Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

gp logo.jpg

Logowanie



Szukaj

Agora Profile

Not Available to Guests

Agorians Online

Stworzone dzięki jVitals
Wpisany przez Jacek Księżyk   
niedziela, 15 września 2019 14:35

X PRZEŁAJOWE GRAND PRIX MYSŁOWIC

O PUCHAR TRUCHTACZA

BIEG PIĄTY – LETNI 2

2019-09-14

alt

KLASYFIKACJA OPEN :

 

MIEJSCE

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

WYNIKI : BIEG V

UWAGI

 1

Ochowicz Andrzej

KCH

00:24:31

 

2

Idzikowski Adam

Truchtacz Mysłowice

00:26:26

 

3

Ochowicz Piotr

KCH

00:26:37

 

4

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

00:26:50

Sł.Mund.

5

Proksa Robert

UKS Chromik Mysłowice

00:27:42

 

6

Dudzik Zenon

Katowice

00:27:54

 

7

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:28:20

 

8

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00:28:30

 

9

Pilarczyk Łukasz

KP Józefinka Katowice

00:29:24

 

10

Piłat Łukasz

Mysłowice

00:29:25

 

11

Kobyliński Tomasz

WKB Meta Lubliniec

00:29:46

Sł.Mund.

12

Turek Rafał

Owocowa Kraina

00:30:00

 

13

Madej Marek

Chorzów

00:30:04

 

14

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

00:30:07

 

15

Walerowicz Maciej

Truchtacz Mysłowice

00:30:11

Sł.Mund.

16

Idzikowska Angelika

Truchtacz Mysłowice

00:30:17

K

17

Niedźwiecki Ryszard

TKKF  Saturn Czeladź

00:30:24

 

18

Jakubowski Piotr

Lotom Bo Lubia

00:30:28

 

19

Ptaszyński Tomasz

Stary Hangar

00:30:55

Sł.Mund.

20

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

00:30:58

 

21

Szklorz Sylwester

ADS Masna Krytyczna

00:31:03

Sł.Mund.

22

Zakrzewska Natalia

UKS Chromik Mysłowice

00:31:52

K

23

Menżyk Joanna

Mors Hubertus Team

00:32:20

K/ Sł.Mund.

24

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

00:32:32

 

25

Milkowski Jan

KMP  Siemianowice Śl.

00:32:39

Sł.Mund.

26

Plich Andrzej

Lecę Bo Chcę

00:33:03

 

27

Kobak Krzysztof

Mysłowice

00:33:07

Sł.Mund.

28

Suślik Sobiesław

Mysłowice

00:33:22

 

29

Zasucha Grzegorz

Stowarzyszenie Puls Śląska

00:33:24

 

30

Kania Agnieszka

Mysłowice

00:33:28

K

31

Kapłon Marek

Mors Hubertus Team

00:33:30

 

32

Stopa Arkadiusz

WOPR Katowice

00:33:35

Sł.Mund.

33

Janicki Jacek

Gliwice

00:33:42

 

34

Kwiatek Ireneusz

IRO 75

00:33:43

 

35

Budkowski Sebastian

Mysłowice

00:34:43

 

36

Niemczyk Bogdan

Mysłowice

00:34:45

 

37

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

00:34:48

Sł.Mund.

38

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

00:35:28

K/ Sł.Mund.

39

Olszewski Kamil

Hager Run Team

00:35:32

 

40

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00:35:55

Sł.Mund.

41

Wencel Zbigniew

Leiber Poland Team

00:36:14

 

42

Mrozek Piotr

Katowice

00:36:22

 

43

Gruszka Marian

Mors Hubertus Team

00:36:28

 

44

Baluch Adam

Katowice

00:36:57

 

45

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

00:36:58

 

46

Drzyzga Adam

Katowice

00:37:02

 

47

Zakrzewska Paulina

UKS Chromik Mysłowice

00:37:03

K

48

Kotara Grzegorz

Mysłowice

00:37:25

 

49

Boryszko Jarosław

Sosnowiec

00:37:34

 

50

Baster Sławomir

Chrzanów

00:37:47

 

51

Dziubdziela Jarosław

Katowice

00:37:53

 

52

Szatniewska Agnieszka

Owocowa Kraina

00:38:11

K

53

Jęczmyk Jakub

Będzin

00:38:28

 

54

Żebrowska Matylda

Mors Hubertus Team

00:40:20

K

55

Lebioda Mariusz

Katowice

00:40:23

 

56

Mlaskawa Edward

Zabrze

00:42:12

 

57

Słupianek Paweł

Katowicki Nordic Walking

00:42:17

NW

58

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

00:42:22

 

59

Reczulski Mariusz

SMS Efekt

00:42:24

NW

60

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

00:45:26

NW

61

Barchanowski Wojciech

Harpagan Sosnowiec

00:46:15

NW

62

Wilk Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

00:46:50

NW

63

Kasprzyk Wiesław

Sosnowiec

00:46:53

NW

64

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

00:47:00

NW

65

Wiesner Tomasz

Katowice

00:48:15

NW

66

Godawa Ireneusz

Stadion Śląski

00:48:22

NW

67

Cernal Włodzimierz

Sosnowiec

00:49:01

 

68

Królikowska Gabriela

Katowice

00:49:21

K

69

Królikowski Mirosław

Katowice

00:49:24

NW

70

Furtak Monika

Endurance Team

00:49:34

K/NW

71

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:50:16

K/NW

72

Stefaniak Emila

Sosnowiec

00:50:25

K/NW

73

Milczyński Marek

Mysłowice

00:53:40

NW

74

Kożuszek Maurycy

Kije W Dobrych Rękach

00:53:56

NW

75

Świgoń Katarzyna

Katowice

00:53:57

K/NW

76

Grzebieluch Elżbieta

Recepturki

00:53:58

K/NW

77

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

00:54:05

K/NW

78

Mróz Krystian

KKM Arktyka

00:54:25

NW

79

Drygalska Aleksandra

Kije W Dobrych Rękach

00:54:26

K/NW

80

Biedra Krystyna

Kije W Dobrych Rękach

00:54:27

K/NW

81

Botor Stanisław

Stadion Śląski

00:57:26

NW

82

Sosin Stanisław

Stadion Śląski

00:57:27

NW

83

Król Krystyna

Recepturki

00:59:01

K/NW

84

Wojtyła Piotr

KCH

00:59:02

NW

85

Gajdka Jolanta

Kije W Dobrych Rękach

00:59:06

K/NW

86

Maciuk Helena

Stadion Śląski

00:59:24

K/NW

87

Boryszko Iwona

Recepturki

00:59:56

K/NW

88

Lubowiecki Adam

Katowice

01:05:21

NW

89

Miklas-Kożuszek Agnieszka

Kije W Dobrych Rękach

01:18:40

K/NW

90

Kożuszek Dominik

Kije W Dobrych Rękach

01:18:40

NW

91

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

01:01:59

K/NW

92

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:29:03

 

REKREACJA (Niepełny Dystans)

93

Słupianek Sonia

Katowicki Nordic Walking

00:34:30

K/NW 2okr.

94

Wiesner Stanisława

Katowice

00:40:38

K/NW 2okr.

95

Reczulska Katarzyna

SMS Efekt

00:44:03

K/CC 2okr.

 

KLASYFIKACJA CANICROSS :

 

1

Reczulska Katarzyna

SMS Efekt

00:44:03

K/CC 2okr.

 

KLASYFIKACJA NORDIC WALKING :

 

1

Słupianek Paweł

Katowicki Nordic Walking

00:42:17

NW

2

Reczulski Mariusz

SMS Efekt

00:42:24

NW

3

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

00:45:26

NW

4

Barchanowski Wojciech

Harpagan Sosnowiec

00:46:15

NW

5

Wilk Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

00:46:50

NW

6

Kasprzyk Wiesław

Sosnowiec

00:46:53

NW

7

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

00:47:00

NW

8

Wiesner Tomasz

Katowice

00:48:15

NW

9

Godawa Ireneusz

Stadion Śląski

00:48:22

NW

10

Królikowski Mirosław

Katowice

00:49:24

NW

11

Furtak Monika

Endurance Team

00:49:34

K/NW

12

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:50:16

K/NW

13

Stefaniak Emila

Sosnowiec

00:50:25

K/NW

14

Milczyński Marek

Mysłowice

00:53:40

NW

15

Kożuszek Maurycy

Kije W Dobrych Rękach

00:53:56

NW

16

Świgoń Katarzyna

Katowice

00:53:57

K/NW

17

Grzebieluch Elżbieta

Recepturki

00:53:58

K/NW

18

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

00:54:05

K/NW

19

Mróz Krystian

KKM Arktyka

00:54:25

NW

20

Drygalska Aleksandra

Kije W Dobrych Rękach

00:54:26

K/NW

21

Biedra Krystyna

Kije W Dobrych Rękach

00:54:27

K/NW

22

Botor Stanisław

Stadion Śląski

00:57:26

NW

23

Sosin Stanisław

Stadion Śląski

00:57:27

NW

24

Król Krystyna

Recepturki

00:59:01

K/NW

25

Wojtyła Piotr

KCH

00:59:02

NW

26

Gajdka Jolanta

Kije W Dobrych Rękach

00:59:06

K/NW

27

Maciuk Helena

Stadion Śląski

00:59:24

K/NW

28

Boryszko Iwona

Recepturki

00:59:56

K/NW

29

Lubowiecki Adam

Katowice

01:05:21

NW

30

Miklas-Kożuszek Agnieszka

Kije W Dobrych Rękach

01:18:40

K/NW

31

Kożuszek Dominik

Kije W Dobrych Rękach

01:18:40

NW

32

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

00::

K/NW

33

Słupianek Sonia

Katowicki Nordic Walking

00:34:30

K/NW 2okr.

34

Wiesner Stanisława

Katowice

00:40:38

K/NW 2okr.

 

KLASYFIKACJA KOBIET :

 

1

Idzikowska Angelika

Truchtacz Mysłowice

00:30:17

K

2

Zakrzewska Natalia

UKS Chromik Mysłowice

00:31:52

K

3

Menżyk Joanna

Mors Hubertus Team

00:32:20

K/ Sł.Mund.

4

Kania Agnieszka

Mysłowice

00:33:28

K

5

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

00:35:28

K/ Sł.Mund.

6

Zakrzewska Paulina

UKS Chromik Mysłowice

00:37:03

K

7

Szatniewska Agnieszka

Owocowa Kraina

00:38:11

K

8

Żebrowska Matylda

Mors Hubertus Team

00:40:20

K

9

Królikowska Gabriela

Katowice

00:49:21

K

10

Furtak Monika

Endurance Team

00:49:34

K/NW

11

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:50:16

K/NW

12

Stefaniak Emila

Sosnowiec

00:50:25

K/NW

13

Świgoń Katarzyna

Katowice

00:53:57

K/NW

14

Grzebieluch Elżbieta

Recepturki

00:53:58

K/NW

15

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

00:54:05

K/NW

16

Drygalska Aleksandra

Kije W Dobrych Rękach

00:54:26

K/NW

17

Biedra Krystyna

Kije W Dobrych Rękach

00:54:27

K/NW

18

Król Krystyna

Recepturki

00:59:01

K/NW

19

Gajdka Jolanta

Kije W Dobrych Rękach

00:59:06

K/NW

20

Maciuk Helena

Stadion Śląski

00:59:24

K/NW

21

Boryszko Iwona

Recepturki

00:59:56

K/NW

22

Miklas-Kożuszek Agnieszka

Kije W Dobrych Rękach

01:18:40

K/NW

23

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

00::

K/NW

24

Słupianek Sonia

Katowicki Nordic Walking

00:34:30

K/NW 2okr.

25

Wiesner Stanisława

Katowice

00:40:38

K/NW 2okr.

26

Reczulska Katarzyna

SMS Efekt

00:44:03

K/CC 2okr.

 

KLASYFIKACJA MUNDUROWA :

 

1

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

00:26:50

Sł.Mund.

2

Kobyliński Tomasz

WKB Meta Lubliniec

00:29:46

Sł.Mund.

3

Walerowicz Maciej

Truchtacz Mysłowice

00:30:11

Sł.Mund.

4

Ptaszyński Tomasz

Stary Hangar

00:30:55

Sł.Mund.

5

Szklorz Sylwester

ADS Masna Krytyczna

00:31:03

Sł.Mund.

6

Menżyk Joanna

Mors Hubertus Team

00:32:20

K/ Sł.Mund.

7

Milkowski Jan

KMP  Siemianowice Śl.

00:32:39

Sł.Mund.

8

Kobak Krzysztof

Mysłowice

00:33:07

Sł.Mund.

9

Stopa Arkadiusz

WOPR Katowice

00:33:35

Sł.Mund.

10

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

00:34:48

Sł.Mund.

11

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

00:35:28

K/ Sł.Mund.

12

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00:35:55

Sł.Mund.

 

KLASYFIKACJA TRUCHTACZY :

                                                                                                                                      

1

Idzikowski Adam

Truchtacz Mysłowice

00:26:26

 

2

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

00:26:50

Sł.Mund.

3

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:28:20

 

4

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00:28:30

 

5

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

00:30:07

 

6

Walerowicz Maciej

Truchtacz Mysłowice

00:30:11

Sł.Mund.

7

Idzikowska Angelika

Truchtacz Mysłowice

00:30:17

K

8

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

00:30:58

 

9

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

00:32:32

 

10

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

00:34:48

Sł.Mund.

11

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00:35:55

Sł.Mund.

12

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

00:36:58

 

13

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

00:42:22

 

14

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:50:16

K/NW

15

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

00::

K/NW

16

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00::

 

LEGENDA:

·                 I,II…VII – Ilość ukończonych zawodów

·                 NW – Nordic Walking

·                 CC – Canicross

·                 K – Kobieta

·                 Sł.Mund. – Kategoria branżowa – Służby Mundurowe

·                  (PB) – Do ukończonych zawodów, doliczono wynik Biegu Trzeciego „Polska Biega”

·                 +(PB) – Do ukończonych zawodów, nie doliczono wyniku Biegu Trzeciego „Polska Biega”

·                 1 okr. – zawody ukończone na niepełnym dystansie, odpowiednio: 1 lub 2 okrążenia.

·                 PZK – zawodnik nie klasyfikowany – udział honorowy.

·                 Jeśli w rubryce uwagi jest tylko cyfra rzymska (ilość ukończonych zawodów), oznacza to:  zwykły biegacz, mężczyzna, bez przynależności resortowej.

 

 

 

J.Ksi.

Poprawiony: środa, 18 września 2019 10:31
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack