Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Jacek Księżyk   
środa, 24 października 2018 21:28

IX PRZEŁAJOWE GRAND PRIX MYSŁOWIC

O PUCHAR TRUCHTACZA

WYNIKI PO SZEŚCIU BIEGACH

(Z uwzględnieniem Biegu Trzeciego – Polska Biega)

 

 alt

 

KLASYFIKACJA OPEN :

Miejsce

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

WYNIKI : I + II + III  + IV + V + VI

UWAGI

1

Ochowicz Andrzej

KCH

02:07:50

V(PB)

2

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

02:13:35

V Sł.Mund.

3

Proksa Robert

UKS Chromik Mysłowice

02:17:29

V

4

Kania Damian

MKB nr 1

02:18:31

V

5

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

02:19:11

V(PB)

6

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

02:21:59

V+(PB)

7

Szelest Barbara

MKB nr 1

02:24:54

V K+(PB)

8

Szymkowski Krzysztof

Częstochowa

02:24:59

V(PB)

9

Idzikowski Adam

Świętochłowice Śląskie

02:25:31

V CC+(PB)

10

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

02:30:19

V(PB)

11

Oleksy Krzysztof

ADS Masna Krytyczna

02:30:48

V+(PB)

12

Turek Rafał

Owocowa Kraina

02:31:33

V(PB)

13

Szklorz Sylwester

Katowice

02:34:23

V Sł.Mund. (PB)

14

Sroga Przemysław

Mysłowice

02:34:29

V Sł.Mund.+ (PB)

15

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

02:36:21

V+(PB)

16

Gieroszka Robert

Mysłowice

02:38:27

V+(PB)

17

Idzikowska Angelika

Świętochłowice Śląskie

02:39:15

V K(PB)

18

Nogal Leszek

Mikołów

02:39:58

V(PB)

19

Menżyk Joanna

Mysłowice

02:40:32

V K/ Sł.Mund.

20

Kulików Sławomir

Mysłowice

02:41:26

V(PB)

21

Kolonko Mirosław

Goggle Pae Team

02:43:05

V CC(PB)

22

Kobak Krzysztof

Mysłowice

02:43:52

V Sł.Mund.(PB)

23

Zasucha Grzegorz

Stowarzyszenie Puls Śląska

02:44:49

V+(PB)

24

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

02:47:35

V

25

Suślik Sobiesław

Mysłowice

02:53:25

V

26

Milkowski Jan

KMP  Siemianowice Śl.

02:53:46

V Sł.Mund. (PB)

27

Bałaziński Paweł

A-Team

02:55:21

V(PB)

28

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

02:56:21

V(PB)

29

Kotara Grzegorz

Mysłowice

03:00:00

V(PB)

30

Szatniewska Agnieszka

Owocowa Kraina

03:14:08

V K+(PB)

31

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

03:15:14

V+(PB)

32

Żebrowska Matylda

MORS Hubertus M-ce

03:16:57

V K(PB)

33

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

03:26:59

V

34

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

03:40:11

V Sł.Mund.+(PB)

35

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

03:44:42

V NW(PB)

36

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

03:49:01

V NW+(PB)

37

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

03:53:32

V NW(PB)

38

Królikowski Mirosław

Katowice

04:01:10

V NW+(PB)

39

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

04:07:19

V K/NW

40

Sitkowski Paweł

Mysłowice

04:07:29

V NW(PB)

41

Sagan Marian

40-latek Tychy

04:16:21

V NW+(PB)

42

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

04:17:56

V K/NW+(PB)

43

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

04:18:43

V K/NW(PB)

44

Koziarz Roman

Stadion Śląski

04:19:07

V NW

45

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

04:24:09

V K/NW(PB)

46

Sosin Stanisław

Stadion Śląski

04:26:31

V NW(PB)

47

Milczyński Marek

Mysłowice

04:26:57

V NW+(PB)

48

Kurek Edward

MOSiR Czeladź

04:28:28

V NW

49

Rurański Jerzy

Stadion Śląski

04:35:04

V NW(PB)

50

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

04:44:38

V K/NW

51

Świgoń Katarzyna

Katowice

04:45:12

V K/NW+(PB)

52

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

04:48:35

V K/NW(PB)

53

Sagan Irena

40-latek Tychy

04:53:38

V K/NW+(PB)

54

Lubowiecki Adam

Katowice

05:01:47

V NW+(PB)

55

Gębska Elżbieta

Będzin

05:13:39

V K/NW

56

Zobek Edward

Sosnowiec

05:16:52

V NW+(PB)

57

Królikowska-Łoskot Danuta

Stadion Śląski

05:22:10

V K/NW+(PB)

58

Zięba Julia

Stadion Śląski

05:24:03

V K/NW

59

Szczepański Janusz

Mysłowice

01:52:55

IV(PB)

60

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

01:54:06

IV(PB)

61

Zbąski Bartłomiej

TKKF Jastrząb Ruda Śl.

01:55:17

IV(PB)

62

Sroga Arkadiusz

Mysłowice

02:11:56

IV(PB)

63

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

02:13:26

IV Sł.Mund.

64

Litwin Sławomir

Pogoria Biega

02:18:57

IV Sł.Mund. (PB)

65

Wencel Zbigniew

Leiber Poland Team

02:19:10

IV(PB)

66

Kolonko Justyna

Goggle Pae Team

02:27:24

IV K(PB)

67

Niedźwiedzki Ryszard

TKKF  Saturn Czeladź

02:33:34

IV

68

Wizner Czesław

Mysłowice

02:40:18

IV Sł.Mund. (PB)

69

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

02:54:19

IV

70

Królikowska Gabriela

Katowice

02:56:33

IV K

71

Wilk Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

03:19:04

IV NW

72

Wasilewska Barbara

Katowice

03:41:22

IV K/NW(PB)

73

Maciuk Helena

Stadion Śląski

03:57:24

IV K/NW

74

Dudzik Zenon

Katowice

01:25:05

III

75

Dandyk Karol

UKS Chromik Mysłowice

01:25:55

III

76

Stachowiak Sebastian

Stadion Śląski

01:28:06

III

77

Kobyliński Tomasz

WKB Meta Lubliniec

01:28:31

III Sł.Mund.

78

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

01:32:14

III(PB)

79

Tymiec Przemysław

MKB nr 1

01:33:35

III

80

Zakrzewska Natalia

UKS Chromik Mysłowice

01:34:20

III K

81

Helios Dominik

UKS Bonito Murcki

01:38:41

III

82

Kania Agnieszka

Mysłowice

01:41:13

III K

83

Baluch Adam

Katowice

01:50:01

III(PB)

84

Klich Izabela

Truchtacz Mysłowice

01:51:04

III K(PB)

85

Nowak Ewa

Stadion Śląski

02:24:19

III K/NW

86

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

02:58:33

III K/NW

87

Smalcerz Marzena

ZSS im. J. Korczaka M-ce

03:01:32

III K/NW(PB)

88

Grocholewski Włodzimierz

Truchtacz Mysłowice

00:53:57

II

89

Smaczyński Dariusz

Aktywna Dąbrowa

00:54:58

II

90

Motyl Piotr

Katowice

00:55:11

II

91

Błotko Jacek

UKS Chromik Mysłowice

00:58:16

II

92

Mokry Dominik

MKB nr 1

00:58:23

II(PB)

93

Gieroszka Artur

BMW Team

01:11:13

II(PB)

94

Wartok Mariusz

Mysłowice

01:11:43

II

95

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

01:13:50

II K/ Sł.Mund.

96

Orzechowski Adam

MKB nr 1

01:16:24

II

97

Dąbrowiecka Agata

Sosnowiec

01:17:39

II K

98

Augustyńska Aleksandra

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:19:21

II K

99

Węgler Zbigniew

Sosnowiec

01:27:59

II

100

Thomalla Bogdan

Silesia Nordic Team

01:48:50

II NW(PB)

101

Suder Mateusz

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:54:53

II NW

102

Gaura Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:57:20

II K/NW

103

Lewandowski Jacek

Stadion Śląski

02:11:07

II NW

104

Hadzik Rafał

Gliwice

00:30:01

I

105

Pytel Piotr

Mysłowice

00:30:26

I Sł.Mund.

106

Bereszko Waldemar

TKKF  Saturn Czeladź

00:33:40

I

107

Jamroz Damian

Husky Fan

00:34:07

I CC

108

Bogus Łukasz

Bieruń

00:34:26

I

109

Pilawska Agnieszka

Tuptusie SP 55

00:36:28

I K

110

Piechaczek Krzysztof

Katowice

00:36:32

I

111

Krypczyk Michał

Chorzów

00:36:36

I CC

112

Krypczyk Katarzyna

August Team

00:36:55

I K/CC

113

Węgler Jarosław

Ruda Śląska

00:37:12

I

114

Łukojko Ewa

Ruda Śląska

00:37:13

I K/CC

115

Haśnik Arkadiusz

Katowice

00:37:18

I

116

Rekieć Kaja

Dąbrowa Górnicza

00:37:21

I K

117

Gaczorek Agnieszka

Sosnowiec

00:37:32

I K

118

Waszka Marta

Ruda Śląska

00:41:01

I K

119

Węgler Kornelia

Ruda Śląska

00:41:02

I K

120

Bułman Jagoda

Sosnowiec

00:41:07

I K/CC

121

Kasprzyk Wiesław

Sosnowiec

00:42:34

I

122

Mrozek Piotr

Katowice

00:46:59

I

123

Mól Wioletta

Czeladź Biega

00:47:47

I K/NW

124

Borkowska Kaja

Tuptusie SP 55

01:01:51

I K/NW

125

Borkowska Aleksandra

Tuptusie SP 55

01:02:10

I K/NW

126

Wolany Denis

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:02:55

I NW

127

Filiński Sebastian

Tuptusie SP 55

01:06:35

I NW

128

Mizak Oliwia

Tuptusie SP 55

01:10:49

I K/NW

129

Sojka Magdalena

Tuptusie SP 55

01:10:50

I K/NW

130

Gajda Radosław

Tuptusie SP 55

01:10:51

I NW

 

KLASYFIKACJA CANICROSS :

1

Idzikowski Adam

Świętochłowice Śląskie

02:25:31

V CC+(PB)

2

Kolonko Mirosław

Goggle Pae Team

02:43:05

V CC(PB)

3

Jamroz Damian

Husky Fan

00:34:07

I CC

4

Krypczyk Michał

Chorzów

00:36:36

I CC

5

Krypczyk Katarzyna

August Team

00:36:55

I K/CC

6

Łukojko Ewa

Ruda Śląska

00:37:13

I K/CC

7

Bułman Jagoda

Sosnowiec

00:41:07

I K/CC

 

KLASYFIKACJA NORDIC WALKING :

1

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

03:44:42

V NW(PB)

2

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

03:49:01

V NW+(PB)

3

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

03:53:32

V NW(PB)

4

Królikowski Mirosław

Katowice

04:01:10

V NW+(PB)

5

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

04:07:19

V K/NW

6

Sitkowski Paweł

Mysłowice

04:07:29

V NW(PB)

7

Sagan Marian

40-latek Tychy

04:16:21

V NW+(PB)

8

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

04:17:56

V K/NW+(PB)

9

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

04:18:43

V K/NW(PB)

10

Koziarz Roman

Stadion Śląski

04:19:07

V NW

11

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

04:24:09

V K/NW(PB)

12

Sosin Stanisław

Stadion Śląski

04:26:31

V NW(PB)

13

Milczyński Marek

Mysłowice

04:26:57

V NW+(PB)

14

Kurek Edward

MOSiR Czeladź

04:28:28

V NW

15

Rurański Jerzy

Stadion Śląski

04:35:04

V NW(PB)

16

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

04:44:38

V K/NW

17

Świgoń Katarzyna

Katowice

04:45:12

V K/NW+(PB)

18

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

04:48:35

V K/NW(PB)

19

Sagan Irena

40-latek Tychy

04:53:38

V K/NW+(PB)

20

Lubowiecki Adam

Katowice

05:01:47

V NW+(PB)

21

Gębska Elżbieta

Będzin

05:13:39

V K/NW

22

Zobek Edward

Sosnowiec

05:16:52

V NW+(PB)

23

Królikowska-Łoskot Danuta

Stadion Śląski

05:22:10

V K/NW+(PB)

24

Zięba Julia

Stadion Śląski

05:24:03

V K/NW

25

Wilk Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

03:19:04

IV NW

26

Wasilewska Barbara

Katowice

03:41:22

IV K/NW(PB)

27

Maciuk Helena

Stadion Śląski

03:57:24

IV K/NW

28

Nowak Ewa

Stadion Śląski

02:24:19

III K/NW

29

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

02:58:33

III K/NW

30

Smalcerz Marzena

ZSS im. J. Korczaka M-ce

03:01:32

III K/NW(PB)

31

Thomalla Bogdan

Silesia Nordic Team

01:48:50

II NW(PB)

32

Suder Mateusz

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:54:53

II NW

33

Gaura Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:57:20

II K/NW

34

Lewandowski Jacek

Stadion Śląski

02:11:07

II NW

35

Mól Wioletta

Czeladź Biega

00:47:47

I K/NW

36

Borkowska Kaja

Tuptusie SP 55

01:01:51

I K/NW

37

Borkowska Aleksandra

Tuptusie SP 55

01:02:10

I K/NW

38

Wolany Denis

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:02:55

I NW

39

Filiński Sebastian

Tuptusie SP 55

01:06:35

I NW

40

Mizak Oliwia

Tuptusie SP 55

01:10:49

I K/NW

41

Sojka Magdalena

Tuptusie SP 55

01:10:50

I K/NW

42

Gajda Radosław

Tuptusie SP 55

01:10:51

I NW

 

KLASYFIKACJA KOBIET :

1

Szelest Barbara

MKB nr 1

02:24:54

V K+(PB)

2

Idzikowska Angelika

Świętochłowice Śląskie

02:39:15

V K(PB)

3

Menżyk Joanna

Mysłowice

02:40:32

V K/ Sł.Mund.

4

Szatniewska Agnieszka

Owocowa Kraina

03:14:08

V K+(PB)

5

Żebrowska Matylda

MORS Hubertus M-ce

03:16:57

V K(PB)

6

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

04:07:19

V K/NW

7

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

04:17:56

V K/NW+(PB)

8

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

04:18:43

V K/NW(PB)

9

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

04:24:09

V K/NW(PB)

10

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

04:44:38

V K/NW

11

Świgoń Katarzyna

Katowice

04:45:12

V K/NW+(PB)

12

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

04:48:35

V K/NW(PB)

13

Sagan Irena

40-latek Tychy

04:53:38

V K/NW+(PB)

14

Gębska Elżbieta

Będzin

05:13:39

V K/NW

15

Królikowska-Łoskot Danuta

Stadion Śląski

05:22:10

V K/NW+(PB)

16

Zięba Julia

Stadion Śląski

05:24:03

V K/NW

17

Kolonko Justyna

Goggle Pae Team

02:27:24

IV K(PB)

18

Królikowska Gabriela

Katowice

02:56:33

IV K

19

Wasilewska Barbara

Katowice

03:41:22

IV K/NW(PB)

20

Maciuk Helena

Stadion Śląski

03:57:24

IV K/NW

21

Zakrzewska Natalia

UKS Chromik Mysłowice

01:34:20

III K

22

Kania Agnieszka

Mysłowice

01:41:13

III K

23

Klich Izabela

Truchtacz Mysłowice

01:51:04

III K(PB)

24

Nowak Ewa

Stadion Śląski

02:24:19

III K/NW

25

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

02:58:33

III K/NW

26

Smalcerz Marzena

ZSS im. J. Korczaka M-ce

03:01:32

III K/NW(PB)

27

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

01:13:50

II K/ Sł.Mund.

28

Dąbrowiecka Agata

Sosnowiec

01:17:39

II K

29

Augustyńska Aleksandra

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:19:21

II K

30

Gaura Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:57:20

II K/NW

31

Pilawska Agnieszka

Tuptusie SP 55

00:36:28

I K

32

Krypczyk Katarzyna

August Team

00:36:55

I K/CC

33

Łukojko Ewa

Ruda Śląska

00:37:13

I K/CC

34

Rekieć Kaja

Dąbrowa Górnicza

00:37:21

I K

35

Gaczorek Agnieszka

Sosnowiec

00:37:32

I K

36

Waszka Marta

Ruda Śląska

00:41:01

I K

37

Węgler Kornelia

Ruda Śląska

00:41:02

I K

38

Bułman Jagoda

Sosnowiec

00:41:07

I K/CC

39

Mól Wioletta

Czeladź Biega

00:47:47

I K/NW

40

Borkowska Kaja

Tuptusie SP 55

01:01:51

I K/NW

41

Borkowska Aleksandra

Tuptusie SP 55

01:02:10

I K/NW

42

Mizak Oliwia

Tuptusie SP 55

01:10:49

I K/NW

43

Sojka Magdalena

Tuptusie SP 55

01:10:50

I K/NW

 

KLASYFIKACJA MUNDUROWA :

1

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

02:13:35

V Sł.Mund.

2

Szklorz Sylwester

Katowice

02:34:23

V Sł.Mund. (PB)

3

Sroga Przemysław

Mysłowice

02:34:29

V Sł.Mund.+ (PB)

4

Menżyk Joanna

Mysłowice

02:40:32

V K/ Sł.Mund.

5

Kobak Krzysztof

Mysłowice

02:43:52

V Sł.Mund.(PB)

6

Milkowski Jan

KMP  Siemianowice Śl.

02:53:46

V Sł.Mund. (PB)

7

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

03:40:11

V Sł.Mund.+(PB)

8

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

02:13:26

IV Sł.Mund.

9

Litwin Sławomir

Pogoria Biega

02:18:57

IV Sł.Mund. (PB)

10

Wizner Czesław

Mysłowice

02:40:18

IV Sł.Mund. (PB)

11

Kobyliński Tomasz

WKB Meta Lubliniec

01:28:31

III Sł.Mund.

12

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

01:13:50

II K/ Sł.Mund.

13

Pytel Piotr

Mysłowice

00:30:26

I Sł.Mund.

 

KLASYFIKACJA TRUCHTACZY :

1

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

02:13:35

V Sł.Mund.

2

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

02:19:11

V(PB)

3

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

02:21:59

V+(PB)

4

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

02:30:19

V(PB)

5

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

02:36:21

V+(PB)

6

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

02:47:35

V

7

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

02:56:21

V(PB)

8

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

03:15:14

V+(PB)

9

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

03:26:59

V

10

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

03:40:11

V Sł.Mund.+(PB)

11

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

04:17:56

V K/NW+(PB)

12

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

04:48:35

V K/NW(PB)

13

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

01:54:06

IV(PB)

14

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

02:13:26

IV Sł.Mund.

15

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

02:54:19

IV

16

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

01:32:14

III(PB)

17

Klich Izabela

Truchtacz Mysłowice

01:51:04

III K(PB)

18

Grocholewski Włodzimierz

Truchtacz Mysłowice

00:53:57

II

LEGENDA:

·                 I,II…VII – Ilość ukończonych zawodów

·                 NW – Nordic Walking

·                 CC – Canicross

·                 K – Kobieta

·                 Sł.Mund. – Kategoria branżowa – Służby Mundurowe

·                 Truchtacz - Kategoria klubowa

·                 (PB) – Do ukończonych zawodów, doliczono wynik Biegu Trzeciego „Polska Biega”

·                 +(PB) – Do ukończonych zawodów, nie doliczono wyniku Biegu Trzeciego „Polska Biega”

·                 1 okr. – zawody ukończone na niepełnym dystansie, odpowiednio: 1 lub 2 okrążenia.

·                 Jeśli w rubryce uwagi jest tylko cyfra rzymska (ilość ukończonych zawodów), oznacza to: Zwykły biegacz, mężczyzna, bez przynależności resortowej.

 

 

J.Ksi.

Poprawiony: środa, 24 października 2018 21:34
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack