Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

logo.jpg

Logowanie



Sonda

Jak oceniasz naszą stronę?
 

Szukaj

Licznik

Użytkownicy na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 149 gości 

Agora Profile

Not Available to Guests

Agorians Online

Naszą witrynę przegląda teraz 1 gość 
Stworzone dzięki jVitals
Wpisany przez Jacek Księżyk   
niedziela, 19 maja 2019 00:46

X PRZEŁAJOWE GRAND PRIX MYSŁOWIC

O PUCHAR TRUCHTACZA

BIEG TRZECI – POLSKA BIEGA

2019-05-18

alt

KLASYFIKACJA OPEN :

MIEJSCE

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

WYNIKI : BIEG III

UWAGI

1

Ochowicz Andrzej

KCH

00:24:40

 

2

Ryszka Karol + Rubens

Chop Ze Żelaza Tri Team

00:25:34

CC

3

Smoleń Jarosław

Mysłowice

00:25:35

 

4

Idzikowski Adam

Świętochłowice

00:26:29

 

5

Ochowicz Piotr

KCH

00:26:40

 

6

Ochot Błażej

Mysłowice

00:27:12

 

7

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00:27:31

 

8

Szczepański Janusz

Mysłowice

00:27:32

 

9

Dudzik Zenon

Katowice

00:27:55

 

10

Szymkowski Krzysztof

Częstochowa

00:28:01

 

11

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:28:31

 

12

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

00:28:49

Sł.Mund.

13

Zbąski Bartłomiej

TKKF Jastrząb Ruda Śl.

00:28:53

 

14

Winczakiewicz Michał

PKO BP

00:29:06

 

15

Pilarczyk Łukasz

KP Józefinka Katowice

00:29:26

 

16

Kobyliński Tomasz

WKB Meta Lubliniec

00:29:35

Sł.Mund.

17

Turek Rafał

Owocowa Kraina

00:29:45

 

18

Oleksy Krzysztof

ADS Masna Krytyczna

00:29:55

 

19

Idzikowska Angelika

Świętochłowice

00:30:42

K

20

Szklorz Sylwester

ADS Masna Krytyczna

00:30:48

Sł.Mund.

21

Bortel Mirosław

40-latek Tychy

00:30:56

 

22

Malejka Katarzyna

ADS Masna Krytyczna

00:30:59

K

23

Gieroszka Robert

ADS Masna Krytyczna

00:31:28

 

24

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

00:31:55

 

25

Zakrzewska Natalia

UKS Chromik Mysłowice

00:32:26

K

26

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

00:32:34

 

27

Zasucha Grzegorz

Stowarzyszenie Puls Śląska

00:32:36

 

28

Malejka Piotr

ADS Masna Krytyczna

00:32:39

 

29

Kulików Sławomir

Mysłowice

00:32:41

 

30

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

00:32:47

 

31

Kobak Krzysztof

Mysłowice

00:32:55

Sł.Mund.

32

Kwiatek Ireneusz

IRW 75

00:33:03

 

33

Stopa Arkadiusz

WOPR Katowice

00:33:16

Sł.Mund.

34

Sojka Robert

Chorzów

00:33:54

 

35

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

00:34:10

 

36

Lebioda Mariusz

Katowice

00:34:12

 

37

Milkowski Jan

KMP  Siemianowice Śl.

00:34:17

Sł.Mund.

38

Wartok Mariusz

Mysłowice

00:34:24

 

39

Niemczyk Bogdan

Mysłowice

00:34:30

 

40

Janicki Jacek

Gliwice

00:34:39

 

41

Zakrzewska Paulina

UKS Chromik Mysłowice

00:34:49

K

42

Gajewski Ireneusz

Harpagan Sosnowiec

00:34:52

 

43

Baluch Adam

Katowice

00:34:53

 

44

Gruszka Marian

Mors Hubertus Team

00:34:55

 

45

Stopka Zdzisław

Katowice Podlesie Team

00:34:57

 

46

Drzyzga Adam

Katowice

00:35:00

 

47

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

00:35:16

 

48

Kapłon Marek

Mors Hubertus Team

00:35:25

 

49

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

00:35:33

K/ Sł.Mund.

50

Jamroz Damian + Sajgon

Husky Fan

00:35:38

CC

51

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

00:35:57

Sł.Mund.

52

Szatniewska Agnieszka

Owocowa Kraina

00:36:06

K

53

Labe Andrzej

Saturn Czeladź

00:36:14

Sł.Mund.

54

Litwin Sławomir

Pogoria Biega

00:36:34

Sł.Mund.

55

Kolonko Mirosław +Arka

Goggle Pro Active

00:36:52

CC

56

Orzechowski Adam

MKB nr 1

00:37:05

 

57

Bałaziński Paweł

Mors Hubertus Team

00:37:13

 

58

Kotara Grzegorz

Mysłowice

00:37:48

 

59

Boryszko Jarosław

Sosnowiec

00:37:56

 

60

Dziubdziela Jarosław

Katowice

00:38:03

 

61

Kolonko Justyna

Goggle Pro Active

00:38:39

K

62

Maszniew Romuald

Gliwice

00:39:12

 

63

Jęczmyk Jakub

Będzin

00:39:23

 

64

Gajewska Izabela

Harpagan Sosnowiec

00:39:25

K

65

Żebrowska Matylda

Mors Hubertus Team

00:41:38

K

66

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00:41:54

Sł.Mund.

67

Mrozek Piotr

Katowice

00:41:59

 

68

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

00:42:27

 

69

Słupianek Paweł

Lecymy Durś

00:42:59

NW

70

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

00:43:32

 

71

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

00:43:49

 

72

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

00:44:05

NW

73

Dąbrowski Ireneusz

Zabrze

00:44:18

 

74

Olszański Karol

Fear The Return

00:44:26

NW

75

Kasprzyk Wiesław

Sosnowiec

00:45:15

 

76

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

00:45:48

NW

77

Barchanowski Wojciech

Harpagan Sosnowiec

00:47:26

NW

78

Zbąska Sylwia

Ruda Śląska

00:47:41

K

79

Królikowska Gabriela

Katowice

00:48:08

K

80

Wilk Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

00:48:23

NW

81

Sitkowski Paweł

Mysłowice

00:49:26

NW

82

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

00:49:30

K/NW

83

Koziarz Roman

Stadion Śląski

00:49:34

NW

84

Witkowska Maria

Katowice

00:49:35

K/NW

85

Królikowski Mirosław

Katowice

00:49:36

NW

86

Stefaniak Emila

Sosnowiec

00:50:03

K/NW

87

Godawa Ireneusz

Stadion Śląski

00:50:21

NW

88

Seweryn Katarzyna

Mysłowice

00:50:45

K

89

Sagan Marian

40-sto latek Tychy

00:52:24

NW

90

Renczuk Marcin

Sosnowiec

00:52:36

NW/ Sł.Mund.

91

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

00:52:50

K/NW

92

Sosin Stanisław

Stadion Śląski

00:53:22

NW

93

Inglant Krystyna

Stadion Śląski

00:53:22

K/NW

94

Grzebieluch Elżbieta

Recepturki

00:53:33

K/NW

95

Gajdka Jolanta

Kije W Dobrych Rękach

00:54:22

K/NW

96

Biedra Krystyna

Kije W Dobrych Rękach

00:54:35

K/NW

97

Świgoń Katarzyna

Katowice

00:55:00

K/NW

98

Mróz Krystian

KKM Arktyka

00:55:05

NW

99

Kożuszek Maurycy

Kije W Dobrych Rękach

00:55:23

NW

100

Drygalska Aleksandra

Kije W Dobrych Rękach

00:55:24

K/NW

101

Miklas-Kożuszek Agnieszka

Kije W Dobrych Rękach

00:55:36

K/NW

102

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

00:57:35

K/NW

103

Król Krystyna

Recepturki

00:59:16

K/NW

104

Boryszko Iwona

Recepturki

01:00:09

K/NW

105

Sagan Irena

40-sto latek Tychy

01:00:25

K/NW

106

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

01:01:11

K/NW

107

Lubowiecki Adam

Katowice

01:02:32

NW

108

Stachowiak Sebastian

Katowice

01:05:06

NW

109

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

01:06:20

K/NW

110

Wiktorzak Elżbieta

Stadion Śląski

01:06:20

K/NW

REKREACJA (Niepełny Dystans)

111

Plich Andrzej

Lecę Bo Chcę

00:22:58

2okr.

112

Kania Agnieszka

Mysłowice

00:23:07

K 2okr.

113

Jakubowski Piotr

Lotom Bo Lubia

00:23:07

2okr.

114

Piłat Łukasz

Mysłowice

00:23:07

2okr.

115

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:25:20

2okr.

116

Wojtaś Lucyna

Katowice

00:46:58

K/NW 2okr.

117

Lubowiecka Barbara

Szopołazy

00:46:59

K/NW 2okr.

118

Staciwa Kamil

Truchtacz Mysłowice

00:09:40

1okr.

119

Staciwa Jakub

Truchtacz Mysłowice

00:09:46

1okr.

120

Stogniew Kajetan

Katowice

00:14:16

1okr.

121

Wujko Józef

Katowice

PZK

NW 1okr.

 

KLASYFIKACJA CANICROSS :

 

1

Ryszka Karol + Rubens

Chop Ze Żelaza Tri Team

00:25:34

CC

2

Jamroz Damian + Sajgon

Husky Fan

00:35:38

CC

3

Kolonko Mirosław +Arka

Goggle Pro Active

00:36:52

CC

KLASYFIKACJA NORDIC WALKING :

 

1

Słupianek Paweł

Lecymy Durś

00:42:59

NW

2

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

00:44:05

NW

3

Olszański Karol

Fear The Return

00:44:26

NW

4

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

00:45:48

NW

5

Barchanowski Wojciech

Harpagan Sosnowiec

00:47:26

NW

6

Wilk Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

00:48:23

NW

7

Sitkowski Paweł

Mysłowice

00:49:26

NW

8

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

00:49:30

K/NW

9

Koziarz Roman

Stadion Śląski

00:49:34

NW

10

Witkowska Maria

Katowice

00:49:35

K/NW

11

Królikowski Mirosław

Katowice

00:49:36

NW

12

Stefaniak Emila

Sosnowiec

00:50:03

K/NW

13

Godawa Ireneusz

Stadion Śląski

00:50:21

NW

14

Sagan Marian

40-sto latek Tychy

00:52:24

NW

15

Renczuk Marcin

Sosnowiec

00:52:36

NW/ Sł.Mund.

16

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

00:52:50

K/NW

17

Sosin Stanisław

Stadion Śląski

00:53:22

NW

18

Inglant Krystyna

Stadion Śląski

00:53:22

K/NW

19

Grzebieluch Elżbieta

Recepturki

00:53:33

K/NW

20

Gajdka Jolanta

Kije W Dobrych Rękach

00:54:22

K/NW

21

Biedra Krystyna

Kije W Dobrych Rękach

00:54:35

K/NW

22

Świgoń Katarzyna

Katowice

00:55:00

K/NW

23

Mróz Krystian

KKM Arktyka

00:55:05

NW

24

Kożuszek Maurycy

Kije W Dobrych Rękach

00:55:23

NW

25

Drygalska Aleksandra

Kije W Dobrych Rękach

00:55:24

K/NW

26

Miklas-Kożuszek Agnieszka

Kije W Dobrych Rękach

00:55:36

K/NW

27

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

00:57:35

K/NW

28

Król Krystyna

Recepturki

00:59:16

K/NW

29

Boryszko Iwona

Recepturki

01:00:09

K/NW

30

Sagan Irena

40-sto latek Tychy

01:00:25

K/NW

31

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

01:01:11

K/NW

32

Lubowiecki Adam

Katowice

01:02:32

NW

33

Stachowiak Sebastian

Katowice

01:05:06

NW

34

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

01:06:20

K/NW

35

Wiktorzak Elżbieta

Stadion Śląski

01:06:20

K/NW

36

Wojtaś Lucyna

Katowice

00:46:58

K/NW 2okr.

37

Lubowiecka Barbara

Szopołazy

00:46:59

K/NW 2okr.

38

Wujko Józef

Katowice

PZK

NW 1okr.

 

KLASYFIKACJA KOBIET :

 

1

Idzikowska Angelika

Świętochłowice

00:30:42

K

2

Malejka Katarzyna

ADS Masna Krytyczna

00:30:59

K

3

Zakrzewska Natalia

UKS Chromik Mysłowice

00:32:26

K

4

Zakrzewska Paulina

UKS Chromik Mysłowice

00:34:49

K

5

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

00:35:33

K/ Sł.Mund.

6

Szatniewska Agnieszka

Owocowa Kraina

00:36:06

K

7

Kolonko Justyna

Goggle Pro Active

00:38:39

K

8

Gajewska Izabela

Harpagan Sosnowiec

00:39:25

K

9

Żebrowska Matylda

Mors Hubertus Team

00:41:38

K

10

Zbąska Sylwia

Ruda Śląska

00:47:41

K

11

Królikowska Gabriela

Katowice

00:48:08

K

12

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

00:49:30

K/NW

13

Witkowska Maria

Katowice

00:49:35

K/NW

14

Stefaniak Emila

Sosnowiec

00:50:03

K/NW

15

Seweryn Katarzyna

Mysłowice

00:50:45

K

16

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

00:52:50

K/NW

17

Inglant Krystyna

Stadion Śląski

00:53:22

K/NW

18

Grzebieluch Elżbieta

Recepturki

00:53:33

K/NW

19

Gajdka Jolanta

Kije W Dobrych Rękach

00:54:22

K/NW

20

Biedra Krystyna

Kije W Dobrych Rękach

00:54:35

K/NW

21

Świgoń Katarzyna

Katowice

00:55:00

K/NW

22

Drygalska Aleksandra

Kije W Dobrych Rękach

00:55:24

K/NW

23

Miklas-Kożuszek Agnieszka

Kije W Dobrych Rękach

00:55:36

K/NW

24

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

00:57:35

K/NW

25

Król Krystyna

Recepturki

00:59:16

K/NW

26

Boryszko Iwona

Recepturki

01:00:09

K/NW

27

Sagan Irena

40-sto latek Tychy

01:00:25

K/NW

28

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

01:01:11

K/NW

29

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

01:06:20

K/NW

30

Wiktorzak Elżbieta

Stadion Śląski

01:06:20

K/NW

31

Kania Agnieszka

Mysłowice

00:23:07

K 2okr.

32

Wojtaś Lucyna

Katowice

00:46:58

K/NW 2okr.

33

Lubowiecka Barbara

Szopołazy

00:46:59

K/NW 2okr.

 

KLASYFIKACJA MUNDUROWA :

 

1

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

00:28:49

Sł.Mund.

2

Kobyliński Tomasz

WKB Meta Lubliniec

00:29:35

 

3

Szklorz Sylwester

ADS Masna Krytyczna

00:30:48

Sł.Mund.

4

Kobak Krzysztof

Mysłowice

00:32:55

Sł.Mund.

5

Stopa Arkadiusz

WOPR Katowice

00:33:16

Sł.Mund.

6

Milkowski Jan

KMP  Siemianowice Śl.

00:34:17

Sł.Mund.

7

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

00:35:33

K/ Sł.Mund.

8

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

00:35:57

Sł.Mund.

9

Labe Andrzej

Saturn Czeladź

00:36:14

Sł.Mund.

10

Litwin Sławomir

Pogoria Biega

00:36:34

Sł.Mund.

11

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00:41:54

Sł.Mund.

12

Renczuk Marcin

Sosnowiec

00:52:36

NW/ Sł.Mund.

 

 

 

 

 

KLASYFIKACJA TRUCHTACZY :

                                                                                                                                      

1

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00:27:31

 

2

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:28:31

 

3

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

00:28:49

Sł.Mund.

4

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

00:31:55

 

5

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

00:32:34

 

6

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

00:32:47

 

7

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

00:34:10

 

8

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

00:35:16

 

9

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

00:35:57

Sł.Mund.

10

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00:41:54

Sł.Mund.

11

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

00:42:27

 

12

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

00:43:32

 

13

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

00:43:49

 

14

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

01:01:11

K/NW

15

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:25:20

2okr.

16

Staciwa Kamil

Truchtacz Mysłowice

00:09:40

1okr.

17

Staciwa Jakub

Truchtacz Mysłowice

00:09:46

1okr.

LEGENDA:

·                 I,II…VII – Ilość ukończonych zawodów

·                 NW – Nordic Walking

·                 CC – Canicross

·                 K – Kobieta

·                 Sł.Mund. – Kategoria branżowa – Służby Mundurowe

·                  (PB) – Do ukończonych zawodów, doliczono wynik Biegu Trzeciego „Polska Biega”

·                 +(PB) – Do ukończonych zawodów, nie doliczono wyniku Biegu Trzeciego „Polska Biega”

·                 1 okr. – zawody ukończone na niepełnym dystansie, odpowiednio: 1 lub 2 okrążenia.

·                 PZK – zawodnik nie klasyfikowany – udział honorowy.

·                 Jeśli w rubryce uwagi jest tylko cyfra rzymska (ilość ukończonych zawodów), oznacza to:  zwykły biegacz, mężczyzna, bez przynależności resortowej.

 

 

 

J.Ksi.

Poprawiony: poniedziałek, 20 maja 2019 10:57
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack