Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Jacek Księżyk   
niedziela, 19 maja 2019 00:46

X PRZEŁAJOWE GRAND PRIX MYSŁOWIC

O PUCHAR TRUCHTACZA

BIEG TRZECI – POLSKA BIEGA

2019-05-18

alt

KLASYFIKACJA OPEN :

MIEJSCE

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

WYNIKI : BIEG III

UWAGI

1

Ochowicz Andrzej

KCH

00:24:40

 

2

Ryszka Karol + Rubens

Chop Ze Żelaza Tri Team

00:25:34

CC

3

Smoleń Jarosław

Mysłowice

00:25:35

 

4

Idzikowski Adam

Świętochłowice

00:26:29

 

5

Ochowicz Piotr

KCH

00:26:40

 

6

Ochot Błażej

Mysłowice

00:27:12

 

7

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00:27:31

 

8

Szczepański Janusz

Mysłowice

00:27:32

 

9

Dudzik Zenon

Katowice

00:27:55

 

10

Szymkowski Krzysztof

Częstochowa

00:28:01

 

11

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:28:31

 

12

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

00:28:49

Sł.Mund.

13

Zbąski Bartłomiej

TKKF Jastrząb Ruda Śl.

00:28:53

 

14

Winczakiewicz Michał

PKO BP

00:29:06

 

15

Pilarczyk Łukasz

KP Józefinka Katowice

00:29:26

 

16

Kobyliński Tomasz

WKB Meta Lubliniec

00:29:35

Sł.Mund.

17

Turek Rafał

Owocowa Kraina

00:29:45

 

18

Oleksy Krzysztof

ADS Masna Krytyczna

00:29:55

 

19

Idzikowska Angelika

Świętochłowice

00:30:42

K

20

Szklorz Sylwester

ADS Masna Krytyczna

00:30:48

Sł.Mund.

21

Bortel Mirosław

40-latek Tychy

00:30:56

 

22

Malejka Katarzyna

ADS Masna Krytyczna

00:30:59

K

23

Gieroszka Robert

ADS Masna Krytyczna

00:31:28

 

24

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

00:31:55

 

25

Zakrzewska Natalia

UKS Chromik Mysłowice

00:32:26

K

26

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

00:32:34

 

27

Zasucha Grzegorz

Stowarzyszenie Puls Śląska

00:32:36

 

28

Malejka Piotr

ADS Masna Krytyczna

00:32:39

 

29

Kulików Sławomir

Mysłowice

00:32:41

 

30

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

00:32:47

 

31

Kobak Krzysztof

Mysłowice

00:32:55

Sł.Mund.

32

Kwiatek Ireneusz

IRW 75

00:33:03

 

33

Stopa Arkadiusz

WOPR Katowice

00:33:16

Sł.Mund.

34

Sojka Robert

Chorzów

00:33:54

 

35

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

00:34:10

 

36

Lebioda Mariusz

Katowice

00:34:12

 

37

Milkowski Jan

KMP  Siemianowice Śl.

00:34:17

Sł.Mund.

38

Wartok Mariusz

Mysłowice

00:34:24

 

39

Niemczyk Bogdan

Mysłowice

00:34:30

 

40

Janicki Jacek

Gliwice

00:34:39

 

41

Zakrzewska Paulina

UKS Chromik Mysłowice

00:34:49

K

42

Gajewski Ireneusz

Harpagan Sosnowiec

00:34:52

 

43

Baluch Adam

Katowice

00:34:53

 

44

Gruszka Marian

Mors Hubertus Team

00:34:55

 

45

Stopka Zdzisław

Katowice Podlesie Team

00:34:57

 

46

Drzyzga Adam

Katowice

00:35:00

 

47

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

00:35:16

 

48

Kapłon Marek

Mors Hubertus Team

00:35:25

 

49

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

00:35:33

K/ Sł.Mund.

50

Jamroz Damian + Sajgon

Husky Fan

00:35:38

CC

51

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

00:35:57

Sł.Mund.

52

Szatniewska Agnieszka

Owocowa Kraina

00:36:06

K

53

Labe Andrzej

Saturn Czeladź

00:36:14

Sł.Mund.

54

Litwin Sławomir

Pogoria Biega

00:36:34

Sł.Mund.

55

Kolonko Mirosław +Arka

Goggle Pro Active

00:36:52

CC

56

Orzechowski Adam

MKB nr 1

00:37:05

 

57

Bałaziński Paweł

Mors Hubertus Team

00:37:13

 

58

Kotara Grzegorz

Mysłowice

00:37:48

 

59

Boryszko Jarosław

Sosnowiec

00:37:56

 

60

Dziubdziela Jarosław

Katowice

00:38:03

 

61

Kolonko Justyna

Goggle Pro Active

00:38:39

K

62

Maszniew Romuald

Gliwice

00:39:12

 

63

Jęczmyk Jakub

Będzin

00:39:23

 

64

Gajewska Izabela

Harpagan Sosnowiec

00:39:25

K

65

Żebrowska Matylda

Mors Hubertus Team

00:41:38

K

66

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00:41:54

Sł.Mund.

67

Mrozek Piotr

Katowice

00:41:59

 

68

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

00:42:27

 

69

Słupianek Paweł

Lecymy Durś

00:42:59

NW

70

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

00:43:32

 

71

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

00:43:49

 

72

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

00:44:05

NW

73

Dąbrowski Ireneusz

Zabrze

00:44:18

 

74

Olszański Karol

Fear The Return

00:44:26

NW

75

Kasprzyk Wiesław

Sosnowiec

00:45:15

 

76

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

00:45:48

NW

77

Barchanowski Wojciech

Harpagan Sosnowiec

00:47:26

NW

78

Zbąska Sylwia

Ruda Śląska

00:47:41

K

79

Królikowska Gabriela

Katowice

00:48:08

K

80

Wilk Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

00:48:23

NW

81

Sitkowski Paweł

Mysłowice

00:49:26

NW

82

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

00:49:30

K/NW

83

Koziarz Roman

Stadion Śląski

00:49:34

NW

84

Witkowska Maria

Katowice

00:49:35

K/NW

85

Królikowski Mirosław

Katowice

00:49:36

NW

86

Stefaniak Emila

Sosnowiec

00:50:03

K/NW

87

Godawa Ireneusz

Stadion Śląski

00:50:21

NW

88

Seweryn Katarzyna

Mysłowice

00:50:45

K

89

Sagan Marian

40-sto latek Tychy

00:52:24

NW

90

Renczuk Marcin

Sosnowiec

00:52:36

NW/ Sł.Mund.

91

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

00:52:50

K/NW

92

Sosin Stanisław

Stadion Śląski

00:53:22

NW

93

Inglant Krystyna

Stadion Śląski

00:53:22

K/NW

94

Grzebieluch Elżbieta

Recepturki

00:53:33

K/NW

95

Gajdka Jolanta

Kije W Dobrych Rękach

00:54:22

K/NW

96

Biedra Krystyna

Kije W Dobrych Rękach

00:54:35

K/NW

97

Świgoń Katarzyna

Katowice

00:55:00

K/NW

98

Mróz Krystian

KKM Arktyka

00:55:05

NW

99

Kożuszek Maurycy

Kije W Dobrych Rękach

00:55:23

NW

100

Drygalska Aleksandra

Kije W Dobrych Rękach

00:55:24

K/NW

101

Miklas-Kożuszek Agnieszka

Kije W Dobrych Rękach

00:55:36

K/NW

102

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

00:57:35

K/NW

103

Król Krystyna

Recepturki

00:59:16

K/NW

104

Boryszko Iwona

Recepturki

01:00:09

K/NW

105

Sagan Irena

40-sto latek Tychy

01:00:25

K/NW

106

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

01:01:11

K/NW

107

Lubowiecki Adam

Katowice

01:02:32

NW

108

Stachowiak Sebastian

Katowice

01:05:06

NW

109

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

01:06:20

K/NW

110

Wiktorzak Elżbieta

Stadion Śląski

01:06:20

K/NW

REKREACJA (Niepełny Dystans)

111

Plich Andrzej

Lecę Bo Chcę

00:22:58

2okr.

112

Kania Agnieszka

Mysłowice

00:23:07

K 2okr.

113

Jakubowski Piotr

Lotom Bo Lubia

00:23:07

2okr.

114

Piłat Łukasz

Mysłowice

00:23:07

2okr.

115

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:25:20

2okr.

116

Wojtaś Lucyna

Katowice

00:46:58

K/NW 2okr.

117

Lubowiecka Barbara

Szopołazy

00:46:59

K/NW 2okr.

118

Staciwa Kamil

Truchtacz Mysłowice

00:09:40

1okr.

119

Staciwa Jakub

Truchtacz Mysłowice

00:09:46

1okr.

120

Stogniew Kajetan

Katowice

00:14:16

1okr.

121

Wujko Józef

Katowice

PZK

NW 1okr.

 

KLASYFIKACJA CANICROSS :

 

1

Ryszka Karol + Rubens

Chop Ze Żelaza Tri Team

00:25:34

CC

2

Jamroz Damian + Sajgon

Husky Fan

00:35:38

CC

3

Kolonko Mirosław +Arka

Goggle Pro Active

00:36:52

CC

KLASYFIKACJA NORDIC WALKING :

 

1

Słupianek Paweł

Lecymy Durś

00:42:59

NW

2

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

00:44:05

NW

3

Olszański Karol

Fear The Return

00:44:26

NW

4

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

00:45:48

NW

5

Barchanowski Wojciech

Harpagan Sosnowiec

00:47:26

NW

6

Wilk Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

00:48:23

NW

7

Sitkowski Paweł

Mysłowice

00:49:26

NW

8

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

00:49:30

K/NW

9

Koziarz Roman

Stadion Śląski

00:49:34

NW

10

Witkowska Maria

Katowice

00:49:35

K/NW

11

Królikowski Mirosław

Katowice

00:49:36

NW

12

Stefaniak Emila

Sosnowiec

00:50:03

K/NW

13

Godawa Ireneusz

Stadion Śląski

00:50:21

NW

14

Sagan Marian

40-sto latek Tychy

00:52:24

NW

15

Renczuk Marcin

Sosnowiec

00:52:36

NW/ Sł.Mund.

16

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

00:52:50

K/NW

17

Sosin Stanisław

Stadion Śląski

00:53:22

NW

18

Inglant Krystyna

Stadion Śląski

00:53:22

K/NW

19

Grzebieluch Elżbieta

Recepturki

00:53:33

K/NW

20

Gajdka Jolanta

Kije W Dobrych Rękach

00:54:22

K/NW

21

Biedra Krystyna

Kije W Dobrych Rękach

00:54:35

K/NW

22

Świgoń Katarzyna

Katowice

00:55:00

K/NW

23

Mróz Krystian

KKM Arktyka

00:55:05

NW

24

Kożuszek Maurycy

Kije W Dobrych Rękach

00:55:23

NW

25

Drygalska Aleksandra

Kije W Dobrych Rękach

00:55:24

K/NW

26

Miklas-Kożuszek Agnieszka

Kije W Dobrych Rękach

00:55:36

K/NW

27

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

00:57:35

K/NW

28

Król Krystyna

Recepturki

00:59:16

K/NW

29

Boryszko Iwona

Recepturki

01:00:09

K/NW

30

Sagan Irena

40-sto latek Tychy

01:00:25

K/NW

31

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

01:01:11

K/NW

32

Lubowiecki Adam

Katowice

01:02:32

NW

33

Stachowiak Sebastian

Katowice

01:05:06

NW

34

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

01:06:20

K/NW

35

Wiktorzak Elżbieta

Stadion Śląski

01:06:20

K/NW

36

Wojtaś Lucyna

Katowice

00:46:58

K/NW 2okr.

37

Lubowiecka Barbara

Szopołazy

00:46:59

K/NW 2okr.

38

Wujko Józef

Katowice

PZK

NW 1okr.

 

KLASYFIKACJA KOBIET :

 

1

Idzikowska Angelika

Świętochłowice

00:30:42

K

2

Malejka Katarzyna

ADS Masna Krytyczna

00:30:59

K

3

Zakrzewska Natalia

UKS Chromik Mysłowice

00:32:26

K

4

Zakrzewska Paulina

UKS Chromik Mysłowice

00:34:49

K

5

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

00:35:33

K/ Sł.Mund.

6

Szatniewska Agnieszka

Owocowa Kraina

00:36:06

K

7

Kolonko Justyna

Goggle Pro Active

00:38:39

K

8

Gajewska Izabela

Harpagan Sosnowiec

00:39:25

K

9

Żebrowska Matylda

Mors Hubertus Team

00:41:38

K

10

Zbąska Sylwia

Ruda Śląska

00:47:41

K

11

Królikowska Gabriela

Katowice

00:48:08

K

12

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

00:49:30

K/NW

13

Witkowska Maria

Katowice

00:49:35

K/NW

14

Stefaniak Emila

Sosnowiec

00:50:03

K/NW

15

Seweryn Katarzyna

Mysłowice

00:50:45

K

16

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

00:52:50

K/NW

17

Inglant Krystyna

Stadion Śląski

00:53:22

K/NW

18

Grzebieluch Elżbieta

Recepturki

00:53:33

K/NW

19

Gajdka Jolanta

Kije W Dobrych Rękach

00:54:22

K/NW

20

Biedra Krystyna

Kije W Dobrych Rękach

00:54:35

K/NW

21

Świgoń Katarzyna

Katowice

00:55:00

K/NW

22

Drygalska Aleksandra

Kije W Dobrych Rękach

00:55:24

K/NW

23

Miklas-Kożuszek Agnieszka

Kije W Dobrych Rękach

00:55:36

K/NW

24

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

00:57:35

K/NW

25

Król Krystyna

Recepturki

00:59:16

K/NW

26

Boryszko Iwona

Recepturki

01:00:09

K/NW

27

Sagan Irena

40-sto latek Tychy

01:00:25

K/NW

28

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

01:01:11

K/NW

29

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

01:06:20

K/NW

30

Wiktorzak Elżbieta

Stadion Śląski

01:06:20

K/NW

31

Kania Agnieszka

Mysłowice

00:23:07

K 2okr.

32

Wojtaś Lucyna

Katowice

00:46:58

K/NW 2okr.

33

Lubowiecka Barbara

Szopołazy

00:46:59

K/NW 2okr.

 

KLASYFIKACJA MUNDUROWA :

 

1

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

00:28:49

Sł.Mund.

2

Kobyliński Tomasz

WKB Meta Lubliniec

00:29:35

 

3

Szklorz Sylwester

ADS Masna Krytyczna

00:30:48

Sł.Mund.

4

Kobak Krzysztof

Mysłowice

00:32:55

Sł.Mund.

5

Stopa Arkadiusz

WOPR Katowice

00:33:16

Sł.Mund.

6

Milkowski Jan

KMP  Siemianowice Śl.

00:34:17

Sł.Mund.

7

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

00:35:33

K/ Sł.Mund.

8

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

00:35:57

Sł.Mund.

9

Labe Andrzej

Saturn Czeladź

00:36:14

Sł.Mund.

10

Litwin Sławomir

Pogoria Biega

00:36:34

Sł.Mund.

11

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00:41:54

Sł.Mund.

12

Renczuk Marcin

Sosnowiec

00:52:36

NW/ Sł.Mund.

 

 

 

 

 

KLASYFIKACJA TRUCHTACZY :

                                                                                                                                      

1

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00:27:31

 

2

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:28:31

 

3

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

00:28:49

Sł.Mund.

4

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

00:31:55

 

5

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

00:32:34

 

6

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

00:32:47

 

7

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

00:34:10

 

8

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

00:35:16

 

9

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

00:35:57

Sł.Mund.

10

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00:41:54

Sł.Mund.

11

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

00:42:27

 

12

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

00:43:32

 

13

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

00:43:49

 

14

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

01:01:11

K/NW

15

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:25:20

2okr.

16

Staciwa Kamil

Truchtacz Mysłowice

00:09:40

1okr.

17

Staciwa Jakub

Truchtacz Mysłowice

00:09:46

1okr.

LEGENDA:

·                 I,II…VII – Ilość ukończonych zawodów

·                 NW – Nordic Walking

·                 CC – Canicross

·                 K – Kobieta

·                 Sł.Mund. – Kategoria branżowa – Służby Mundurowe

·                  (PB) – Do ukończonych zawodów, doliczono wynik Biegu Trzeciego „Polska Biega”

·                 +(PB) – Do ukończonych zawodów, nie doliczono wyniku Biegu Trzeciego „Polska Biega”

·                 1 okr. – zawody ukończone na niepełnym dystansie, odpowiednio: 1 lub 2 okrążenia.

·                 PZK – zawodnik nie klasyfikowany – udział honorowy.

·                 Jeśli w rubryce uwagi jest tylko cyfra rzymska (ilość ukończonych zawodów), oznacza to:  zwykły biegacz, mężczyzna, bez przynależności resortowej.

 

 

 

J.Ksi.

Poprawiony: poniedziałek, 20 maja 2019 10:57
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack