Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Jacek Księżyk   
czwartek, 22 listopada 2018 16:33

Koleżanki i koledzy,

Truchtacze i Truchtaczki

 alt

   Zakończyliśmy sezon 2017/2018. Teraz przed nami czas na jego podsumowanie. Mamy za sobą wiele startów w biegach oraz w innych dyscyplinach, w kraju i zagranicą. Rozejrzyjmy się wokoło, zastanówmy kto z Truchtaczy zasłużył na nasze uznanie postawą sportową, wynikami, osiągnięciami życiowymi lub startem w ekstremalnej imprezie a także doceńmy pracę w regionie na rzecz promowania zdrowego trybu życia oraz naszego Stowarzyszenia jak również reprezentowania barw klubowych. I temu właśnie mają posłużyć nasze Klubowe Nagrody:

 

Klubowe Nagrody Truchtacza:

 • Zimowe Mistrzostwa na Krótkim Dystansie (zawody w sprincie rozegrano 10 marca na stadionie KS Lechia 06)
 • Najszybszy Truchtacz i Truchtaczka (Mistrzostwa Klubowe rozegrano 03 listopada, w trakcie Memoriały Jerzego Chromika),
 • Najaktywniejszy Truchtacz (decyduje ilość zarejestrowanych startów na portalu maratonypolskie.pl, osoba odpowiedzialna: Marian Jarosz),
 • Wszechstronny Truchtacz (osoba odpowiedzialna: Marian Jarosz).

Ponadto do przyznania są dwie fakultatywne nagrody:       

 • Nagroda Truchtacza im. Romana – dla osoby/organizacji/firmy która w istotny sposób przyczyniła się do rozwoju, popularyzacji Stowarzyszenia Truchtacz Mysłowice w roku bieżącym,
 • Wyczyn Roku – dla Truchtacza lub zespołu Truchtaczy (tylko i wyłącznie!), za osiągnięcie bardzo dobrego wyniku sportowego, ukończenie trudnych zawodów biegowych (lub innych), wyczyn na imprezie sportowej.

Nagroda Truchtacza oraz Wyczyn Roku mogą lecz nie muszą być przyznane.  

 

Przypominam zasady:

·        Nagrody przyznawane są tylko i wyłącznie za okres minionych 12 miesięcy. Zdarzenie/wyczyn może obejmować oczywiście dłuższy okres, ale jego zakończenie musi przypadać w ciągu ostatnich 12 miesięcy (listopad 2017 – październik 2018).

 • Wybór odbywa się w drodze dwustopniowego głosowania (do głosowania uprawnieni są członkowie Stowarzyszenia Truchtacz Mysłowice którzy złożyli deklaracje członkowskie nie później niż 01.08.2018r i wcześniej). 
 • W pierwszym etapie zgłaszamy nominacje do nagród na stronie klubowej www.truchtacz.org – od dziś do 30 listopada.
 • Nominację zgłaszamy w formie „komentarza” pod aktualnym tekstem (gdyby ktokolwiek miał problem z zamieszczeniem „komentarza”, to proszę o przesłanie mailem tekstu do mnie, a ja zajmę się  umieszczeniem go na stronie)
 • Nominację może zgłosić każdy Truchtacz w dowolnej ilości, jednak wymagane jest każdorazowe uzasadnienie. 
 • W drugim etapie, odbywa się glosowanie na Nominowanych do nagród – w tym roku w dniach 01 i 02 grudnia (sobota, niedziela).
 • Glosowanie przeprowadzi telefonicznie i sms-em Luiza Buryło, proszę, żebyście w dniach glosowania telefony zabierali ze sobą.
 • Każdemu Truchtaczowi przysługuje jeden głos na każdą z nagród, dozwolone jest wstrzymanie się od głosu.
 • Nagroda zostanie przyznana, jeśli Nominowany uzyska 30% ze wszystkich oddanych głosów.

Nagrody zostaną wręczone na Klubowym Spotkaniu Opłatkowym w dn. 12 grudnia.

W poprzednich latach Nagrodę Truchtacza otrzymywali m.in.: Janusz Kuczmierczyk, Stasiu Filuś, Marian Jarosz, Założyciele Truchtacza: Asia i Tomek Katan, Janusz Kuczmierczyk, Rafał Kontowicz, ponadto Dorota Wyleciał, Werner Legomiński, Basia Księżyk, Bożena Kopeć.

Za wyczyn roku nagradzaliśmy m.in.: Andrzeja Mielnika, Beatę Godek, Mariana Jarosza, Drużynę Truchtacza (3-cie miejsce w Drużynowym Maratonie Kukuczki), Wernera Legomińskiego, Drużynę Kibiców Truchtacza Mysłowice (2-gie miejsce w konkursie na najlepiej dopingujący zespół), za postawę fair play w czasie zawodów „Memoriał Jerzego Chromika” nagrodę otrzymał Marek Maciejewski, duet: Karol Bromboszcz i Jacek Księżyk, za Bieg Rzeźnika, Krzysztof Wieczorek – za udział we wszystkich edycjach SilesiaMaratonu!

Pozdrawiam i do usłyszenia 01-go i 02 grudnia w czasie głosowania.

J.Ksi.

Poprawiony: czwartek, 22 listopada 2018 16:35
 

Komentarze   

 
0 #3 Księżyk Jacek 2018-11-28 20:18
Nominacja Ewy Jastrzębskiej: Wyczyn roku - do tej nagrody nominuję Włodka Grocholewskiego za zwyciestwo w
"White Continental Marathon 2018-Antarctica " i reprezentowanie Truchtaczy na białym kontynencie
Cytować
 
 
0 #2 Księżyk Jacek 2018-11-26 11:05
Nominacja ULI CIEŚLI:

WYCZYN ROKU dla Włodka Grocholewskiego

Za I m-ce w "White Continental Marathon 2018-Antarctica ".
Cytować
 
 
0 #1 Księżyk Jacek 2018-11-24 21:14
Moja nominacja do nagrody „WYCZYN ROKU”:

Włodzimierz Grocholewski – za zdobycie Maratońskiej Korony Ziemi:
- Afryka - Marrakech, Maroko - 26.01.2014 - 03:12:52,
- Ameryka Południowa - Rio de Janeiro, Brazylia - 27.07.2014 - 03:51:00,
- Azja - Dubai, Emiraty Arabskie - 23.01.2015 - 03:41:55,
- Ameryka Północna - Seattle, USA - 13.06.2015 - 03:26:05,
- Europa - Vienna, Austria - 10.04.2016 - 03:21:56,
- Australia - Auckland, Nowa Zelandia - 30.10.2016 - 03:21:51,
- Antarktyda - King George Island - 30.01.2018 - 03:31:35,

- Jacek.
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack