Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Piotr Rogowicz, Jacek Księżyk   
wtorek, 06 listopada 2018 15:23

X KLUBOWE MISTRZOSTWA

STOWARZYSZENIA TRUCHTACZ MYSŁOWICE

(XXVI MEMORIAŁ JERZEGO CHROMIKA)

2018-11-03

alt

   Niestety pogoda tym razem nie dopisała biegaczom, którzy w sobotę 03 listopada wystartowali na dystansie 10 kilometrów w Memoriale Jerzego Chromika. Pośród biegaczy, liczną grupę stanowili Truchtacze, którzy rywalizowali po raz X o miano najszybszego klubowicza. Na zewnątrz było zimno i deszczowo, ale te wszystkie niedogodności  zrekompensowała gorąca atmosfera naszych kibiców, zarówno na trasie jak i na mecie biegu. Tradycją stało się już , że byliśmy bardzo widoczni , a tym samym  mocno wyróżnialiśmy się na tle pozostałych grup uczestniczących w Memoriale.

   Wśród Pań rywalizację wygrała Dorota Wyleciał przed Izą Klich. Natomiast wśród Panów tytuł przypadł Januszowi Pytlowi, wicemistrzem Truchtacza został Piotr Rogowicz, a na trzecim miejscu uplasował się Włodek Grocholewski.

altalt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Piotr Rogowicz

 

   Po raz kolejny mieliśmy okazję rozstrzygnąć nasze mistrzostwa podczas Memoriału Jerzego Chromika. W tym miejscu chciałem bardzo podziękować Panu Pawłowi Gawędzie, pełniącemu obowiązki Dyrektora mysłowickiego MOSiR-u za umożliwienie rozegrania klubowych zawodów oraz za przychylność i dobrą atmosferę w kontaktach pomiędzy Stowarzyszeniem a MOSiR-em. Mam nadzieję że będzie to w przyszłości procentowało, jak również że kolejne edycje Mistrzostw Klubowych Truchtacza będą rozgrywane w trakcie Memoriału.

   Chciałbym również podziękować klubowiczom którzy pomagali przy organizacji biegu memoriałowego: Uli Cieśli, Beacie Godek, Januszowi Kuczmierczykowi i … Bożenie Kopeć, która na szczęcie nas wsparła w ostatniej chwili. Nie mniejsze podziękowania należą się też Truchtaczom którzy zaangażowali się w pracę przy Mistrzostwach Klubowych: Janusz Kuczmierczyk, Basia Księżyk (stoisko klubowe), Piotr Rogowicz (organizacja Mistrzostw Klubowych, wyniki), Ula Cieśla i Marian Jarosz (foto), Karol Bromboszcz (catering ;-) ).

altalt

 

altalt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  A przede wszystkim chciałbym podziękować wszystkim Truchtaczom którzy wzięli udział w Mistrzostwach Klubowych i Memoriale Chromika (również tym którzy ze względów chorobowo-kontuzyjnych nie stanęli na starcie: Janusz, Claire oraz ja sam) i którzy byli zaangażowani w nasze Mistrzostwa na każdym poziomie, ponieważ stworzyliśmy wspaniałą, świetną i niepowtarzalną atmosferę. Atmosferę, która od czterech lat jest naszym znakiem firmowym na biegu Chromika a w tym roku dodatkowo pozwoliła nam w ten sportowy sposób uczcić stulecie odzyskania niepodległości!!!

 

alt

Link do wyników zawodów:

 

http://www.truchtacz.org/index.php?option=com_content&view=article&id=873%3Ax-mistrzostwa-klubowe-stowarzyszenia-truchtacz-mysowice&catid=3%3Anewsflash&Itemid=98

 

Link do galerii autorstwa Uli Cieśli:

 

https://photos.google.com/share/AF1QipPCnMKfiObyTpjl2R5AVskrDVPNSPwn5AhN-cBYC1i7L9jCcdrwEaMzgg8WvXeB-w?key=MlhpckpYbEdDWDRJOVNoam5ROEkzS0Fuazk2OFpR

 

Zdjęcia autorstwa Mariana Jarosz i moje dostępna są na naszej stronie na FB:

 

www.facebook.com/truchtacze

 

 

J.Ksi.

Poprawiony: wtorek, 06 listopada 2018 15:40
 

Komentarze   

 
0 #1 Księżyk Jacek 2018-11-20 14:29
Jeszcze raz o Memoriale Jerzego Chromika oraz o planach Truchtacza i GP w artykule p. Wiesława Ziarko (MOSiR Mysłowice):

http://mosir.myslowice.pl/…/xxvi-memorial-jerzego-chromika…/

i na stronie MaratonówPolskich:

https://www.maratonypolskie.pl/mp_index.php…
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack