Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Jacek Księżyk   
niedziela, 17 lutego 2019 14:23

X PRZEŁAJOWE GRAND PRIX MYSŁOWIC

O PUCHAR TRUCHTACZA

BIEG PIERWSZY – ZIMOWY

2019-02-16

alt

alt

KLASYFIKACJA OPEN :

 

MIEJSCE

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

WYNIKI : BIEG I

UWAGI

1

Sikora Adam

Inżynieria Biegania

00:24:44

 

2

Drybczewski Daniel

MKB nr 1

00:25:23

 

3

Ochowicz Andrzej

KCH

00:25:50

 

4

Pusz Paweł

ULKS Bystrzyca Kłodzka

00:26:16

 

5

Idzikowski Adam

Świętochłowice Śląskie

00:27:03

 

6

Smoleń Jarosław

Mysłowice

00:27:31

 

7

Ochowicz Piotr

KCH

00:27:48

 

8

Smaczyński Dariusz

Aktywna Dąbrowa

00:28:00

 

9

Magnucki Adam

Mysłowice

00:28:08

 

10

Wicher Grzegorz

Mysłowice

00:28:11

 

11

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

00:28:17

Sł.Mund.

12

Szczepański Janusz

Mysłowice

00:28:28

 

13

Palczewski Przemysław

Mysłowice

00:28:41

 

14

Szelest Barbara

Mors Hubertus Team

00:28:51

K

15

Szymkowski Krzysztof

Częstochowa

00:28:54

 

16

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:28:59

 

17

Michalczyk Wojciech

Easy Run Racibórz

00:29:06

 

18

Mikołajski Damian

Team Damiko

00:29:18

 

19

Redzik Dorota

Urząd Transportu Kolejowego

00:29:37

K

20

Zbąski Bartłomiej

TKKF Jastrząb Ruda Śl.

00:29:40

 

21

Dudzik Zenon

Katowice

00:29:47

 

22

Kobyliński Tomasz

WKB Meta Lubliniec

00:29:56

Sł.Mund.

23

Proksa Robert

UKS Chromik Mysłowice

00:29:58

 

24

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:30:16

 

25

Winczakiewicz Michał

PKO BP

00:30:25

 

26

Oleksy Krzysztof

ADS Masna Krytyczna

00:30:25

 

27

Gieroszka Robert

ADS Masna Krytyczna

00:30:25

 

28

Ochot Błażej

Mysłowice

00:30:32

 

29

Bortel Mirosław

40-latek Tychy

00:30:46

 

30

Pilarczyk Łukasz

KP Józefinka Katowice

00:30:54

 

31

Jakubowski Piotr

Lotom Bo Lubię

00:30:56

 

32

Szklorz Sylwester

ADS Masna Krytyczna

00:30:58

Sł.Mund.

33

Plich Andrzej

Lecę Bo Chcę

00:31:01

 

34

Stachowiak Sebastian

Katowice

00:31:03

 

35

Madej Marek

Chorzów

00:31:07

 

36

Morawska Julia

UKS Chromik Mysłowice

00:31:09

K

37

Nalepka Ewa

Biegam Przez Góry

00:31:21

K

38

Idzikowska Angelika

Świętochłowice Śląskie

00:31:25

K

39

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00:31:58

 

40

Malejka Katarzyna

ADS Masna Krytyczna

00:32:05

K

41

Malejka Piotr

ADS Masna Krytyczna

00:32:06

 

42

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

00:32:07

 

43

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

00:32:09

 

44

Turek Rafał

Owocowa Kraina

00:32:13

 

45

Menżyk Joanna

Mors Hubertus Team

00:32:18

K/ Sł.Mund.

46

Kobak Krzysztof

Mysłowice

00:32:35

Sł.Mund.

47

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

00:33:08

 

48

Zakrzewska Natalia

UKS Chromik Mysłowice

00:33:11

K

49

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

00:33:29

 

50

Sojka Robert

Chorzów

00:33:39

 

51

Milkowski Jan

KMP  Siemianowice Śl.

00:33:45

Sł.Mund.

52

Kolonko Mirosław +Arka

Goggle Pro Active

00:33:49

CC

53

Jamroz Damian + Sajgon

Husky Fan

00:33:59

CC

54

Kwiatek Ireneusz

IRO 75

00:34:11

 

55

Ratajczak Dariusz

Katowice

00:34:14

 

56

Kania Agnieszka

Mysłowice

00:34:16

K

57

Stopa Arkadiusz

WOPR Katowice

00:34:19

Sł.Mund.

58

Piłat Łukasz

Mysłowice

00:34:34

 

59

Suślik Sobiesław

Mysłowice

00:34:40

 

60

Olbrych Monika

Mors Hubertus Team

00:34:45

K

61

Cupiał Dariusz

W Pogoni Za Duchem

00:35:04

Sł.Mund.

62

Gruszka Marian

Mors Hubertus Team

00:35:08

 

63

Zasucha Grzegorz

Stowarzyszenie Puls Śląska

00:35:10

 

64

Wartok Mariusz

Mysłowice

00:35:15

 

65

Helios Dominik

UKS Bonito Murcki

00:35:28

 

66

Budkowski Sebastian

Mysłowice

00:35:31

 

67

Kulików Sławomir

Mysłowice

00:35:47

 

68

Drzyzga Adam

Katowice

00:35:50

 

69

Pączek Marta

Kraków

00:36:02

K

70

Dubiński Przemysław

Przemysław Dubiński

00:36:10

 

71

Zakrzewska Paulina

UKS Chromik Mysłowice

00:36:17

K

72

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

00:36:21

Sł.Mund.

73

Szczepanik Andrzej + Lawia

Mysłowice

00:36:44

CC

74

Bałaziński Paweł

Mors Hubertus Team

00:36:49

 

75

Janicki Jacek

Gliwice

00:36:53

 

76

Wencel Zbigniew

Leiber Poland Team

00:37:01

 

77

Frania Tomasz

Endurance Team

00:37:08

 

78

Kardyś Aleksy

Chorzów

00:37:19

Sł.Mund.

79

Niedźwiecki Ryszard

TKKF  Saturn Czeladź

00:37:29

 

80

Kotara Grzegorz

Mysłowice

00:37:33

 

81

Jęczmyk Jakub

Będzin

00:37:41

 

82

Staszewski Henryk

Gibkie Szłapy

00:37:49

 

83

Szatniewska Agnieszka

Owocowa Kraina

00:38:17

K

84

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

00:38:35

K/ Sł.Mund.

85

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

00:38:35

 

86

Niemczyk Bogdan

Mysłowice

00:38:40

 

87

Dziubdziela Jarosław

Katowice

00:38:41

 

88

Klich Izabela

Truchtacz Mysłowice

00:38:51

K

89

Boryszko Jarosław

Sosnowiec

00:38:59

 

90

Żebrowska Matylda

Mors Hubertus Team

00:39:36

K

91

Piecha Kasia

Chorzów

00:39:50

K

92

Członkowski Krzysztof

Olimpijczyk Szczekociny

00:41:02

NW

93

Kapłon Marek

Mors Hubertus Team

00:41:05

 

94

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00:41:52

Sł.Mund.

95

Wizner Czesław

IPA

00:42:08

Sł.Mund.

96

Baster Sławomir

Chrzanów

00:42:43

 

97

Słupianek Paweł

Lecymy Durś

00:42:47

NW

98

Kolonko Justyna

Goggle Pro Active

00:43:22

K

99

Stysz Fabian

Mors Hubertus Team

00:44:14

 

100

Kissa Barbara

Tychy

00:44:16

K

101

Olszański Karol

Fear The Return

00:44:35

NW

102

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

00:44:50

 

103

Janicka Justyna

Gliwice

00:45:46

K

104

Czech Maciej

Katowice

00:45:47

 

105

Węgler Zbigniew

Sosnowiec

00:46:08

 

106

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

00:46:16

 

107

Kasprzyk Wiesław

Sosnowiec

00:46:24

 

108

Mlaskawa Edward

Zabrze

00:46:39

 

109

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

00:46:42

NW

110

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

00:47:04

NW

111

Barchanowski Adam

Dąbrowa Górnicza

00:47:21

NW

112

Barchanowski Wojciech

Harpagan Sosnowiec

00:47:52

NW

113

Bubel Krzysztof

Katowice

00:47:56

NW

114

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

00:49:12

NW

115

Królikowska Gabriela

Katowice

00:49:42

K

116

Królikowski Mirosław

Katowice

00:49:45

NW

117

Wojtyczka Alicja

Mysłowice

00:50:06

K

118

Furtak Monika

Endurance Team

00:50:24

K/NW

119

Hryndio Jerzy

Stadion Śląski

00:50:35

NW

120

Dąbrowski Ireneusz

Zabrze

00:50:39

 

121

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:50:43

K/NW

122

Sitkowski Paweł

Mysłowice

00:50:51

NW

123

Masznicki Szymon

Gliwice

00:50:53

 

124

Maszniew Romuald

Gliwice

00:50:54

 

125

Witkowska Maria

Katowice

00:51:10

K/NW

126

Wilk Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

00:51:14

NW

127

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

00:51:33

K/NW

128

Bałazińska Agnieszka

Mors Hubertus Team

00:51:53

K

129

Koziarz Roman

Stadion Śląski

00:52:08

NW

130

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

00:52:10

K/NW

131

Stefaniak Emila

Sosnowiec

00:52:17

K/NW

132

Godawa Ireneusz

Stadion Śląski

00:54:25

NW

133

Kurek Edward

MOSiR Czeladź

00:54:39

NW

134

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

00:55:08

K/NW

135

Milczyński Marek

Mysłowice

00:55:36

NW

136

Kiszka-Mziarczuk Berenika

Lecymy Durś

00:56:00

K/NW

137

Sosin Stanisław

Stadion Śląski

00:56:24

NW

138

Jurczak Brygida

Sosnowiec

00:56:40

K/NW

139

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

00:57:52

K/NW

140

Kulików Joanna

Mysłowice

00:58:10

K/NW

141

Zasucha Danuta

Katowice

00:58:11

K/NW

142

Świgoń Katarzyna

Katowice

00:58:18

K/NW

143

Thomalla Bogdan

Stadion Śląski

00:58:22

 

144

Wasilewska Barbara

Katowice

00:58:28

K/NW

145

Miklas-Kożuszek Agnieszka

Kije W Dobrych Rękach

00:58:30

K/NW

146

Biedra Krystyna

Kije W Dobrych Rękach

00:58:31

K/NW

147

Botor Stanisław

Stadion Śląski

00:59:07

NW

148

Grzebieluch Elżbieta

Recepturki

00:59:22

K/NW

149

Gajdka Jolanta

Kije W Dobrych Rękach

00:59:25

K/NW

150

Maciuk Helena

Stadion Śląski

01:00:18

K/NW

151

Gębska Elżbieta

Kije W Dobrych Rękach

01:00:25

K/NW

152

Drygalska Aleksandra

Kije W Dobrych Rękach

01:00:48

K/NW

153

Lubowiecki Adam

Katowice

01:01:35

NW

154

Raczyńska Aleksandra

Stadion Śląski

01:01:52

K/NW

155

Kulińska Dorota

Kije W Dobrych Rękach

01:01:53

K/NW

156

Królikowska-Łoskot Danuta

Stadion Śląski

01:01:58

K/NW

157

Mróz Krystian

KKM Arktyka

01:02:06

NW

158

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

01:02:12

K/NW

159

Kowalczyk Krystyna

Katowice

01:02:22

K/NW

160

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

01:03:43

K/NW

161

Boryszko Iwona

Recepturki

01:03:59

K/NW

162

Król Krystyna

Recepturki

01:04:02

K/NW

163

Walencka Agata

Sosnowiec

01:04:45

K/NW

164

Czech Krystyna

Katowice

01:05:03

K/NW

165

Zięba Julia

Stadion Śląski

01:06:37

K/NW

166

Waloch Karolina

Siewierz

01:06:43

K/NW

167

Waloch Maria

Siewierz

01:07:15

K/NW

REKREACJA (Niepełny Dystans)

168

Wysocki Henryk + Sido

Husky fan

00:24:57

CC 2okr.

169

Lubowiecka Barbara

Szopołazy

00:23:15

K/NW 1okr.

170

Inglant Krystyna

Stadion Śląski

00:38:58

K/NW 1okr.

171

Kurek Anna

MOSiR Czeladź

00:41:52

1okr.

172

Kurek Adam

MOSiR Czeladź

00:41:52

1okr.

173

Wujko Józef

Katowice

PZK

NW 1okr.

 

KLASYFIKACJA CANICROSS :

 

1

Kolonko Mirosław +Arka

Goggle Pro Active

00:33:49

CC

2

Jamroz Damian + Sajgon

Husky Fan

00:33:59

CC

3

Szczepanik Andrzej + Lawia

Mysłowice

00:36:44

CC

4

Wysocki Henryk + Sido

Husky fan

00:24:57

CC 2okr.

 

KLASYFIKACJA NORDIC WALKING :

 

1

Członkowski Krzysztof

Olimpijczyk Szczekociny

00:41:02

NW

2

Słupianek Paweł

Lecymy Durś

00:42:47

NW

3

Olszański Karol

Fear The Return

00:44:35

NW

4

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

00:46:42

NW

5

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

00:47:04

NW

6

Barchanowski Adam

Dąbrowa Górnicza

00:47:21

NW

7

Barchanowski Wojciech

Harpagan Sosnowiec

00:47:52

NW

8

Bubel Krzysztof

Katowice

00:47:56

NW

9

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

00:49:12

NW

10

Królikowski Mirosław

Katowice

00:49:45

NW

11

Furtak Monika

Endurance Team

00:50:24

K/NW

12

Hryndio Jerzy

Stadion Śląski

00:50:35

NW

13

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:50:43

K/NW

14

Sitkowski Paweł

Mysłowice

00:50:51

NW

15

Witkowska Maria

Katowice

00:51:10

K/NW

16

Wilk Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

00:51:14

NW

17

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

00:51:33

K/NW

18

Koziarz Roman

Stadion Śląski

00:52:08

NW

19

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

00:52:10

K/NW

20

Stefaniak Emila

Sosnowiec

00:52:17

K/NW

21

Godawa Ireneusz

Stadion Śląski

00:54:25

NW

22

Kurek Edward

MOSiR Czeladź

00:54:39

NW

23

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

00:55:08

K/NW

24

Milczyński Marek

Mysłowice

00:55:36

NW

25

Kiszka-Mziarczuk Berenika

Lecymy Durś

00:56:00

K/NW

26

Sosin Stanisław

Stadion Śląski

00:56:24

NW

27

Jurczak Brygida

Sosnowiec

00:56:40

K/NW

28

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

00:57:52

K/NW

29

Kulików Joanna

Mysłowice

00:58:10

K/NW

30

Zasucha Danuta

Katowice

00:58:11

K/NW

31

Świgoń Katarzyna

Katowice

00:58:18

K/NW

32

Wasilewska Barbara

Katowice

00:58:28

K/NW

33

Miklas-Kożuszek Agnieszka

Kije W Dobrych Rękach

00:58:30

K/NW

34

Biedra Krystyna

Kije W Dobrych Rękach

00:58:31

K/NW

35

Botor Stanisław

Stadion Śląski

00:59:07

NW

36

Grzebieluch Elżbieta

Recepturki

00:59:22

K/NW

37

Gajdka Jolanta

Kije W Dobrych Rękach

00:59:25

K/NW

38

Maciuk Helena

Stadion Śląski

01:00:18

K/NW

39

Gębska Elżbieta

Kije W Dobrych Rękach

01:00:25

K/NW

40

Drygalska Aleksandra

Kije W Dobrych Rękach

01:00:48

K/NW

41

Lubowiecki Adam

Katowice

01:01:35

NW

42

Raczyńska Aleksandra

Stadion Śląski

01:01:52

K/NW

43

Kulińska Dorota

Kije W Dobrych Rękach

01:01:53

K/NW

44

Królikowska-Łoskot Danuta

Stadion Śląski

01:01:58

K/NW

45

Mróz Krystian

KKM Arktyka

01:02:06

NW

46

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

01:02:12

K/NW

47

Kowalczyk Krystyna

Katowice

01:02:22

K/NW

48

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

01:03:43

K/NW

49

Boryszko Iwona

Recepturki

01:03:59

K/NW

50

Król Krystyna

Recepturki

01:04:02

K/NW

51

Walencka Agata

Sosnowiec

01:04:45

K/NW

52

Czech Krystyna

Katowice

01:05:03

K/NW

53

Zięba Julia

Stadion Śląski

01:06:37

K/NW

54

Waloch Karolina

Siewierz

01:06:43

K/NW

55

Waloch Maria

Siewierz

01:07:15

K/NW

56

Lubowiecka Barbara

Szopołazy

00:23:15

K/NW 1okr.

57

Inglant Krystyna

Stadion Śląski

00:38:58

K/NW 1okr.

58

Wujko Józef

Katowice

PZK

NW 1okr.

 

KLASYFIKACJA KOBIET :

 

1

Szelest Barbara

Mors Hubertus Team

00:28:51

K

2

Redzik Dorota

Urząd Transportu Kolejowego

00:29:37

K

3

Morawska Julia

UKS Chromik Mysłowice

00:31:09

K

4

Nalepka Ewa

Biegam Przez Góry

00:31:21

K

5

Idzikowska Angelika

Świętochłowice Śląskie

00:31:25

K

6

Malejka Katarzyna

ADS Masna Krytyczna

00:32:05

K

7

Menżyk Joanna

Mors Hubertus Team

00:32:18

K/ Sł.Mund.

8

Zakrzewska Natalia

UKS Chromik Mysłowice

00:33:11

K

9

Kania Agnieszka

Mysłowice

00:34:16

K

10

Olbrych Monika

Mors Hubertus Team

00:34:45

K

11

Pączek Marta

Kraków

00:36:02

K

12

Zakrzewska Paulina

UKS Chromik Mysłowice

00:36:17

K

13

Szatniewska Agnieszka

Owocowa Kraina

00:38:17

K

14

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

00:38:35

K/ Sł.Mund.

15

Klich Izabela

Truchtacz Mysłowice

00:38:51

K

16

Żebrowska Matylda

Mors Hubertus Team

00:39:36

K

17

Piecha Kasia

Chorzów

00:39:50

K

18

Kolonko Justyna

Goggle Pro Active

00:43:22

K

19

Kissa Barbara

Tychy

00:44:16

K

20

Janicka Justyna

Gliwice

00:45:46

K

21

Królikowska Gabriela

Katowice

00:49:42

K

22

Wojtyczka Alicja

Mysłowice

00:50:06

K

23

Furtak Monika

Endurance Team

00:50:24

K/NW

24

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:50:43

K/NW

25

Witkowska Maria

Katowice

00:51:10

K/NW

26

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

00:51:33

K/NW

27

Bałazińska Agnieszka

Mors Hubertus Team

00:51:53

K

28

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

00:52:10

K/NW

29

Stefaniak Emila

Sosnowiec

00:52:17

K/NW

30

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

00:55:08

K/NW

31

Kiszka-Mziarczuk Berenika

Lecymy Durś

00:56:00

K/NW

32

Jurczak Brygida

Sosnowiec

00:56:40

K/NW

33

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

00:57:52

K/NW

34

Kulików Joanna

Mysłowice

00:58:10

K/NW

35

Zasucha Danuta

Katowice

00:58:11

K/NW

36

Świgoń Katarzyna

Katowice

00:58:18

K/NW

37

Wasilewska Barbara

Katowice

00:58:28

K/NW

38

Miklas-Kożuszek Agnieszka

Kije W Dobrych Rękach

00:58:30

K/NW

39

Biedra Krystyna

Kije W Dobrych Rękach

00:58:31

K/NW

40

Grzebieluch Elżbieta

Recepturki

00:59:22

K/NW

41

Gajdka Jolanta

Kije W Dobrych Rękach

00:59:25

K/NW

42

Maciuk Helena

Stadion Śląski

01:00:18

K/NW

43

Gębska Elżbieta

Kije W Dobrych Rękach

01:00:25

K/NW

44

Drygalska Aleksandra

Kije W Dobrych Rękach

01:00:48

K/NW

45

Raczyńska Aleksandra

Stadion Śląski

01:01:52

K/NW

46

Kulińska Dorota

Kije W Dobrych Rękach

01:01:53

K/NW

47

Królikowska-Łoskot Danuta

Stadion Śląski

01:01:58

K/NW

48

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

01:02:12

K/NW

49

Kowalczyk Krystyna

Katowice

01:02:22

K/NW

50

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

01:03:43

K/NW

51

Boryszko Iwona

Recepturki

01:03:59

K/NW

52

Król Krystyna

Recepturki

01:04:02

K/NW

53

Walencka Agata

Sosnowiec

01:04:45

K/NW

54

Czech Krystyna

Katowice

01:05:03

K/NW

55

Zięba Julia

Stadion Śląski

01:06:37

K/NW

56

Waloch Karolina

Siewierz

01:06:43

K/NW

57

Waloch Maria

Siewierz

01:07:15

K/NW

58

Lubowiecka Barbara

Szopołazy

00:23:15

K/NW 1okr.

59

Inglant Krystyna

Stadion Śląski

00:38:58

K/NW 1okr.

60

Kurek Anna

MOSiR Czeladź

00:41:52

1okr.

 

KLASYFIKACJA MUNDUROWA :

 

1

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

00:28:17

Sł.Mund.

2

Kobyliński Tomasz

WKB Meta Lubliniec

00:29:56

Sł.Mund.

3

Szklorz Sylwester

ADS Masna Krytyczna

00:30:58

Sł.Mund.

4

Menżyk Joanna

Mors Hubertus Team

00:32:18

K/ Sł.Mund.

5

Kobak Krzysztof

Mysłowice

00:32:35

Sł.Mund.

6

Milkowski Jan

KMP  Siemianowice Śl.

00:33:45

Sł.Mund.

7

Stopa Arkadiusz

WOPR Katowice

00:34:19

Sł.Mund.

8

Cupiał Dariusz

W Pogoni Za Duchem

00:35:04

Sł.Mund.

9

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

00:36:21

Sł.Mund.

10

Kardyś Aleksy

Chorzów

00:37:19

Sł.Mund.

11

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

00:38:35

K/ Sł.Mund.

12

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00:41:52

Sł.Mund.

13

Wizner Czesław

IPA

00:42:08

Sł.Mund.

 

KLASYFIKACJA TRUCHTACZY :

                                                                                                                                      

1

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

00:28:17

Sł.Mund.

2

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:28:59

 

3

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:30:16

 

4

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00:31:58

 

5

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

00:32:07

 

6

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

00:32:09

 

7

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

00:33:08

 

8

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

00:33:29

 

9

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

00:36:21

Sł.Mund.

10

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

00:38:35

 

11

Klich Izabela

Truchtacz Mysłowice

00:38:51

K

12

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00:41:52

Sł.Mund.

13

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

00:44:50

 

14

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

00:46:16

 

15

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:50:43

K/NW

16

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

01:03:43

K/NW

LEGENDA:

  • I,II…VII – Ilość ukończonych zawodów
  • NW – Nordic Walking
  • CC – Canicross
  • K – Kobieta
  • Sł.Mund. – Kategoria branżowa – Służby Mundurowe
  •  (PB) – Do ukończonych zawodów, doliczono wynik Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • +(PB) – Do ukończonych zawodów, nie doliczono wyniku Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • 1 okr. – zawody ukończone na niepełnym dystansie, odpowiednio: 1 lub 2 okrążenia.
  • PZK – zawodnik nie klasyfikowany – udział honorowy.
  • Jeśli w rubryce uwagi jest tylko cyfra rzymska (ilość ukończonych zawodów), oznacza to:  zwykły biegacz, mężczyzna, bez przynależności resortowej.

J.Ksi.

 

Poprawiony: niedziela, 17 lutego 2019 21:29
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack