Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

vii gp logo.jpg

LogowanieSzukaj

Agora Profile

Not Available to Guests

Agorians Online

Now 1 guest online
Stworzone dzięki jVitals
PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Jacek Księżyk   
poniedziałek, 08 kwietnia 2019 17:58

alt

     W tym roku nieco wcześniej niż w latach poprzednich, odbyło się zebranie sprawozdawcze Stowarzyszenia Truchtacz Mysłowice. W dn. 27 marca, dzięki uprzejmości Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 4 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Wojciecha Korfantego w Mysłowicach, nasze spotkanie jak co roku odbyło się na terenie tej placówki.

 

   W czasie zebrania zostało omówione i kolejno przyjęte przez Komisję Rewizyjną a następnie przez ogół Stowarzyszenia rozliczenie GP Mysłowic, a przede wszystkim rozliczenie roczne naszego klubu.

   Następnie zaktualizowaliśmy kadrę Stowarzyszenia. Na dzień dzisiejszy w Truchtaczu działa trzydzieści pięć (35) osób.

   Kolejny punkt zebrania dotyczył planów organizacyjnych (sportowych, wyjazdowych … integracyjnych) na rok 2019. Omówiono również zaangażowanie członków klubu w organizację i uczestnictwo w zawodach Stowarzyszenia. Przyjęto również plan wydatków Klubu na sezon 2019.

 

  Przypominam również, że jeśli będzie taka potrzeba, każdy członek Stowarzyszenia może wnioskować o zwołanie walnego zebrania w każdym terminie.

   Przypominam również, że w każdą drugą środę miesiąca spotykamy się na oficjalnych spotkaniach klubowych w Pubie u Waltra. Na spotkania u Waltra omawiamy sprawy bieżące oraz uszczegóławiamy te, które zostały zasygnalizowane na walnym zebranie.

Najbliższe spotkanie odbędzie się 10 kwietnia !!! na które zapraszam wszystkich Truchtaczy i osoby Truchtaczolubne.

J.Ksi.

 

Poprawiony: poniedziałek, 08 kwietnia 2019 18:02
 
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack