Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

gp logo.jpg

Logowanie



Sonda

Jak oceniasz naszą stronę?
 

Szukaj

Licznik

Użytkownicy na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 183 gości 

Agora Profile

Not Available to Guests

Agorians Online

Stworzone dzięki jVitals
Wpisany przez Jacek Księżyk   
środa, 24 października 2018 21:43

IX GRAND PRIX MYSŁOWIC

W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

O PUCHAR TRUCHTACZA

 

KLASYFIKACJA GENERALNA

(W UKŁADZIE POZIOMYM / ALFABETYCZNYM)

 

(Klasyfikacja uwzględnia jedynie tych zawodników,

którzy ukończyli obowiązkowy

BIEG PIERWSZY – ZIMOWY 2018-02-17)

 alt

 

MIEJSCE

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

BIEG I

BIEG II

BIEG III

BIEG IV

BIEG V

BIEG VI

BIEG VII

 

SUMA

 

UWAGI

1

Augustyńska Aleksandra

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:41:07

00:38:14

----------

----------

----------

----------

 

01:19:21

II K

2

Baluch Adam

Katowice

00:42:32

 ----------

00:34:11

----------

00:33:18

----------

 

01:50:01

III(PB)

3

Bałaziński Paweł

MORS Hubertus M-ce

00:37:10

00:34:34

00:35:09

00:33:29

----------

00:34:59

 

02:55:21

V(PB)

4

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

00:50:14

00:49:08

----------

00:49:36

00:49:33

00:48:48

 

04:07:19

V K/NW

5

Bereszko Waldemar

TKKF  Saturn Czeladź

00:33:40

 ----------

----------

----------

----------

----------

 

00:33:40

I

6

Błotko Jacek

UKS Chromik Mysłowice

00:29:52

 ----------

----------

----------

00:28:24

----------

 

00:58:16

II

7

Bogus Łukasz

Bieruń

00:34:26

 ----------

----------

----------

----------

----------

 

00:34:26

I

8

Borkowska Aleksandra

Tuptusie SP 55

01:02:10

 ----------

----------

----------

----------

----------

 

01:02:10

I K/NW

9

Borkowska Kaja

Tuptusie SP 55

01:01:51

 ----------

----------

----------

----------

----------

 

01:01:51

I K/NW

10

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

00:35:24

 ----------

00:35:17

00:34:55

00:35:12

00:35:28

 

02:56:21

V(PB)

11

Bułman Jagoda

Sosnowiec

00:41:07

 ----------

----------

----------

----------

----------

 

00:41:07

I K/CC

12

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

00:57:39

 ----------

00:57:55

00:57:34

00:57:23

00:58:04

 

04:48:35

V K/NW(PB)

13

Dandyk Karol

UKS Chromik Mysłowice

00:31:02

 ----------

----------

----------

00:27:01

00:27:52

 

01:25:55

III

14

Dąbrowiecka Agata

Sosnowiec

00:39:06

00:38:33

----------

----------

----------

----------

 

01:17:39

II K

15

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

00:46:19

 ----------

00:44:24

00:44:43

00:44:34

00:44:42

 

03:44:42

V NW(PB)

16

Dudzik Zenon

Katowice

00:30:13

00:27:42

----------

----------

----------

00:27:10

 

01:25:05

III

17

Filiński Sebastian

Tuptusie SP 55

01:06:35

 ----------

----------

----------

----------

----------

 

01:06:35

I NW

18

Gaczorek Agnieszka

Sosnowiec

00:37:32

 ----------

----------

----------

----------

----------

 

00:37:32

I K

19

Gajda Radosław

Tuptusie SP 55

01:10:51

 ----------

----------

----------

----------

----------

 

01:10:51

I NW

20

Gaura Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:59:36

00:57:44

----------

----------

----------

----------

 

01:57:20

II K/NW

21

Gębska Elżbieta

Będzin

01:06:06

01:02:30

01:00:56

----------

00:59:44

01:04:23

 

05:13:39

V K/NW(PB)

22

Gieroszka Artur

BMW Team

00:34:51

 ----------

00:36:22

----------

----------

----------

 

01:11:13

II(PB)

23

Gieroszka Robert

Mysłowice

00:32:22

00:31:59

00:33:58

00:30:53

00:32:34

00:30:39

 

02:38:27

V+(PB)

24

Grocholewski Włodzimierz

Truchtacz Mysłowice

00:27:30

 ----------

----------

00:26:27

----------

----------

 

00:53:57

II

25

Hadzik Rafał

Gliwice

00:30:01

 ----------

----------

----------

----------

----------

 

00:30:01

I

26

Haśnik Arkadiusz

Katowice

00:37:18

 ----------

----------

----------

----------

----------

 

00:37:18

I

27

Helios Dominik

UKS Bonito Murcki

00:34:01

00:32:40

----------

----------

----------

00:32:00

 

01:38:41

III

28

Idzikowska Angelika

Świętochłowice Śląskie

00:33:11

00:31:39

00:31:01

00:32:32

00:30:52

----------

 

02:39:15

V K(PB)

29

Idzikowski Adam

Świętochłowice Śląskie

00:30:45

00:28:24

00:28:16

00:30:07

00:27:04

00:29:11

 

02:25:31

V CC+(PB)

30

Jamroz Damian

Husky Fan

00:34:07

 ----------

----------

----------

----------

----------

 

00:34:07

I CC

31

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

00:43:31

 00:42:57

----------

----------

00:43:29

00:44:22

 

02:54:19

IV

32

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:57:38

00:49:04

00:50:39

00:49:48

00:51:10

00:50:16

 

04:17:56

V K/NW+(PB)

33

Kania Agnieszka

Mysłowice

00:35:39

00:32:12

----------

----------

----------

00:33:22

 

01:41:13

III K

34

Kania Damian

MKB nr 1

00:29:03

00:27:29

----------

00:27:46

00:27:00

00:27:13

 

02:18:31

V

35

Kasprzyk Wiesław

Sosnowiec

00:42:34

 ----------

----------

----------

----------

----------

 

00:42:34

I

36

Klich Izabela

Truchtacz Mysłowice

00:38:10

00:36:39

00:36:15

----------

----------

----------

 

01:51:04

III K(PB)

37

Kobak Krzysztof

Mysłowice

00:32:28

00:32:56

00:31:32

----------

00:33:26

00:33:30

 

02:43:52

V Sł.Mund.(PB)

38

Kobyliński Tomasz

WKB Meta Lubliniec

00:30:22

00:28:51

00:29:18

----------

----------

----------

 

01:28:31

III Sł.Mund.

39

Kolonko Justyna

Goggle Pae Team

00:38:07

00:37:16

00:35:00

----------

00:37:01

----------

 

02:27:24

IV K(PB)

40

Kolonko Mirosław

Goggle Pae Team

00:32:30

00:36:37

00:31:59

00:32:16

00:29:43

----------

 

02:43:05

V CC(PB)

41

Kotara Grzegorz

Mysłowice

00:35:57

00:35:56

00:36:52

----------

00:35:54

00:35:21

 

03:00:00

V(PB)

42

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

01:02:26

00:55:57

----------

00:54:02

00:54:44

00:57:29

 

04:44:38

V K/NW

43

Koziarz Roman

Stadion Śląski

00:55:42

00:50:30

----------

00:51:17

00:50:26

00:51:12

 

04:19:07

V NW

44

Królikowska Gabriela

Katowice

00:44:49

00:41:28

----------

00:44:11

----------

00:46:05

 

02:56:33

IV K

45

Królikowska-Łoskot Danuta

Stadion Śląski

01:02:44

01:01:49

00:59:46

01:02:38

01:09:40

01:05:19

 

05:22:10

V K/NW+(PB)

46

Królikowski Mirosław

Katowice

00:49:15

00:47:40

00:49:06

00:47:17

00:48:56

00:48:02

 

04:01:10

V NW+(PB)

47

Krypczyk Katarzyna

August Team

00:36:55

 ----------

----------

----------

----------

----------

 

00:36:55

I K/CC

48

Krypczyk Michał

Chorzów

00:36:36

 ----------

----------

----------

----------

----------

 

00:36:36

I CC

49

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00:46:59

00:44:59

00:41:44

00:41:37

00:43:56

00:42:40

 

03:40:11

V Sł.Mund.+(PB)

50

Kulików Sławomir

Mysłowice

00:34:23

00:31:55

00:32:14

00:30:40

----------

00:32:14

 

02:41:26

V(PB)

51

Kurek Edward

MOSiR Czeladź

00:51:24

00:55:20

----------

00:53:55

00:56:29

00:51:20

 

04:28:28

V NW

52

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

00:36:26

00:36:32

00:38:17

00:34:10

00:35:13

00:52:53

 

03:15:14

V+(PB)

53

Lewandowski Jacek

Stadion Śląski

01:08:47

01:02:20

----------

----------

----------

----------

 

02:11:07

II NW

54

Litwin Sławomir

Pogoria Biega

00:34:28

 ----------

00:34:51

----------

00:34:56

00:34:42

 

02:18:57

IV Sł.Mund. (PB)

55

Lubowiecki Adam

Katowice

01:00:38

00:59:56

01:00:00

00:59:51

01:00:55

01:00:27

 

05:01:47

V NW+(PB)

56

Łukojko Ewa

Ruda Śląska

00:37:13

 ----------

----------

----------

----------

----------

 

00:37:13

I K/CC

57

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:29:01

00:28:47

00:28:04

00:28:43

00:27:51

00:27:37

 

02:21:59

V+(PB)

58

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

00:48:17

00:46:43

00:46:32

----------

00:45:56

00:46:04

 

03:53:32

V NW(PB)

59

Maciuk Helena

Stadion Śląski

01:03:51

00:56:03

----------

----------

00:59:37

00:57:53

 

03:57:24

IV K/NW

60

Menżyk Joanna

Mysłowice

00:34:31

00:32:32

----------

00:32:37

00:30:33

00:30:19

 

02:40:32

V K/ Sł.Mund.

61

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

00:41:11

00:41:57

----------

00:42:14

00:41:04

00:40:33

 

03:26:59

V

62

Milczyński Marek

Mysłowice

00:56:22

00:54:16

00:51:58

00:51:36

00:52:20

00:52:23

 

04:26:57

V NW+(PB)

63

Milkowski Jan

KMP  Siemianowice Śl.

00:37:16

00:35:22

00:34:18

00:33:22

----------

00:33:28

 

02:53:46

V Sł.Mund. (PB)

64

Mizak Oliwia

Tuptusie SP 55

01:10:49

 ----------

----------

----------

----------

----------

 

01:10:49

I K/NW

65

Mokry Dominik

MKB nr 1

00:29:38

 ----------

00:28:45

----------

----------

----------

 

00:58:23

II(PB)

66

Motyl Piotr

Katowice

00:27:47

 ----------

----------

----------

----------

00:27:24

 

00:55:11

II

67

Mól Wioletta

Czeladź Biega

00:47:47

 ----------

----------

----------

----------

----------

 

00:47:47

I K/NW

68

Mrozek Piotr

Katowice

00:46:59

 ----------

----------

----------

----------

----------

 

00:46:59

I

69

Niedźwiedzki Ryszard

TKKF  Saturn Czeladź

00:35:20

00:54:17

----------

00:32:21

----------

00:31:36

 

02:33:34

IV

70

Nogal Leszek

Mikołów

00:33:00

00:31:32

00:31:08

00:32:29

----------

00:31:49

 

02:39:58

V(PB)

71

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

00:38:42

 ----------

----------

----------

----------

00:35:08

 

01:13:50

II K/ Sł.Mund.

72

Nowak Ewa

Stadion Śląski

00:58:16

00:54:55

----------

----------

00:31:08

----------

 

02:24:19

III K/NW

73

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

00:47:18

00:46:20

00:44:37

00:44:54

00:45:12

00:45:17

 

03:49:01

V NW+(PB)

74

Ochowicz Andrzej

KCH

00:26:08

00:25:15

00:25:24

----------

00:25:20

00:25:43

 

02:07:50

V(PB)

75

Oleksy Krzysztof

ADS Masna Krytyczna

00:31:34

00:30:31

00:33:57

00:30:11

00:28:55

00:29:37

 

02:30:48

V+(PB)

76

Orzechowski Adam

MKB nr 1

00:40:36

 ----------

----------

----------

----------

00:35:48

 

01:16:24

II

77

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

00:53:44

 ----------

00:52:16

00:53:13

00:51:54

00:53:02

 

04:24:09

V K/NW(PB)

78

Piechaczek Krzysztof

Katowice

00:36:32

 ----------

----------

----------

----------

----------

 

00:36:32

I

79

Pilawska Agnieszka

Tuptusie SP 55

00:36:28

 ----------

----------

----------

----------

----------

 

00:36:28

I K

80

Proksa Robert

UKS Chromik Mysłowice

00:28:28

00:27:26

----------

00:27:24

00:27:08

00:27:03

 

02:17:29

V

81

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

00:27:01

00:27:10

----------

00:26:19

00:26:12

00:26:53

 

02:13:35

V Sł.Mund.

82

Pytel Piotr

Mysłowice

00:30:26

 ----------

----------

----------

----------

----------

 

00:30:26

I Sł.Mund.

83

Rekieć Kaja

Dąbrowa Górnicza

00:37:21

 ----------

----------

----------

----------

----------

 

00:37:21

I K

84

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:29:02

 ----------

00:29:12

----------

00:27:57

00:27:55

 

01:54:06

IV(PB)

85

Rurański Jerzy

Stadion Śląski

00:56:36

 ----------

00:54:00

00:56:25

00:54:46

00:53:17

 

04:35:04

V NW(PB)

86

Sagan Irena

40-latek Tychy

00:59:20

00:57:14

00:57:47

00:58:30

00:58:30

01:00:04

 

04:53:38

V K/NW+(PB)

87

Sagan Marian

40-latek Tychy

00:51:48

00:50:34

00:50:54

00:51:20

00:51:13

00:51:26

 

04:16:21

V NW+(PB)

88

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

00:32:02

00:31:13

00:30:40

00:31:41

00:30:29

00:30:56

 

02:36:21

V+(PB)

89

Sitkowski Paweł

Mysłowice

00:51:33

00:48:59

00:48:46

00:49:21

00:48:50

----------

 

04:07:29

V NW(PB)

90

Smaczyński Dariusz

Aktywna Dąbrowa

00:27:40

----------

----------

00:27:18

----------

----------

 

00:54:58

II

91

Smalcerz Marzena

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:01:38

00:59:19

01:00:35

----------

----------

----------

 

03:01:32

III K/NW(PB)

92

Sojka Magdalena

Tuptusie SP 55

01:10:50

 ----------

----------

----------

----------

----------

 

01:10:50

I K/NW

93

Sosin Stanisław

Stadion Śląski

00:56:37

 ----------

00:53:00

00:51:14

00:52:23

00:53:17

 

04:26:31

V NW(PB)

94

Sroga Arkadiusz

Mysłowice

00:35:33

00:34:03

00:31:51

00:30:29

----------

----------

 

02:11:56

IV(PB)

95

Sroga Przemysław

Mysłowice

00:32:52

00:31:45

00:30:41

00:29:54

00:29:42

00:30:16

 

02:34:29

V Sł.Mund.+ (PB)

96

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

01:02:25

00:58:00

----------

----------

----------

00:58:08

 

02:58:33

III K/NW

97

Stachowiak Sebastian

Stadion Śląski

00:29:48

00:29:08

----------

----------

----------

00:29:10

 

01:28:06

III

98

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

00:31:19

 ----------

00:29:41

00:30:18

00:28:46

00:30:25

 

02:30:19

V(PB)

99

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00:28:47

00:27:52

00:27:26

----------

00:27:39

00:27:27

 

02:19:11

V(PB)

100

Suder Mateusz

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:01:00

00:53:53

----------

----------

----------

----------

 

01:54:53

II NW

101

Suślik Sobiesław

Mysłowice

00:38:03

00:35:32

----------

00:33:08

00:33:44

00:32:58

 

02:53:25

V

102

Szatniewska Agnieszka

Owocowa Kraina

00:41:46

00:39:08

00:38:33

00:39:59

00:37:48

00:35:27

 

03:14:08

V K+(PB)

103

Szczepański Janusz

Mysłowice

00:29:40

00:27:34

00:28:07

----------

----------

00:27:34

 

01:52:55

IV(PB)

104

Szelest Barbara

MKB nr 1

00:29:33

00:28:58

00:29:11

00:29:24

00:28:44

00:28:15

 

02:24:54

V K+(PB)

105

Szklorz Sylwester

Katowice

00:32:45

00:30:58

00:30:15

00:30:13

00:30:12

----------

 

02:34:23

V Sł.Mund. (PB)

106

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

00:30:52

 ----------

00:31:14

00:30:08

----------

----------

 

01:32:14

III(PB)

107

Szymkowski Krzysztof

Częstochowa

00:31:36

 ----------

00:29:40

00:28:31

00:27:40

00:27:32

 

02:24:59

V(PB)

108

Świgoń Katarzyna

Katowice

01:04:20

00:56:55

00:56:03

00:54:15

00:54:58

00:54:44

 

04:45:12

V K/NW+(PB)

109

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

00:52:30

00:50:55

00:51:05

00:52:38

00:51:35

----------

 

04:18:43

V K/NW(PB)

110

Thomalla Bogdan

Silesia Nordic Team

00:55:52

 ----------

00:52:58

----------

----------

----------

 

01:48:50

II NW(PB)

111

Turek Rafał

Owocowa Kraina

00:32:14

00:29:51

00:29:27

----------

00:30:02

00:29:59

 

02:31:33

V(PB)

112

Tymiec Przemysław

MKB nr 1

00:35:26

 ----------

----------

00:29:20

00:28:49

----------

 

01:33:35

III

113

Wartok Mariusz

Mysłowice

00:37:15

 ----------

----------

----------

00:34:28

----------

 

01:11:43

II

114

Wasilewska Barbara

Katowice

00:57:36

00:54:01

00:54:32

00:55:13

----------

----------

 

03:41:22

IV K/NW(PB)

115

Waszka Marta

Ruda Śląska

00:41:01

 ----------

----------

----------

----------

----------

 

00:41:01

I K

116

Wencel Zbigniew

Leiber Poland Team

00:37:07

 ----------

00:33:33

00:33:56

----------

00:34:34

 

02:19:10

IV(PB)

117

Węgler Jarosław

Ruda Śląska

00:37:12

 ----------

----------

----------

----------

----------

 

00:37:12

I

118

Węgler Kornelia

Ruda Śląska

00:41:02

 ----------

----------

----------

----------

----------

 

00:41:02

I K

119

Węgler Zbigniew

Sosnowiec

00:44:20

00:43:39

----------

----------

----------

----------

 

01:27:59

II

120

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

00:33:46

00:32:20

----------

00:33:43

00:34:06

00:33:40

 

02:47:35

V

121

Wilk Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

00:48:18

00:53:19

----------

----------

00:48:38

00:48:49

 

03:19:04

IV NW

122

Wizner Czesław

Mysłowice

00:41:39

00:40:24

00:38:47

00:39:28

----------

----------

 

02:40:18

IV Sł.Mund. (PB)

123

Wolany Denis

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:02:55

 ----------

----------

----------

----------

----------

 

01:02:55

I NW

124

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

00:35:17

 ----------

----------

00:33:01

00:32:20

00:32:48

 

02:13:26

IV Sł.Mund.

125

Zakrzewska Natalia

UKS Chromik Mysłowice

00:31:13

 ----------

----------

----------

00:31:52

00:31:15

 

01:34:20

III K

126

Zasucha Grzegorz

Stowarzyszenie Puls Śląska

00:33:53

00:33:14

00:31:29

00:32:06

00:33:17

00:32:19

 

02:44:49

V+(PB)

127

Zbąski Bartłomiej

TKKF Jastrząb Ruda Śl.

00:28:25

00:32:15

00:27:58

00:26:39

----------

----------

 

01:55:17

IV(PB)

128

Zięba Julia

Stadion Śląski

01:04:28

01:01:49

----------

01:02:33

01:09:47

01:05:26

 

05:24:03

V K/NW

129

Zobek Edward

Sosnowiec

01:04:43

01:02:10

01:03:09

01:01:45

01:04:12

01:04:02

 

05:16:52

V NW+(PB)

130

Żebrowska Matylda

MORS Hubertus M-ce

00:39:09

00:39:51

00:41:11

----------

00:38:46

00:38:00

 

03:16:57

V K(PB)

 

 

130 (start w biegu pierwszym zimowym) – 72 (absencja w minimum dwóch biegach, lub w biegu finałowym) = 58 (do klasyfikacji generalnej).

Stan na dzień: 21-10-2018 (po biegu szóstym).

 

J.Ksi.

Poprawiony: środa, 24 października 2018 21:47
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack