKACJA MUNDUROWA :

1

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

02:13:35

V Sł.Mund.

2

Sroga Przemysław

Mysłowice

02:34:29

V Sł.Mund.

3

Menżyk Joanna

Mysłowice

02:40:32

V K/ Sł.Mund.

4

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

03:40:11

V Sł.Mund.

5

Szklorz Sylwester

Katowice

02:04:08

IV Sł.Mund.

6

Kobak Krzysztof

Mysłowice

02:12:20

IV Sł.Mund.

7

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

02:13:26

IV Sł.Mund.

8

Milkowski Jan

KMP  Siemianowice Śl.

02:19:22

IV Sł.Mund.

9

Litwin Sławomir

Pogoria Biega

01:44:06

III Sł.Mund.

10

Wizner Czesław

Mysłowice

02:01:31

III Sł.Mund.

11

Kobyliński Tomasz

WKB Meta Lubliniec

00:59:13

II Sł.Mund.

12

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

01:13:50

II K/ Sł.Mund.

13

Pytel Piotr

Mysłowice

00:30:26

I Sł.Mund.

 

KLASYFIKACJA TRUCHTACZY :

1

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

02:13:35

V Sł.Mund.

2

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

02:21:59

V

3

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

02:36:21

V

4

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

02:47:35

V

5

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

03:15:14

V

6

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

03:26:59

V

7

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

03:40:11

V Sł.Mund.

8

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

04:17:56

V K/NW

9

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

01:51:45

IV

10

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

02:00:48

IV

11

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

02:13:26

IV Sł.Mund.

12

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

02:21:04

IV

13

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

02:54:19

IV

14

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

03:50:40

IV K/NW

15

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

01:24:54

III

16

Grocholewski Włodzimierz

Truchtacz Mysłowice

00:53:57

II

17

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

01:01:00

II

18

Klich Izabela

Truchtacz Mysłowice

01:14:49

II K

LEGENDA:

  • I,II…VII – Ilość ukończonych zawodów
  • NW – Nordic Walking
  • CC – Canicross
  • K – Kobieta
  • Sł.Mund. – Kategoria branżowa – Służby Mundurowe
  • Truchtacz - Kategoria klubowa
  • (PB) – Do ukończonych zawodów, doliczono wynik Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • +(PB) – Do ukończonych zawodów, nie doliczono wyniku Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • 1 okr. – zawody ukończone na niepełnym dystansie, odpowiednio: 1 lub 2 okrążenia.
  • Jeśli w rubryce uwagi jest tylko cyfra rzymska (ilość ukończonych zawodów), oznacza to: Zwykły biegacz, mężczyzna, bez przynależności resortowej.

 

 

J.Ksi.

Poprawiony: środa, 24 października 2018 21:18
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack