Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

logo.jpg

LogowanieSonda

Jak oceniasz naszą stronę?
 

Szukaj

Licznik

Użytkownicy na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 107 gości 

Agora Profile

Not Available to Guests

Agorians Online

Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości 
Stworzone dzięki jVitals
Wpisany przez Piotr Rogowicz, Jacek Księżyk   
wtorek, 06 listopada 2018 15:23

X KLUBOWE MISTRZOSTWA

STOWARZYSZENIA TRUCHTACZ MYSŁOWICE

(XXVI MEMORIAŁ JERZEGO CHROMIKA)

2018-11-03

alt

   Niestety pogoda tym razem nie dopisała biegaczom, którzy w sobotę 03 listopada wystartowali na dystansie 10 kilometrów w Memoriale Jerzego Chromika. Pośród biegaczy, liczną grupę stanowili Truchtacze, którzy rywalizowali po raz X o miano najszybszego klubowicza. Na zewnątrz było zimno i deszczowo, ale te wszystkie niedogodności  zrekompensowała gorąca atmosfera naszych kibiców, zarówno na trasie jak i na mecie biegu. Tradycją stało się już , że byliśmy bardzo widoczni , a tym samym  mocno wyróżnialiśmy się na tle pozostałych grup uczestniczących w Memoriale.

   Wśród Pań rywalizację wygrała Dorota Wyleciał przed Izą Klich. Natomiast wśród Panów tytuł przypadł Januszowi Pytlowi, wicemistrzem Truchtacza został Piotr Rogowicz, a na trzecim miejscu uplasował się Włodek Grocholewski.

altalt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Piotr Rogowicz

 

   Po raz kolejny mieliśmy okazję rozstrzygnąć nasze mistrzostwa podczas Memoriału Jerzego Chromika. W tym miejscu chciałem bardzo podziękować Panu Pawłowi Gawędzie, pełniącemu obowiązki Dyrektora mysłowickiego MOSiR-u za umożliwienie rozegrania klubowych zawodów oraz za przychylność i dobrą atmosferę w kontaktach pomiędzy Stowarzyszeniem a MOSiR-em. Mam nadzieję że będzie to w przyszłości procentowało, jak również że kolejne edycje Mistrzostw Klubowych Truchtacza będą rozgrywane w trakcie Memoriału.

   Chciałbym również podziękować klubowiczom którzy pomagali przy organizacji biegu memoriałowego: Uli Cieśli, Beacie Godek, Januszowi Kuczmierczykowi i … Bożenie Kopeć, która na szczęcie nas wsparła w ostatniej chwili. Nie mniejsze podziękowania należą się też Truchtaczom którzy zaangażowali się w pracę przy Mistrzostwach Klubowych: Janusz Kuczmierczyk, Basia Księżyk (stoisko klubowe), Piotr Rogowicz (organizacja Mistrzostw Klubowych, wyniki), Ula Cieśla i Marian Jarosz (foto), Karol Bromboszcz (catering ;-) ).

altalt

 

altalt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  A przede wszystkim chciałbym podziękować wszystkim Truchtaczom którzy wzięli udział w Mistrzostwach Klubowych i Memoriale Chromika (również tym którzy ze względów chorobowo-kontuzyjnych nie stanęli na starcie: Janusz, Claire oraz ja sam) i którzy byli zaangażowani w nasze Mistrzostwa na każdym poziomie, ponieważ stworzyliśmy wspaniałą, świetną i niepowtarzalną atmosferę. Atmosferę, która od czterech lat jest naszym znakiem firmowym na biegu Chromika a w tym roku dodatkowo pozwoliła nam w ten sportowy sposób uczcić stulecie odzyskania niepodległości!!!

 

alt

Link do wyników zawodów:

 

http://www.truchtacz.org/index.php?option=com_content&view=article&id=873%3Ax-mistrzostwa-klubowe-stowarzyszenia-truchtacz-mysowice&catid=3%3Anewsflash&Itemid=98

 

Link do galerii autorstwa Uli Cieśli:

 

https://photos.google.com/share/AF1QipPCnMKfiObyTpjl2R5AVskrDVPNSPwn5AhN-cBYC1i7L9jCcdrwEaMzgg8WvXeB-w?key=MlhpckpYbEdDWDRJOVNoam5ROEkzS0Fuazk2OFpR

 

Zdjęcia autorstwa Mariana Jarosz i moje dostępna są na naszej stronie na FB:

 

www.facebook.com/truchtacze

 

 

J.Ksi.

Poprawiony: wtorek, 06 listopada 2018 15:40
 

Komentarze   

 
0 #1 Księżyk Jacek 2018-11-20 14:29
Jeszcze raz o Memoriale Jerzego Chromika oraz o planach Truchtacza i GP w artykule p. Wiesława Ziarko (MOSiR Mysłowice):

http://mosir.myslowice.pl/…/xxvi-memorial-jerzego-chromika…/

i na stronie MaratonówPolskich:

https://www.maratonypolskie.pl/mp_index.php…
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack