Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

vii gp logo.jpg

LogowanieSzukaj

Agora Profile

Not Available to Guests

Agorians Online

Now 3 guests online
Stworzone dzięki jVitals
PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Jacek Księżyk   
piątek, 10 maja 2019 21:33

alt

J.Ksi.

27

Poprawiony: piątek, 10 maja 2019 21:35
 

Komentarze   

 
0 #2 Księżyk Jacek 2019-05-17 12:53
Raport z trasy GP:
Dzisiaj razem z Wernerem i Piotrem Mrozkiem testowałem jak zwykle trasę przed sobotnimi zawodami. Nie jest źle. Ba! Bywało znacznie gorzej! Należy jednak pamiętać że przez ostatnie dni solidni padało. Trasa w większości jest drożna, ale błotnista. Jednak są miejsca (szczególnie pod koniec pętli!), gdzie błota jest naprawdę dużo. Tam należy szczególnie uważać. Szczególnie zawodnicy NW: miejcie świadomość że obok Was będą przebiegać znacznie szybsi zawodnicy, niektórzy z psami. Ponownie więc przypominam: pod groźbą dyskwalifikacji , nie wolno poruszać się na trasie w grupach, lub parach. Tylko i wyłącznie „gęsiego”! Oczywiście poza momentem wyprzedzania ;-) Przy okazji zalecałbym poruszanie się jedną strona trasy.

Informacja dla wszystkich przyjeżdżającyc h samochodami:
W imieniu organizatorów bardzo proszę abyście nie starali się podjechać pod samo biuro zawodów oraz stawiać auta w sposób utrudniający okolicznym mieszkańcom dojazd do własnych posesji. Na ulicy Leśnego Potoku w pobliżu Parku Bolina jest duży parking. Jest to ok. trzystu metrów od startu. Jeśli jesteście w stanie brać udział w zawodach, miejcie też siłę aby przejść te kilkaset metrów a tym samym nie utrudniać życia innym.

Do zobaczenia jutro na trasie –
- Jacek.
Cytować
 
 
0 #1 Księżyk Jacek 2019-05-17 12:26
Dla przypomnienia, w poniższym linku można zapoznać się lub przypomnieć sobie informacje zawarte w Regulaminie Grand Prix Mysłowic Sezon 2019:

http://www.truchtacz.org/index.php?option=com_content&view=article&id=895%3Ax-grand-prix-mysowic-regulamin&catid=3%3Anewsflash&Itemid=98
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack