Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

gp logo.jpg

LogowanieSonda

Jak oceniasz naszą stronę?
 

Szukaj

Licznik

Użytkownicy na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 112 gości 

Agora Profile

Not Available to Guests

Agorians Online

Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości 
Stworzone dzięki jVitals
Wpisany przez Jacek Księżyk   
czwartek, 22 listopada 2018 16:33

Koleżanki i koledzy,

Truchtacze i Truchtaczki

 alt

   Zakończyliśmy sezon 2017/2018. Teraz przed nami czas na jego podsumowanie. Mamy za sobą wiele startów w biegach oraz w innych dyscyplinach, w kraju i zagranicą. Rozejrzyjmy się wokoło, zastanówmy kto z Truchtaczy zasłużył na nasze uznanie postawą sportową, wynikami, osiągnięciami życiowymi lub startem w ekstremalnej imprezie a także doceńmy pracę w regionie na rzecz promowania zdrowego trybu życia oraz naszego Stowarzyszenia jak również reprezentowania barw klubowych. I temu właśnie mają posłużyć nasze Klubowe Nagrody:

 

Klubowe Nagrody Truchtacza:

 • Zimowe Mistrzostwa na Krótkim Dystansie (zawody w sprincie rozegrano 10 marca na stadionie KS Lechia 06)
 • Najszybszy Truchtacz i Truchtaczka (Mistrzostwa Klubowe rozegrano 03 listopada, w trakcie Memoriały Jerzego Chromika),
 • Najaktywniejszy Truchtacz (decyduje ilość zarejestrowanych startów na portalu maratonypolskie.pl, osoba odpowiedzialna: Marian Jarosz),
 • Wszechstronny Truchtacz (osoba odpowiedzialna: Marian Jarosz).

Ponadto do przyznania są dwie fakultatywne nagrody:       

 • Nagroda Truchtacza im. Romana – dla osoby/organizacji/firmy która w istotny sposób przyczyniła się do rozwoju, popularyzacji Stowarzyszenia Truchtacz Mysłowice w roku bieżącym,
 • Wyczyn Roku – dla Truchtacza lub zespołu Truchtaczy (tylko i wyłącznie!), za osiągnięcie bardzo dobrego wyniku sportowego, ukończenie trudnych zawodów biegowych (lub innych), wyczyn na imprezie sportowej.

Nagroda Truchtacza oraz Wyczyn Roku mogą lecz nie muszą być przyznane.  

 

Przypominam zasady:

·        Nagrody przyznawane są tylko i wyłącznie za okres minionych 12 miesięcy. Zdarzenie/wyczyn może obejmować oczywiście dłuższy okres, ale jego zakończenie musi przypadać w ciągu ostatnich 12 miesięcy (listopad 2017 – październik 2018).

 • Wybór odbywa się w drodze dwustopniowego głosowania (do głosowania uprawnieni są członkowie Stowarzyszenia Truchtacz Mysłowice którzy złożyli deklaracje członkowskie nie później niż 01.08.2018r i wcześniej). 
 • W pierwszym etapie zgłaszamy nominacje do nagród na stronie klubowej www.truchtacz.org – od dziś do 30 listopada.
 • Nominację zgłaszamy w formie „komentarza” pod aktualnym tekstem (gdyby ktokolwiek miał problem z zamieszczeniem „komentarza”, to proszę o przesłanie mailem tekstu do mnie, a ja zajmę się  umieszczeniem go na stronie)
 • Nominację może zgłosić każdy Truchtacz w dowolnej ilości, jednak wymagane jest każdorazowe uzasadnienie. 
 • W drugim etapie, odbywa się glosowanie na Nominowanych do nagród – w tym roku w dniach 01 i 02 grudnia (sobota, niedziela).
 • Glosowanie przeprowadzi telefonicznie i sms-em Luiza Buryło, proszę, żebyście w dniach glosowania telefony zabierali ze sobą.
 • Każdemu Truchtaczowi przysługuje jeden głos na każdą z nagród, dozwolone jest wstrzymanie się od głosu.
 • Nagroda zostanie przyznana, jeśli Nominowany uzyska 30% ze wszystkich oddanych głosów.

Nagrody zostaną wręczone na Klubowym Spotkaniu Opłatkowym w dn. 12 grudnia.

W poprzednich latach Nagrodę Truchtacza otrzymywali m.in.: Janusz Kuczmierczyk, Stasiu Filuś, Marian Jarosz, Założyciele Truchtacza: Asia i Tomek Katan, Janusz Kuczmierczyk, Rafał Kontowicz, ponadto Dorota Wyleciał, Werner Legomiński, Basia Księżyk, Bożena Kopeć.

Za wyczyn roku nagradzaliśmy m.in.: Andrzeja Mielnika, Beatę Godek, Mariana Jarosza, Drużynę Truchtacza (3-cie miejsce w Drużynowym Maratonie Kukuczki), Wernera Legomińskiego, Drużynę Kibiców Truchtacza Mysłowice (2-gie miejsce w konkursie na najlepiej dopingujący zespół), za postawę fair play w czasie zawodów „Memoriał Jerzego Chromika” nagrodę otrzymał Marek Maciejewski, duet: Karol Bromboszcz i Jacek Księżyk, za Bieg Rzeźnika, Krzysztof Wieczorek – za udział we wszystkich edycjach SilesiaMaratonu!

Pozdrawiam i do usłyszenia 01-go i 02 grudnia w czasie głosowania.

J.Ksi.

Poprawiony: czwartek, 22 listopada 2018 16:35
 

Komentarze   

 
0 #3 Księżyk Jacek 2018-11-28 20:18
Nominacja Ewy Jastrzębskiej: Wyczyn roku - do tej nagrody nominuję Włodka Grocholewskiego za zwyciestwo w
"White Continental Marathon 2018-Antarctica " i reprezentowanie Truchtaczy na białym kontynencie
Cytować
 
 
0 #2 Księżyk Jacek 2018-11-26 11:05
Nominacja ULI CIEŚLI:

WYCZYN ROKU dla Włodka Grocholewskiego

Za I m-ce w "White Continental Marathon 2018-Antarctica ".
Cytować
 
 
0 #1 Księżyk Jacek 2018-11-24 21:14
Moja nominacja do nagrody „WYCZYN ROKU”:

Włodzimierz Grocholewski – za zdobycie Maratońskiej Korony Ziemi:
- Afryka - Marrakech, Maroko - 26.01.2014 - 03:12:52,
- Ameryka Południowa - Rio de Janeiro, Brazylia - 27.07.2014 - 03:51:00,
- Azja - Dubai, Emiraty Arabskie - 23.01.2015 - 03:41:55,
- Ameryka Północna - Seattle, USA - 13.06.2015 - 03:26:05,
- Europa - Vienna, Austria - 10.04.2016 - 03:21:56,
- Australia - Auckland, Nowa Zelandia - 30.10.2016 - 03:21:51,
- Antarktyda - King George Island - 30.01.2018 - 03:31:35,

- Jacek.
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack