Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

sponsorzy.jpg

LogowanieSonda

Jak oceniasz naszą stronę?
 

Szukaj

Licznik

Użytkownicy na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 143 gości 

Agora Profile

Not Available to Guests

Agorians Online

Stworzone dzięki jVitals
Wpisany przez Jacek Księżyk   
piątek, 10 maja 2019 21:33

alt

J.Ksi.

27

Poprawiony: piątek, 10 maja 2019 21:35
 

Komentarze   

 
0 #2 Księżyk Jacek 2019-05-17 12:53
Raport z trasy GP:
Dzisiaj razem z Wernerem i Piotrem Mrozkiem testowałem jak zwykle trasę przed sobotnimi zawodami. Nie jest źle. Ba! Bywało znacznie gorzej! Należy jednak pamiętać że przez ostatnie dni solidni padało. Trasa w większości jest drożna, ale błotnista. Jednak są miejsca (szczególnie pod koniec pętli!), gdzie błota jest naprawdę dużo. Tam należy szczególnie uważać. Szczególnie zawodnicy NW: miejcie świadomość że obok Was będą przebiegać znacznie szybsi zawodnicy, niektórzy z psami. Ponownie więc przypominam: pod groźbą dyskwalifikacji , nie wolno poruszać się na trasie w grupach, lub parach. Tylko i wyłącznie „gęsiego”! Oczywiście poza momentem wyprzedzania ;-) Przy okazji zalecałbym poruszanie się jedną strona trasy.

Informacja dla wszystkich przyjeżdżającyc h samochodami:
W imieniu organizatorów bardzo proszę abyście nie starali się podjechać pod samo biuro zawodów oraz stawiać auta w sposób utrudniający okolicznym mieszkańcom dojazd do własnych posesji. Na ulicy Leśnego Potoku w pobliżu Parku Bolina jest duży parking. Jest to ok. trzystu metrów od startu. Jeśli jesteście w stanie brać udział w zawodach, miejcie też siłę aby przejść te kilkaset metrów a tym samym nie utrudniać życia innym.

Do zobaczenia jutro na trasie –
- Jacek.
Cytować
 
 
0 #1 Księżyk Jacek 2019-05-17 12:26
Dla przypomnienia, w poniższym linku można zapoznać się lub przypomnieć sobie informacje zawarte w Regulaminie Grand Prix Mysłowic Sezon 2019:

http://www.truchtacz.org/index.php?option=com_content&view=article&id=895%3Ax-grand-prix-mysowic-regulamin&catid=3%3Anewsflash&Itemid=98
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack