Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Jacek Księżyk   
niedziela, 09 grudnia 2018 21:48

IX PRZEŁAJOWE GRAND PRIX MYSŁOWIC

O PUCHAR TRUCHTACZA

WYNIKI PO SIEDMIU BIEGACH

(Z uwzględnieniem Biegu Trzeciego – Polska Biega)

 alt

 

KLASYFIKACJA OPEN :

Miejsce

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

WYNIKI : I + II + III  + IV + V + VI + VII.

UWAGI

1

Ochowicz Andrzej

KCH

02:32:11

VI (PB)

2

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

02:40:54

VI Sł.Mund.

3

Proksa Robert

UKS Chromik Mysłowice

02:46:07

VI

4

Kania Damian

MKB nr 1

02:46:41

VI

5

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

02:48:26

VI(PB)

6

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

02:51:15

VI+(PB)

7

Idzikowski Adam

Świętochłowice Śląskie

02:53:22

VI CC+(PB)

8

Szymkowski Krzysztof

Częstochowa

02:54:06

VI(PB)

9

Szelest Barbara

Zapiekato Team

02:54:15

VI K+(PB)

10

Turek Rafał

Owocowa Kraina

03:01:39

VI(PB)

11

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

03:02:05

VI(PB)

12

Oleksy Krzysztof

ADS Masna Krytyczna

03:03:46

VI+(PB)

13

Szklorz Sylwester

Katowice

03:05:47

VI Sł.Mund. (PB)

14

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

03:08:58

VI+(PB)

15

Gieroszka Robert

Mysłowice

03:11:26

VI+(PB)

16

Menżyk Joanna

Mysłowice

03:12:21

VI K/ Sł.Mund.

17

Idzikowska Angelika

Świętochłowice Śląskie

03:12:43

VI K(PB)

18

Nogal Leszek

Mikołów

03:13:39

VI(PB)

19

Kulików Sławomir

Mysłowice

03:13:43

VI(PB)

20

Zasucha Grzegorz

Stowarzyszenie Puls Śląska

03:19:07

VI+(PB)

21

Kobak Krzysztof

Mysłowice

03:19:19

VI Sł.Mund.(PB)

22

Suślik Sobiesław

Mysłowice

03:27:57

VI

23

Milkowski Jan

KMP  Siemianowice Śl.

03:28:14

VI Sł.Mund. (PB)

24

Bałaziński Paweł

A-Team

03:30:08

VI(PB)

25

Kotara Grzegorz

Mysłowice

03:36:20

VI(PB)

26

Szatniewska Agnieszka

Owocowa Kraina

03:52:21

VI K+(PB)

27

Żebrowska Matylda

MORS Hubertus M-ce

03:58:17

VI K(PB)

28

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

04:00:08

VI+(PB)

29

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

04:09:13

VI

30

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

04:25:11

VI Sł.Mund.+(PB)

31

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

04:30:56

VI NW(PB)

32

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

04:35:56

VI NW+(PB)

33

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

04:40:59

VI NW(PB)

34

Królikowski Mirosław

Katowice

04:49:31

VI NW+(PB)

35

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

04:56:45

VI K/NW

36

Sitkowski Paweł

Mysłowice

04:57:35

VI NW(PB)

37

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

05:08:54

VI K/NW+(PB)

38

Sagan Marian

40-latek Tychy

05:09:47

VI NW+(PB)

39

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

05:10:01

VI K/NW(PB)

40

Koziarz Roman

Stadion Śląski

05:10:08

VI NW

41

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

05:18:06

VI K/NW(PB)

42

Milczyński Marek

Mysłowice

05:20:02

VI NW+(PB)

43

Sosin Stanisław

Stadion Śląski

05:20:38

VI NW(PB)

44

Kurek Edward

MOSiR Czeladź

05:21:53

VI NW

45

Rurański Jerzy

Stadion Śląski

05:29:10

VI NW(PB)

46

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

05:39:09

VI K/NW

47

Świgoń Katarzyna

Katowice

05:40:02

VI K/NW+(PB)

48

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

05:46:32

VI K/NW(PB)

49

Sagan Irena

40-latek Tychy

05:54:47

VI K/NW+(PB)

50

Lubowiecki Adam

Katowice

06:01:02

VI NW+(PB)

51

Gębska Elżbieta

Będzin

06:19:35

VI K/NW

52

Królikowska-Łoskot Danuta

Stadion Śląski

06:23:00

VI K/NW+(PB)

53

Zobek Edward

Sosnowiec

06:25:04

VI NW+(PB)

54

Szczepański Janusz

Mysłowice

02:21:19

V(PB)

55

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

02:22:36

V(PB)

56

Zbąski Bartłomiej

TKKF Jastrząb Ruda Śl.

02:23:37

V(PB)

57

Sroga Przemysław

Mysłowice

02:34:29

V Sł.Mund.+ (PB)

58

Kolonko Mirosław

Goggle Pae Team

02:43:05

V CC(PB)

59

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

02:47:35

V

60

Litwin Sławomir

Pogoria Biega

02:53:43

V Sł.Mund. (PB)

61

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

02:56:21

V(PB)

62

Niedźwiedzki Ryszard

TKKF  Saturn Czeladź

03:26:40

V

63

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

03:35:38

V

64

Królikowska Gabriela

Katowice

03:43:37

V K

65

Wilk Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

04:11:58

V NW

66

Maciuk Helena

Stadion Śląski

04:55:59

V K/NW

67

Zięba Julia

Stadion Śląski

05:24:03

V K/NW

68

Dandyk Karol

UKS Chromik Mysłowice

01:52:53

IV

69

Dudzik Zenon

Katowice

01:53:11

IV

70

Stachowiak Sebastian

Stadion Śląski

01:57:59

IV

71

Tymiec Przemysław

Zapiekato Team

02:02:47

IV

72

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

02:04:52

IV(PB)

73

Zakrzewska Natalia

UKS Chromik Mysłowice

02:07:10

IV K

74

Sroga Arkadiusz

Mysłowice

02:11:56

IV(PB)

75

Helios Dominik

UKS Bonito Murcki

02:12:41

IV

76

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

02:13:26

IV Sł.Mund.

77

Kania Agnieszka

Mysłowice

02:16:36

IV K

78

Wencel Zbigniew

Leiber Poland Team

02:19:10

IV(PB)

79

Baluch Adam

Katowice

02:25:51

IV(PB)

80

Kolonko Justyna

Goggle Pae Team

02:27:24

IV K(PB)

81

Wizner Czesław

Mysłowice

02:40:18

IV Sł.Mund. (PB)

82

Wasilewska Barbara

Katowice

03:41:22

IV K/NW(PB)

83

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

03:57:10

IV K/NW

84

Kobyliński Tomasz

WKB Meta Lubliniec

01:28:31

III Sł.Mund.

85

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

01:49:42

III K/ Sł.Mund.

86

Klich Izabela

Truchtacz Mysłowice

01:51:04

III K(PB)

87

Nowak Ewa

Stadion Śląski

02:24:19

III K/NW

88

Smalcerz Marzena

ZSS im. J. Korczaka M-ce

03:01:32

III K/NW(PB)

89

Grocholewski Włodzimierz

Truchtacz Mysłowice

00:53:57

II

90

Smaczyński Dariusz

Aktywna Dąbrowa

00:54:58

II

91

Motyl Piotr

Katowice

00:55:11

II

92

Błotko Jacek

UKS Chromik Mysłowice

00:58:16

II

93

Mokry Dominik

MKB nr 1

00:58:23

II(PB)

94

Gieroszka Artur

BMW Team

01:11:13

II(PB)

95

Wartok Mariusz

Mysłowice

01:11:43

II

96

Orzechowski Adam

MKB nr 1

01:16:24

II

97

Dąbrowiecka Agata

Sosnowiec

01:17:39

II K

98

Augustyńska Aleksandra

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:19:21

II K

99

Węgler Zbigniew

Sosnowiec

01:27:59

II

100

Thomalla Bogdan

Silesia Nordic Team

01:48:50

II NW(PB)

101

Suder Mateusz

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:54:53

II NW

102

Gaura Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:57:20

II K/NW

103

Lewandowski Jacek

Stadion Śląski

02:11:07

II NW

104

Hadzik Rafał

Gliwice

00:30:01

I

105

Pytel Piotr

Mysłowice

00:30:26

I Sł.Mund.

106

Bereszko Waldemar

TKKF  Saturn Czeladź

00:33:40

I

107

Jamroz Damian

Husky Fan

00:34:07

I CC

108

Bogus Łukasz

Bieruń

00:34:26

I

109

Pilawska Agnieszka

Tuptusie SP 55

00:36:28

I K

110

Piechaczek Krzysztof

Katowice

00:36:32

I

111

Krypczyk Michał

Chorzów

00:36:36

I CC

112

Krypczyk Katarzyna

August Team

00:36:55

I K/CC

113

Węgler Jarosław

Ruda Śląska

00:37:12

I

114

Łukojko Ewa

Ruda Śląska

00:37:13

I K/CC

115

Haśnik Arkadiusz

Katowice

00:37:18

I

116

Rekieć Kaja

Dąbrowa Górnicza

00:37:21

I K

117

Gaczorek Agnieszka

Sosnowiec

00:37:32

I K

118

Waszka Marta

Ruda Śląska

00:41:01

I K

119

Węgler Kornelia

Ruda Śląska

00:41:02

I K

120

Bułman Jagoda

Sosnowiec

00:41:07

I K/CC

121

Kasprzyk Wiesław

Sosnowiec

00:42:34

I

122

Mrozek Piotr

Katowice

00:46:59

I

123

Mól Wioletta

Czeladź Biega

00:47:47

I K/NW

124

Borkowska Kaja

Tuptusie SP 55

01:01:51

I K/NW

125

Borkowska Aleksandra

Tuptusie SP 55

01:02:10

I K/NW

126

Wolany Denis

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:02:55

I NW

127

Filiński Sebastian

Tuptusie SP 55

01:06:35

I NW

128

Mizak Oliwia

Tuptusie SP 55

01:10:49

I K/NW

129

Sojka Magdalena

Tuptusie SP 55

01:10:50

I K/NW

130

Gajda Radosław

Tuptusie SP 55

01:10:51

I NW

 

KLASYFIKACJA CANICROSS :

1

Idzikowski Adam

Świętochłowice Śląskie

02:53:22

VI CC+(PB)

2

Kolonko Mirosław

Goggle Pae Team

02:43:05

V CC(PB)

3

Jamroz Damian

Husky Fan

00:34:07

I CC

4

Krypczyk Michał

Chorzów

00:36:36

I CC

5

Krypczyk Katarzyna

August Team

00:36:55

I K/CC

6

Łukojko Ewa

Ruda Śląska

00:37:13

I K/CC

7

Bułman Jagoda

Sosnowiec

00:41:07

I K/CC

 

KLASYFIKACJA NORDIC WALKING :

1

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

04:30:56

VI NW(PB)

2

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

04:35:56

VI NW+(PB)

3

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

04:40:59

VI NW(PB)

4

Królikowski Mirosław

Katowice

04:49:31

VI NW+(PB)

5

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

04:56:45

VI K/NW

6

Sitkowski Paweł

Mysłowice

04:57:35

VI NW(PB)

7

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

05:08:54

VI K/NW+(PB)

8

Sagan Marian

40-latek Tychy

05:09:47

VI NW+(PB)

9

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

05:10:01

VI K/NW(PB)

10

Koziarz Roman

Stadion Śląski

05:10:08

VI NW

11

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

05:18:06

VI K/NW(PB)

12

Milczyński Marek

Mysłowice

05:20:02

VI NW+(PB)

13

Sosin Stanisław

Stadion Śląski

05:20:38

VI NW(PB)

14

Kurek Edward

MOSiR Czeladź

05:21:53

VI NW

15

Rurański Jerzy

Stadion Śląski

05:29:10

VI NW(PB)

16

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

05:39:09

VI K/NW

17

Świgoń Katarzyna

Katowice

05:40:02

VI K/NW+(PB)

18

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

05:46:32

VI K/NW(PB)

19

Sagan Irena

40-latek Tychy

05:54:47

VI K/NW+(PB)

20

Lubowiecki Adam

Katowice

06:01:02

VI NW+(PB)

21

Gębska Elżbieta

Będzin

06:19:35

VI K/NW

22

Królikowska-Łoskot Danuta

Stadion Śląski

06:23:00

VI K/NW+(PB)

23

Zobek Edward

Sosnowiec

06:25:04

VI NW+(PB)

24

Wilk Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

04:11:58

V NW

25

Maciuk Helena

Stadion Śląski

04:55:59

V K/NW

26

Zięba Julia

Stadion Śląski

05:24:03

V K/NW

27

Wasilewska Barbara

Katowice

03:41:22

IV K/NW(PB)

28

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

03:57:10

IV K/NW

29

Nowak Ewa

Stadion Śląski

02:24:19

III K/NW

30

Smalcerz Marzena

ZSS im. J. Korczaka M-ce

03:01:32

III K/NW(PB)

31

Thomalla Bogdan

Silesia Nordic Team

01:48:50

II NW(PB)

32

Suder Mateusz

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:54:53

II NW

33

Gaura Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:57:20

II K/NW

34

Lewandowski Jacek

Stadion Śląski

02:11:07

II NW

35

Mól Wioletta

Czeladź Biega

00:47:47

I K/NW

36

Borkowska Kaja

Tuptusie SP 55

01:01:51

I K/NW

37

Borkowska Aleksandra

Tuptusie SP 55

01:02:10

I K/NW

38

Wolany Denis

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:02:55

I NW

39

Filiński Sebastian

Tuptusie SP 55

01:06:35

I NW

40

Mizak Oliwia

Tuptusie SP 55

01:10:49

I K/NW

41

Sojka Magdalena

Tuptusie SP 55

01:10:50

I K/NW

42

Gajda Radosław

Tuptusie SP 55

01:10:51

I NW

 

KLASYFIKACJA KOBIET :

1

Szelest Barbara

Zapiekato Team

02:54:15

VI K+(PB)

2

Menżyk Joanna

Mysłowice

03:12:21

VI K/ Sł.Mund.

3

Idzikowska Angelika

Świętochłowice Śląskie

03:12:43

VI K(PB)

4

Szatniewska Agnieszka

Owocowa Kraina

03:52:21

VI K+(PB)

5

Żebrowska Matylda

MORS Hubertus M-ce

03:58:17

VI K(PB)

6

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

04:56:45

VI K/NW

7

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

05:08:54

VI K/NW+(PB)

8

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

05:10:01

VI K/NW(PB)

9

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

05:18:06

VI K/NW(PB)

10

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

05:39:09

VI K/NW

11

Świgoń Katarzyna

Katowice

05:40:02

VI K/NW+(PB)

12

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

05:46:32

VI K/NW(PB)

13

Sagan Irena

40-latek Tychy

05:54:47

VI K/NW+(PB)

14

Gębska Elżbieta

Będzin

06:19:35

VI K/NW

15

Królikowska-Łoskot Danuta

Stadion Śląski

06:23:00

VI K/NW+(PB)

16

Królikowska Gabriela

Katowice

03:43:37

V K

17

Maciuk Helena

Stadion Śląski

04:55:59

V K/NW

18

Zięba Julia

Stadion Śląski

05:24:03

V K/NW

19

Zakrzewska Natalia

UKS Chromik Mysłowice

02:07:10

IV K

20

Kania Agnieszka

Mysłowice

02:16:36

IV K

21

Kolonko Justyna

Goggle Pae Team

02:27:24

IV K(PB)

22

Wasilewska Barbara

Katowice

03:41:22

IV K/NW(PB)

23

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

03:57:10

IV K/NW

24

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

01:49:42

III K/ Sł.Mund.

25

Klich Izabela

Truchtacz Mysłowice

01:51:04

III K(PB)

26

Nowak Ewa

Stadion Śląski

02:24:19

III K/NW

27

Smalcerz Marzena

ZSS im. J. Korczaka M-ce

03:01:32

III K/NW(PB)

28

Dąbrowiecka Agata

Sosnowiec

01:17:39

II K

29

Augustyńska Aleksandra

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:19:21

II K

30

Gaura Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:57:20

II K/NW

31

Pilawska Agnieszka

Tuptusie SP 55

00:36:28

I K

32

Krypczyk Katarzyna

August Team

00:36:55

I K/CC

33

Łukojko Ewa

Ruda Śląska

00:37:13

I K/CC

34

Rekieć Kaja

Dąbrowa Górnicza

00:37:21

I K

35

Gaczorek Agnieszka

Sosnowiec

00:37:32

I K

36

Waszka Marta

Ruda Śląska

00:41:01

I K

37

Węgler Kornelia

Ruda Śląska

00:41:02

I K

38

Bułman Jagoda

Sosnowiec

00:41:07

I K/CC

39

Mól Wioletta

Czeladź Biega

00:47:47

I K/NW

40

Borkowska Kaja

Tuptusie SP 55

01:01:51

I K/NW

41

Borkowska Aleksandra

Tuptusie SP 55

01:02:10

I K/NW

42

Mizak Oliwia

Tuptusie SP 55

01:10:49

I K/NW

43

Sojka Magdalena

Tuptusie SP 55

01:10:50

I K/NW

 

KLASYFIKACJA MUNDUROWA :

1

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

02:40:54

VI Sł.Mund.

2

Szklorz Sylwester

Katowice

03:05:47

VI Sł.Mund. (PB)

3

Menżyk Joanna

Mysłowice

03:12:21

VI K/ Sł.Mund.

4

Kobak Krzysztof

Mysłowice

03:19:19

VI Sł.Mund.(PB)

5

Milkowski Jan

KMP  Siemianowice Śl.

03:28:14

VI Sł.Mund. (PB)

6

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

04:25:11

VI Sł.Mund.+(PB)

7

Sroga Przemysław

Mysłowice

02:34:29

V Sł.Mund.+ (PB)

8

Litwin Sławomir

Pogoria Biega

02:53:43

V Sł.Mund. (PB)

9

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

02:13:26

IV Sł.Mund.

10

Wizner Czesław

Mysłowice

02:40:18

IV Sł.Mund. (PB)

11

Kobyliński Tomasz

WKB Meta Lubliniec

01:28:31

III Sł.Mund.

12

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

01:49:42

III K/ Sł.Mund.

13

Pytel Piotr

Mysłowice

00:30:26

I Sł.Mund.

 

KLASYFIKACJA TRUCHTACZY :

1

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

02:40:54

VI Sł.Mund.

2

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

02:48:26

VI(PB)

3

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

02:51:15

VI+(PB)

4

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

03:02:05

VI(PB)

5

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

03:08:58

VI+(PB)

6

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

04:00:08

VI+(PB)

7

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

04:09:13

VI

8

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

04:25:11

VI Sł.Mund.+(PB)

9

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

05:08:54

VI K/NW+(PB)

10

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

05:46:32

VI K/NW(PB)

11

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

02:22:36

V(PB)

12

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

02:47:35

V

13

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

02:56:21

V(PB)

14

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

03:35:38

V

15

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

02:04:52

IV(PB)

16

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

02:13:26

IV Sł.Mund.

17

Klich Izabela

Truchtacz Mysłowice

01:51:04

III K(PB)

18

Grocholewski Włodzimierz

Truchtacz Mysłowice

00:53:57

II

LEGENDA:

·                 I,II…VII – Ilość ukończonych zawodów

·                 NW – Nordic Walking

·                 CC – Canicross

·                 K – Kobieta

·                 Sł.Mund. – Kategoria branżowa – Służby Mundurowe

·                 Truchtacz - Kategoria klubowa

·                 (PB) – Do ukończonych zawodów, doliczono wynik Biegu Trzeciego „Polska Biega”

·                 +(PB) – Do ukończonych zawodów, nie doliczono wyniku Biegu Trzeciego „Polska Biega”

·                 1 okr. – zawody ukończone na niepełnym dystansie, odpowiednio: 1 lub 2 okrążenia.

·                 Jeśli w rubryce uwagi jest tylko cyfra rzymska (ilość ukończonych zawodów), oznacza to: Zwykły biegacz, mężczyzna, bez przynależności resortowej.

 

 

J.Ksi.

Poprawiony: niedziela, 09 grudnia 2018 21:50
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack