Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

vii gp logo.jpg

Logowanie



Szukaj

Agora Profile

Not Available to Guests

Agorians Online

Now 3 guests online
Stworzone dzięki jVitals
PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Jacek Księżyk   
środa, 17 kwietnia 2019 12:18

X PRZEŁAJOWE GRAND PRIX MYSŁOWIC

O PUCHAR TRUCHTACZA

WYNIKI PO DWÓCH BIEGACH

alt

KLASYFIKACJA OPEN :

MIEJSCE

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

WYNIKI : I + II

UWAGI

1

Idzikowski Adam

Świętochłowice Śląskie

00:53:22

II

2

Ochowicz Piotr

KCH

00:54:46

II

3

Szymkowski Krzysztof

Częstochowa

00:57:09

II

4

Dudzik Zenon

Katowice

00:57:23

II

5

Proksa Robert

UKS Chromik Mysłowice

00:57:33

II

6

Szelest Barbara

Mors Hubertus Team

00:57:39

II K

7

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:58:55

II

8

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:59:10

II

9

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

00:59:15

II Sł.Mund.

10

Pilarczyk Łukasz

KP Józefinka Katowice

00:59:57

II

11

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

01:00:08

II

12

Oleksy Krzysztof

ADS Masna Krytyczna

01:00:19

II

13

Madej Marek

Chorzów

01:01:04

II

14

Szklorz Sylwester

ADS Masna Krytyczna

01:01:21

II Sł.Mund.

15

Turek Rafał

Owocowa Kraina

01:01:26

II

16

Gieroszka Robert

ADS Masna Krytyczna

01:01:30

II

17

Winczakiewicz Michał

PKO BP

01:01:31

II

18

Bortel Mirosław

40-latek Tychy

01:01:53

II

19

Idzikowska Angelika

Świętochłowice Śląskie

01:02:13

II K

20

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

01:02:39

II

21

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

01:02:42

II

22

Malejka Piotr

ADS Masna Krytyczna

01:03:14

II

23

Menżyk Joanna

Mors Hubertus Team

01:03:28

II K/ Sł.Mund.

24

Sojka Robert

Chorzów

01:04:32

II

25

Plich Andrzej

Lecę Bo Chcę

01:04:37

II

26

Malejka Katarzyna

ADS Masna Krytyczna

01:04:41

II K

27

Kobak Krzysztof

Mysłowice

01:05:30

II Sł.Mund.

28

Zakrzewska Natalia

UKS Chromik Mysłowice

01:05:37

II K

29

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

01:05:59

II

30

Milkowski Jan

KMP  Siemianowice Śl.

01:06:48

II Sł.Mund.

31

Cupiał Dariusz

W Pogoni Za Duchem

01:07:14

II Sł.Mund.

32

Suślik Sobiesław

Mysłowice

01:07:30

II

33

Kulików Sławomir

Mysłowice

01:08:20

II

34

Budkowski Sebastian

Mysłowice

01:08:45

II

35

Zasucha Grzegorz

Stowarzyszenie Puls Śląska

01:09:43

II

36

Gruszka Marian

Mors Hubertus Team

01:09:48

II

37

Bałaziński Paweł

Mors Hubertus Team

01:10:39

II

38

Janicki Jacek

Gliwice

01:11:03

II

39

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

01:11:49

II Sł.Mund.

40

Wencel Zbigniew

Leiber Poland Team

01:12:16

II

41

Drzyzga Adam

Katowice

01:12:21

II

42

Kwiatek Ireneusz

IRO 75

01:12:27

II

43

Staszewski Henryk

Gibkie Szłapy

01:13:21

II

44

Niemczyk Bogdan

Mysłowice

01:13:29

II

45

Frania Tomasz

Endurance Team

01:14:19

II

46

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

01:14:31

II

47

Szczepanik Andrzej + Lawia

Mysłowice

01:14:50

II CC

48

Kapłon Marek

Mors Hubertus Team

01:15:18

II

49

Kotara Grzegorz

Mysłowice

01:15:21

II

50

Dziubdziela Jarosław

Katowice

01:15:48

II

51

Jęczmyk Jakub

Będzin

01:16:01

II

52

Szatniewska Agnieszka

Owocowa Kraina

01:16:57

II K

53

Żebrowska Matylda

Mors Hubertus Team

01:17:04

II K

54

Piecha Kasia

Chorzów

01:18:13

II K

55

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

01:18:33

II Sł.Mund.

56

Stachowiak Sebastian

Katowice

01:18:38

II

57

Stysz Fabian

Mors Hubertus Team

01:20:49

II

58

Wizner Czesław

IPA

01:20:51

II Sł.Mund.

59

Słupianek Paweł

Lecymy Durś

01:24:33

II NW

60

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

01:25:31

II

61

Olszański Karol

Fear The Return

01:29:15

II NW

62

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

01:30:00

II

63

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

01:31:20

II NW

64

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

01:32:48

II NW

65

Mlaskawa Edward

Zabrze

01:32:49

II

66

Barchanowski Wojciech

Harpagan Sosnowiec

01:35:37

II NW

67

Barchanowski Adam

Dąbrowa Górnicza

01:37:19

II NW

68

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

01:37:38

II NW

69

Wilk Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

01:38:08

II NW

70

Furtak Monika

Endurance Team

01:38:20

II K/NW

71

Hryndio Jerzy

Stadion Śląski

01:38:24

II NW

72

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

01:39:35

II K/NW

73

Sitkowski Paweł

Mysłowice

01:40:25

II NW

74

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

01:40:28

II K/NW

75

Witkowska Maria

Katowice

01:41:25

II K/NW

76

Koziarz Roman

Stadion Śląski

01:42:21

II NW

77

Godawa Ireneusz

Stadion Śląski

01:46:09

II NW

78

Kurek Edward

MOSiR Czeladź

01:47:38

II NW

79

Milczyński Marek

Mysłowice

01:47:55

II NW

80

Kiszka-Maziarczuk Berenika

Lecymy Durś

01:50:55

II K/NW

81

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

01:51:28

II K/NW

82

Wasilewska Barbara

Katowice

01:52:23

II K/NW

83

Świgoń Katarzyna

Katowice

01:52:45

II K/NW

84

Miklas-Kożuszek Agnieszka

Kije W Dobrych Rękach

01:53:24

II K/NW

85

Gajdka Jolanta

Kije W Dobrych Rękach

01:53:56

II K/NW

86

Biedra Krystyna

Kije W Dobrych Rękach

01:54:48

II K/NW

87

Botor Stanisław

Stadion Śląski

01:55:54

II NW

88

Drygalska Aleksandra

Kije W Dobrych Rękach

01:57:04

II K/NW

89

Grzebieluch Elżbieta

Recepturki

01:57:19

II K/NW

90

Mróz Krystian

KKM Arktyka

01:57:52

II NW

91

Kulińska Dorota

Kije W Dobrych Rękach

02:00:01

II K/NW

92

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

02:01:03

II K/NW

93

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

02:01:54

II K/NW

94

Król Krystyna

Recepturki

02:04:48

II K/NW

95

Boryszko Iwona

Recepturki

02:05:35

II K/NW

96

Sikora Adam

Inżynieria Biegania

00:24:44

I

97

Drybczewski Daniel

MKB nr 1

00:25:23

I

98

Ochowicz Andrzej

KCH

00:25:50

I

99

Pusz Paweł

ULKS Bystrzyca Kłodzka

00:26:16

I

100

Smoleń Jarosław

Mysłowice

00:27:31

I

101

Smaczyński Dariusz

Aktywna Dąbrowa

00:28:00

I

102

Magnucki Adam

Mysłowice

00:28:08

I

103

Wicher Grzegorz

Mysłowice

00:28:11

I

104

Szczepański Janusz

Mysłowice

00:28:28

I

105

Palczewski Przemysław

Mysłowice

00:28:41

I

106

Michalczyk Wojciech

Easy Run Racibórz

00:29:06

I

107

Mikołajski Damian

Team Damiko

00:29:18

I

108

Redzik Dorota

Urząd Transportu Kolejowego

00:29:37

I K

109

Zbąski Bartłomiej

TKKF Jastrząb Ruda Śl.

00:29:40

I

110

Kobyliński Tomasz

WKB Meta Lubliniec

00:29:56

I Sł.Mund.

111

Ochot Błażej

Mysłowice

00:30:32

I

112

Jakubowski Piotr

Lotom Bo Lubię

00:30:56

I

113

Morawska Julia

UKS Chromik Mysłowice

00:31:09

I K

114

Nalepka Ewa

Biegam Przez Góry

00:31:21

I K

115

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

00:33:08

I

116

Kolonko Mirosław +Arka

Goggle Pro Active

00:33:49

I CC

117

Jamroz Damian + Sajgon

Husky Fan

00:33:59

I CC

118

Ratajczak Dariusz

Katowice

00:34:14

I

119

Kania Agnieszka

Mysłowice

00:34:16

I K

120

Stopa Arkadiusz

WOPR Katowice

00:34:19

I Sł.Mund.

121

Piłat Łukasz

Mysłowice

00:34:34

I

122

Olbrych Monika

Mors Hubertus Team

00:34:45

I K

123

Wartok Mariusz

Mysłowice

00:35:15

I

124

Helios Dominik

UKS Bonito Murcki

00:35:28

I

125

Pączek Marta

Kraków

00:36:02

I K

126

Dubiński Przemysław

Przemysław Dubiński

00:36:10

I

127

Zakrzewska Paulina

UKS Chromik Mysłowice

00:36:17

I K

128

Kardyś Aleksy

Chorzów

00:37:19

I Sł.Mund.

129

Niedźwiecki Ryszard

TKKF  Saturn Czeladź

00:37:29

I

130

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

00:38:35

I K/ Sł.Mund.

131

Klich Izabela

Truchtacz Mysłowice

00:38:51

I K

132

Boryszko Jarosław

Sosnowiec

00:38:59

I

133

Członkowski Krzysztof

Olimpijczyk Szczekociny

00:41:02

I NW

134

Baster Sławomir

Chrzanów

00:42:43

I

135

Kolonko Justyna

Goggle Pro Active

00:43:22

I K

136

Kissa Barbara

Tychy

00:44:16

I K

137

Janicka Justyna

Gliwice

00:45:46

I K

138

Czech Maciej

Katowice

00:45:47

I

139

Węgler Zbigniew

Sosnowiec

00:46:08

I

140

Kasprzyk Wiesław

Sosnowiec

00:46:24

I

141

Bubel Krzysztof

Katowice

00:47:56

I NW

142

Królikowska Gabriela

Katowice

00:49:42

I K

143

Królikowski Mirosław

Katowice

00:49:45

I NW

144

Wojtyczka Alicja

Mysłowice

00:50:06

I K

145

Dąbrowski Ireneusz

Zabrze

00:50:39

I

146

Masznicki Szymon

Gliwice

00:50:53

I

147

Maszniew Romuald

Gliwice

00:50:54

I

148

Bałazińska Agnieszka

Mors Hubertus Team

00:51:53

I K

149

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

00:52:10

I K/NW

150

Stefaniak Emila

Sosnowiec

00:52:17

I K/NW

151

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

00:55:08

I K/NW

152

Sosin Stanisław

Stadion Śląski

00:56:24

I NW

153

Jurczak Brygida

Sosnowiec

00:56:40

I K/NW

154

Kulików Joanna

Mysłowice

00:58:10

I K/NW

155

Zasucha Danuta

Katowice

00:58:11

I K/NW

156

Thomalla Bogdan

Stadion Śląski

00:58:22

I

157

Maciuk Helena

Stadion Śląski

01:00:18

I K/NW

158

Gębska Elżbieta

Kije W Dobrych Rękach

01:00:25

I K/NW

159

Lubowiecki Adam

Katowice

01:01:35

I NW

160

Raczyńska Aleksandra

Stadion Śląski

01:01:52

I K/NW

161

Królikowska-Łoskot Danuta

Stadion Śląski

01:01:58

I K/NW

162

Kowalczyk Krystyna

Katowice

01:02:22

I K/NW

163

Walencka Agata

Sosnowiec

01:04:45

I K/NW

164

Czech Krystyna

Katowice

01:05:03

I K/NW

165

Zięba Julia

Stadion Śląski

01:06:37

I K/NW

166

Waloch Karolina

Siewierz

01:06:43

I K/NW

167

Waloch Maria

Siewierz

01:07:15

I K/NW

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASYFIKACJA CANICROSS :

1

Szczepanik Andrzej + Lawia

Mysłowice

01:14:50

II CC

2

Kolonko Mirosław +Arka

Goggle Pro Active

00:33:49

I CC

3

Jamroz Damian + Sajgon

Husky Fan

00:33:59

I CC

 

KLASYFIKACJA NORDIC WALKING :

1

Słupianek Paweł

Lecymy Durś

01:24:33

II NW

2

Olszański Karol

Fear The Return

01:29:15

II NW

3

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

01:31:20

II NW

4

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

01:32:48

II NW

5

Barchanowski Wojciech

Harpagan Sosnowiec

01:35:37

II NW

6

Barchanowski Adam

Dąbrowa Górnicza

01:37:19

II NW

7

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

01:37:38

II NW

8

Wilk Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

01:38:08

II NW

9

Furtak Monika

Endurance Team

01:38:20

II K/NW

10

Hryndio Jerzy

Stadion Śląski

01:38:24

II NW

11

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

01:39:35

II K/NW

12

Sitkowski Paweł

Mysłowice

01:40:25

II NW

13

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

01:40:28

II K/NW

14

Witkowska Maria

Katowice

01:41:25

II K/NW

15

Koziarz Roman

Stadion Śląski

01:42:21

II NW

16

Godawa Ireneusz

Stadion Śląski

01:46:09

II NW

17

Kurek Edward

MOSiR Czeladź

01:47:38

II NW

18

Milczyński Marek

Mysłowice

01:47:55

II NW

19

Kiszka-Maziarczuk Berenika

Lecymy Durś

01:50:55

II K/NW

20

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

01:51:28

II K/NW

21

Wasilewska Barbara

Katowice

01:52:23

II K/NW

22

Świgoń Katarzyna

Katowice

01:52:45

II K/NW

23

Miklas-Kożuszek Agnieszka

Kije W Dobrych Rękach

01:53:24

II K/NW

24

Gajdka Jolanta

Kije W Dobrych Rękach

01:53:56

II K/NW

25

Biedra Krystyna

Kije W Dobrych Rękach

01:54:48

II K/NW

26

Botor Stanisław

Stadion Śląski

01:55:54

II NW

27

Drygalska Aleksandra

Kije W Dobrych Rękach

01:57:04

II K/NW

28

Grzebieluch Elżbieta

Recepturki

01:57:19

II K/NW

29

Mróz Krystian

KKM Arktyka

01:57:52

II NW

30

Kulińska Dorota

Kije W Dobrych Rękach

02:00:01

II K/NW

31

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

02:01:03

II K/NW

32

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

02:01:54

II K/NW

33

Król Krystyna

Recepturki

02:04:48

II K/NW

34

Boryszko Iwona

Recepturki

02:05:35

II K/NW

35

Członkowski Krzysztof

Olimpijczyk Szczekociny

00:41:02

I NW

36

Bubel Krzysztof

Katowice

00:47:56

I NW

37

Królikowski Mirosław

Katowice

00:49:45

I NW

38

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

00:52:10

I K/NW

39

Stefaniak Emila

Sosnowiec

00:52:17

I K/NW

40

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

00:55:08

I K/NW

41

Sosin Stanisław

Stadion Śląski

00:56:24

I NW

42

Jurczak Brygida

Sosnowiec

00:56:40

I K/NW

43

Kulików Joanna

Mysłowice

00:58:10

I K/NW

44

Zasucha Danuta

Katowice

00:58:11

I K/NW

45

Maciuk Helena

Stadion Śląski

01:00:18

I K/NW

46

Gębska Elżbieta

Kije W Dobrych Rękach

01:00:25

I K/NW

47

Lubowiecki Adam

Katowice

01:01:35

I NW

48

Raczyńska Aleksandra

Stadion Śląski

01:01:52

I K/NW

49

Królikowska-Łoskot Danuta

Stadion Śląski

01:01:58

I K/NW

50

Kowalczyk Krystyna

Katowice

01:02:22

I K/NW

51

Walencka Agata

Sosnowiec

01:04:45

I K/NW

52

Czech Krystyna

Katowice

01:05:03

I K/NW

53

Zięba Julia

Stadion Śląski

01:06:37

I K/NW

54

Waloch Karolina

Siewierz

01:06:43

I K/NW

55

Waloch Maria

Siewierz

01:07:15

I K/NW

 

KLASYFIKACJA KOBIET :

1

Szelest Barbara

Mors Hubertus Team

00:57:39

II K

2

Idzikowska Angelika

Świętochłowice Śląskie

01:02:13

II K

3

Menżyk Joanna

Mors Hubertus Team

01:03:28

II K/ Sł.Mund.

4

Malejka Katarzyna

ADS Masna Krytyczna

01:04:41

II K

5

Zakrzewska Natalia

UKS Chromik Mysłowice

01:05:37

II K

6

Szatniewska Agnieszka

Owocowa Kraina

01:16:57

II K

7

Żebrowska Matylda

Mors Hubertus Team

01:17:04

II K

8

Piecha Kasia

Chorzów

01:18:13

II K

9

Furtak Monika

Endurance Team

01:38:20

II K/NW

10

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

01:39:35

II K/NW

11

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

01:40:28

II K/NW

12

Witkowska Maria

Katowice

01:41:25

II K/NW

13

Kiszka-Maziarczuk Berenika

Lecymy Durś

01:50:55

II K/NW

14

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

01:51:28

II K/NW

15

Wasilewska Barbara

Katowice

01:52:23

II K/NW

16

Świgoń Katarzyna

Katowice

01:52:45

II K/NW

17

Miklas-Kożuszek Agnieszka

Kije W Dobrych Rękach

01:53:24

II K/NW

18

Gajdka Jolanta

Kije W Dobrych Rękach

01:53:56

II K/NW

19

Biedra Krystyna

Kije W Dobrych Rękach

01:54:48

II K/NW

20

Drygalska Aleksandra

Kije W Dobrych Rękach

01:57:04

II K/NW

21

Grzebieluch Elżbieta

Recepturki

01:57:19

II K/NW

22

Kulińska Dorota

Kije W Dobrych Rękach

02:00:01

II K/NW

23

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

02:01:03

II K/NW

24

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

02:01:54

II K/NW

25

Król Krystyna

Recepturki

02:04:48

II K/NW

26

Boryszko Iwona

Recepturki

02:05:35

II K/NW

27

Redzik Dorota

Urząd Transportu Kolejowego

00:29:37

I K

28

Morawska Julia

UKS Chromik Mysłowice

00:31:09

I K

29

Nalepka Ewa

Biegam Przez Góry

00:31:21

I K

30

Kania Agnieszka

Mysłowice

00:34:16

I K

31

Olbrych Monika

Mors Hubertus Team

00:34:45

I K

32

Pączek Marta

Kraków

00:36:02

I K

33

Zakrzewska Paulina

UKS Chromik Mysłowice

00:36:17

I K

34

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

00:38:35

I K/ Sł.Mund.

35

Klich Izabela

Truchtacz Mysłowice

00:38:51

I K

36

Kolonko Justyna

Goggle Pro Active

00:43:22

I K

37

Kissa Barbara

Tychy

00:44:16

I K

38

Janicka Justyna

Gliwice

00:45:46

I K

39

Królikowska Gabriela

Katowice

00:49:42

I K

40

Wojtyczka Alicja

Mysłowice

00:50:06

I K

41

Bałazińska Agnieszka

Mors Hubertus Team

00:51:53

I K

42

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

00:52:10

I K/NW

43

Stefaniak Emila

Sosnowiec

00:52:17

I K/NW

44

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

00:55:08

I K/NW

45

Jurczak Brygida

Sosnowiec

00:56:40

I K/NW

46

Kulików Joanna

Mysłowice

00:58:10

I K/NW

47

Zasucha Danuta

Katowice

00:58:11

I K/NW

48

Maciuk Helena

Stadion Śląski

01:00:18

I K/NW

49

Gębska Elżbieta

Kije W Dobrych Rękach

01:00:25

I K/NW

50

Raczyńska Aleksandra

Stadion Śląski

01:01:52

I K/NW

51

Królikowska-Łoskot Danuta

Stadion Śląski

01:01:58

I K/NW

52

Kowalczyk Krystyna

Katowice

01:02:22

I K/NW

53

Walencka Agata

Sosnowiec

01:04:45

I K/NW

54

Czech Krystyna

Katowice

01:05:03

I K/NW

55

Zięba Julia

Stadion Śląski

01:06:37

I K/NW

56

Waloch Karolina

Siewierz

01:06:43

I K/NW

57

Waloch Maria

Siewierz

01:07:15

I K/NW

 

 

KLASYFIKACJA MUNDUROWA :

1

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

00:59:15

II Sł.Mund.

2

Szklorz Sylwester

ADS Masna Krytyczna

01:01:21

II Sł.Mund.

3

Menżyk Joanna

Mors Hubertus Team

01:03:28

II K/ Sł.Mund.

4

Kobak Krzysztof

Mysłowice

01:05:30

II Sł.Mund.

5

Milkowski Jan

KMP  Siemianowice Śl.

01:06:48

II Sł.Mund.

6

Cupiał Dariusz

W Pogoni Za Duchem

01:07:14

II Sł.Mund.

7

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

01:11:49

II Sł.Mund.

8

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

01:18:33

II Sł.Mund.

9

Wizner Czesław

IPA

01:20:51

II Sł.Mund.

10

Kobyliński Tomasz

WKB Meta Lubliniec

00:29:56

I Sł.Mund.

11

Stopa Arkadiusz

WOPR Katowice

00:34:19

I Sł.Mund.

12

Kardyś Aleksy

Chorzów

00:37:19

I Sł.Mund.

13

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

00:38:35

I K/ Sł.Mund.

 

KLASYFIKACJA TRUCHTACZY :

1

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:58:55

II

2

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:59:10

II

3

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

00:59:15

II Sł.Mund.

4

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

01:00:08

II

5

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

01:02:39

II

6

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

01:02:42

II

7

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

01:05:59

II

8

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

01:11:49

II Sł.Mund.

9

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

01:14:31

II

10

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

01:18:33

II Sł.Mund.

11

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

01:25:31

II

12

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

01:30:00

II

13

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

01:40:28

II K/NW

14

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

02:01:54

II K/NW

15

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

00:33:08

I

16

Klich Izabela

Truchtacz Mysłowice

00:38:51

I K

 

 

Legenda :

  • I,II…VII – Ilość ukończonych zawodów
  • NW – Nordic Walking
  • CC – Canicross
  • K – Kobieta
  • Sł.Mund. – Kategoria branżowa – Służby Mundurowe
  • Truchtacz, Kotrak - Kategoria klubowa
  • (PB) – Do ukończonych zawodów, doliczono wynik Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • +(PB) – Do ukończonych zawodów, nie doliczono wyniku Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • 1 okr. – zawody ukończone na niepełnym dystansie, odpowiednio: 1 lub 2 okrążenia.
  • Jeśli w rubryce uwagi jest tylko cyfra rzymska (ilość ukończonych zawodów), oznacza to: Zwykły biegacz, mężczyzna, bez przynależności resortowej.

 

 

 

 

J.Ksi.

Poprawiony: piątek, 10 maja 2019 21:35
 

Komentarze   

 
0 #2 Księżyk Jacek 2019-04-17 14:32
Na wszelki wypadek jeszcze jeden link ;-)

https://photos.app.goo.gl/etiRLwsYXQ8hkRrv6
Cytować
 
 
0 #1 Księżyk Jacek 2019-04-17 14:04
Pod poniższym linkiem dostępna jest galeria z sobotnich zawodów autorstwa Mariana jarosza:

https://photos.google.com/album/AF1QipPL2V8M4MSxnOmqtJTJLhPKyy_W8vK-kLVvUjk8
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack