Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

gp logo.jpg

Logowanie



Szukaj

Agora Profile

Not Available to Guests

Agorians Online

Now 1 member online
Stworzone dzięki jVitals
PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Jacek Księżyk   
sobota, 13 kwietnia 2019 23:34

X PRZEŁAJOWE GRAND PRIX MYSŁOWIC

O PUCHAR TRUCHTACZA

BIEG DRUGI  – WIOSENNY

2019-04-13

 alt

KLASYFIKACJA OPEN :

 

MIEJSCE

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

WYNIKI : BIEG II

UWAGI

  1

Dandyk Karol

UKS Chromik Mysłowice

00:26:07

 

2

Idzikowski Adam

Świętochłowice Śląskie

00:26:19

 

3

Błotko Jacek

UKS Chromik Mysłowice

00:26:50

 

4

Ochowicz Piotr

KCH

00:26:58

 

5

Proksa Robert

UKS Chromik Mysłowice

00:27:35

 

6

Dudzik Zenon

Katowice

00:27:36

 

7

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00:28:10

 

8

Szymkowski Krzysztof

Częstochowa

00:28:15

 

9

Szelest Barbara

Mors Hubertus Team

00:28:48

K

10

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:28:54

 

11

Pilarczyk Łukasz

KP Józefinka Katowice

00:29:03

 

12

Turek Rafał

Owocowa Kraina

00:29:13

 

13

Oleksy Krzysztof

ADS Masna Krytyczna

00:29:54

 

14

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:29:56

 

15

Madej Marek

Chorzów

00:29:57

 

16

Szklorz Sylwester

ADS Masna Krytyczna

00:30:23

Sł.Mund.

17

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

00:30:30

 

18

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

00:30:35

 

19

Idzikowska Angelika

Świętochłowice Śląskie

00:30:48

K

20

Sojka Robert

Chorzów

00:30:53

 

21

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

00:30:58

Sł.Mund.

22

Gieroszka Robert

ADS Masna Krytyczna

00:31:05

 

23

Winczakiewicz Michał

PKO BP

00:31:06

 

24

Bortel Mirosław

40-latek Tychy

00:31:07

 

25

Malejka Piotr

ADS Masna Krytyczna

00:31:08

 

26

Menżyk Joanna

Mors Hubertus Team

00:31:10

K/ Sł.Mund.

27

Walerowicz Maciej

Truchtacz Mysłowice

00:31:44

Sł.Mund.

28

Cupiał Dariusz

W Pogoni Za Duchem

00:32:10

Sł.Mund.

29

Zakrzewska Natalia

UKS Chromik Mysłowice

00:32:26

K

30

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

00:32:30

 

31

Kulików Sławomir

Mysłowice

00:32:33

 

32

Malejka Katarzyna

ADS Masna Krytyczna

00:32:36

K

33

Suślik Sobiesław

Mysłowice

00:32:50

 

34

Kobak Krzysztof

Mysłowice

00:32:55

Sł.Mund.

35

Milkowski Jan

KMP  Siemianowice Śl.

00:33:03

Sł.Mund.

36

Budkowski Sebastian

Mysłowice

00:33:14

 

37

Plich Andrzej

Lecę Bo Chcę

00:33:36

 

38

Czyżewski Mirosław

Bolesław

00:33:40

 

39

Bałaziński Paweł

Mors Hubertus Team

00:33:50

 

40

Janicki Jacek

Gliwice

00:34:10

 

41

Kapłon Marek

Mors Hubertus Team

00:34:13

 

42

Świrad Mirosław

Będzin

00:34:24

 

43

Zasucha Grzegorz

Stowarzyszenie Puls Śląska

00:34:33

 

44

Gruszka Marian

Mors Hubertus Team

00:34:40

 

45

Niemczyk Bogdan

Mysłowice

00:34:49

 

46

Wencel Zbigniew

Leiber Poland Team

00:35:15

 

47

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

00:35:28

Sł.Mund.

48

Staszewski Henryk

Gibkie Szłapy

00:35:32

 

49

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

00:35:56

 

50

Drzyzga Adam

Katowice

00:36:31

 

51

Baluch Adam

Katowice

00:36:32

 

52

Stysz Fabian

Mors Hubertus Team

00:36:35

 

53

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00:36:41

Sł.Mund.

54

Szolc Tomasz

Nudel Team

00:36:53

 

55

Labe Andrzej

Saturn Czeladź

00:37:02

 

56

Dziubdziela Jarosław

Katowice

00:37:07

 

57

Frania Tomasz

Endurance Team

00:37:11

 

58

Żebrowska Matylda

Mors Hubertus Team

00:37:28

K

59

Kotara Grzegorz

Mysłowice

00:37:48

 

60

Szczepanik Andrzej + Lawia

Mysłowice

00:38:06

CC

61

Kwiatek Ireneusz

IRO 75

00:38:16

 

62

Jęczmyk Jakub

Będzin

00:38:20

 

63

Piecha Kasia

Chorzów

00:38:23

K

64

Brodzińska Kamila

W Pogoni Za Duchem

00:38:37

K

65

Szatniewska Agnieszka

Owocowa Kraina

00:38:40

K

66

Wizner Czesław

IPA

00:38:43

Sł.Mund.

67

Zasucha Ewa

Katowice

00:39:43

K

68

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

00:40:41

 

69

Słupianek Paweł

Lecymy Durś

00:41:46

NW

70

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

00:42:18

 

71

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

00:43:44

 

72

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

00:44:16

NW

73

Olszański Karol

Fear The Return

00:44:40

NW

74

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

00:46:06

NW

75

Mlaskawa Edward

Zabrze

00:46:10

 

76

Wilk Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

00:46:54

NW

77

Stachowiak Sebastian

Katowice

00:47:35

NW

78

Barchanowski Wojciech

Harpagan Sosnowiec

00:47:45

NW

79

Hryndio Jerzy

Stadion Śląski

00:47:49

NW

80

Furtak Monika

Endurance Team

00:47:56

K/NW

81

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

00:48:02

K/NW

82

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

00:48:26

NW

83

Sitkowski Paweł

Mysłowice

00:49:34

NW

84

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:49:45

K/NW

85

Barchanowski Adam

Dąbrowa Górnicza

00:49:58

NW

86

Koziarz Roman

Stadion Śląski

00:50:13

NW

87

Witkowska Maria

Katowice

00:50:15

K/NW

88

Jędruś Olgierd

Mysłowice

00:50:42

NW

89

Godawa Ireneusz

Stadion Śląski

00:51:44

NW

90

Milczyński Marek

Mysłowice

00:52:19

NW

91

Kurek Edward

MOSiR Czeladź

00:52:59

NW

92

Sagan Marian

40-sto latek Tychy

00:53:23

NW

93

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

00:53:36

K/NW

94

Wasilewska Barbara

Katowice

00:53:55

K/NW

95

Świgoń Katarzyna

Katowice

00:54:27

K/NW

96

Gajdka Jolanta

Kije W Dobrych Rękach

00:54:31

K/NW

97

Miklas-Kożuszek Agnieszka

Kije W Dobrych Rękach

00:54:54

K/NW

98

Kiszka-Maziarczuk Berenika

Lecymy Durś

00:54:55

K/NW

99

Mróz Krystian

KKM Arktyka

00:55:46

NW

100

Drygalska Aleksandra

Kije W Dobrych Rękach

00:56:16

K/NW

101

Biedra Krystyna

Kije W Dobrych Rękach

00:56:17

K/NW

102

Botor Stanisław

Stadion Śląski

00:56:47

NW

103

Grzebieluch Elżbieta

Recepturki

00:57:57

K/NW

104

Kulińska Dorota

Kije W Dobrych Rękach

00:58:08

K/NW

105

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

00:58:11

K/NW

106

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

00:58:51

K/NW

107

Sagan Irena

40-sto latek Tychy

01:00:15

K/NW

108

Król Krystyna

Recepturki

01:00:46

K/NW

109

Boryszko Iwona

Recepturki

01:01:36

K/NW

REKREACJA (Niepełny Dystans)

110

Wojtaś Lucyna

Katowice

00:45:59

K/NW 2okr.

111

Inglant Krystyna

Stadion Śląski

00:54:36

K/NW 2okr.

112

Kurek Anna

MOSiR Czeladź

00:40:35

K 1okr.

113

Kurek Adam

MOSiR Czeladź

00:40:35

1okr.

114

Wujko Józef

Katowice

PZK

NW 1okr.

 

KLASYFIKACJA CANICROSS :

 

1

Szczepanik Andrzej + Lawia

Mysłowice

00:36:44

CC

 

KLASYFIKACJA NORDIC WALKING :

 

1

Słupianek Paweł

Lecymy Durś

00:41:46

NW

2

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

00:44:16

NW

3

Olszański Karol

Fear The Return

00:44:40

NW

4

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

00:46:06

NW

5

Wilk Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

00:46:54

NW

6

Stachowiak Sebastian

Katowice

00:47:35

NW

7

Barchanowski Wojciech

Harpagan Sosnowiec

00:47:45

NW

8

Hryndio Jerzy

Stadion Śląski

00:47:49

NW

9

Furtak Monika

Endurance Team

00:47:56

K/NW

10

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

00:48:02

K/NW

11

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

00:48:26

NW

12

Sitkowski Paweł

Mysłowice

00:49:34

NW

13

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:49:45

K/NW

14

Barchanowski Adam

Dąbrowa Górnicza

00:49:58

NW

15

Koziarz Roman

Stadion Śląski

00:50:13

NW

16

Witkowska Maria

Katowice

00:50:15

K/NW

17

Jędruś Olgierd

Mysłowice

00:50:42

NW

18

Godawa Ireneusz

Stadion Śląski

00:51:44

NW

19

Milczyński Marek

Mysłowice

00:52:19

NW

20

Kurek Edward

MOSiR Czeladź

00:52:59

NW

21

Sagan Marian

40-sto latek Tychy

00:53:23

NW

22

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

00:53:36

K/NW

23

Wasilewska Barbara

Katowice

00:53:55

K/NW

24

Świgoń Katarzyna

Katowice

00:54:27

K/NW

25

Gajdka Jolanta

Kije W Dobrych Rękach

00:54:31

K/NW

26

Miklas-Kożuszek Agnieszka

Kije W Dobrych Rękach

00:54:54

K/NW

27

Kiszka-Maziarczuk Berenika

Lecymy Durś

00:54:55

K/NW

28

Mróz Krystian

KKM Arktyka

00:55:46

NW

29

Drygalska Aleksandra

Kije W Dobrych Rękach

00:56:16

K/NW

30

Biedra Krystyna

Kije W Dobrych Rękach

00:56:17

K/NW

31

Botor Stanisław

Stadion Śląski

00:56:47

NW

32

Grzebieluch Elżbieta

Recepturki

00:57:57

K/NW

33

Kulińska Dorota

Kije W Dobrych Rękach

00:58:08

K/NW

34

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

00:58:11

K/NW

35

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

00:58:51

K/NW

36

Sagan Irena

40-sto latek Tychy

01:00:15

K/NW

37

Król Krystyna

Recepturki

01:00:46

K/NW

38

Boryszko Iwona

Recepturki

01:01:36

K/NW

39

Wojtaś Lucyna

Katowice

00:45:59

K/NW 2okr.

40

Inglant Krystyna

Stadion Śląski

00:54:36

K/NW 2okr.

41

Wujko Józef

Katowice

PZK

NW 1okr.

 

KLASYFIKACJA KOBIET :

 

1

Szelest Barbara

Mors Hubertus Team

00:28:48

K

2

Idzikowska Angelika

Świętochłowice Śląskie

00:30:48

K

3

Menżyk Joanna

Mors Hubertus Team

00:31:10

K/ Sł.Mund.

4

Zakrzewska Natalia

UKS Chromik Mysłowice

00:32:26

K

5

Malejka Katarzyna

ADS Masna Krytyczna

00:32:36

K

6

Żebrowska Matylda

Mors Hubertus Team

00:37:28

K

7

Piecha Kasia

Chorzów

00:38:23

K

8

Brodzińska Kamila

W Pogoni Za Duchem

00:38:37

K

9

Szatniewska Agnieszka

Owocowa Kraina

00:38:40

K

10

Zasucha Ewa

Katowice

00:39:43

K

11

Furtak Monika

Endurance Team

00:47:56

K/NW

12

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

00:48:02

K/NW

13

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:49:45

K/NW

14

Witkowska Maria

Katowice

00:50:15

K/NW

15

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

00:53:36

K/NW

16

Wasilewska Barbara

Katowice

00:53:55

K/NW

17

Świgoń Katarzyna

Katowice

00:54:27

K/NW

18

Gajdka Jolanta

Kije W Dobrych Rękach

00:54:31

K/NW

19

Miklas-Kożuszek Agnieszka

Kije W Dobrych Rękach

00:54:54

K/NW

20

Kiszka-Maziarczuk Berenika

Lecymy Durś

00:54:55

K/NW

21

Drygalska Aleksandra

Kije W Dobrych Rękach

00:56:16

K/NW

22

Biedra Krystyna

Kije W Dobrych Rękach

00:56:17

K/NW

23

Grzebieluch Elżbieta

Recepturki

00:57:57

K/NW

24

Kulińska Dorota

Kije W Dobrych Rękach

00:58:08

K/NW

25

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

00:58:11

K/NW

26

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

00:58:51

K/NW

27

Sagan Irena

40-sto latek Tychy

01:00:15

K/NW

28

Król Krystyna

Recepturki

01:00:46

K/NW

29

Boryszko Iwona

Recepturki

01:01:36

K/NW

30

Wojtaś Lucyna

Katowice

00:45:59

K/NW 2okr.

31

Inglant Krystyna

Stadion Śląski

00:54:36

K/NW 2okr.

32

Kurek Anna

MOSiR Czeladź

00:40:35

K 1okr.

 

KLASYFIKACJA MUNDUROWA :

 

1

Szklorz Sylwester

ADS Masna Krytyczna

00:30:23

Sł.Mund.

2

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

00:30:58

Sł.Mund.

3

Menżyk Joanna

Mors Hubertus Team

00:31:10

K/ Sł.Mund.

4

Walerowicz Maciej

Truchtacz Mysłowice

00:31:44

Sł.Mund.

5

Cupiał Dariusz

W Pogoni Za Duchem

00:32:10

Sł.Mund.

6

Kobak Krzysztof

Mysłowice

00:32:55

Sł.Mund.

7

Milkowski Jan

KMP  Siemianowice Śl.

00:33:03

Sł.Mund.

8

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

00:35:28

Sł.Mund.

9

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00:36:41

Sł.Mund.

10

Wizner Czesław

IPA

00:38:43

Sł.Mund.

 

KLASYFIKACJA TRUCHTACZY :

                                                                                                                                      

1

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00:28:10

 

2

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:28:54

 

3

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:29:56

 

4

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

00:30:30

 

5

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

00:30:35

 

6

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

00:30:58

Sł.Mund.

7

Walerowicz Maciej

Truchtacz Mysłowice

00:31:44

Sł.Mund.

8

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

00:32:30

 

9

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

00:35:28

Sł.Mund.

10

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

00:35:56

 

11

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00:36:41

Sł.Mund.

12

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

00:40:41

 

13

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

00:42:18

 

14

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

00:43:44

 

15

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:49:45

K/NW

16

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

00:58:11

K/NW

LEGENDA:

·                 I,II…VII – Ilość ukończonych zawodów

·                 NW – Nordic Walking

·                 CC – Canicross

·                 K – Kobieta

·                 Sł.Mund. – Kategoria branżowa – Służby Mundurowe

·                  (PB) – Do ukończonych zawodów, doliczono wynik Biegu Trzeciego „Polska Biega”

·                 +(PB) – Do ukończonych zawodów, nie doliczono wyniku Biegu Trzeciego „Polska Biega”

·                 1 okr. – zawody ukończone na niepełnym dystansie, odpowiednio: 1 lub 2 okrążenia.

·                 PZK – zawodnik nie klasyfikowany – udział honorowy.

·                 Jeśli w rubryce uwagi jest tylko cyfra rzymska (ilość ukończonych zawodów), oznacza to:  zwykły biegacz, mężczyzna, bez przynależności resortowej.

J.Ksi.

Poprawiony: środa, 17 kwietnia 2019 11:56
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack