Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Jacek Księżyk   
środa, 24 października 2018 21:43

IX GRAND PRIX MYSŁOWIC

W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

O PUCHAR TRUCHTACZA

 

KLASYFIKACJA GENERALNA

(W UKŁADZIE POZIOMYM / ALFABETYCZNYM)

 

(Klasyfikacja uwzględnia jedynie tych zawodników,

którzy ukończyli obowiązkowy

BIEG PIERWSZY – ZIMOWY 2018-02-17)

 alt

 

MIEJSCE

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

BIEG I

BIEG II

BIEG III

BIEG IV

BIEG V

BIEG VI

BIEG VII

 

SUMA

 

UWAGI

1

Augustyńska Aleksandra

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:41:07

00:38:14

----------

----------

----------

----------

 

01:19:21

II K

2

Baluch Adam

Katowice

00:42:32

 ----------

00:34:11

----------

00:33:18

----------

 

01:50:01

III(PB)

3

Bałaziński Paweł

MORS Hubertus M-ce

00:37:10

00:34:34

00:35:09

00:33:29

----------

00:34:59

 

02:55:21

V(PB)

4

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

00:50:14

00:49:08

----------

00:49:36

00:49:33

00:48:48

 

04:07:19

V K/NW

5

Bereszko Waldemar

TKKF  Saturn Czeladź

00:33:40

 ----------

----------

----------

----------

----------

 

00:33:40

I

6

Błotko Jacek

UKS Chromik Mysłowice

00:29:52

 ----------

----------

----------

00:28:24

----------

 

00:58:16

II

7

Bogus Łukasz

Bieruń

00:34:26

 ----------

----------

----------

----------

----------

 

00:34:26

I

8

Borkowska Aleksandra

Tuptusie SP 55

01:02:10

 ----------

----------

----------

----------

----------

 

01:02:10

I K/NW

9

Borkowska Kaja

Tuptusie SP 55

01:01:51

 ----------

----------

----------

----------

----------

 

01:01:51

I K/NW

10

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

00:35:24

 ----------

00:35:17

00:34:55

00:35:12

00:35:28

 

02:56:21

V(PB)

11

Bułman Jagoda

Sosnowiec

00:41:07

 ----------

----------

----------

----------

----------

 

00:41:07

I K/CC

12

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

00:57:39

 ----------

00:57:55

00:57:34

00:57:23

00:58:04

 

04:48:35

V K/NW(PB)

13

Dandyk Karol

UKS Chromik Mysłowice

00:31:02

 ----------

----------

----------

00:27:01

00:27:52

 

01:25:55

III

14

Dąbrowiecka Agata

Sosnowiec

00:39:06

00:38:33

----------

----------

----------

----------

 

01:17:39

II K

15

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

00:46:19

 ----------

00:44:24

00:44:43

00:44:34

00:44:42

 

03:44:42

V NW(PB)

16

Dudzik Zenon

Katowice

00:30:13

00:27:42

----------

----------

----------

00:27:10

 

01:25:05

III

17

Filiński Sebastian

Tuptusie SP 55

01:06:35

 ----------

----------

----------

----------

----------

 

01:06:35

I NW

18

Gaczorek Agnieszka

Sosnowiec

00:37:32

 ----------

----------

----------

----------

----------

 

00:37:32

I K

19

Gajda Radosław

Tuptusie SP 55

01:10:51

 ----------

----------

----------

----------

----------

 

01:10:51

I NW

20

Gaura Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:59:36

00:57:44

----------

----------

----------

----------

 

01:57:20

II K/NW

21

Gębska Elżbieta

Będzin

01:06:06

01:02:30

01:00:56

----------

00:59:44

01:04:23

 

05:13:39

V K/NW(PB)

22

Gieroszka Artur

BMW Team

00:34:51

 ----------

00:36:22

----------

----------

----------

 

01:11:13

II(PB)

23

Gieroszka Robert

Mysłowice

00:32:22

00:31:59

00:33:58

00:30:53

00:32:34

00:30:39

 

02:38:27

V+(PB)

24

Grocholewski Włodzimierz

Truchtacz Mysłowice

00:27:30

 ----------

----------

00:26:27

----------

----------

 

00:53:57

II

25

Hadzik Rafał

Gliwice

00:30:01

 ----------

----------

----------

----------

----------

 

00:30:01

I

26

Haśnik Arkadiusz

Katowice

00:37:18

 ----------

----------

----------

----------

----------

 

00:37:18

I

27

Helios Dominik

UKS Bonito Murcki

00:34:01

00:32:40

----------

----------

----------

00:32:00

 

01:38:41

III

28

Idzikowska Angelika

Świętochłowice Śląskie

00:33:11

00:31:39

00:31:01

00:32:32

00:30:52

----------

 

02:39:15

V K(PB)

29

Idzikowski Adam

Świętochłowice Śląskie

00:30:45

00:28:24

00:28:16

00:30:07

00:27:04

00:29:11

 

02:25:31

V CC+(PB)

30

Jamroz Damian

Husky Fan

00:34:07

 ----------

----------

----------

----------

----------

 

00:34:07

I CC

31

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

00:43:31

 00:42:57

----------

----------

00:43:29

00:44:22

 

02:54:19

IV

32

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:57:38

00:49:04

00:50:39

00:49:48

00:51:10

00:50:16

 

04:17:56

V K/NW+(PB)

33

Kania Agnieszka

Mysłowice

00:35:39

00:32:12

----------

----------

----------

00:33:22

 

01:41:13

III K

34

Kania Damian

MKB nr 1

00:29:03

00:27:29

----------

00:27:46

00:27:00

00:27:13

 

02:18:31

V

35

Kasprzyk Wiesław

Sosnowiec

00:42:34

 ----------

----------

----------

----------

----------

 

00:42:34

I

36

Klich Izabela

Truchtacz Mysłowice

00:38:10

00:36:39

00:36:15

----------

----------

----------

 

01:51:04

III K(PB)

37

Kobak Krzysztof

Mysłowice

00:32:28

00:32:56

00:31:32

----------

00:33:26

00:33:30

 

02:43:52

V Sł.Mund.(PB)

38

Kobyliński Tomasz

WKB Meta Lubliniec

00:30:22

00:28:51

00:29:18

----------

----------

----------

 

01:28:31

III Sł.Mund.

39

Kolonko Justyna

Goggle Pae Team

00:38:07

00:37:16

00:35:00

----------

00:37:01

----------

 

02:27:24

IV K(PB)

40

Kolonko Mirosław

Goggle Pae Team

00:32:30

00:36:37

00:31:59

00:32:16

00:29:43

----------

 

02:43:05

V CC(PB)

41

Kotara Grzegorz

Mysłowice

00:35:57

00:35:56

00:36:52

----------

00:35:54

00:35:21

 

03:00:00

V(PB)

42

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

01:02:26

00:55:57

----------

00:54:02

00:54:44

00:57:29

 

04:44:38

V K/NW

43

Koziarz Roman

Stadion Śląski

00:55:42

00:50:30

----------

00:51:17

00:50:26

00:51:12

 

04:19:07

V NW

44

Królikowska Gabriela

Katowice

00:44:49

00:41:28

----------

00:44:11

----------

00:46:05

 

02:56:33

IV K

45

Królikowska-Łoskot Danuta

Stadion Śląski

01:02:44

01:01:49

00:59:46

01:02:38

01:09:40

01:05:19

 

05:22:10

V K/NW+(PB)

46

Królikowski Mirosław

Katowice

00:49:15

00:47:40

00:49:06

00:47:17

00:48:56

00:48:02

 

04:01:10

V NW+(PB)

47

Krypczyk Katarzyna

August Team

00:36:55

 ----------

----------

----------

----------

----------

 

00:36:55

I K/CC

48

Krypczyk Michał

Chorzów

00:36:36

 ----------

----------

----------

----------

----------

 

00:36:36

I CC

49

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00:46:59

00:44:59

00:41:44

00:41:37

00:43:56

00:42:40

 

03:40:11

V Sł.Mund.+(PB)

50

Kulików Sławomir

Mysłowice

00:34:23

00:31:55

00:32:14

00:30:40

----------

00:32:14

 

02:41:26

V(PB)

51

Kurek Edward

MOSiR Czeladź

00:51:24

00:55:20

----------

00:53:55

00:56:29

00:51:20

 

04:28:28

V NW

52

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

00:36:26

00:36:32

00:38:17

00:34:10

00:35:13

00:52:53

 

03:15:14

V+(PB)

53

Lewandowski Jacek

Stadion Śląski

01:08:47

01:02:20

----------

----------

----------

----------

 

02:11:07

II NW

54

Litwin Sławomir

Pogoria Biega

00:34:28

 ----------

00:34:51

----------

00:34:56

00:34:42

 

02:18:57

IV Sł.Mund. (PB)

55

Lubowiecki Adam

Katowice

01:00:38

00:59:56

01:00:00

00:59:51

01:00:55

01:00:27

 

05:01:47

V NW+(PB)

56

Łukojko Ewa

Ruda Śląska

00:37:13

 ----------

----------

----------

----------

----------

 

00:37:13

I K/CC

57

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:29:01

00:28:47

00:28:04

00:28:43

00:27:51

00:27:37

 

02:21:59

V+(PB)

58

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

00:48:17

00:46:43

00:46:32

----------

00:45:56

00:46:04

 

03:53:32

V NW(PB)

59

Maciuk Helena

Stadion Śląski

01:03:51

00:56:03

----------

----------

00:59:37

00:57:53

 

03:57:24

IV K/NW

60

Menżyk Joanna

Mysłowice

00:34:31

00:32:32

----------

00:32:37

00:30:33

00:30:19

 

02:40:32

V K/ Sł.Mund.

61

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

00:41:11

00:41:57

----------

00:42:14

00:41:04

00:40:33

 

03:26:59

V

62

Milczyński Marek

Mysłowice

00:56:22

00:54:16

00:51:58

00:51:36

00:52:20

00:52:23

 

04:26:57

V NW+(PB)

63

Milkowski Jan

KMP  Siemianowice Śl.

00:37:16

00:35:22

00:34:18

00:33:22

----------

00:33:28

 

02:53:46

V Sł.Mund. (PB)

64

Mizak Oliwia

Tuptusie SP 55

01:10:49

 ----------

----------

----------

----------

----------

 

01:10:49

I K/NW

65

Mokry Dominik

MKB nr 1

00:29:38

 ----------

00:28:45

----------

----------

----------

 

00:58:23

II(PB)

66

Motyl Piotr

Katowice

00:27:47

 ----------

----------

----------

----------

00:27:24

 

00:55:11

II

67

Mól Wioletta

Czeladź Biega

00:47:47

 ----------

----------

----------

----------

----------

 

00:47:47

I K/NW

68

Mrozek Piotr

Katowice

00:46:59

 ----------

----------

----------

----------

----------

 

00:46:59

I

69

Niedźwiedzki Ryszard

TKKF  Saturn Czeladź

00:35:20

00:54:17

----------

00:32:21

----------

00:31:36

 

02:33:34

IV

70

Nogal Leszek

Mikołów

00:33:00

00:31:32

00:31:08

00:32:29

----------

00:31:49

 

02:39:58

V(PB)

71

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

00:38:42

 ----------

----------

----------

----------

00:35:08

 

01:13:50

II K/ Sł.Mund.

72

Nowak Ewa

Stadion Śląski

00:58:16

00:54:55

----------

----------

00:31:08

----------

 

02:24:19

III K/NW

73

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

00:47:18

00:46:20

00:44:37

00:44:54

00:45:12

00:45:17

 

03:49:01

V NW+(PB)

74

Ochowicz Andrzej

KCH

00:26:08

00:25:15

00:25:24

----------

00:25:20

00:25:43

 

02:07:50

V(PB)

75

Oleksy Krzysztof

ADS Masna Krytyczna

00:31:34

00:30:31

00:33:57

00:30:11

00:28:55

00:29:37

 

02:30:48

V+(PB)

76

Orzechowski Adam

MKB nr 1

00:40:36

 ----------

----------

----------

----------

00:35:48

 

01:16:24

II

77

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

00:53:44

 ----------

00:52:16

00:53:13

00:51:54

00:53:02

 

04:24:09

V K/NW(PB)

78

Piechaczek Krzysztof

Katowice

00:36:32

 ----------

----------

----------

----------

----------

 

00:36:32

I

79

Pilawska Agnieszka

Tuptusie SP 55

00:36:28

 ----------

----------

----------

----------

----------

 

00:36:28

I K

80

Proksa Robert

UKS Chromik Mysłowice

00:28:28

00:27:26

----------

00:27:24

00:27:08

00:27:03

 

02:17:29

V

81

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

00:27:01

00:27:10

----------

00:26:19

00:26:12

00:26:53

 

02:13:35

V Sł.Mund.

82

Pytel Piotr

Mysłowice

00:30:26

 ----------

----------

----------

----------

----------

 

00:30:26

I Sł.Mund.

83

Rekieć Kaja

Dąbrowa Górnicza

00:37:21

 ----------

----------

----------

----------

----------

 

00:37:21

I K

84

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:29:02

 ----------

00:29:12

----------

00:27:57

00:27:55

 

01:54:06

IV(PB)

85

Rurański Jerzy

Stadion Śląski

00:56:36

 ----------

00:54:00

00:56:25

00:54:46

00:53:17

 

04:35:04

V NW(PB)

86

Sagan Irena

40-latek Tychy

00:59:20

00:57:14

00:57:47

00:58:30

00:58:30

01:00:04

 

04:53:38

V K/NW+(PB)

87

Sagan Marian

40-latek Tychy

00:51:48

00:50:34

00:50:54

00:51:20

00:51:13

00:51:26

 

04:16:21

V NW+(PB)

88

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

00:32:02

00:31:13

00:30:40

00:31:41

00:30:29

00:30:56

 

02:36:21

V+(PB)

89

Sitkowski Paweł

Mysłowice

00:51:33

00:48:59

00:48:46

00:49:21

00:48:50

----------

 

04:07:29

V NW(PB)

90

Smaczyński Dariusz

Aktywna Dąbrowa

00:27:40

----------

----------

00:27:18

----------

----------

 

00:54:58

II

91

Smalcerz Marzena

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:01:38

00:59:19

01:00:35

----------

----------

----------

 

03:01:32

III K/NW(PB)

92

Sojka Magdalena

Tuptusie SP 55

01:10:50

 ----------

----------

----------

----------

----------

 

01:10:50

I K/NW

93

Sosin Stanisław

Stadion Śląski

00:56:37

 ----------

00:53:00

00:51:14

00:52:23

00:53:17

 

04:26:31

V NW(PB)

94

Sroga Arkadiusz

Mysłowice

00:35:33

00:34:03

00:31:51

00:30:29

----------

----------

 

02:11:56

IV(PB)

95

Sroga Przemysław

Mysłowice

00:32:52

00:31:45

00:30:41

00:29:54

00:29:42

00:30:16

 

02:34:29

V Sł.Mund.+ (PB)

96

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

01:02:25

00:58:00

----------

----------

----------

00:58:08

 

02:58:33

III K/NW

97

Stachowiak Sebastian

Stadion Śląski

00:29:48

00:29:08

----------

----------

----------

00:29:10

 

01:28:06

III

98

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

00:31:19

 ----------

00:29:41

00:30:18

00:28:46

00:30:25

 

02:30:19

V(PB)

99

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00:28:47

00:27:52

00:27:26

----------

00:27:39

00:27:27

 

02:19:11

V(PB)

100

Suder Mateusz

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:01:00

00:53:53

----------

----------

----------

----------

 

01:54:53

II NW

101

Suślik Sobiesław

Mysłowice

00:38:03

00:35:32

----------

00:33:08

00:33:44

00:32:58

 

02:53:25

V

102

Szatniewska Agnieszka

Owocowa Kraina

00:41:46

00:39:08

00:38:33

00:39:59

00:37:48

00:35:27

 

03:14:08

V K+(PB)

103

Szczepański Janusz

Mysłowice

00:29:40

00:27:34

00:28:07

----------

----------

00:27:34

 

01:52:55

IV(PB)

104

Szelest Barbara

MKB nr 1

00:29:33

00:28:58

00:29:11

00:29:24

00:28:44

00:28:15

 

02:24:54

V K+(PB)

105

Szklorz Sylwester

Katowice

00:32:45

00:30:58

00:30:15

00:30:13

00:30:12

----------

 

02:34:23

V Sł.Mund. (PB)

106

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

00:30:52

 ----------

00:31:14

00:30:08

----------

----------

 

01:32:14

III(PB)

107

Szymkowski Krzysztof

Częstochowa

00:31:36

 ----------

00:29:40

00:28:31

00:27:40

00:27:32

 

02:24:59

V(PB)

108

Świgoń Katarzyna

Katowice

01:04:20

00:56:55

00:56:03

00:54:15

00:54:58

00:54:44

 

04:45:12

V K/NW+(PB)

109

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

00:52:30

00:50:55

00:51:05

00:52:38

00:51:35

----------

 

04:18:43

V K/NW(PB)

110

Thomalla Bogdan

Silesia Nordic Team

00:55:52

 ----------

00:52:58

----------

----------

----------

 

01:48:50

II NW(PB)

111

Turek Rafał

Owocowa Kraina

00:32:14

00:29:51

00:29:27

----------

00:30:02

00:29:59

 

02:31:33

V(PB)

112

Tymiec Przemysław

MKB nr 1

00:35:26

 ----------

----------

00:29:20

00:28:49

----------

 

01:33:35

III

113

Wartok Mariusz

Mysłowice

00:37:15

 ----------

----------

----------

00:34:28

----------

 

01:11:43

II

114

Wasilewska Barbara

Katowice

00:57:36

00:54:01

00:54:32

00:55:13

----------

----------

 

03:41:22

IV K/NW(PB)

115

Waszka Marta

Ruda Śląska

00:41:01

 ----------

----------

----------

----------

----------

 

00:41:01

I K

116

Wencel Zbigniew

Leiber Poland Team

00:37:07

 ----------

00:33:33

00:33:56

----------

00:34:34

 

02:19:10

IV(PB)

117

Węgler Jarosław

Ruda Śląska

00:37:12

 ----------

----------

----------

----------

----------

 

00:37:12

I

118

Węgler Kornelia

Ruda Śląska

00:41:02

 ----------

----------

----------

----------

----------

 

00:41:02

I K

119

Węgler Zbigniew

Sosnowiec

00:44:20

00:43:39

----------

----------

----------

----------

 

01:27:59

II

120

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

00:33:46

00:32:20

----------

00:33:43

00:34:06

00:33:40

 

02:47:35

V

121

Wilk Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

00:48:18

00:53:19

----------

----------

00:48:38

00:48:49

 

03:19:04

IV NW

122

Wizner Czesław

Mysłowice

00:41:39

00:40:24

00:38:47

00:39:28

----------

----------

 

02:40:18

IV Sł.Mund. (PB)

123

Wolany Denis

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:02:55

 ----------

----------

----------

----------

----------

 

01:02:55

I NW

124

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

00:35:17

 ----------

----------

00:33:01

00:32:20

00:32:48

 

02:13:26

IV Sł.Mund.

125

Zakrzewska Natalia

UKS Chromik Mysłowice

00:31:13

 ----------

----------

----------

00:31:52

00:31:15

 

01:34:20

III K

126

Zasucha Grzegorz

Stowarzyszenie Puls Śląska

00:33:53

00:33:14

00:31:29

00:32:06

00:33:17

00:32:19

 

02:44:49

V+(PB)

127

Zbąski Bartłomiej

TKKF Jastrząb Ruda Śl.

00:28:25

00:32:15

00:27:58

00:26:39

----------

----------

 

01:55:17

IV(PB)

128

Zięba Julia

Stadion Śląski

01:04:28

01:01:49

----------

01:02:33

01:09:47

01:05:26

 

05:24:03

V K/NW

129

Zobek Edward

Sosnowiec

01:04:43

01:02:10

01:03:09

01:01:45

01:04:12

01:04:02

 

05:16:52

V NW+(PB)

130

Żebrowska Matylda

MORS Hubertus M-ce

00:39:09

00:39:51

00:41:11

----------

00:38:46

00:38:00

 

03:16:57

V K(PB)

 

 

130 (start w biegu pierwszym zimowym) – 72 (absencja w minimum dwóch biegach, lub w biegu finałowym) = 58 (do klasyfikacji generalnej).

Stan na dzień: 21-10-2018 (po biegu szóstym).

 

J.Ksi.

Poprawiony: środa, 24 października 2018 21:47
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack