Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

logo.jpg

Logowanie



Szukaj

Agora Profile

Not Available to Guests

Agorians Online

Now 1 guest online
Stworzone dzięki jVitals
PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Jacek Księżyk   
piątek, 21 czerwca 2019 15:19

X PRZEŁAJOWE GRAND PRIX MYSŁOWIC

O PUCHAR TRUCHTACZA

WYNIKI PO TRZECH BIEGACH

(Bez uwzględnienia Biegu Trzeciego – Polska Biega)

alt

 

KLASYFIKACJA OPEN :

MIEJSCE

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

WYNIKI : I + II + IV

UWAGI

1

Idzikowski Adam

Świętochłowice

01:21:19

III

2

Proksa Robert

UKS Chromik Mysłowice

01:24:57

III

3

Szymkowski Krzysztof

Częstochowa

01:25:39

III

4

Dudzik Zenon

Katowice

01:25:48

III

5

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

01:27:28

III Sł.Mund.

6

Szelest Barbara

Mors Hubertus Team

01:28:12

III K

7

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

01:28:29

III

8

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

01:28:52

III

9

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

01:29:48

III

10

Pilarczyk Łukasz

KP Józefinka Katowice

01:30:37

III

11

Turek Rafał

Owocowa Kraina

01:31:04

III

12

Oleksy Krzysztof

ADS Masna Krytyczna

01:31:25

III

13

Madej Marek

Chorzów

01:32:07

III

14

Szklorz Sylwester

ADS Masna Krytyczna

01:32:26

III Sł.Mund.

15

Gieroszka Robert

ADS Masna Krytyczna

01:34:47

III

16

Malejka Piotr

ADS Masna Krytyczna

01:35:19

III

17

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

01:36:09

III

18

Malejka Katarzyna

ADS Masna Krytyczna

01:36:27

III K

19

Plich Andrzej

Lecę Bo Chcę

01:37:18

III

20

Menżyk Joanna

Mors Hubertus Team

01:37:21

III K/ Sł.Mund.

21

Sojka Robert

Chorzów

01:37:29

III

22

Zakrzewska Natalia

UKS Chromik Mysłowice

01:38:37

III K

23

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

01:39:58

III

24

Kobak Krzysztof

Mysłowice

01:40:47

III Sł.Mund.

25

Milkowski Jan

KMP  Siemianowice Śl.

01:40:56

III Sł.Mund.

26

Budkowski Sebastian

Mysłowice

01:43:16

III

27

Suślik Sobiesław

Mysłowice

01:43:47

III

28

Zasucha Grzegorz

Stowarzyszenie Puls Śląska

01:43:49

III

29

Janicki Jacek

Gliwice

01:44:54

III

30

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

01:46:18

III Sł.Mund.

31

Gruszka Marian

Mors Hubertus Team

01:48:11

III

32

Bałaziński Paweł

Mors Hubertus Team

01:48:18

III

33

Niemczyk Bogdan

Mysłowice

01:49:19

III

34

Stachowiak Sebastian

Katowice

01:50:07

III

35

Kapłon Marek

Mors Hubertus Team

01:51:06

III

36

Frania Tomasz

Endurance Team

01:53:18

III

37

Dziubdziela Jarosław

Katowice

01:53:24

III

38

Szatniewska Agnieszka

Owocowa Kraina

01:54:33

III K

39

Kotara Grzegorz

Mysłowice

01:54:48

III

40

Kwiatek Ireneusz

IRO 75

01:55:42

III

41

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

01:56:43

III Sł.Mund.

42

Jęczmyk Jakub

Będzin

01:59:16

III

43

Szczepanik Andrzej + Lawia

Mysłowice

01:59:16

III CC

44

Stysz Fabian

Mors Hubertus Team

02:03:56

III

45

Wizner Czesław

IPA

02:05:41

III Sł.Mund.

46

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

02:15:07

III

47

Olszański Karol

Fear The Return

02:15:41

III NW

48

Mlaskawa Edward

Zabrze

02:20:12

III

49

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

02:20:16

III NW

50

Wilk Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

02:27:40

III NW

51

Furtak Monika

Endurance Team

02:28:25

III K/NW

52

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

02:29:59

III K/NW

53

Witkowska Maria

Katowice

02:31:37

III K/NW

54

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

02:32:44

III K/NW

55

Godawa Ireneusz

Stadion Śląski

02:36:16

III NW

56

Koziarz Roman

Stadion Śląski

02:40:06

III NW

57

Milczyński Marek

Mysłowice

02:44:22

III NW

58

Kurek Edward

MOSiR Czeladź

02:44:36

III NW

59

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

02:50:13

III K/NW

60

Gajdka Jolanta

Kije W Dobrych Rękach

02:50:50

III K/NW

61

Świgoń Katarzyna

Katowice

02:51:39

III K/NW

62

Mróz Krystian

KKM Arktyka

02:55:04

III NW

63

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

03:02:15

III K/NW

64

Król Krystyna

Recepturki

03:10:34

III K/NW

65

Boryszko Iwona

Recepturki

03:11:22

III K/NW

66

Ochowicz Andrzej

KCH

00:52:01

II

67

Smoleń Jarosław

Mysłowice

00:54:13

II

68

Ochowicz Piotr

KCH

00:54:46

II

69

Ochot Błażej

Mysłowice

00:58:25

II

70

Mikołajski Damian

Team Damiko

00:59:11

II

71

Kobyliński Tomasz

WKB Meta Lubliniec

01:00:09

II Sł.Mund.

72

Winczakiewicz Michał

PKO BP

01:01:31

II

73

Bortel Mirosław

40-latek Tychy

01:01:53

II

74

Idzikowska Angelika

Świętochłowice

01:02:13

II K

75

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

01:05:59

II

76

Piłat Łukasz

Mysłowice

01:06:10

II

77

Kolonko Mirosław +Arka

Goggle Pro Active

01:06:40

II CC

78

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

01:07:12

II

79

Cupiał Dariusz

W Pogoni Za Duchem

01:07:14

II Sł.Mund.

80

Jakubowski Piotr

Lotom Bo Lubię

01:07:42

II

81

Kulików Sławomir

Mysłowice

01:08:20

II

82

Stopa Arkadiusz

WOPR Katowice

01:09:34

II Sł.Mund.

83

Niedźwiecki Ryszard

TKKF  Saturn Czeladź

01:10:20

II

84

Kania Agnieszka

Mysłowice

01:11:09

II K

85

Wencel Zbigniew

Leiber Poland Team

01:12:16

II

86

Drzyzga Adam

Katowice

01:12:21

II

87

Staszewski Henryk

Gibkie Szłapy

01:13:21

II

88

Zakrzewska Paulina

UKS Chromik Mysłowice

01:14:10

II K

89

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

01:14:31

II

90

Klich Izabela

Truchtacz Mysłowice

01:17:04

II K

91

Żebrowska Matylda

Mors Hubertus Team

01:17:04

II K

92

Boryszko Jarosław

Sosnowiec

01:17:51

II

93

Piecha Kasia

Chorzów

01:18:13

II K

94

Kolonko Justyna

Goggle Pro Active

01:23:29

II K

95

Słupianek Paweł

Lecymy Durś

01:24:33

II NW

96

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

01:25:31

II

97

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

01:31:20

II NW

98

Barchanowski Wojciech

Harpagan Sosnowiec

01:35:37

II NW

99

Barchanowski Adam

Dąbrowa Górnicza

01:37:19

II NW

100

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

01:37:38

II NW

101

Hryndio Jerzy

Stadion Śląski

01:38:24

II NW

102

Sitkowski Paweł

Mysłowice

01:40:25

II NW

103

Królikowska Gabriela

Katowice

01:41:15

II K

104

Królikowski Mirosław

Katowice

01:41:28

II NW

105

Stefaniak Emila

Sosnowiec

01:42:46

II K/NW

106

Kiszka-Maziarczuk Berenika

Lecymy Durś

01:50:55

II K/NW

107

Wasilewska Barbara

Katowice

01:52:23

II K/NW

108

Miklas-Kożuszek Agnieszka

Kije W Dobrych Rękach

01:53:24

II K/NW

109

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

01:53:38

II K/NW

110

Biedra Krystyna

Kije W Dobrych Rękach

01:54:48

II K/NW

111

Botor Stanisław

Stadion Śląski

01:55:54

II NW

112

Drygalska Aleksandra

Kije W Dobrych Rękach

01:57:04

II K/NW

113

Grzebieluch Elżbieta

Recepturki

01:57:19

II K/NW

114

Sosin Stanisław

Stadion Śląski

01:57:37

II NW

115

Kulińska Dorota

Kije W Dobrych Rękach

02:00:01

II K/NW

116

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

02:01:54

II K/NW

117

Lubowiecki Adam

Katowice

02:05:35

II NW

118

Sikora Adam

Inżynieria Biegania

00:24:44

I

119

Drybczewski Daniel

MKB nr 1

00:25:23

I

120

Pusz Paweł

ULKS Bystrzyca Kłodzka

00:26:16

I

121

Smaczyński Dariusz

Aktywna Dąbrowa

00:28:00

I

122

Magnucki Adam

Mysłowice

00:28:08

I

123

Wicher Grzegorz

Mysłowice

00:28:11

I

124

Szczepański Janusz

Mysłowice

00:28:28

I

125

Palczewski Przemysław

Mysłowice

00:28:41

I

126

Michalczyk Wojciech

Easy Run Racibórz

00:29:06

I

127

Redzik Dorota

Urząd Transportu Kolejowego

00:29:37

I K

128

Zbąski Bartłomiej

TKKF Jastrząb Ruda Śl.

00:29:40

I

129

Morawska Julia

UKS Chromik Mysłowice

00:31:09

I K

130

Nalepka Ewa

Biegam Przez Góry

00:31:21

I K

131

Jamroz Damian + Sajgon

Husky Fan

00:33:59

I CC

132

Ratajczak Dariusz

Katowice

00:34:14

I

133

Olbrych Monika

Mors Hubertus Team

00:34:45

I K

134

Wartok Mariusz

Mysłowice

00:35:15

I

135

Helios Dominik

UKS Bonito Murcki

00:35:28

I

136

Pączek Marta

Kraków

00:36:02

I K

137

Dubiński Przemysław

Przemysław Dubiński

00:36:10

I

138

Kardyś Aleksy

Chorzów

00:37:19

I Sł.Mund.

139

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

00:38:35

I K/ Sł.Mund.

140

Członkowski Krzysztof

Olimpijczyk Szczekociny

00:41:02

I NW

141

Baster Sławomir

Chrzanów

00:42:43

I

142

Kissa Barbara

Tychy

00:44:16

I K

143

Janicka Justyna

Gliwice

00:45:46

I K

144

Czech Maciej

Katowice

00:45:47

I

145

Węgler Zbigniew

Sosnowiec

00:46:08

I

146

Kasprzyk Wiesław

Sosnowiec

00:46:24

I

147

Bubel Krzysztof

Katowice

00:47:56

I NW

148

Wojtyczka Alicja

Mysłowice

00:50:06

I K

149

Dąbrowski Ireneusz

Zabrze

00:50:39

I

150

Masznicki Szymon

Gliwice

00:50:53

I

151

Maszniew Romuald

Gliwice

00:50:54

I

152

Bałazińska Agnieszka

Mors Hubertus Team

00:51:53

I K

153

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

00:52:10

I K/NW

154

Jurczak Brygida

Sosnowiec

00:56:40

I K/NW

155

Kulików Joanna

Mysłowice

00:58:10

I K/NW

156

Zasucha Danuta

Katowice

00:58:11

I K/NW

157

Thomalla Bogdan

Stadion Śląski

00:58:22

I

158

Maciuk Helena

Stadion Śląski

01:00:18

I K/NW

159

Gębska Elżbieta

Kije W Dobrych Rękach

01:00:25

I K/NW

160

Raczyńska Aleksandra

Stadion Śląski

01:01:52

I K/NW

161

Królikowska-Łoskot Danuta

Stadion Śląski

01:01:58

I K/NW

162

Kowalczyk Krystyna

Katowice

01:02:22

I K/NW

163

Walencka Agata

Sosnowiec

01:04:45

I K/NW

164

Czech Krystyna

Katowice

01:05:03

I K/NW

165

Zięba Julia

Stadion Śląski

01:06:37

I K/NW

166

Waloch Karolina

Siewierz

01:06:43

I K/NW

167

Waloch Maria

Siewierz

01:07:15

I K/NW

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASYFIKACJA CANICROSS :

1

Szczepanik Andrzej + Lawia

Mysłowice

01:59:16

III CC

2

Kolonko Mirosław +Arka

Goggle Pro Active

01:06:40

II CC

3

Jamroz Damian + Sajgon

Husky Fan

00:33:59

I CC

 

KLASYFIKACJA NORDIC WALKING :

1

Olszański Karol

Fear The Return

02:15:41

III NW

2

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

02:20:16

III NW

3

Wilk Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

02:27:40

III NW

4

Furtak Monika

Endurance Team

02:28:25

III K/NW

5

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

02:29:59

III K/NW

6

Witkowska Maria

Katowice

02:31:37

III K/NW

7

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

02:32:44

III K/NW

8

Godawa Ireneusz

Stadion Śląski

02:36:16

III NW

9

Koziarz Roman

Stadion Śląski

02:40:06

III NW

10

Milczyński Marek

Mysłowice

02:44:22

III NW

11

Kurek Edward

MOSiR Czeladź

02:44:36

III NW

12

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

02:50:13

III K/NW

13

Gajdka Jolanta

Kije W Dobrych Rękach

02:50:50

III K/NW

14

Świgoń Katarzyna

Katowice

02:51:39

III K/NW

15

Mróz Krystian

KKM Arktyka

02:55:04

III NW

16

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

03:02:15

III K/NW

17

Król Krystyna

Recepturki

03:10:34

III K/NW

18

Boryszko Iwona

Recepturki

03:11:22

III K/NW

19

Słupianek Paweł

Lecymy Durś

01:24:33

II NW

20

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

01:31:20

II NW

21

Barchanowski Wojciech

Harpagan Sosnowiec

01:35:37

II NW

22

Barchanowski Adam

Dąbrowa Górnicza

01:37:19

II NW

23

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

01:37:38

II NW

24

Hryndio Jerzy

Stadion Śląski

01:38:24

II NW

25

Sitkowski Paweł

Mysłowice

01:40:25

II NW

26

Królikowski Mirosław

Katowice

01:41:28

II NW

27

Stefaniak Emila

Sosnowiec

01:42:46

II K/NW

28

Kiszka-Maziarczuk Berenika

Lecymy Durś

01:50:55

II K/NW

29

Wasilewska Barbara

Katowice

01:52:23

II K/NW

30

Miklas-Kożuszek Agnieszka

Kije W Dobrych Rękach

01:53:24

II K/NW

31

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

01:53:38

II K/NW

32

Biedra Krystyna

Kije W Dobrych Rękach

01:54:48

II K/NW

33

Botor Stanisław

Stadion Śląski

01:55:54

II NW

34

Drygalska Aleksandra

Kije W Dobrych Rękach

01:57:04

II K/NW

35

Grzebieluch Elżbieta

Recepturki

01:57:19

II K/NW

36

Sosin Stanisław

Stadion Śląski

01:57:37

II NW

37

Kulińska Dorota

Kije W Dobrych Rękach

02:00:01

II K/NW

38

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

02:01:54

II K/NW

39

Lubowiecki Adam

Katowice

02:05:35

II NW

40

Członkowski Krzysztof

Olimpijczyk Szczekociny

00:41:02

I NW

41

Bubel Krzysztof

Katowice

00:47:56

I NW

42

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

00:52:10

I K/NW

43

Jurczak Brygida

Sosnowiec

00:56:40

I K/NW

44

Kulików Joanna

Mysłowice

00:58:10

I K/NW

45

Zasucha Danuta

Katowice

00:58:11

I K/NW

46

Maciuk Helena

Stadion Śląski

01:00:18

I K/NW

47

Gębska Elżbieta

Kije W Dobrych Rękach

01:00:25

I K/NW

48

Raczyńska Aleksandra

Stadion Śląski

01:01:52

I K/NW

49

Królikowska-Łoskot Danuta

Stadion Śląski

01:01:58

I K/NW

50

Kowalczyk Krystyna

Katowice

01:02:22

I K/NW

51

Walencka Agata

Sosnowiec

01:04:45

I K/NW

52

Czech Krystyna

Katowice

01:05:03

I K/NW

53

Zięba Julia

Stadion Śląski

01:06:37

I K/NW

54

Waloch Karolina

Siewierz

01:06:43

I K/NW

55

Waloch Maria

Siewierz

01:07:15

I K/NW

 

KLASYFIKACJA KOBIET :

1

Szelest Barbara

Mors Hubertus Team

01:28:12

III K

2

Malejka Katarzyna

ADS Masna Krytyczna

01:36:27

III K

3

Menżyk Joanna

Mors Hubertus Team

01:37:21

III K/ Sł.Mund.

4

Zakrzewska Natalia

UKS Chromik Mysłowice

01:38:37

III K

5

Szatniewska Agnieszka

Owocowa Kraina

01:54:33

III K

6

Furtak Monika

Endurance Team

02:28:25

III K/NW

7

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

02:29:59

III K/NW

8

Witkowska Maria

Katowice

02:31:37

III K/NW

9

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

02:32:44

III K/NW

10

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

02:50:13

III K/NW

11

Gajdka Jolanta

Kije W Dobrych Rękach

02:50:50

III K/NW

12

Świgoń Katarzyna

Katowice

02:51:39

III K/NW

13

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

03:02:15

III K/NW

14

Król Krystyna

Recepturki

03:10:34

III K/NW

15

Boryszko Iwona

Recepturki

03:11:22

III K/NW

16

Idzikowska Angelika

Świętochłowice

01:02:13

II K

17

Kania Agnieszka

Mysłowice

01:11:09

II K

18

Zakrzewska Paulina

UKS Chromik Mysłowice

01:14:10

II K

19

Klich Izabela

Truchtacz Mysłowice

01:17:04

II K

20

Żebrowska Matylda

Mors Hubertus Team

01:17:04

II K

21

Piecha Kasia

Chorzów

01:18:13

II K

22

Kolonko Justyna

Goggle Pro Active

01:23:29

II K

23

Królikowska Gabriela

Katowice

01:41:15

II K

24

Stefaniak Emila

Sosnowiec

01:42:46

II K/NW

25

Kiszka-Maziarczuk Berenika

Lecymy Durś

01:50:55

II K/NW

26

Wasilewska Barbara

Katowice

01:52:23

II K/NW

27

Miklas-Kożuszek Agnieszka

Kije W Dobrych Rękach

01:53:24

II K/NW

28

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

01:53:38

II K/NW

29

Biedra Krystyna

Kije W Dobrych Rękach

01:54:48

II K/NW

30

Drygalska Aleksandra

Kije W Dobrych Rękach

01:57:04

II K/NW

31

Grzebieluch Elżbieta

Recepturki

01:57:19

II K/NW

32

Kulińska Dorota

Kije W Dobrych Rękach

02:00:01

II K/NW

33

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

02:01:54

II K/NW

34

Redzik Dorota

Urząd Transportu Kolejowego

00:29:37

I K

35

Morawska Julia

UKS Chromik Mysłowice

00:31:09

I K

36

Nalepka Ewa

Biegam Przez Góry

00:31:21

I K

37

Olbrych Monika

Mors Hubertus Team

00:34:45

I K

38

Pączek Marta

Kraków

00:36:02

I K

39

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

00:38:35

I K/ Sł.Mund.

40

Kissa Barbara

Tychy

00:44:16

I K

41

Janicka Justyna

Gliwice

00:45:46

I K

42

Wojtyczka Alicja

Mysłowice

00:50:06

I K

43

Bałazińska Agnieszka

Mors Hubertus Team

00:51:53

I K

44

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

00:52:10

I K/NW

45

Jurczak Brygida

Sosnowiec

00:56:40

I K/NW

46

Kulików Joanna

Mysłowice

00:58:10

I K/NW

47

Zasucha Danuta

Katowice

00:58:11

I K/NW

48

Maciuk Helena

Stadion Śląski

01:00:18

I K/NW

49

Gębska Elżbieta

Kije W Dobrych Rękach

01:00:25

I K/NW

50

Raczyńska Aleksandra

Stadion Śląski

01:01:52

I K/NW

51

Królikowska-Łoskot Danuta

Stadion Śląski

01:01:58

I K/NW

52

Kowalczyk Krystyna

Katowice

01:02:22

I K/NW

53

Walencka Agata

Sosnowiec

01:04:45

I K/NW

54

Czech Krystyna

Katowice

01:05:03

I K/NW

55

Zięba Julia

Stadion Śląski

01:06:37

I K/NW

56

Waloch Karolina

Siewierz

01:06:43

I K/NW

57

Waloch Maria

Siewierz

01:07:15

I K/NW

 

 

KLASYFIKACJA MUNDUROWA :

1

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

01:27:28

III Sł.Mund.

2

Szklorz Sylwester

ADS Masna Krytyczna

01:32:26

III Sł.Mund.

3

Menżyk Joanna

Mors Hubertus Team

01:37:21

III K/ Sł.Mund.

4

Kobak Krzysztof

Mysłowice

01:40:47

III Sł.Mund.

5

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

01:46:18

III Sł.Mund.

6

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

01:56:43

III Sł.Mund.

7

Wizner Czesław

IPA

02:05:41

III Sł.Mund.

8

Kobyliński Tomasz

WKB Meta Lubliniec

01:00:09

II Sł.Mund.

9

Cupiał Dariusz

W Pogoni Za Duchem

01:07:14

II Sł.Mund.

10

Stopa Arkadiusz

WOPR Katowice

01:09:34

II Sł.Mund.

11

Milkowski Jan

KMP  Siemianowice Śl.

01:40:56

II Sł.Mund.

12

Kardyś Aleksy

Chorzów

00:37:19

I Sł.Mund.

13

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

00:38:35

I K/ Sł.Mund.

 

KLASYFIKACJA TRUCHTACZY :

1

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

01:27:28

III Sł.Mund.

2

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

01:28:29

III

3

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

01:28:52

III

4

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

01:29:48

III

5

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

01:36:09

III

6

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

01:39:58

III

7

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

01:46:18

III Sł.Mund.

8

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

01:56:43

III Sł.Mund.

9

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

02:15:07

III

10

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

02:32:44

III K/NW

11

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

01:05:59

II

12

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

01:07:12

II

13

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

01:14:31

II

14

Klich Izabela

Truchtacz Mysłowice

01:17:04

II K

15

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

01:25:31

II

16

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

02:01:54

II K/NW

 

 

Legenda :

·                 I,II…VII – Ilość ukończonych zawodów

·                 NW – Nordic Walking

·                 CC – Canicross

·                 K – Kobieta

·                 Sł.Mund. – Kategoria branżowa – Służby Mundurowe

·                 Truchtacz, Kotrak - Kategoria klubowa

·                 (PB) – Do ukończonych zawodów, doliczono wynik Biegu Trzeciego „Polska Biega”

·                 +(PB) – Do ukończonych zawodów, nie doliczono wyniku Biegu Trzeciego „Polska Biega”

·                 1 okr. – zawody ukończone na niepełnym dystansie, odpowiednio: 1 lub 2 okrążenia.

·                 Jeśli w rubryce uwagi jest tylko cyfra rzymska (ilość ukończonych zawodów), oznacza to: Zwykły biegacz, mężczyzna, bez przynależności resortowej.

 

 

 

 

J.Ksi.

Poprawiony: sobota, 22 czerwca 2019 13:03
 

Komentarze   

 
0 #1 Księżyk Jacek 2019-06-22 13:05
Dla przypomnienia, w poniższym linku można zapoznać się lub przypomnieć sobie informacje zawarte w Regulaminie Grand Prix Mysłowic Sezon 2019:

http://www.truchtacz.org/index.php?option=com_content&view=article&id=895%3Ax-grand-prix-mysowic-regulamin&catid=3%3Anewsflash&Itemid=98
J.Ksi.
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack