Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

logo.jpg

LogowanieSonda

Jak oceniasz naszą stronę?
 

Szukaj

Licznik

Użytkownicy na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 100 gości 

Agora Profile

Not Available to Guests

Agorians Online

Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości 
Stworzone dzięki jVitals
Wpisany przez Jacek Księżyk   
poniedziałek, 05 listopada 2018 22:34

ZAPROSZENIA NA BIEGI NIEPODLEGŁOŚCIOWE

2018 – 11 - 11

    Jak wiadomo, w okresie 11-go listopada Stowarzyszenie Truchtacz Mysłowice niemalże co roku wyjeżdża na tzw. „Zakończenie Sezonu”, czyli na wyjazd sportowo-rekreacyjno-integracyjny. W tym roku po raz kolejny przebywać będziemy w Ustroniu. Ale niestety nie wszyscy Truchtacze będą razem z nami. I właśnie z myślą o tych którzy pozostaną w domu, poniżej przedstawię zaproszenia które otrzymaliśmy od organizatorów na biegi rozgrywane w pobliżu Mysłowic:

altalt

  alt

   BIEG CHARYTATYWNY „WOLNOŚĆ NA 5 Bieg będzie miał miejsce 10 listopada 2018r. o godzinie 11:30 (5km) i 11:45 (10 km). ORGANIZATORZY: III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Katowicach przy współpracy z Fundacją „Cała Naprzód” oraz Urząd Miasta Katowice. Bieg ma na celu promowanie idei wolności Polaków oraz niepodległości Rzeczpospolitej z okazji 100-lecia odzyskania Niepodległości, popularyzację i upowszechnienie biegania jako najprostszej formy rekreacji oraz promocję idei wolontariatu. Naszym Beneficjentem jest PAWEŁ LEWEK: http://calanaprzod.org/pomagamy/komu-pomagamy-2/lewek-pawel/ Odbywać się będzie na dwóch dystansach: 5km oraz 10km. Start i meta biegów usytuowane będą na placu przy III LO im. A. Mickiewicza. Trasa biegu będzie przebiegać przez miejsca, które zapisały się w historii miasta Katowice. Każdy uczestnik biegu otrzyma pamiątkowy odlewany medal okolicznościowy. Prowadzona będzie klasyfikacja generalna open kobiet i mężczyzn na obu dystansach. Dodatkowo w biegu na 5 km odbędzie się rywalizacja, która wyłoni najlepszych uczniów szkół średnich oraz najlepszych absolwentów III LO. Link do wydarzenia na FB szkoły: https://www.facebook.com/events/920043621519577/ Link do strony www: http://mickiewicz.katowice.pl/wolnoscna5 Link do zapisów: https://elektronicznezapisy.pl/event/3120/strona.html (na tej stronie znajduje się też regulamin biegu)

 

   W imieniu organizatorów Jaworznickiego Grand Prix Biegów Patriotycznych pragnę zaprosić Państwa na II Jaworznicki Bieg Niepodległości, który odbędzie się 10 listopada 2018 r. w dzielnicy Osiedle Stałe - Start i meta w Parku Lotników Polskich.
alt
Start - 13:00 Biuro Zawodów - od 11:00 Dystanse 5 i 10 km - pętle. Trasa zróżnicowana. Głównie trakty polne i leśne(typowe przełaje) ale także odcinki utwardzone i szutrowe.
Zapewniamy rzecz jasna elektroniczny pomiar czasu oraz atrakcyjne nagrody. Wysokiej jakości odlewany medal(w załączniku), a także pule chust bandamek i czapek zimowych do rozlosowania pomiędzy wszystkich uczestników.
Pragnę zaproponować zawodnikom Truchtacza niższą cenę za pakiet startowy tj. 35 zł, a nie 40 zł jak dla wszystkich zawodników. Zapisy i regulamin: www.biegi.jaworzno.pl

alt
Pozdrawiam - Mateusz Musiał - Zespół Organizacyjny JGPBP.

 

J.Ksi.

Poprawiony: poniedziałek, 05 listopada 2018 22:35
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack