Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

Wpisany przez Jacek Księżyk   
poniedziałek, 16 września 2019 10:45

X PRZEŁAJOWE GRAND PRIX MYSŁOWIC

O PUCHAR TRUCHTACZA

WYNIKI PO CZTERECH BIEGACH

(Bez uwzględnienia Biegu Trzeciego – Polska Biega)

 

alt

 

KLASYFIKACJA OPEN :

MIEJSCE

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

WYNIKI : I + II + IV + V

UWAGI

1

Idzikowski Adam

Truchtacz Mysłowice

01:47:45

IV

2

Proksa Robert

UKS Chromik Mysłowice

01:52:39

IV

3

Dudzik Zenon

Katowice

01:53:42

IV

4

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

01:54:18

IV Sł.Mund.

5

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

01:56:59

IV

6

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

01:57:12

IV

7

Pilarczyk Łukasz

KP Józefinka Katowice

02:00:01

IV

8

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

+-  2h 00::

IV

9

Turek Rafał

Owocowa Kraina

02:01:04

IV

10

Madej Marek

Chorzów

02:02:11

IV

11

Szklorz Sylwester

ADS Masna Krytyczna

02:03:29

IV Sł.Mund.

12

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

02:08:41

IV

13

Menżyk Joanna

Mors Hubertus Team

02:09:41

IV K/ Sł.Mund.

14

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

02:10:05

IV

15

Plich Andrzej

Lecę Bo Chcę

02:10:21

IV

16

Zakrzewska Natalia

UKS Chromik Mysłowice

02:10:29

IV K

17

Milkowski Jan

KMP  Siemianowice Śl.

02:13:35

IV Sł.Mund.

18

Kobak Krzysztof

Mysłowice

02:13:54

IV Sł.Mund.

19

Suślik Sobiesław

Mysłowice

02:17:09

IV

20

Zasucha Grzegorz

Stowarzyszenie Puls Śląska

02:17:13

IV

21

Budkowski Sebastian

Mysłowice

02:17:59

IV

22

Janicki Jacek

Gliwice

02:18:36

IV

23

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

02:21:06

IV Sł.Mund.

24

Niemczyk Bogdan

Mysłowice

02:24:04

IV

25

Kapłon Marek

Mors Hubertus Team

02:24:36

IV

26

Gruszka Marian

Mors Hubertus Team

02:24:39

IV

27

Kwiatek Ireneusz

IRO 75

02:29:25

IV

28

Dziubdziela Jarosław

Katowice

02:31:17

IV

29

Kotara Grzegorz

Mysłowice

02:32:13

IV

30

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

02:32:38

IV Sł.Mund.

31

Szatniewska Agnieszka

Owocowa Kraina

02:32:44

IV K

32

Jęczmyk Jakub

Będzin

02:37:44

IV

33

Mlaskawa Edward

Zabrze

03:02:24

IV

34

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

03:05:42

IV NW

35

Wilk Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

03:14:30

IV NW

36

Furtak Monika

Endurance Team

03:17:59

IV K/NW

37

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

03:23:00

IV K/NW

38

Godawa Ireneusz

Stadion Śląski

03:24:38

IV NW

39

Milczyński Marek

Mysłowice

03:38:02

IV NW

40

Świgoń Katarzyna

Katowice

03:45:36

IV K/NW

41

Mróz Krystian

KKM Arktyka

03:49:29

IV NW

42

Gajdka Jolanta

Kije W Dobrych Rękach

03:49:56

IV K/NW

43

Król Krystyna

Recepturki

04:09:35

IV K/NW

44

Boryszko Iwona

Recepturki

04:11:18

IV K/NW

45

Ochowicz Andrzej

KCH

01:16:32

III

46

Ochowicz Piotr

KCH

01:21:23

III

47

Szymkowski Krzysztof

Częstochowa

01:25:39

III

48

Szelest Barbara

Mors Hubertus Team

01:28:12

III K

49

Kobyliński Tomasz

WKB Meta Lubliniec

01:29:55

III Sł.Mund.

50

Oleksy Krzysztof

ADS Masna Krytyczna

01:31:25

III

51

Idzikowska Angelika

Truchtacz Mysłowice

01:32:30

III K

52

Gieroszka Robert

ADS Masna Krytyczna

01:34:47

III

53

Malejka Piotr

ADS Masna Krytyczna

01:35:19

III

54

Piłat Łukasz

Mysłowice

01:35:35

III

55

Malejka Katarzyna

ADS Masna Krytyczna

01:36:27

III K

56

Sojka Robert

Chorzów

01:37:29

III

57

Jakubowski Piotr

Lotom Bo Lubia

01:38:10

III

58

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

01:38:10

III

59

Niedźwiecki Ryszard

TKKF  Saturn Czeladź

01:40:44

III

60

Stopa Arkadiusz

WOPR Katowice

01:43:09

III Sł.Mund.

61

Kania Agnieszka

Mysłowice

01:44:37

III K

62

Bałaziński Paweł

Mors Hubertus Team

01:48:18

III

63

Wencel Zbigniew

Leiber Poland Team

01:48:30

III

64

Drzyzga Adam

Katowice

01:49:23

III

65

Stachowiak Sebastian

Katowice

01:50:07

III

66

Zakrzewska Paulina

UKS Chromik Mysłowice

01:51:13

III K

67

Frania Tomasz

Endurance Team

01:53:18

III

68

Boryszko Jarosław

Sosnowiec

01:55:25

III

69

Żebrowska Matylda

Mors Hubertus Team

01:57:24

III K

70

Szczepanik Andrzej + Lawia

Mysłowice

01:59:16

III CC

71

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

02:02:29

III

72

Stysz Fabian

Mors Hubertus Team

02:03:56

III

73

Wizner Czesław

IPA

02:05:41

III Sł.Mund.

74

Słupianek Paweł

Katowicki Nordic Walking

02:06:50

III NW

75

Miklas-Kożuszek Agnieszka

Kije W Dobrych Rękach

02:12:04

III K/NW

76

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

02:15:07

III

77

Olszański Karol

Fear The Return

02:15:41

III NW

78

Barchanowski Wojciech

Harpagan Sosnowiec

02:21:52

III NW

79

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

02:24:38

III NW

80

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

02:29:59

III K/NW

81

Królikowska Gabriela

Katowice

02:30:36

III K

82

Królikowski Mirosław

Katowice

02:30:52

III NW

83

Witkowska Maria

Katowice

02:31:37

III K/NW

84

Stefaniak Emila

Sosnowiec

02:33:11

III K/NW

85

Koziarz Roman

Stadion Śląski

02:40:06

III NW

86

Kurek Edward

MOSiR Czeladź

02:44:36

III NW

87

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

02:47:43

III K/NW

88

Biedra Krystyna

Kije W Dobrych Rękach

02:49:15

III K/NW

89

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

02:50:13

III K/NW

90

Grzebieluch Elżbieta

Recepturki

02:51:17

III K/NW

91

Drygalska Aleksandra

Kije W Dobrych Rękach

02:51:30

III K/NW

92

Botor Stanisław

Stadion Śląski

02:53:20

III NW

93

Sosin Stanisław

Stadion Śląski

02:55:04

III NW

94

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

+- 3 h  00::

III K/NW

95

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

03:02:15

III K/NW

96

Lubowiecki Adam

Katowice

03:10:56

III NW

97

Smoleń Jarosław

Mysłowice

00:54:13

II

98

Ochot Błażej

Mysłowice

00:58:25

II

99

Mikołajski Damian

Team Damiko

00:59:11

II

100

Winczakiewicz Michał

PKO BP

01:01:31

II

101

Bortel Mirosław

40-latek Tychy

01:01:53

II

102

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

01:05:59

II

103

Kolonko Mirosław +Arka

Goggle Pro Active

01:06:40

II CC

104

Cupiał Dariusz

W Pogoni Za Duchem

01:07:14

II Sł.Mund.

105

Kulików Sławomir

Mysłowice

01:08:20

II

106

Staszewski Henryk

Gibkie Szłapy

01:13:21

II

107

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

01:14:03

II K/ Sł.Mund.

108

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

01:14:31

II

109

Klich Izabela

Truchtacz Mysłowice

01:17:04

II K

110

Piecha Kasia

Chorzów

01:18:13

II K

111

Baster Sławomir

Chrzanów

01:20:30

II

112

Kolonko Justyna

Goggle Pro Active

01:23:29

II K

113

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

01:31:20

II NW

114

Kasprzyk Wiesław

Sosnowiec

01:33:17

II

115

Barchanowski Adam

Dąbrowa Górnicza

01:37:19

II NW

116

Hryndio Jerzy

Stadion Śląski

01:38:24

II NW

117

Sitkowski Paweł

Mysłowice

01:40:25

II NW

118

Kiszka-Maziarczuk Berenika

Lecymy Durś

01:50:55

II K/NW

119

Wasilewska Barbara

Katowice

01:52:23

II K/NW

120

Kulińska Dorota

Kije W Dobrych Rękach

02:00:01

II K/NW

121

Sikora Adam

Inżynieria Biegania

00:24:44

I

122

Drybczewski Daniel

MKB nr 1

00:25:23

I

123

Pusz Paweł

ULKS Bystrzyca Kłodzka

00:26:16

I

124

Smaczyński Dariusz

Aktywna Dąbrowa

00:28:00

I

125

Magnucki Adam

Mysłowice

00:28:08

I

126

Wicher Grzegorz

Mysłowice

00:28:11

I

127

Szczepański Janusz

Mysłowice

00:28:28

I

128

Palczewski Przemysław

Mysłowice

00:28:41

I

129

Michalczyk Wojciech

Easy Run Racibórz

00:29:06

I

130

 

Redzik Dorota

Urząd Transportu Kolejowego

00:29:37

I K

131

Zbąski Bartłomiej

TKKF Jastrząb Ruda Śl.

00:29:40

I

132

Morawska Julia

UKS Chromik Mysłowice

00:31:09

I K

133

Nalepka Ewa

Biegam Przez Góry

00:31:21

I K

134

Jamroz Damian + Sajgon

Husky Fan

00:33:59

I CC

135

Ratajczak Dariusz

Katowice

00:34:14

I

136

Olbrych Monika

Mors Hubertus Team

00:34:45

I K

137

Wartok Mariusz

Mysłowice

00:35:15

I

138

Helios Dominik

UKS Bonito Murcki

00:35:28

I

139

Pączek Marta

Kraków

00:36:02

I K

140

Dubiński Przemysław

Przemysław Dubiński

00:36:10

I

141

Kardyś Aleksy

Chorzów

00:37:19

I Sł.Mund.

142

Członkowski Krzysztof

Olimpijczyk Szczekociny

00:41:02

I NW

143

Kissa Barbara

Tychy

00:44:16

I K

144

Janicka Justyna

Gliwice

00:45:46

I K

145

Czech Maciej

Katowice

00:45:47

I

146

Węgler Zbigniew

Sosnowiec

00:46:08

I

147

Bubel Krzysztof

Katowice

00:47:56

I NW

148

Wojtyczka Alicja

Mysłowice

00:50:06

I K

149

Dąbrowski Ireneusz

Zabrze

00:50:39

I

150

Masznicki Szymon

Gliwice

00:50:53

I

151

Maszniew Romuald

Gliwice

00:50:54

I

152

Bałazińska Agnieszka

Mors Hubertus Team

00:51:53

I K

153

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

00:52:10

I K/NW

154

Jurczak Brygida

Sosnowiec

00:56:40

I K/NW

155

Kulików Joanna

Mysłowice

00:58:10

I K/NW

156

Zasucha Danuta

Katowice

00:58:11

I K/NW

157

Thomalla Bogdan

Stadion Śląski

00:58:22

I

158

Gębska Elżbieta

Kije W Dobrych Rękach

01:00:25

I K/NW

159

Raczyńska Aleksandra

Stadion Śląski

01:01:52

I K/NW

160

Królikowska-Łoskot Danuta

Stadion Śląski

01:01:58

I K/NW

161

Kowalczyk Krystyna

Katowice

01:02:22

I K/NW

162

Walencka Agata

Sosnowiec

01:04:45

I K/NW

163

Czech Krystyna

Katowice

01:05:03

I K/NW

164

Zięba Julia

Stadion Śląski

01:06:37

I K/NW

165

Waloch Karolina

Siewierz

01:06:43

I K/NW

166

Waloch Maria

Siewierz

01:07:15

I K/NW

167

Maciuk Helena

Stadion Śląski

01:59:42

I K/NW

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASYFIKACJA CANICROSS :

1

Szczepanik Andrzej + Lawia

Mysłowice

01:59:16

III CC

2

Kolonko Mirosław +Arka

Goggle Pro Active

01:06:40

II CC

3

Jamroz Damian + Sajgon

Husky Fan

00:33:59

I CC

 

KLASYFIKACJA NORDIC WALKING :

1

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

03:05:42

IV NW

2

Wilk Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

03:14:30

IV NW

3

Furtak Monika

Endurance Team

03:17:59

IV K/NW

4

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

03:23:00

IV K/NW

5

Godawa Ireneusz

Stadion Śląski

03:24:38

IV NW

6

Milczyński Marek

Mysłowice

03:38:02

IV NW

7

Świgoń Katarzyna

Katowice

03:45:36

IV K/NW

8

Mróz Krystian

KKM Arktyka

03:49:29

IV NW

9

Gajdka Jolanta

Kije W Dobrych Rękach

03:49:56

IV K/NW

10

Król Krystyna

Recepturki

04:09:35

IV K/NW

11

Boryszko Iwona

Recepturki

04:11:18

IV K/NW

12

Słupianek Paweł

Katowicki Nordic Walking

02:06:50

III NW

13

Miklas-Kożuszek Agnieszka

Kije W Dobrych Rękach

02:12:04

III K/NW

14

Olszański Karol

Fear The Return

02:15:41

III NW

15

Barchanowski Wojciech

Harpagan Sosnowiec

02:21:52

III NW

16

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

02:24:38

III NW

17

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

02:29:59

III K/NW

18

Królikowski Mirosław

Katowice

02:30:52

III NW

19

Witkowska Maria

Katowice

02:31:37

III K/NW

20

Stefaniak Emila

Sosnowiec

02:33:11

III K/NW

21

Koziarz Roman

Stadion Śląski

02:40:06

III NW

22

Kurek Edward

MOSiR Czeladź

02:44:36

III NW

23

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

02:47:43

III K/NW

24

Biedra Krystyna

Kije W Dobrych Rękach

02:49:15

III K/NW

25

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

02:50:13

III K/NW

26

Grzebieluch Elżbieta

Recepturki

02:51:17

III K/NW

27

Drygalska Aleksandra

Kije W Dobrych Rękach

02:51:30

III K/NW

28

Botor Stanisław

Stadion Śląski

02:53:20

III NW

29

Sosin Stanisław

Stadion Śląski

02:55:04

III NW

30

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

+- 3 h  00::

III K/NW

31

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

03:02:15

III K/NW

32

Lubowiecki Adam

Katowice

03:10:56

III NW

33

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

01:31:20

II NW

34

Barchanowski Adam

Dąbrowa Górnicza

01:37:19

II NW

35

Hryndio Jerzy

Stadion Śląski

01:38:24

II NW

36

Sitkowski Paweł

Mysłowice

01:40:25

II NW

37

Kiszka-Maziarczuk Berenika

Lecymy Durś

01:50:55

II K/NW

38

Wasilewska Barbara

Katowice

01:52:23

II K/NW

39

Kulińska Dorota

Kije W Dobrych Rękach

02:00:01

II K/NW

40

Członkowski Krzysztof

Olimpijczyk Szczekociny

00:41:02

I NW

41

Bubel Krzysztof

Katowice

00:47:56

I NW

42

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

00:52:10

I K/NW

43

Jurczak Brygida

Sosnowiec

00:56:40

I K/NW

44

Kulików Joanna

Mysłowice

00:58:10

I K/NW

45

Zasucha Danuta

Katowice

00:58:11

I K/NW

46

Gębska Elżbieta

Kije W Dobrych Rękach

01:00:25

I K/NW

47

Raczyńska Aleksandra

Stadion Śląski

01:01:52

I K/NW

48

Królikowska-Łoskot Danuta

Stadion Śląski

01:01:58

I K/NW

49

Kowalczyk Krystyna

Katowice

01:02:22

I K/NW

50

Walencka Agata

Sosnowiec

01:04:45

I K/NW

51

Czech Krystyna

Katowice

01:05:03

I K/NW

52

Zięba Julia

Stadion Śląski

01:06:37

I K/NW

53

Waloch Karolina

Siewierz

01:06:43

I K/NW

54

Waloch Maria

Siewierz

01:07:15

I K/NW

55

Maciuk Helena

Stadion Śląski

01:59:42

I K/NW

 

KLASYFIKACJA KOBIET :

1

Menżyk Joanna

Mors Hubertus Team

02:09:41

IV K/ Sł.Mund.

2

Zakrzewska Natalia

UKS Chromik Mysłowice

02:10:29

IV K

3

Szatniewska Agnieszka

Owocowa Kraina

02:32:44

IV K

4

Furtak Monika

Endurance Team

03:17:59

IV K/NW

5

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

03:23:00

IV K/NW

6

Świgoń Katarzyna

Katowice

03:45:36

IV K/NW

7

Gajdka Jolanta

Kije W Dobrych Rękach

03:49:56

IV K/NW

8

Król Krystyna

Recepturki

04:09:35

IV K/NW

9

Boryszko Iwona

Recepturki

04:11:18

IV K/NW

10

Szelest Barbara

Mors Hubertus Team

01:28:12

III K

11

Idzikowska Angelika

Truchtacz Mysłowice

01:32:30

III K

12

Malejka Katarzyna

ADS Masna Krytyczna

01:36:27

III K

13

Kania Agnieszka

Mysłowice

01:44:37

III K

14

Zakrzewska Paulina

UKS Chromik Mysłowice

01:51:13

III K

15

Żebrowska Matylda

Mors Hubertus Team

01:57:24

III K

16

Miklas-Kożuszek Agnieszka

Kije W Dobrych Rękach

02:12:04

III K/NW

17

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

02:29:59

III K/NW

18

Królikowska Gabriela

Katowice

02:30:36

III K

19

Witkowska Maria

Katowice

02:31:37

III K/NW

20

Stefaniak Emila

Sosnowiec

02:33:11

III K/NW

21

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

02:47:43

III K/NW

22

Biedra Krystyna

Kije W Dobrych Rękach

02:49:15

III K/NW

23

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

02:50:13

III K/NW

24

Grzebieluch Elżbieta

Recepturki

02:51:17

III K/NW

25

Drygalska Aleksandra

Kije W Dobrych Rękach

02:51:30

III K/NW

26

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

+- 3 h  00::

III K/NW

27

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

03:02:15

III K/NW

28

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

01:14:03

II K/ Sł.Mund.

29

Klich Izabela

Truchtacz Mysłowice

01:17:04

II K

30

Piecha Kasia

Chorzów

01:18:13

II K

31

Kolonko Justyna

Goggle Pro Active

01:23:29

II K

32

Kiszka-Maziarczuk Berenika

Lecymy Durś

01:50:55

II K/NW

33

Wasilewska Barbara

Katowice

01:52:23

II K/NW

34

Kulińska Dorota

Kije W Dobrych Rękach

02:00:01

II K/NW

35

Redzik Dorota

Urząd Transportu Kolejowego

00:29:37

I K

36

Morawska Julia

UKS Chromik Mysłowice

00:31:09

I K

37

Nalepka Ewa

Biegam Przez Góry

00:31:21

I K

38

Olbrych Monika

Mors Hubertus Team

00:34:45

I K

39

Pączek Marta

Kraków

00:36:02

I K

40

Kissa Barbara

Tychy

00:44:16

I K

41

Janicka Justyna

Gliwice

00:45:46

I K

42

Wojtyczka Alicja

Mysłowice

00:50:06

I K

43

Bałazińska Agnieszka

Mors Hubertus Team

00:51:53

I K

44

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

00:52:10

I K/NW

45

Jurczak Brygida

Sosnowiec

00:56:40

I K/NW

46

Kulików Joanna

Mysłowice

00:58:10

I K/NW

47

Zasucha Danuta

Katowice

00:58:11

I K/NW

48

Gębska Elżbieta

Kije W Dobrych Rękach

01:00:25

I K/NW

49

Raczyńska Aleksandra

Stadion Śląski

01:01:52

I K/NW

50

Królikowska-Łoskot Danuta

Stadion Śląski

01:01:58

I K/NW

51

Kowalczyk Krystyna

Katowice

01:02:22

I K/NW

52

Walencka Agata

Sosnowiec

01:04:45

I K/NW

53

Czech Krystyna

Katowice

01:05:03

I K/NW

54

Zięba Julia

Stadion Śląski

01:06:37

I K/NW

55

Waloch Karolina

Siewierz

01:06:43

I K/NW

56

Waloch Maria

Siewierz

01:07:15

I K/NW

57

Maciuk Helena

Stadion Śląski

01:59:42

I K/NW

 

 

KLASYFIKACJA MUNDUROWA :

1

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

01:54:18

IV Sł.Mund.

2

Szklorz Sylwester

ADS Masna Krytyczna

02:03:29

IV Sł.Mund.

3

Menżyk Joanna

Mors Hubertus Team

02:09:41

IV K/ Sł.Mund.

4

Milkowski Jan

KMP  Siemianowice Śl.

02:13:35

IV Sł.Mund.

5

Kobak Krzysztof

Mysłowice

02:13:54

IV Sł.Mund.

6

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

02:21:06

IV Sł.Mund.

7

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

02:32:38

IV Sł.Mund.

8

Kobyliński Tomasz

WKB Meta Lubliniec

01:29:55

III Sł.Mund.

9

Stopa Arkadiusz

WOPR Katowice

01:43:09

III Sł.Mund.

10

Wizner Czesław

IPA

02:05:41

III Sł.Mund.

11

Cupiał Dariusz

W Pogoni Za Duchem

01:07:14

II Sł.Mund.

12

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

01:14:03

II K/ Sł.Mund.

13

Kardyś Aleksy

Chorzów

00:37:19

I Sł.Mund.

 

KLASYFIKACJA TRUCHTACZY :

1

Idzikowski Adam

Truchtacz Mysłowice

01:47:45

IV

2

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

01:54:18

IV Sł.Mund.

3

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

01:56:59

IV

4

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

01:57:12

IV

5

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

+-  2h 00::

IV

6

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

02:08:41

IV

7

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

02:10:05

IV

8

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

02:21:06

IV Sł.Mund.

9

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

02:32:38

IV Sł.Mund.

10

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

03:23:00

IV K/NW

11

Idzikowska Angelika

Truchtacz Mysłowice

01:32:30

III K

12

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

01:38:10

III

13

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

02:02:29

III

14

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

02:15:07

III

15

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

+- 3 h  00::

III K/NW

16

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

01:05:59

II

17

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

01:14:31

II

18

Klich Izabela

Truchtacz Mysłowice

01:17:04

II K

 

 

Legenda :

·                 I,II…VII – Ilość ukończonych zawodów

·                 NW – Nordic Walking

·                 CC – Canicross

·                 K – Kobieta

·                 Sł.Mund. – Kategoria branżowa – Służby Mundurowe

·                 Truchtacz, Kotrak - Kategoria klubowa

·                 (PB) – Do ukończonych zawodów, doliczono wynik Biegu Trzeciego „Polska Biega”

·                 +(PB) – Do ukończonych zawodów, nie doliczono wyniku Biegu Trzeciego „Polska Biega”

·                 1 okr. – zawody ukończone na niepełnym dystansie, odpowiednio: 1 lub 2 okrążenia.

·                 Jeśli w rubryce uwagi jest tylko cyfra rzymska (ilość ukończonych zawodów), oznacza to: Zwykły biegacz, mężczyzna, bez przynależności resortowej.

 

 

 

 

J.Ksi.

Poprawiony: poniedziałek, 16 września 2019 10:47
 
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack