Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

sponsorzy.jpg

Logowanie



Szukaj

Agora Profile

Not Available to Guests

Agorians Online

Now 3 guests online
Stworzone dzięki jVitals
Wpisany przez Jacek Księżyk   
sobota, 15 czerwca 2019 22:16

X PRZEŁAJOWE GRAND PRIX MYSŁOWIC

O PUCHAR TRUCHTACZA

BIEG CZWARTY - LETNI

2019-06-15

alt

KLASYFIKACJA OPEN :

 

MIEJSCE

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

WYNIKI : BIEG IV

UWAGI

  1

Ochowicz Andrzej

KCH

00:26:11

 

2

Smoleń Jarosław

Mysłowice

00:26:42

 

3

Proksa Robert

UKS Chromik Mysłowice

00:27:24

 

4

Ochot Błażej

Mysłowice

00:27:53

 

5

Idzikowski Adam

Świętochłowice

00:27:57

 

6

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

00:28:13

Sł.Mund.

7

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00:28:21

 

8

Dudzik Zenon

Katowice

00:28:25

 

9

Szymkowski Krzysztof

Częstochowa

00:28:30

 

10

Turek Rafał

Owocowa Kraina

00:29:38

 

11

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:29:42

 

12

Tymiec Przemysław

Zapiekato Team

00:29:43

 

13

Mikołajski Damian

Team Damiko

00:29:53

 

14

Piętka Radosław

Sosnowiec

00:30:04

 

15

Kobyliński Tomasz

WKB Meta Lubliniec

00:30:13

Sł.Mund.

16

Szelest Barbara

Mors Hubertus Team

00:30:33

K

17

Pilarczyk Łukasz

KP Józefinka Katowice

00:30:40

 

18

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:30:53

 

19

Madej Marek

Chorzów

00:31:03

 

20

Szklorz Sylwester

ADS Masna Krytyczna

00:31:05

Sł.Mund.

21

Oleksy Krzysztof

ADS Masna Krytyczna

00:31:06

 

22

Stachowiak Sebastian

Katowice

00:31:29

 

23

Szczurek Michał

Mysłowice

00:31:33

 

24

Piłat Łukasz

Mysłowice

00:31:36

 

25

Malejka Katarzyna

ADS Masna Krytyczna

00:31:46

K

26

Malejka Piotr

ADS Masna Krytyczna

00:32:05

 

27

Plich Andrzej

Lecę Bo Chcę

00:32:41

 

28

Niedźwiecki Ryszard

TKKF  Saturn Czeladź

00:32:51

 

29

Kolonko Mirosław +Arka

Goggle Pro Active

00:32:51

CC

30

Sojka Robert

Chorzów

00:32:57

 

31

Zakrzewska Natalia

UKS Chromik Mysłowice

00:33:00

K

32

Gieroszka Robert

ADS Masna Krytyczna

00:33:17

 

33

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

00:33:27

 

34

Janicki Jacek

Gliwice

00:33:51

 

35

Menżyk Joanna

Mors Hubertus Team

00:33:53

K/ Sł.Mund.

36

Stachowiak Damian

Katowice

00:34:03

 

37

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

00:34:04

 

38

Zasucha Grzegorz

Stowarzyszenie Puls Śląska

00:34:06

 

39

Milkowski Jan

KMP  Siemianowice Śl.

00:34:08

Sł.Mund.

40

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

00:34:29

Sł.Mund.

41

Budkowski Sebastian

Mysłowice

00:34:31

 

42

Stachowiak Kamil

Katowice

00:35:12

 

43

Stopa Arkadiusz

WOPR Katowice

00:35:15

Sł.Mund.

44

Kobak Krzysztof

Mysłowice

00:35:17

Sł.Mund.

45

Welm Grzegorz

Zabiegani Częstochowa

00:35:38

 

46

Kapłon Marek

Mors Hubertus Team

00:35:48

 

47

Niemczyk Bogdan

Mysłowice

00:35:50

 

48

Gajewski Irek

Harpagan Sosnowiec

00:36:06

 

49

Suślik Sobiesław

Mysłowice

00:36:17

 

50

Jakubowski Piotr

Lotom Bo Lubię

00:36:46

 

51

Kania Agnieszka

Mysłowice

00:36:53

K

52

Orzechowski Krystian

Orzapak Team

00:37:08

 

53

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

00:37:19

 

54

Dziubdziela Jarosław

Katowice

00:37:36

 

55

Szatniewska Agnieszka

Owocowa Kraina

00:37:36

K

56

Bałaziński Paweł

Mors Hubertus Team

00:37:39

 

57

Baluch Adam

Katowice

00:37:49

 

58

Zakrzewska Paulina

UKS Chromik Mysłowice

00:37:53

K

59

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00:38:10

Sł.Mund.

60

Klich Izabela

Truchtacz Mysłowice

00:38:13

K

61

Gruszka Marian

Mors Hubertus Team

00:38:23

 

62

Boryszko Jarosław

Sosnowiec

00:38:52

 

63

Frania Tomasz

Endurance Team

00:38:59

 

64

Mrozek Piotr

Katowice

00:38:59

 

65

Kotara Grzegorz

Mysłowice

00:39:27

 

66

Kolonko Justyna

Goggle Pro Active

00:40:07

K

67

Stysz Fabian

Mors Hubertus Team

00:43:07

 

68

Jęczmyk Jakub

Będzin

00:43:15

 

69

Kwiatek Ireneusz

IRO 75

00:43:15

 

70

Szczepanik Andrzej + Lawia

Mysłowice

00:44:26

CC

71

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

00:44:42

 

72

Wizner Czesław

IPA

00:44:50

Sł.Mund.

73

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

00:45:07

 

74

Olszański Karol

Fear The Return

00:46:26

NW

75

Mlaskawa Edward

Zabrze

00:47:23

 

76

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

00:47:28

NW

77

Wilk Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

00:49:32

NW

78

Furtak Monika

Endurance Team

00:50:05

K/NW

79

Godawa Ireneusz

Stadion Śląski

00:50:07

NW

80

Witkowska Maria

Katowice

00:50:12

K/NW

81

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

00:50:24

K/NW

82

Stefaniak Emila

Sosnowiec

00:50:29

K/NW

83

Królikowska Gabriela

Katowice

00:51:33

K

84

Królikowski Mirosław

Katowice

00:51:43

NW

85

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:52:16

K/NW

86

Milczyński Marek

Mysłowice

00:56:27

NW

87

Gajdka Jolanta

Kije W Dobrych Rękach

00:56:54

K/NW

88

Kurek Edward

MOSiR Czeladź

00:56:58

NW

89

Mróz Krystian

KKM Arktyka

00:57:12

NW

90

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

00:58:30

K/NW

91

Koziarz Roman

Stadion Śląski

00:58:45

NW

92

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

00:58:45

K/NW

93

Świgoń Katarzyna

Katowice

00:58:54

K/NW

94

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

01:01:12

K/NW

95

Inglant Krystyna

Stadion Śląski

01:01:13

K/NW

96

Sosin Stanisław

Stadion Śląski

01:01:13

NW

97

Lubowiecki Adam

Katowice

01:04:00

NW

98

Król Krystyna

Recepturki

01:05:46

K/NW

99

Boryszko Iwona

Recepturki

01:05:47

K/NW

REKREACJA (Niepełny Dystans)

100

Orzechowski Patryk

Orzapak Team

00:23:28

2okr.

101

Orzechowski Adam

Orzapak Team

00:25:54

2okr.

102

Strączek Urszula

Katowice

00:27:11

K 2okr.

103

Stogniew Kajetan

Katowice

00:13:21

1okr.

104

Żebrowska Matylda

Mors Hubertus Team

00:15:00

K 1okr.

105

Gajewska Isabela

Harpagan Sosnowiec

00:17:50

K 1okr.

106

Kurek Anna

MOSiR Czeladź

00:23:40

K 1okr.

107

Kurek Adam

MOSiR Czeladź

00:23:41

1okr.

108

Wujko Józef

Katowice

PZK

NW 1okr.

 

KLASYFIKACJA CANICROSS :

 

1

Kolonko Mirosław +Arka

Goggle Pro Active

00:32:51

CC

2

Szczepanik Andrzej + Lawia

Mysłowice

00:44:26

CC

 

KLASYFIKACJA NORDIC WALKING :

 

1

Olszański Karol

Fear The Return

00:46:26

NW

2

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

00:47:28

NW

3

Wilk Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

00:49:32

NW

4

Furtak Monika

Endurance Team

00:50:05

K/NW

5

Godawa Ireneusz

Stadion Śląski

00:50:07

NW

6

Witkowska Maria

Katowice

00:50:12

K/NW

7

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

00:50:24

K/NW

8

Stefaniak Emila

Sosnowiec

00:50:29

K/NW

9

Królikowski Mirosław

Katowice

00:51:43

NW

10

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:52:16

K/NW

11

Milczyński Marek

Mysłowice

00:56:27

NW

12

Gajdka Jolanta

Kije W Dobrych Rękach

00:56:54

K/NW

13

Kurek Edward

MOSiR Czeladź

00:56:58

NW

14

Mróz Krystian

KKM Arktyka

00:57:12

NW

15

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

00:58:30

K/NW

16

Koziarz Roman

Stadion Śląski

00:58:45

NW

17

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

00:58:45

K/NW

18

Świgoń Katarzyna

Katowice

00:58:54

K/NW

19

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

01:01:12

K/NW

20

Inglant Krystyna

Stadion Śląski

01:01:13

K/NW

21

Sosin Stanisław

Stadion Śląski

01:01:13

NW

22

Lubowiecki Adam

Katowice

01:04:00

NW

23

Król Krystyna

Recepturki

01:05:46

K/NW

24

Boryszko Iwona

Recepturki

01:05:47

K/NW

25

Wujko Józef

Katowice

PZK

NW 1okr.

 

KLASYFIKACJA KOBIET :

 

1

Szelest Barbara

Mors Hubertus Team

00:30:33

K

2

Malejka Katarzyna

ADS Masna Krytyczna

00:31:46

K

3

Zakrzewska Natalia

UKS Chromik Mysłowice

00:33:00

K

4

Menżyk Joanna

Mors Hubertus Team

00:33:53

K/ Sł.Mund.

5

Kania Agnieszka

Mysłowice

00:36:53

K

6

Szatniewska Agnieszka

Owocowa Kraina

00:37:36

K

7

Zakrzewska Paulina

UKS Chromik Mysłowice

00:37:53

K

8

Klich Izabela

Truchtacz Mysłowice

00:38:13

K

9

Kolonko Justyna

Goggle Pro Active

00:40:07

K

10

Furtak Monika

Endurance Team

00:50:05

K/NW

11

Witkowska Maria

Katowice

00:50:12

K/NW

12

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

00:50:24

K/NW

13

Stefaniak Emila

Sosnowiec

00:50:29

K/NW

14

Królikowska Gabriela

Katowice

00:51:33

K

15

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:52:16

K/NW

16

Gajdka Jolanta

Kije W Dobrych Rękach

00:56:54

K/NW

17

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

00:58:30

K/NW

18

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

00:58:45

K/NW

19

Świgoń Katarzyna

Katowice

00:58:54

K/NW

20

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

01:01:12

K/NW

21

Inglant Krystyna

Stadion Śląski

01:01:13

K/NW

22

Król Krystyna

Recepturki

01:05:46

K/NW

23

Boryszko Iwona

Recepturki

01:05:47

K/NW

24

Strączek Urszula

Katowice

00:27:11

K 2okr.

25

Żebrowska Matylda

Mors Hubertus Team

00:15:00

K 1okr.

26

Gajewska Isabela

Harpagan Sosnowiec

00:17:50

K 1okr.

27

Kurek Anna

MOSiR Czeladź

00:23:40

K 1okr.

 

KLASYFIKACJA MUNDUROWA :

 

1

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

00:28:13

Sł.Mund.

2

Kobyliński Tomasz

WKB Meta Lubliniec

00:30:13

Sł.Mund.

3

Szklorz Sylwester

ADS Masna Krytyczna

00:31:05

Sł.Mund.

4

Menżyk Joanna

Mors Hubertus Team

00:33:53

K/ Sł.Mund.

5

Milkowski Jan

KMP  Siemianowice Śl.

00:34:08

Sł.Mund.

6

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

00:34:29

Sł.Mund.

7

Stopa Arkadiusz

WOPR Katowice

00:35:15

Sł.Mund.

8

Kobak Krzysztof

Mysłowice

00:35:17

Sł.Mund.

9

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00:38:10

Sł.Mund.

10

Wizner Czesław

IPA

00:44:50

Sł.Mund.

 

KLASYFIKACJA TRUCHTACZY :

                                                                                                                                      

1

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

00:28:13

Sł.Mund.

2

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00:28:21

 

3

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:29:42

 

4

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:30:53

 

5

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

00:33:27

 

6

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

00:34:04

 

7

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

00:34:29

Sł.Mund.

8

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

00:37:19

 

9

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00:38:10

Sł.Mund.

10

Klich Izabela

Truchtacz Mysłowice

00:38:13

K

11

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

00:44:42

 

12

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

00:45:07

 

13

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:52:16

K/NW

LEGENDA:

  • I,II…VII – Ilość ukończonych zawodów
  • NW – Nordic Walking
  • CC – Canicross
  • K – Kobieta
  • Sł.Mund. – Kategoria branżowa – Służby Mundurowe
  •  (PB) – Do ukończonych zawodów, doliczono wynik Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • +(PB) – Do ukończonych zawodów, nie doliczono wyniku Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • 1 okr. – zawody ukończone na niepełnym dystansie, odpowiednio: 1 lub 2 okrążenia.
  • PZK – zawodnik nie klasyfikowany – udział honorowy.
  • Jeśli w rubryce uwagi jest tylko cyfra rzymska (ilość ukończonych zawodów), oznacza to:  zwykły biegacz, mężczyzna, bez przynależności resortowej.

 

J.Ksi.

Poprawiony: piątek, 21 czerwca 2019 17:38
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack