Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Jacek Księżyk   
poniedziałek, 05 listopada 2018 22:34

ZAPROSZENIA NA BIEGI NIEPODLEGŁOŚCIOWE

2018 – 11 - 11

    Jak wiadomo, w okresie 11-go listopada Stowarzyszenie Truchtacz Mysłowice niemalże co roku wyjeżdża na tzw. „Zakończenie Sezonu”, czyli na wyjazd sportowo-rekreacyjno-integracyjny. W tym roku po raz kolejny przebywać będziemy w Ustroniu. Ale niestety nie wszyscy Truchtacze będą razem z nami. I właśnie z myślą o tych którzy pozostaną w domu, poniżej przedstawię zaproszenia które otrzymaliśmy od organizatorów na biegi rozgrywane w pobliżu Mysłowic:

altalt

  alt

   BIEG CHARYTATYWNY „WOLNOŚĆ NA 5 Bieg będzie miał miejsce 10 listopada 2018r. o godzinie 11:30 (5km) i 11:45 (10 km). ORGANIZATORZY: III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Katowicach przy współpracy z Fundacją „Cała Naprzód” oraz Urząd Miasta Katowice. Bieg ma na celu promowanie idei wolności Polaków oraz niepodległości Rzeczpospolitej z okazji 100-lecia odzyskania Niepodległości, popularyzację i upowszechnienie biegania jako najprostszej formy rekreacji oraz promocję idei wolontariatu. Naszym Beneficjentem jest PAWEŁ LEWEK: http://calanaprzod.org/pomagamy/komu-pomagamy-2/lewek-pawel/ Odbywać się będzie na dwóch dystansach: 5km oraz 10km. Start i meta biegów usytuowane będą na placu przy III LO im. A. Mickiewicza. Trasa biegu będzie przebiegać przez miejsca, które zapisały się w historii miasta Katowice. Każdy uczestnik biegu otrzyma pamiątkowy odlewany medal okolicznościowy. Prowadzona będzie klasyfikacja generalna open kobiet i mężczyzn na obu dystansach. Dodatkowo w biegu na 5 km odbędzie się rywalizacja, która wyłoni najlepszych uczniów szkół średnich oraz najlepszych absolwentów III LO. Link do wydarzenia na FB szkoły: https://www.facebook.com/events/920043621519577/ Link do strony www: http://mickiewicz.katowice.pl/wolnoscna5 Link do zapisów: https://elektronicznezapisy.pl/event/3120/strona.html (na tej stronie znajduje się też regulamin biegu)

 

   W imieniu organizatorów Jaworznickiego Grand Prix Biegów Patriotycznych pragnę zaprosić Państwa na II Jaworznicki Bieg Niepodległości, który odbędzie się 10 listopada 2018 r. w dzielnicy Osiedle Stałe - Start i meta w Parku Lotników Polskich.
alt
Start - 13:00 Biuro Zawodów - od 11:00 Dystanse 5 i 10 km - pętle. Trasa zróżnicowana. Głównie trakty polne i leśne(typowe przełaje) ale także odcinki utwardzone i szutrowe.
Zapewniamy rzecz jasna elektroniczny pomiar czasu oraz atrakcyjne nagrody. Wysokiej jakości odlewany medal(w załączniku), a także pule chust bandamek i czapek zimowych do rozlosowania pomiędzy wszystkich uczestników.
Pragnę zaproponować zawodnikom Truchtacza niższą cenę za pakiet startowy tj. 35 zł, a nie 40 zł jak dla wszystkich zawodników. Zapisy i regulamin: www.biegi.jaworzno.pl

alt
Pozdrawiam - Mateusz Musiał - Zespół Organizacyjny JGPBP.

 

J.Ksi.

Poprawiony: poniedziałek, 05 listopada 2018 22:35
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack